Νέα

Ποιό τσοντοσινεμά προτείνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα omorfos-pathitikos24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
223
Like
340
Πόντοι
21
Πλέον ποιος λογικός (και στρεητ) πηγαίνει σε τέτοια πράγματα να μου πεις. Μπαινουν όλοι ιντερνετ βλέπουν ότι θέλουν.
Κι αν πας κι σου κάτσει κάτι ενδιαφέρον; Για την εμπειρία πας
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.562
Like
4.663
Πόντοι
1.706
Κι αν πας κι σου κάτσει κάτι ενδιαφέρον; Για την εμπειρία πας
Τι ενδιαφέρον να κάτσει τύπε, να κατσαβιδώσω καναν πούστη θες να τρέχω μετά. Κλείσιμο άμεσα στα κωλοχανεία αυτά!
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Πάνε οι εποχές που ψήναμε ρέγκα μέσα και τον παίζαμε κάτω από το σακάκι ή την εφημερίδα.
Τώρα έχει ξεφτιλιστεί το όλο θέμα
:zombie: :zombie:
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.536
Like
11.599
Πόντοι
3.506
Πάνε οι εποχές που ψήναμε ρέγκα μέσα και τον παίζαμε κάτω από το σακάκι ή την εφημερίδα.
Τώρα έχει ξεφτιλιστεί το όλο θέμα
...και καπνίζαμε και φόρα παρτίδα στην αίθουσα όταν ξαλαφρώναμε. Και όταν έπεφτε το ζάχαρο από τις πολλές πηχτές, είχε και σάμαλι να μας το ανεβάσει.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Τώρα στα μαγαζιά που καπνίζεις ελευθερα είναι το αθηναϊκό εκεί σερβίρει και σάμαλι
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Ξεχάσατε την τουλούμπα και το κορνέ. Τώρα έχει λουκάνικο
:zombie: :zombie: :zombie:
 

oddis

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
56
Like
68
Πόντοι
0
5€ είσοδο έχει το Video Show... μαζεύει γενικά κόσμο και ώριμες ηλικίες. Γίνεται καλό παιχνίδι σε γενικές γραμμές. Το Adult πόσο έχει είσοδο;
Αυτο ακούγεται ιδανικό απλα ειναι καθαρά;;; εχει αρκετές καμπινες ωστε να παω εαν δεν θελω να κανω σε δημόσια θέα;
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
111
Πόντοι
0
Αυτο ακούγεται ιδανικό απλα ειναι καθαρά;;; εχει αρκετές καμπινες ωστε να παω εαν δεν θελω να κανω σε δημόσια θέα;
έχει αρκετές καμπίνες , αν είσαι τυχερός θα βρεις κάποια καθαρή. Από την εμπειρία μου πάντως , οι περισσότεροι δεν κάνουν κίνηση. μάλλον πάνε μόνο για να δούνε τσόντα τι να πω...
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
έχει αρκετές καμπίνες , αν είσαι τυχερός θα βρεις κάποια καθαρή. Από την εμπειρία μου πάντως , οι περισσότεροι δεν κάνουν κίνηση. μάλλον πάνε μόνο για να δούνε τσόντα τι να πω...
Πρωτότυπο να πας να δεις τσόντα σε σινεμά. Αυτά γίνονταν πριν 20 χρόνια!
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
111
Πόντοι
0
Σιγά μη πηγαίνουν πλέον για τη τσοντα. Πρόφαση για ψωνιστήρι και ξεψώλιασμα είναι.
μπορεί να πηγαίνουν και για μάτι , μου έχει τύχει να κάνω φάση με κάποιον στον πάνω όροφο και οι άλλοι αντί να έρθουν απλά κοίταζαν , μάλλον έπρεπε να στείλω ειδική πρόσκληση στον καθένα
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Είναι ένας ασφαλής χώρος συνεύρεσης με πρόφαση την προβολή αφού υπάρχουν και άλλα άτομα στον χώρο. Τα διάφορα πάρκα ακόμα και απόμερα σπίτια είναι πολύ πιο επικίνδυνα για την σωματική ακεραιότητα του ατόμου που ψάχνει.
Αρκεί να μην ξεφύγει το πράγμα.
Ένας λόγος που έκλεισε το Στάρ ήταν ότι ξέφυγε πολύ ο χώρος από αυτό που έγραφε απέξω sex cinema αφού ο επιχειρηματίας δεν μπορούσε να ελέγξει πέρα από τις σεξουαλικές δραστηριότητες όλες τις άλλες με τα περίεργα ραντεβού που γίνονταν και τα άλλ νταραβέρια. Οι δε εξώστες είχαν γίνει άβατο.
Τα έχει πει ο άνθρωπος σε συνέντευξη του.
 

oddis

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
56
Like
68
Πόντοι
0
Το adult δεν έκλεισε, σιγουρα αλλαξε ονομα αλλα εκανε και ανακαίνιση. Πολυ ωραίο και καθαρό. Σκεφτομαι να το επισκευω και το video show ωστε να εχω μια εικόνα
 

biboy911

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
51
Like
55
Πόντοι
0
Θα έρθω την Πέμπτη Αθήνα .ποιο τσοντοσινεμα μου προτείνετε ? Να έχει ωραία και μικρής ηλικίας άτομα ? Είμαι 30
 

Vjweb

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2021
Μηνύματα
28
Like
18
Πόντοι
0
Θα έρθω την Πέμπτη Αθήνα .ποιο τσοντοσινεμα μου προτείνετε ? Να έχει ωραία και μικρής ηλικίας άτομα ? Είμαι 30
Κανένα τσοντοσινεμα δεν έχει ωραία και μικρής ηλικίας άτομα. Τα τσοντοσινεμα ενδείκνυται ως επί το πλείστον για τερατοφιλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom