Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 99 19,4%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 410 80,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.186
Πόντοι
1.056
καποτε θα ελεγα και εγω οτι οι τανες ειναι πιο φτηνες και δε σου ζαλιζουν τον ερωτα αλλα παντα μα παντα θα ναι ζαρια η φαση και αναλογα πως θα σου κατσει οπου στην περιπτωση μαλακισμενης η κομοδινου θα προτιμουσαμε ολοι να τα τρωγαμε ολοι σε σουβλακια καλυτερα!επισης καποτε οι γκομενες ηταν πιο πουριτανες στο κρεβατι,τωρα μοιραζουν πιπες στα κωλομαγαζα που πανε ετσι για το χαβαλε
με τα σημερινα δεδομενα λοιπον θα πω οτι οι γκομενες ειναι πιο φτηνες αν δεν εισαι θυμα και δε σε κανουν αλογο μια και πλεον προσπαθω να μη προσβαλω τις σημερινες "δυνατες και ανεξαρτητες" γυναικες με την "τοξικη μου αρρενωποτητα" και τις αφηνω να πληρωνουν τα εξοδα τους,τις βολτες κτλ,μεχρι και να με κερασουν!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
θα πω οτι οι γκομενες ειναι πιο φτηνες αν δεν εισαι θυμα και δε σε κανουν αλογο μια και πλεον προσπαθω να μη προσβαλω τις σημερινες "δυνατες και ανεξαρτητες" γυναικες με την "τοξικη μου αρρενωποτητα" και τις αφηνω να πληρωνουν τα εξοδα τους,τις βολτες κτλ,μεχρι και να με κερασουν!
Ωραίος! Κι αν δεν τους αρέσει δρόμο! Μάλιστα είτε παίρνεις 700 ευρώ είτε 1.700, είτε 5.700 δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να παριστάνεις τον σιτιστη. Είναι γεγονός ότι οι γκόμενες είναι πιο φθηνές λοιπόν και αποδοτικότερες ασχέτως που είναι μαλακισμένα. Αυτό είναι αξίωμα. Όποια γουστάρει κάθεται με καφέ και νορμάλ βόλτες όπου θα συνεισφέρει κι αυτή με την σειρά της. Αν η άλλη σε αρχίσει στο που θα πάμε όλη μέρα και δεν προσφέρει τίποτα, λέγεται πανάκριβη πουτάνα. Δεν υπάρχει περίπτωση να περάσεις καλά, θα ρίξεις 10-20 γαμησια και μετά θα νιώθεις χορηγός και σωφερατζα. Θα ξεκαυλώσεις διότι δεν θέλει εσένα αλλά την ρεκλα της. Εδώ βρίσκεις γκόμενα που πληρώνει κι αν δεν την βλέπεις να νοιάζεται, στσδιακά την κάνεις περα, θα πληρώνουμε κι από πάνω; Τα δύο φύλα έχουν ένα κοινό σημείο. Αν δεν έχει ο ένας τον άλλον, νούμερο 1 και μιλώ για νορμάλ σχεση, πάει να πει ότι έπεσαν τίτλοι τέλους οπότε εκεί κρατάς μόνο μαγείρισσες και παρεακια. Να γαμάς δεν θα θες πια.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Όλα αυτά για να τα καταλάβει ακόμα κι ο τελευταίος άνδρας στην γη που κατοικεί μόνος πλάι σε ηφαίστειο, αρκεί να πάει στις πουτάνες και παράλληλα να βρει γκόμενες να ξεσκιστεί στο γαμησι. Έπειτα θα καταλήξει εκεί 100%. Δεν θυμάμαι ποτε με πουτάνα να έχω ρίξει γαμήσι όσο σε αξία με γκόμενα. Ότι κι αν έκανε που έχω περάσει και καλά σίγουρα, όλο σε κάτι στερημενος και γενικά αχόρταγος έφευγα. Θα κάτσω εγώ να παζαρευω το τσιμπούκι, την ώρα, τις αλλαγές στάσεων και τα έξτρα; Αλλα αφού δουλεύουν πως αλλιώς θα γινόταν; Άπαξ κι εξαρτάσαι, τελείωσε το θέμα. Κι εγώ όταν δουλεύω όπως όλοι, δεν υπάρχει καμία περίπτωση να προσφέρω σε πελάτη, γαμάτη παροχή. Μια καλή και τίμια τυπικουρα θα του σκάσω με καλοφορεμενο χαμόγελο. Τα πολύ καλά θα τα δώσω στην πάρτη μου η σε όσους με νοιάζονται και νοιάζομαι και για όσο υπάρχει αυτό. Μετά πούλο.
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.186
Πόντοι
1.056
Ωραίος! Κι αν δεν τους αρέσει δρόμο! Μάλιστα είτε παίρνεις 700 ευρώ είτε 1.700, είτε 5.700 δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να παριστάνεις τον σιτιστη. Είναι γεγονός ότι οι γκόμενες είναι πιο φθηνές λοιπόν και αποδοτικότερες ασχέτως που είναι μαλακισμένα. Αυτό είναι αξίωμα. Όποια γουστάρει κάθεται με καφέ και νορμάλ βόλτες όπου θα συνεισφέρει κι αυτή με την σειρά της. Αν η άλλη σε αρχίσει στο που θα πάμε όλη μέρα και δεν προσφέρει τίποτα, λέγεται πανάκριβη πουτάνα. Δεν υπάρχει περίπτωση να περάσεις καλά, θα ρίξεις 10-20 γαμησια και μετά θα νιώθεις χορηγός και σωφερατζα. Θα ξεκαυλώσεις διότι δεν θέλει εσένα αλλά την ρεκλα της. Εδώ βρίσκεις γκόμενα που πληρώνει κι αν δεν την βλέπεις να νοιάζεται, στσδιακά την κάνεις περα, θα πληρώνουμε κι από πάνω; Τα δύο φύλα έχουν ένα κοινό σημείο. Αν δεν έχει ο ένας τον άλλον, νούμερο 1 και μιλώ για νορμάλ σχεση, πάει να πει ότι έπεσαν τίτλοι τέλους οπότε εκεί κρατάς μόνο μαγείρισσες και παρεακια. Να γαμάς δεν θα θες πια.

:rockon:
δε ξερω ποσο οριζεται το απαραιτητο χρονικο διαστημα που περναει μια γνωριμια στο ρολο του δεσμου-σχεσης,στο σημειο που θεωρεις τον/την αλλο/η "ανθρωπο σου" αλλα φτανοντας σε αυτο το σημειο που σημαινει οτι εχετε βρει τον τροπο να ζητε μαζι στην κυριολεξια,υπαρχει εμπιστοστυνη και αγαπη τοτε ναι να κανεις πραγματα για τον ανθρωπο σου χωρις να σε νοιαζει το αντικρυσμα η ανταποδοση αν και σε μια τετοια φαση ειναι αυτονοητα και ερχονται απο κει που δε το περιμενεις κανοντας τα πιο ευχαριστα κιολας.
στην αρχη ομως στη γνωριμια,στο φασωμα και στην οριοθετηση καποιων καταστασεων πλεον πρεπει ολοι μας να ξεχασουμε τις μλκς περι ιπποτισμου και ξεπερασμενες θεωριες του στυλ "ο αντρας πρεπει να πληρωνει..." και αυτο γενικοτερα οχι μονο στο οικονομικο κατι που οι ιδιες οι σημερινες γυναικες επελεξαν και κανουν ολοκληρη ιστορια να περασουν και γενικα μας τα εχουν πρηξει οτι κατα βαθος δεν μας χρειαζονται...
εγινε μια ερευνα προσφατα πανω σε αυτο και ενα ποοοοοοοοοοολυ μεγαλο ποσοστο γυναικων δεχονται να βγουν πρωτο ραντεβου με καποιον μονο και μονο για ενα κερασμενο δειπνο,τπτ παραπανω..εχω στειλει ενα θεομουνο ετσι καποτε που μου ζητησε η ιδια να βγουμε για φαγητο βραδυ και οταν ηρθε ο λογαριασμος εγινε σοου!"με καλεσες για φαγητο εσυ και θες να πληρωσω εγω;" ηταν η πρωτη κοτρωνα που πεταξα και η 2η και τελευταια "τουλαχιστο λεφτα για ταξι εχεις να γυρισεις σπιτι μετα;" (εγω δεν την πηγα,και δεν ειχε φραγκο πανω της)
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
δε ξερω ποσο οριζεται το απαραιτητο χρονικο διαστημα που περναει μια γνωριμια στο ρολο του δεσμου-σχεσης,στο σημειο που θεωρεις τον/την αλλο/η "ανθρωπο σου" αλλα φτανοντας σε αυτο το σημειο που σημαινει οτι εχετε βρει τον τροπο να ζητε μαζι στην κυριολεξια,υπαρχει εμπιστοστυνη και αγαπη τοτε ναι να κανεις πραγματα για τον ανθρωπο σου χωρις να σε νοιαζει το αντικρυσμα η ανταποδοση αν και σε μια τετοια φαση ειναι αυτονοητα και ερχονται απο κει που δε το περιμενεις κανοντας τα πιο ευχαριστα κιολας.
στην αρχη ομως στη γνωριμια,στο φασωμα και στην οριοθετηση καποιων καταστασεων πλεον πρεπει ολοι μας να ξεχασουμε τις μλκς περι ιπποτισμου και ξεπερασμενες θεωριες του στυλ "ο αντρας πρεπει να πληρωνει..." και αυτο γενικοτερα οχι μονο στο οικονομικο κατι που οι ιδιες οι σημερινες γυναικες επελεξαν και κανουν ολοκληρη ιστορια να περασουν και γενικα μας τα εχουν πρηξει οτι κατα βαθος δεν μας χρειαζονται...
εγινε μια ερευνα προσφατα πανω σε αυτο και ενα ποοοοοοοοοοολυ μεγαλο ποσοστο γυναικων δεχονται να βγουν πρωτο ραντεβου με καποιον μονο και μονο για ενα κερασμενο δειπνο,τπτ παραπανω..εχω στειλει ενα θεομουνο ετσι καποτε που μου ζητησε η ιδια να βγουμε για φαγητο βραδυ και οταν ηρθε ο λογαριασμος εγινε σοου!"με καλεσες για φαγητο εσυ και θες να πληρωσω εγω;" ηταν η πρωτη κοτρωνα που πεταξα και η 2η και τελευταια "τουλαχιστο λεφτα για ταξι εχεις να γυρισεις σπιτι μετα;" (εγω δεν την πηγα,και δεν ειχε φραγκο πανω της)
Έτσι! Δεν υπάρχει χρονικό διάστημα. Καταλαβαίνεις ποτέ η άλλη είναι ερωτευμενη, σε αγαπάει, σε γουστάρει η σε νοιάζεται αυτόματα. Το ίδιο κι αυτή. Το παραμύθι πάντα φαίνεται και διαρκεί λίγο. Δεν τίθεται θέμα ωραιοποίησης. Πάει μόνο του το πράγμα.
Όσο τα βρίσκετε, όλα πάνε οκ. Επίσης όλα ζυγίζονται αυτόματα χωρίς χαρτί και μολύβι. Αν η άλλη έχει δείξει οκ στάση, παίζει ρόλο στο να μην γίνεις ιδοπεδωτικος. Αν είναι να σου σπάσει τ αρχίδια και να ψαχνει μονο ντάντεμα, διώξτην. Χειρότερα θα περάσεις αργότερα. Το πολύ πολύ αν έχει 2-3 θετικά, κρατά την για βοήθεια στα μοιράσματα και βρες άλλη
να γαμάς. Ψυχρά μαθηματικά που εφαρμόζονται και πρέπει να εφαρμόζονται σε ώρα ανάγκης. :rockon:
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.186
Πόντοι
1.056
Έτσι! Δεν υπάρχει χρονικό διάστημα. Καταλαβαίνεις ποτέ η άλλη είναι ερωτευμενη, σε αγαπάει, σε γουστάρει η σε νοιάζεται αυτόματα. Το ίδιο κι αυτή. Το παραμύθι πάντα φαίνεται και διαρκεί λίγο. Δεν τίθεται θέμα ωραιοποίησης. Πάει μόνο του το πράγμα.
Όσο τα βρίσκετε, όλα πάνε οκ. Επίσης όλα ζυγίζονται αυτόματα χωρίς χαρτί και μολύβι. Αν η άλλη έχει δείξει οκ στάση, παίζει ρόλο στο να μην γίνεις ιδοπεδωτικος. Αν είναι να σου σπάσει τ αρχίδια και να ψαχνει μονο ντάντεμα, διώξτην. Χειρότερα θα περάσεις αργότερα. Το πολύ πολύ αν έχει 2-3 θετικά, κρατά την για βοήθεια στα μοιράσματα και βρες άλλη
να γαμάς. Ψυχρά μαθηματικά που εφαρμόζονται και πρέπει να εφαρμόζονται σε ώρα ανάγκης. :rockon:
βασικα το πραγμα ειναι πολυ πιο απλο
στις ανθρωπινες σχεσεις ολων των μορφων οχι μονο ερωτικες και μεταξυ αντρων και γυναικων,σε ΟΛΕΣ εδω και πααααρα πολλα χρονο ο σεβασμος ειναι κατι που κερδιζετε σταδιακα οπως και η εμπιστοσυνη,δλδ πρεπει να δειξεις σεβασμο για να σε σεβαστει και ο αλλος,οτι δινεις παιρνεις και αυτο ειναι νομος της ζωης,της ζουγκλας παντου και παντα!
με αλλα λογια,αν ζητας να σου φερθω σα βασιλισσα θα πρεπει πρωτα να μου φερθεις σα βασιλιας!
απλα λιτα και κατανοητα!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.142
Πόντοι
4.546
αστα να πανε..οσο πιο αναισθητος τοσο το καλυτερο
Το πρόβλημα είναι πως δεν είμαι αναίσθητος. Έχω αλλάξει με τα χρόνια, βέβαια, λόγω καταστάσεων.

Δεν έχει σημασία όμως, πλέον μόνο με αγοραιο έρωτα.
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.186
Πόντοι
1.056
εχει βεβαια και τα θετικα της η βιζιτα,οπως ειπε καποτε καποιος (δε θυμαμαι σε ποια ταινια το ακουσα) "δε πληρωνεις τη πουτανα για το σεξ αλλα για να φυγει μετα απο αυτο"
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Έχω γράψει πολλές φορές...το πληρωμένο σεξ πρέπει να είναι το αλατοπίπερο, όχι το κυρίως γεύμα...
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.155
Κριτικές
16
Like
14.207
Πόντοι
3.246
εχει βεβαια και τα θετικα της η βιζιτα,οπως ειπε καποτε καποιος (δε θυμαμαι σε ποια ταινια το ακουσα) "δε πληρωνεις τη πουτανα για το σεξ αλλα για να φυγει μετα απο αυτο"
αυτό αδερφέ είναι το νούμερο ένα μόττο
του σάιτ!!!
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.186
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Το πρόβλημα είναι πως δεν είμαι αναίσθητος. Έχω αλλάξει με τα χρόνια, βέβαια, λόγω καταστάσεων.

Δεν έχει σημασία όμως, πλέον μόνο με αγοραιο έρωτα.
κοιτα παρολο που ειμαι μεγας μπουρδελακιας,η λυση δεν ειναι να γαμάς μονο πουτάνες.Η λυση για μενα ειναι να εισαι αρκετα μαγκας ετσι ωστε πρωτον να καταφερνεις να γαμας γκόμενες εξω και να μενει μονο στο σεξ,και δευτερον αν μιλαμε για σχεση να μπορεις να κρατας τη γκόμενα σε τετοια αποσταση (συνηθως με ορια) ετσι ωστε και να περνας καλα και να μην εχεις πολλες πιθανότητες να δεθεις.Ααπο και και πέρα φυσικα εχουμε και τα μπουρδελακια βεβαια,..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Η απαντηση ειναι απλη.
Εισαι πατερας και ο γιος σου ειναι 25 χρονων και ανεργος.
Θα σου ζηταει περισσοτερα λεφτα αν κανει σχεση η αν πηγαινει στις πουτανες;
Ας μας το απαντησουν οι πατεραδες 25χρονων :coffee:

Πούστης να μην γίνει,και όλα τ'άλλα τα βρίσκουμε

Εγώ πάντως θα χαιρόμουν αν τον έβλεπα με σχέσεις παρά με πουτάνες
 
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
94
Like
66
Πόντοι
0
Εδώ είναι που είσαι τελειως λάθος φίλε...

Εγώ κάνει σχέση με κόρη Ρώσου πολυεκατομυριουχου ...
και μιλάμε για 25 χρόνων Ρωσίδα ... μουνι από τα λίγα

Στα 3 χρόνια σχέσης δεν πλήρωσε ούτε ένα καφέ...

Ήταν τρελό μουνι ... αλλά μόνο που σκέφτομαι ότι θα πλήρωνα μια ζωή τις παλαβομαρες της ... έφυγα τρέχοντας...

Never mind ... ευτυχώς το motherland παράγει πολύ μουνι ...
Μην ξεχνάς ότι οι Ρωσίδες αυτές έχουν συγκεκριμένη νοοτροπία να τα πληρώνει όλα ο άντρας.

Αν όμως βρεις φραγκάτη γκόμενα Ελληνίδα, μπορεί και να σε σπιτώσει και να σου φτιάξει τη ζωή. Η πουτάνα όμως πάντα θα στα τρώει.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
14
Like
4.561
Πόντοι
746
Μην ξεχνάς ότι οι Ρωσίδες αυτές έχουν συγκεκριμένη νοοτροπία να τα πληρώνει όλα ο άντρας.

Αν όμως βρεις φραγκάτη γκόμενα Ελληνίδα, μπορεί και να σε σπιτώσει και να σου φτιάξει τη ζωή. Η πουτάνα όμως πάντα θα στα τρώει.

Με αυτό το πλευρό να κοιμάστε...

Αν είσαι γενημενος σογαμπρος η άλλη θα σε βάλει στο βρακι της και με ελάχιστα λευτα ...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Η ερώτηση δεν επιδέχεται μονοσήμαντης απάντησης και είναι και λίγο ''αόριστη'': τι ακριβώς μετράμε; Διότι είναι κάτι άλλο το να πηγαίνω με πληρωμένη, και άλλο το να έχω μία ''σχέση'' σε μία διαρκή και μόνιμη βάση.
Για την οικονομία της συζήτησης, θα πω ότι το ερώτημα αφορά στο τι στοιχίζει περισσότερο για να είναι πλήρως καλυμμένος σεξουαλικά ένας άντρας, αφήνοντας τα όποια ''επιπλέον'' προσφέρει (είτε θετικά είτε αρνητική μία σχέση). Αυτό εξαρτάται από μία πλειάδα παραγόντων:
-Πόσες φορές τον ''γεμίζουν'' σεξουαλικά ανά μήνα (παίρνω μία χρονική βάση).
-Τι είδους αγοραίο έρωτα προτιμά: αν εγώ είμαι μία χαρά στο Μεταξουργείο, μου έρχεται πολύ φθηνότερα από το να θέλω το call girl πολυτελείας και μόνο.
-Πόσες απαιτήσεις έχει η γκόμενα και τι είδους ''σχέση'' έχετε: αν έχετε ''σχέση'' με αγαπούλες και συννεφάκια και καρδούλες, στοιχίζει μεσοσταθμικά το πήδημα πολύ περισσότερο από το να έχεις μία ''free'' σχέση με βάση το σεξ όπου τα λοιπά κόστη μειώνονται δραστικά.
Κάνετε τους υπολογισμούς με βάση τις παραπάνω παραμέτρους και ανάλογα έχετε το οικονομικό αποτέλεσμα.
Στέκει η ερώτηση ως πλήρης διότι ρωτά πουτάνες
ή γκόμενες. Δεν αναφέρεται δηλαδή σώνει και καλά σε μόνιμη σχέση ετών. Κατά τα άλλα αυτά που λες επίσης στέκουν αλλά ως παρακλάδι στην περίπτωση που λες
Σε γενικές γραμμές οι γκόμενες είναι καλύτερες.
Όχι επειδή το λέμε κάποιοι όπως και ο καθένας ότι πιστεύει αλλά επειδή είναι στάνταρ ότι η πουτάνα είναι 100% στημένο και κανείς άνδρας δεν γουστάρει στημένο κατά βάθος (εκτός όλων των υπολοίπων που αναφέραμε).
 
Τελευταία τροποποίηση:

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Η απαντηση ειναι απλη.
Εισαι πατερας και ο γιος σου ειναι 25 χρονων και ανεργος.
Θα σου ζηταει περισσοτερα λεφτα αν κανει σχεση η αν πηγαινει στις πουτανες;
Ας μας το απαντησουν οι πατεραδες 25χρονων :coffee:
Προσωπικά θα απαντήσω χωρίς να έχω παιδιά αλλά βάση λογικής όπως κι όλων όσων βλέπω γύρω μου. Κανείς πατέρας δεν θα χαιρόταν αν ο γιος του πήγαινε στις πουτάνες.
Όχι ότι θα τα έβαφε μαύρα. Δεν είναι κάτι τραγικό να πορνιαζει κάποιος οπότε θέλει. Εμένα δεν θα με ένοιαζε. Το βλέπω οκ. Αντίθετα όμως θα χαιρόταν πολύ αν έβλεπε τον γιο του να έχει γκόμενες και θα τον ένοιαζε μόνο να καλοπερναει χωρίς να βασανίζεται ή να τον έχουν μόνο για κουμπαρά.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
εχει βεβαια και τα θετικα της η βιζιτα,οπως ειπε καποτε καποιος (δε θυμαμαι σε ποια ταινια το ακουσα) "δε πληρωνεις τη πουτανα για το σεξ αλλα για να φυγει μετα απο αυτο"
Αυτό στέκει ως αναισθητικο από τον βραχνα της σκέψης. Ισχύει μόνο για οσους έχουν τόσο πλούσια ερωτική ζωή που παίρνουν πουτάνες για πλάκα κι όχι από ανάγκη. Δηλαδή κάποιος που έχει καργαρει στα μουνιά είτε επειδή τα έφερε έτσι η ζωή να το έχει εκ φύσεως, είτε επειδή έχει τόσα λεφτά που έρχονται μόνες τους οι γκόμενες, μπορεί να το πει αυτό ως απαξίωση όλων
μιας που όλα στ αρχίδια του. Οι υπόλοιποι απλοί άνθρωποι το λένε ως δικαιολογία για να πορνιαζουν. Αυτό τουλάχιστον έχω παρατηρήσει εγώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom