Νέα

Ποιό εμβόλιο θα κάνουν τα μέλη του BOU;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο εμβόλιο εμπιστεύεστε να κάνετε?

  • Άστρα Ζ

    Ψήφοι: 142 19,3%
  • Φαιζερ

    Ψήφοι: 240 32,7%
  • Μοντέρνα

    Ψήφοι: 67 9,1%
  • Τζονσον

    Ψήφοι: 60 8,2%
  • Σπούτνικ

    Ψήφοι: 36 4,9%
  • Φαντα μόνο

    Ψήφοι: 74 10,1%
  • Κανένα έχω αντισώματα στα πάντα

    Ψήφοι: 116 15,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    735

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
:tooth: :tooth: :tooth:

2B21AB54-8802-48BC-9641-1559C878EC08.jpeg
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.207
Like
1.748
Πόντοι
216
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Ειναι γνωστο τοις πασι για το " χαρτζιλικωμα " εκ ΝΔ ΓΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ " ΑΣΘΕΝΩΝ "
Κατάλαβα. Μεταφέρεις τις φαντασιώσεις των βλαμμένων του Διαδικτύου. Αν είχες πηγές, θα τις ανέφερες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Άρα το μοντέλο Ιωαννίδη που προέβλεπε προστασία μόνο των ευπαθών δεν το δοκίμασε κανείς , οπότε θεωρητικά μπορεί και να δούλευε , αλλά αφου δεν δοκιμάστηκε στην πράξη απο καμία χώρα άρα μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε.

Αυτό το μοντέλο αν είναι έτσι όπως νομίζω , προέβλεπε περιορισμό των ευπαθών για κανένα μήνα η δίμηνο το πολύ , και χτίσιμο ανοσίας αγέλης στους μη ευπαθής.

Τώρα πως ακριβώς θα δούλευε όλο αυτό (αν δούλευε) όπως επίσης και το κατα πόσο θα το τηρούσε ο κόσμος είναι και αυτά άγνωστα , ειδικά το δευτερο ... για το πρώτο μπορούμε να ρωτήσουμε τον Ιωαννίδη η κάποιον άλλον επιστήμονα που υποστήριζε αυτό το μοντέλο.
ΑΝ η γιαγιά μου είχε αρχίδια, θα είχα τρεις παππούδες. ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΧΩΡΕΣ που προσπάθησαν να πετύχουν την ανο(η)σία της αγέλης, παραδέχτηκαν πως έκαναν λάθος. Κι εσύ συνεχίζεις να μου λες τι ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ αν ακολουθούσαν τη συνταγή Ιωαννίδη, που ο ίδιος αναγκάστηκε να παραδεχτεί πως έκανε λάθος
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.308
Like
3.575
Πόντοι
1.706
Έτσι το είπα επειδή συνηθίζεται , προσωπικά δεν πιστεύω οτι είναι μέλος εδω.
Αλλού πάει το βιάζεσαι.
Τίποτα δεν κατάφερε ο δόκτορ καθώς το πιστοποιητικό εκδίδεται την επόμενη ημέρα του εμβολιασμού.
Τον πήρε χαμπάρι η νοσοκόμα και τον έψαχναν για αυτόφωρο, οπότε....
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.876
Κριτικές
6
Like
3.619
Πόντοι
736
Αλλού πάει το βιάζεσαι.
Τίποτα δεν κατάφερε ο δόκτορ καθώς το πιστοποιητικό εκδίδεται την επόμενη ημέρα του εμβολιασμού.
Τον πήρε χαμπάρι η νοσοκόμα και τον έψαχναν για αυτόφωρο, οπότε....
Καλά ναι δεν είπα οτι κατάφερε κάτι , αλλά και να τους έδινε τα πιστοποιητικά εφόσον μετά πιάστηκε θα μπορούσαν να τους τα πάρουν πίσω φαντάζομαι , αν δεν πιανόταν ίσως κατάφερνε κάτι , αλλά μετά πες δεν θα το μαθαίναμε εμείς :P
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
και για να ξέρουμε τι λέμε
....In March 2020, just three weeks prior to placing the country under lockdown and catching COVID-19 himself, UK Prime Minister Boris Johnson downplayed the threat, and said he had been shaking hands with infected people, against the recommendations of his expert advisers. Today, the UK has one of the highest per capita death rates from COVID in the world.....
πηγή https://theconversation.com/coronav...t-it-right-and-three-that-got-it-wrong-155923
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.876
Κριτικές
6
Like
3.619
Πόντοι
736
ΑΝ η γιαγιά μου είχε αρχίδια, θα είχα τρεις παππούδες. ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΧΩΡΕΣ που προσπάθησαν να πετύχουν την ανο(η)σία της αγέλης, παραδέχτηκαν πως έκαναν λάθος. Κι εσύ συνεχίζεις να μου λες τι ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ αν ακολουθούσαν τη συνταγή Ιωαννίδη, που ο ίδιος αναγκάστηκε να παραδεχτεί πως έκανε λάθος
Δεν ξέρω ποιά ακριβώς θα ηταν η πρόταση του ιωαννίδη ΑΝ τον ρωτούσαν στις αρχές , αλλά απο αυτά που έχει πει κατα καιρούς νομίζω θα πρότεινε κάτι σαν αυτό που λένε εδω στο 21:45 του παρακάτω βίντεο , και το οποίο το εξήγησα πάνω κάτω σε προηγούμενα πόστ , δεν πιστεύω οτι η Αγγλία και η Σουηδία το ακολούθησαν ακριβώς , όχι οτι έχει κάποιο νόημα όλο αυτό γιατί ούτε εγω ξέρω τι θα γινόταν , ούτε και αυτοι οι γιατροι η ο γιατρός που λέει στο βίντεο οτι το πρότειναν στην αρχή της πανδημίας ξέρουν τι θα γινόταν ΑΝ αποφάσιζε κάποια χώρα να το ακολουθήσει.

 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
445
Κριτικές
2
Like
817
Πόντοι
81
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Ναι, σωστά τα λες... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

1.jpg


2.jpg
Πες μας για τον ΨΟΦΟΕΘΝΑΡΧΗ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑ,που ειχε κανει υφυπουργο Δημοσιων Εργων τον....ΓΑΜΙΑ ΤΟΥ,ΤΟΝ ΕΥΤΑΞΙΑ,το 1955,μολις ειχε πεθανει ο ΣΤΡΑΤΑΡΧΗΣ ΠΑΠΑΓΟΣ...

Μιλησε μας για " ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ " και.....Καραμανληδες,μιλησε μας για τον ΦΑΚΕΛΟ ΤΟΥ ΜΑΞ ΜΕΡΤΕΝ....

Ντρεπεσαι?

ΥΓ : Οχι σε εμενα αυτα,τ'ακουσες μωρη νεοφιλεχλεχλου???
 

DirkDiggggler

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2018
Μηνύματα
158
Like
813
Πόντοι
81
Στην Σουηδια ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΑΝΟΙΧΤΑ....
Δειτε την εκπομπη του Δουση που ειχε επισκεφτει προσφατα την Σκανδιναβια...
Και πέθαναν διπλάσιοι ανά εκατομμύριο κατοίκων σε σχέση με τις υπόλοιπες σκανδιναβικές χώρες. ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Τοτε η καθε οικογενεια ειχε κατα μεσο ορο πανω απο 4 παιδια....

ΤΩΡΑ...?

ΦΑΤΕ ΑΝΤΙΝΑΤΙΒΙΣΤΙΚΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΓΕΝΟΚΤΟΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ...
Πολυ βλακας εισαι μωρ αδερφακι μου.

Ποσα παιδια εχεις εσυ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom