Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 503K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 666 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    903

zenia

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας και καλημερα απο μενα. :-X.Εκανα μολις πριν απο λιγο την εγγραφη μου,οπως βλεπετε ειμαι κοριτσακι αλλα μ αρεσει πολυ αυτο το site :grin:καλημερεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Γεια σας και καλημερα απο μενα. :-X.Εκανα μολις πριν απο λιγο την εγγραφη μου,οπως βλεπετε ειμαι κοριτσακι αλλα μ αρεσει πολυ αυτο το site :grin:καλημερεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!

καλως ηρθες κοριτσακι ...  :happy: :happy:

χαιρομαι που σου αρεσει το σαϊτ... αφου εχουμε κοινα ενδιαφεροντα να τα πουμε καποια στιγμη  :grin:
 

σκυλος

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας και απο μενα. Σας παρακολουθω πολυ καιρο τωρα και γραφτηκα πριν λιγες μερες. Ελπιζω να γαμαμε καλα εδω ολοι!
 

akapovic

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
γειά χαρά και απο εμένα αδέρφια.Πολύ χάρηκα που σας γνώρισα.Βάζω υποψηφιότητα στην Α'Αθήνας με το κόμμα των ακαποτολάγνων και πιστεύω ότι με τη ψήφο σας θα μπούμε στην βουλή.Ευχαριστώ για την στήριξη.Εμπρός στον αγώνα για τα ακάποτα που μας στερούνε! :rockon:
 

σκυλος

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
γειά χαρά και απο εμένα αδέρφια.Πολύ χάρηκα που σας γνώρισα.Βάζω υποψηφιότητα στην Α'Αθήνας με το κόμμα των ακαποτολάγνων και πιστεύω ότι με τη ψήφο σας θα μπούμε στην βουλή.Ευχαριστώ για την στήριξη.Εμπρός στον αγώνα για τα ακάποτα που μας στερούνε! :rockon:
χαχαχαχαχαχαχαχα! Φίλε, πολύ ωραία τα λες! Ελπίζω ομως να κάνεις πλάκα και να μην κάνεις πηδηματα χωρίς προφυλάξεις. Αυτά είναι επικίνδυνα πράματα. Δίνεις και κακό παράδειγμα έτσι.

Επίσης να ειστε ζωόφιλοι και περισότερο σκυλόφιλοι!
 

akapovic

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
χαχαχαχαχαχαχαχα! Φίλε, πολύ ωραία τα λες! Ελπίζω ομως να κάνεις πλάκα και να μην κάνεις πηδηματα χωρίς προφυλάξεις. Αυτά είναι επικίνδυνα πράματα. Δίνεις και κακό παράδειγμα έτσι.

Επίσης να ειστε ζωόφιλοι και περισότερο σκυλόφιλοι!

έχεις δίκιο φίλτατε,αλλά δεν αντέχει το μόριο αυτή την πλαστικούρα.Βέβαια κάνω έρωτα μονο με μία κοπέλα,την κοπέλα μου.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
έχεις δίκιο φίλτατε, αλλά δεν αντέχει το μόριο αυτή την πλαστικούρα. Βέβαια κάνω έρωτα μονο με μία κοπέλα, την κοπέλα μου.

Συναγωνιστή, σε καταλαβαίνω + συμφωνώ μαζί σου, άλλη η αίσθηση χωρίς το προφυλακτικό...

Εκείνη όμως... είσαι ΑΠΟΛΥΤΑ, 100% σίγουρος ότι το κάνει ΜΟΝΟΝ μαζί σου; (χωρίς παρεξήγηση, αλλά έχω πρόσφατο παράδειγμα φίλου, που κατέληξε στο Νοσοκομείο Α.Συγγρός με κονδυλώματα από την κοπέλα "του")...
 

σκυλος

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Σωστά τα λες φίλε με τις μπαταρίες. Αλλά ο κόσμος δυστυχώς δεν βάζει μυαλό.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Σωστά τα λες φίλε με τις μπαταρίες.

Είμαι χρόνια μέλος εδώ (και χρησιμοποιώ το ίδιο nickname και σε άλλα Fora), είναι όμως η ΠΡΩΤΗ φορά που κάποιος με αποκαλεί έτσι... "φίλε με τις μπαταρίες" χαχαχα μ' έκανες και γέλασα πολυ :)
Να'σαι καλά και καλώς ήρθες στο site!
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Του δρόμου με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

Του δρόμου είναι οι κάλύτεροι... Γλύκες. Αυτούς πρέπει να τους αγαπάμε και να τους προσέχουμε περισσότερο από τους καλοζωϊσμένους σκύλους ράτσας που ζούν σε κάποια αυλή ή σε κάποιο καναπέ.
 

σκυλος

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ θάλεια. Χρειάζομαι την αγάπη του κόσμου γιατί εγώ δεν έχω σπίτι.
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Το ίδιο ισχύει και για τις γατούλες φυσικά. Μην τις ξεχνάμε και αυτές  ;)
 

σκυλος

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Μπα, οι γάτες δεν μου αρέσουν. Δεν τα πάω καλά μαζί τους. Μου τη σπάνε που θέλουν χάδια μόνο οταν γουστάρουν αυτές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom