Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 503K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (5 μέλη και 21 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 666 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    903

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Μπα, οι γάτες δεν μου αρέσουν. Δεν τα πάω καλά μαζί τους. Μου τη σπάνε που θέλουν χάδια μόνο οταν γουστάρουν αυτές.

Είναι ανεξάρτητες γι αυτό. Έχουν προσωπικότητα και δείχνουν την αγάπη τους μόνο όταν θέλουν. Σαν τις γυναίκες ένα πράγμα....
Εγώ τις λατρεύω...όπως και τα σκυλιά.




Μάλιστα κύριε μπαταρία. Εδώ είμαι  ;)
 

σκυλος

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Αν και δεν είναι της παρούσης, να σου πω ότι η λέξη 'ανεξαρτησία' είναι μια λέξη που σας την έδωσαν να την πιπιλάτε για να μην τρώτε.
Τέτοιες 'μοντέρνες' λέξεις όπως και εκφράσεις του τύπου 'το θέμα είναι να κάνεις αυτό που σου αρέσει' κτλ λέγονται από ανθρώπους που έχουν χάσει την ουσία και προσπαθούν να αναπληρώσουν τα κενά τους με υποκατάστατα.
Μήπως είσαι και 'φίλη με τη μαμά σου';
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Φυσικά και είμαι.

Τι ερώτηση ήταν αυτή. Οι καλύτερες φιλενάδες.

Αλλά θα σε στεναχωρήσω. Δεν είναι και τόσο απόλυτα τα πράγματα όπως τα περιγράφεις.
Ο καθένας είναι "κύριος" του εαυτού του και πορεύεται αναλόγως είτε είναι σε μία σχέση, είτε όχι. Αισθάνομαι ότι το πας για ύμνο κατά των ελλεινίδων...άλλα όπως είπα και κάπου άλλου, υπάρχουν και εξαιρέσεις στον κανόνα. Ευτυχώς.

Και η ουσία είναι μία... Δεν χρειάζονται πολλά για να περνάς καλά. Τα μικρά καθημερινά πράγματα είναι που κάνουν την διαφορά.  ;)
 

σκυλος

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως στον κολητό μου, κάνω και καμιά περιγραφή της πίπας που μου έκανε καμιά γκόμενα. Εσύ;
Μήπως πιστεύεις και στη φιλία μεταξύ των δύο φύλων; χαχαχαχαχαχα
Οι ύμνοι μακριά από μένα. Αν είσαι εξαίρεση (που αμφιβάλω έτσι όπως τσίμπησες) δεν έχεις ανάγκη να φέρνεις στο προσκήνιο αυτόν τον ορο που τόσο έχει ειπωθεί εδώ μέσα.
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Πολύ εύκολα κρίνεις...και βγάζεις και συμπεράσματα.

 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Οι γατούλες ευτυχώς όχι.

:-*

Πολύ επιθετικότητα διακρίνω πάντως. Να το προσέξεις αυτό.
 

σκυλος

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Είδες που τα λες και μόνη σου;

Δεν παίζω επίθεση αγαπητή μου. Εσύ παίζεις άμυνα.
 

Speedball

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ακόμα ένας καινούργιος στην παρέα σας!
γεια χαρά σε όλους!
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Κι άλλο αργοπορημένο post, αλλά έχω καλή δικαιολογία: είμαι νέο μέλος.

39, εκπαιδευτικός.
 

SmixMeister

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, Σωτήρης απο Καστοριά εδώ.Η ηλικία μου θα παραμείνει 7σφράγιστο μυστικό.Είμαι λάτρης του γυναικείου φύλου όπως είναι λογικό.Τα αγαπημένα μου σημεία πανω στο γυναικείο φύλο είναι το σφιχτό στρογγυλεμένο ονειρεμένο κωλαράκι τους, τα μεγάλα υπέροχα βυζάκια τους, τα μεγάλα μακριά τους πόδια και τα ξυρισμένα τους μουνάκια.Απ`ότι έχω ακούσει απο έναν φίλο, εδώ συχνάζουν οι καλύτερες παρέες.Αντε να έχουμε μια καλή αρχή.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Καλησπέρα παιδιά, Σωτήρης απο Καστοριά εδώ.Η ηλικία μου θα παραμείνει 7σφράγιστο μυστικό.Είμαι λάτρης του γυναικείου φύλου όπως είναι λογικό.Τα αγαπημένα μου σημεία πανω στο γυναικείο φύλο είναι το σφιχτό στρογγυλεμένο ονειρεμένο κωλαράκι τους, τα μεγάλα υπέροχα βυζάκια τους, τα μεγάλα μακριά τους πόδια και τα ξυρισμένα τους μουνάκια.Απ`ότι έχω ακούσει απο έναν φίλο, εδώ συχνάζουν οι καλύτερες παρέες.Αντε να έχουμε μια καλή αρχή.

Καλως όρισες, και συγγνώμη, αλλά μη γράφεις bold σε όλο το κείμενο.  Διάβασε τους κανόνες μια δόση, καλό θα σου κάνει. Εδώ:
Στο τροποποίησα.

Έλα μωρέ Σωτήρη τώρα, γνωριζόμαστε!  Τι επτασφράγιστο μυστικό και τέτοια λες για την ηλικία σου?  104 ετών δεν είσαι?
 

SmixMeister

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μα ναι που το κατάλαβες?Χαχαχαχα.Οχι, προτιμώ να κρατάω μερικά μυστικά.Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να επιφυλάσσεται πίσω απο ένα thread, ή ένα post, ακόμα και απο μια μικρή σελιδούλα.Πάντα χρησιμοποιούμε προστασία, ΚΑΝΟΝΑΣ!Χαχα.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ειμαι ημουν και θα ειμαι
 

vickycfu

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
437
Like
3
Πόντοι
1
γεια και χαρα σε ολους
οσο και αν φαινεται παραξενο ειμαι γυναικα και η φωτο μου ειναι αληθινη
τι γυρευει θα πειτε η αλεπου στο παζαρι?
θα δουμε... σαν αντρες ομως δεν πρεπει να σας χαλαει η παρουσια μου φανταζομαι
 

Dancing with wolves

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
102
Like
11
Πόντοι
1
Γεια σας μπουρδελο μανιακς!!Ειμαι ο 'χορευοντας με τους λυκους' :rockon: :rockon: :rockon:  Α,ναι...και ειμαι μια χαρα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom