Νέα

Ποιό εμβόλιο θα κάνουν τα μέλη του BOU;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο εμβόλιο εμπιστεύεστε να κάνετε?

  • Άστρα Ζ

    Ψήφοι: 142 19,6%
  • Φαιζερ

    Ψήφοι: 238 32,8%
  • Μοντέρνα

    Ψήφοι: 67 9,2%
  • Τζονσον

    Ψήφοι: 60 8,3%
  • Σπούτνικ

    Ψήφοι: 36 5,0%
  • Φαντα μόνο

    Ψήφοι: 71 9,8%
  • Κανένα έχω αντισώματα στα πάντα

    Ψήφοι: 112 15,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    726

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
7 Μαίου ραντεβού στο ελληνικό πρώτη δόση Μοντέρνα είναι αυτό που λένε ότι σου σηκώνεται και μακραίνει και 5 πόντους
Αν μας πει ο προμοτορας ποιο εκανε θα ξερουμε αν ειναι αυτο.
Το αστρα σε ψηλωνει κανα 5 ποντους και το μοντερνα σου μεγαλωνει το πουλι.
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
106
Like
8.073
εγώ, καθώς και όλο το υγειονομικό σύστημα που εσύ θα αρχίσεις να κράζεις τώρα αλλά εκεί θα τρέξεις κλαίγοντας και παρακαλώντας όταν αρχίσει να καίγεται η σούφρα σου από οποιοδήποτε θέμα υγείας, είμαι υπέρ της αποδεδειγμένης λογικής του εμβολιασμού.
(συστημικός και μαλακίες...)
ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΕΙΤΕ ΣΥΡΙΖΑΙΩΝ ΕΙΤΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΚΑΜΜΕΝΩΝ
Μην είσαι απόλυτος.
Κανείς δεν είναι κατά του εμβολιασμού . Από μικρά παιδιά σχεδόν όλοι έχουμε κάνει μια θάλασσα εμβόλια + ο στρατός.
Αμφιβολίες έχουμε γιατί βγήκαν τόσο γρήγορα και δεν υπάρχουν επαρκείς μελέτες .

Όποιος δεν συμφωνεί μαζί σας τον χαρακτηρίζεται αμέσως. Αυτό είναι φασισμός
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
106
Like
8.073
βγήκαν γρήγορα γιατί η ανάγκη είναι τέτοια...
(και γιατί όλη η φαρμακευτική βιομηχανία έπεσε πάνω τους)
και τα μέχρι τώρα αποτελέσματα δείχνουν ότι πρέπει να κάνουμε το σταυρό μας που κατάφεραν να τα φτιάξουν ταχύτατα...
Και ο Καρκίνος θερίζει και πολλές άλλες αρρώστιες γιατί δεν πέφτουν πάνω τους ??
Είναι σοβαρό ζήτημα ο covid 19 αλλά όλος αυτός ο πανίκος είναι υπερβολικός. Τέλος πάντων δεν θέλω να το συνεχίσω γιατί είναι μεγάλη κουβέντα.
Θα πω μόνο ότι πρέπει να έχουμε πάντα αμφιβολίες και να μην τα τρώμε όλα αμασητα
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
432
Κριτικές
1
Like
659
Πόντοι
81
Όχι μόνο δεν έχω σκοπό να κάνω ΚΑΝΕΝΑ αλλά δεν δέχομαι ούτε οποιοδήποτε ψευδοτέστ. Να πάνε στο διάολο όλοι όσοι ευθύνονται και θέλουν να μας δηλητηριάσουν με τα εμβόλια του κοροϊδοϊού τους. Εγώ είμαι 100% πεπεισμένος ότι αν υπάρχει η κορόνα τότε βρίσκεται μέσα στα εμβόλια, δεν βλέπετε ότι όσο περισσότεροι εμβολιάζονται τόσο περισσότεροι αρρωσταίνουν!!
 

Garit

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2021
Μηνύματα
487
Like
181
Πόντοι
1
Όχι μόνο δεν έχω σκοπό να κάνω ΚΑΝΕΝΑ αλλά δεν δέχομαι ούτε οποιοδήποτε ψευδοτέστ. Να πάνε στο διάολο όλοι όσοι ευθύνονται και θέλουν να μας δηλητηριάσουν με τα εμβόλια του κοροϊδοϊού τους. Εγώ είμαι 100% πεπεισμένος ότι αν υπάρχει η κορόνα τότε βρίσκεται μέσα στα εμβόλια, δεν βλέπετε ότι όσο περισσότεροι εμβολιάζονται τόσο περισσότεροι αρρωσταίνουν!!
Ω γέροντα ευχή!
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
748
Πόντοι
366
Χαλαρωσε εγω πηγα γρια 90χρονων και δεν καταλαβε τιποτα με φαιζερ.
Ουτε πονο στο σημειο της ενεσης.
Απλα ειναι στα σωματα και στους οργανισμους.
Απλα κανε αδενοιο,ενω ολοι τον φοβουνται ειναι η κλασσικη παλια μεθοδος εμβολιασμου και δοκιμασμενη

Ουτε ο αδενοιος είναι η κλασική μέθοδος.

Τα μόνα "κλασικά" εμβόλια είναι τα κινέζικα της Sinovac και της Sinopharm που σου βάζουν αδρανοποιημενο ιό.

Αυτά που λες εσύ με τον αδενοιο δηλαδή τo sputnik, το astrazeneca και το τζονσον τζονσον δεν είναι "κλασικα" εμβόλια, το 2020 εγκρίθηκε το πρώτο για τον Εμπολα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
βγήκαν γρήγορα γιατί η ανάγκη είναι τέτοια...
(και γιατί όλη η φαρμακευτική βιομηχανία έπεσε πάνω τους)
και τα μέχρι τώρα αποτελέσματα δείχνουν ότι πρέπει να κάνουμε το σταυρό μας που κατάφεραν να τα φτιάξουν ταχύτατα...
Είσαι γλαφυρος οταν προμοταρεις εμβολια σε προτιμω να προμοταρεις κολγκιρλ.
Εσυ κοντουλη αδικησε προμοτορας επρεπε να ησουν.
Ωραια μη μου λες ποιο εκανες,πες μου ψηλωσες 5 ποντους η μεγαλωσε το πουλι σου?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Προφανως και κανενα!!!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
εγώ, καθώς και όλο το υγειονομικό σύστημα που εσύ θα αρχίσεις να κράζεις τώρα αλλά εκεί θα τρέξεις κλαίγοντας και παρακαλώντας όταν αρχίσει να καίγεται η σούφρα σου από οποιοδήποτε θέμα υγείας, είμαι υπέρ της αποδεδειγμένης λογικής του εμβολιασμού.
(συστημικός και μαλακίες...)
ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΕΙΤΕ ΣΥΡΙΖΑΙΩΝ ΕΙΤΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΚΑΜΜΕΝΩΝ
Με λιγα λογια λες να κανουμε βαξιν?
Θα παω συγγενικο μου προσωπο αν παθει παρενεργεια η οτιδηποτε δεχεσαι να σε δειρω?
Αν δεν παθει τιποτα δεχομαι να μου δώσεις 5 μπουνιες.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
:kneel:
έλα ζαν ήρθε η ώρα να μας αποκαλύψεις ποιος πραγματικά είσαι....
Τι να σου αποκαλυψω ρε κοντουλη.
Για πες εφοσον υποστηριζεις τα εμβολια εχεις κανει εμβολιο?
Απαντα.αν δεν απαντησεις ξεφτιλιζεσαι
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
έχεις πλάκα ρε ζαν...
τι θα καταλάβεις αν πω όχι?
μπορεί να μην έχω ακόμα προγραμματισθεί...
τέλος πάντων έχω κάνει για να σου φύγει η απορία
Αν δεν εχεις κανει και υποστηριζεις τα εμβολια εισαι ξεφτιλας.
Ποιο εχεις κανει?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Δηλαδη θα κανεις ενα εμβολιο που δεν ξερουν τις παρενεργειες,που δεν εχει ευθυνη κανεις,που συνεχιζεις να μεταδιδεις τον ιο,που μπορει και μετα να νοσησεις απο τον ιο,που δεν ξερουν ποσο διαρκει η ανοσια,που δεν ξερουν αν θελει κ 3η δοση.......για μια ασθενεια που εχει πιθανοτητες 0.3% να σε σκοτωσει..... Πολυ λογικο βεβαια.... Καθε πρωι πηγαινω με το παπακι Κορδελιο-Συκιες και εχω περισσοτερες πιθανοτητες να σκοτωθω......
1 στους 5 εκατομμύρια ίσως έχει μια σοβαρή παρενέργεια αναστρέψιμη !! 1 στους 10.000 μη αναστρέψιμη !! Όπως όλα τα φάρμακα !! Κατανοώ τον φόβο ( και εγβ φοβόμουν ) οκ αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα !! Τα εμβόλια είναι και ασφαλές και τι πιο σωστή αντιμετώπιση αποφυγής βάρδιας νόσου σε περίπτωση που κολησεις !!τελος θα πω πως στα φάρμακα που υπάρχουν κατά του κορονοϊού μέχρι στιγμής μεγάλος πληθυσμός είναι αλλεργικός !! Η πιο σωστή λύση λοιπόν το εμβόλιο
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τα χρησιμοποιεί στις μυστικές δημοσκοπήσεις.
@jean-Claud εσύ φαντάζομαι δεν έχεις εμβολιαστεί ακόμα, σωστά?
Και ουτε προκειται μπατμαν.ανοιξε η πλατφορμα 30 39 και ειμαι μεσα αλλα δεν τολμαω ουτε να μπω στο web
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.922
Πόντοι
3.346
Και ουτε προκειται μπατμαν.ανοιξε η πλατφορμα 30 39 και ειμαι μεσα αλλα δεν τολμαω ουτε να μπω στο web
Πάντως για να ξέρεις ενημερωτικά, 2 γνωστοί μου που το έκαναν, η μόνη παρενέργεια που είχαν ήταν κόψιμο την πρώτη μέρα...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
καλά κάνεις.
έχω μάθει, από μυστικές πηγές, πως τα βράδυα ο τσιόδρας όταν βαριέται ή του την έχει δώσει, πάει και φτύνει μέσα στις δόσεις...
Ας παει να πλυνει το φακελακι του ο τσιορδας που ειναι γεματο βρωμα και ας αφησει τα ιατρικα.
Ενα παπαγαλακι του που ειναι και τιποτα αλλο.
Μελλον υπουργος μου φαινεται προσεχως
Screenshot_20210428_190116.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom