Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 99 19,4%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 410 80,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Πρόσφατα μια μου είπε "όλο κάτω από τα σκεπάσματα με έχεις παμε και καμιά βόλτα".Την επόμενη φορά που της είπα ελα σπιτι, δεν ερχόταν έτσι για σπάσιμο. Οχι λέει θα πάμε σε μαγαζί για ποτο και βόλτα... Τη γράφω στα αρχιδια μου... Μετά από μια βδομάδα της λέω θα έρθεις σπίτι? Και ήρθε... Έστρωσε το κορίτσι..
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.204
Like
72.360
Πόντοι
12.756
Πρόσφατα μια μου είπε "όλο κάτω από τα σκεπάσματα με έχεις παμε και καμιά βόλτα".Την επόμενη φορά που της είπα ελα σπιτι, δεν ερχόταν έτσι για σπάσιμο. Οχι λέει θα πάμε σε μαγαζί για ποτο και βόλτα... Τη γράφω στα αρχιδια μου... Μετά από μια βδομάδα της λέω θα έρθεις σπίτι? Και ήρθε... Έστρωσε το κορίτσι..
τα κανουν αυτα οι καριολες , ξυπνιες ειναι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.441
Πόντοι
3.715
εξαρτάται τι αγοράζεις
όταν γράφεις για κόστος εννοείς ότι τα πάντα τα βλέπεις από την σκοπιά μίας αγοραπωλησίας.
Νομίζω είναι διαφορετικός ο πραγματικός κόσμος φίλε.
Το ατόφιο συναίσθημα της έλξης είναι κάτι που δεν έχει νομισματική αξία αλλά ψυχική κι αυτό δεν μπαίνει σε παλάγκο.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Σε άλλες χώρες εξυπακούεται ότι πληρώνει ο άντρας είναι χειρότερα από εδώ. Έχει βγει ποτε με Ρωσίδα η Ουκρανίδα?
Ειλικρινά δηλαδή, ας ήταν σε όλα τα υπόλοιπα θέματα εντάξει και ας πλήρωνα τα πάντα εγώ, δεν με ένοιαζε.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Σε άλλες χώρες εξυπακούεται ότι πληρώνει ο άντρας είναι χειρότερα από εδώ. Έχει βγει ποτε με Ρωσίδα η Ουκρανίδα?
Σε ποιες χώρες δηλαδή;
Δεν υπάρχει αυτό που λες.

Έχω βγει με πολλές εθνικότητες, ισχύει ότι ισχύει παντού.
Είναι θέμα γκομενας. Άλλες έχουν μάθει να τις κερνάνε πάντα, άλλες δεν τις πειράζει να μοιράζονται τα έξοδα.

Θυμάμαι φάση με Ρωσίδα εσκορτ που ήμουν τακτικός πελάτης στο διαμέρισμα που έμενε (μη φανταστείς 40-50€ έδινα τη φορά γιατί με γούσταρε) και είχαν παίξει φορές που έβγαλε και κρασιά και κάτι ψαρικά μετά το γαμησι.
Ίσως ήθελε παρέα, ίσως σκόπευε να βρει άνδρα, δεν με ενδιαφέρει, ήταν πολύ καλό από πλευρά της.
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
Πιο πολύ κοστίζει η γκόμενα που θα βγει πουτάνα ή η πουτάνα που θα στο παίξει γκόμενα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Σε ποιες χώρες δηλαδή;
Δεν υπάρχει αυτό που λες.

Έχω βγει με πολλές εθνικότητες, ισχύει ότι ισχύει παντού.
Είναι θέμα γκομενας. Άλλες έχουν μάθει να τις κερνάνε πάντα, άλλες δεν τις πειράζει να μοιράζονται τα έξοδα.

Θυμάμαι φάση με Ρωσίδα εσκορτ που ήμουν τακτικός πελάτης στο διαμέρισμα που έμενε (μη φανταστείς 40-50€ έδινα τη φορά γιατί με γούσταρε) και είχαν παίξει φορές που έβγαλε και κρασιά και κάτι ψαρικά μετά το γαμησι.
Ίσως ήθελε παρέα, ίσως σκόπευε να βρει άνδρα, δεν με ενδιαφέρει, ήταν πολύ καλό από πλευρά της.
Είπα Ρωσία-ουκρανια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.439
Κριτικές
62
Like
45.147
Πόντοι
9.297
εξαρτάται τι αγοράζεις
όταν γράφεις για κόστος εννοείς ότι τα πάντα τα βλέπεις από την σκοπιά μίας αγοραπωλησίας.
Νομίζω είναι διαφορετικός ο πραγματικός κόσμος φίλε.
Το ατόφιο συναίσθημα της έλξης είναι κάτι που δεν έχει νομισματική αξία αλλά ψυχική κι αυτό δεν μπαίνει σε παλάγκο.
Σε αναγνώσματα τύπου Αρλεκιν μπορεί να ισχυει...ίσως και σε εφηβικός έρωτες...όμως οταν η γυναίκα βγει στην βιοπάλη και αφήσει τα θρανία και το πέπλο της ανεμελιάς που τα συνοδεύει ,τα αισθήματα της εδράζονται στην τσέπη και όχι στην καρδιά....η καρδιά ασχολείται μόνο με το να στέλνει το αίμα στην κυκλοφορία.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Για να το θέσω καλύτερα η τανες έξω κοστίζουν πιο πολλά , οι τανες εντός μπουρδελων πολύ λιγότερα ….
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για να το θέσω καλύτερα η τανες έξω κοστίζουν πιο πολλά , οι τανες εντός μπουρδελων πολύ λιγότερα ….
Οι νορμαλ κοπέλες τίποτα απλά τα βασικά ..ένα πακέτο τσιγάρα ένα σουβλάκι και καλό γαμηση !! Εννοείται πολύ λιγότερα η μη καπνίστριες !!
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Αναλογα τις περιπτωσεις παιδια,μην τα τσουβαλιαζουμε ολα.Επειδη μας ετυχε μια που ειχε καβουρια στην τσεπη,δεν σημαινει οτι ολες ετσι ειναι.Υπαρχουν απ ολα τα φρουτα.Πιστυεω οτι οσες ειναι φουλ του κερασματος και εχουν απαιτησεις γενικα να ξοδευεις γι αυτες,ειναι σκατοχαρακτηρες.Θυμαμαι οταν ημουν 25 περιπου,νταλαβεριζομουν με μια 20χρονη η οποια ηταν μουναρος,9αρι πραγματικο.Επαρχια,χωριο μεγαλωμενη,δεν ειχε παει παραπερα να δει τι παιζει γενικα και τι αξια εχει αυτο αναμεσα στα ποδια της,ποιος ειχε παει αλλωστε,και εγω χωριο και λιγο παραπερα ημουν.Να μην τα πολυλογω τα 20ευρα δεν τα ειχε για τιποτα,κερναγε σαντουιτς,ποτα,τα παντα.Μια φορα με το ζορι να της πληρωσω ενα ποτο και στραβωσε,ειμασταν και σε κοσμο μπροστα και την ειδα που ειχε νευριασει φουλ αλλα λογω κοσμου δεν μπορουσε να αντιδρασει και το καταπιε.Μιλαμε αλλο πραγμα η συγκεκριμενη.Και πιο παλια,οταν ημουν 20 και εβγαινα με μια κοπελιτσα 17-18,την ειχα κανει Θεο να δεχτει να την κερασω ενα ποτο.Αλλα νορμαλ κοπελες,μεγαλωμενες με αξιες και οχι στερημενα πουτανακια που ψοφανε για κανενα ψιλο.Οι 2 τελευταιες κοπελες που ειχα ηταν ετσι και ετσι.

Οσο για το αν κοστιζουν περισσοτερο οι πουτανες,θα ξερω σε κανενα μηνα επειδη μου ετυχε μια φαση με ενα στουντιοκοριτσο Ουγγαρεζα,ειχα σκοπο να την γειωσω αλλα το σκεφτηκα και μπορει να το προχωρησω μαζι της.Το εχουμε συζητησει ελαφρως,οχι τι σχεση θα ειναι αυτη κτλ,απλα οπως κουβεντιαζαμε με ρωτησε αν ειμαι ελευθερος και τετοια,εχω γραψει και σε αλλο θεμα γι αυτο.Ε μετα τα 527 κοπλιμεντα που μου εκανε την αρχισα,τι τον θες τον γκομενο,τι θα σου προσφερει,για να σου γκρινιαζει και να μαλωνετε και τετοια.Λεφτα εχεις της λεω,σεξ αφθονο εχεις,την ελευθερια σου την εχεις,ε καπου εκει στραβωσε γιατι καταλαβε οτι προσπαθουσα διπλωματικα να την αποφυγω.Βασικα μετα πηγε καπως να το κανει πιο προσωπικο και της ειπα οτι εχω κοπελα κατι που τοτε ηταν αληθεια αλλα πλεον δεν ειναι μιας και χωρισα αλλα τεσπα.Σκεφτομαι σε καμια εβδομαδα που θα ερθει παλι,να το συζητησω να δω τι σκεφτεται.Παντως,δεν ειναι η ξεμυαλισμενη πουτανα που ειδε 5 φραγκα και τα χαλαει αβερτα σε λουσα.Κανει κατι υαλουρονικα στα χειλια αλλα ακριβα εστιατορια και τετοιες μαλακιες τα απεχθανεται,απ οτι μου ειπε τουλαχιστον.Εχει και μια κορη 3 χρονων που πρεπει να στελνει λεφτα στους γονεις της που την μεγαλωνουν (σηριαλ χιλιοπαιγμενο χειροτερο απο το Κωνσταντινου και Ελενης).Εμενα σαν εμφανιση μου αρεσει καπως,σαν χαρακτηρας μου αρεσει λιγο περισσοτερο αλλα μολις σκεφτομαι σχεση μαζι της,μου ερχεται να ξερασω.Δεν ειμαι σιγουρος που παω να μπλεξω μιας και ειναι και τερμα ζηλιαρα και αυτη τη στιγμη,μια πριξαρχιδω σεξεργατρια την χρειαζομαι οσο χρειαζομαι μια τρυπα στο κεφαλι.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Πρόσφατα μια μου είπε "όλο κάτω από τα σκεπάσματα με έχεις παμε και καμιά βόλτα".Την επόμενη φορά που της είπα ελα σπιτι, δεν ερχόταν έτσι για σπάσιμο. Οχι λέει θα πάμε σε μαγαζί για ποτο και βόλτα... Τη γράφω στα αρχιδια μου... Μετά από μια βδομάδα της λέω θα έρθεις σπίτι? Και ήρθε... Έστρωσε το κορίτσι..
Δεν είναι ης είπες έχει κορονοιο που να πάμε έξω στα μικρόβια... χαχαχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αναλογα τις περιπτωσεις παιδια,μην τα τσουβαλιαζουμε ολα.Επειδη μας ετυχε μια που ειχε καβουρια στην τσεπη,δεν σημαινει οτι ολες ετσι ειναι.Υπαρχουν απ ολα τα φρουτα.Πιστυεω οτι οσες ειναι φουλ του κερασματος και εχουν απαιτησεις γενικα να ξοδευεις γι αυτες,ειναι σκατοχαρακτηρες.Θυμαμαι οταν ημουν 25 περιπου,νταλαβεριζομουν με μια 20χρονη η οποια ηταν μουναρος,9αρι πραγματικο.Επαρχια,χωριο μεγαλωμενη,δεν ειχε παει παραπερα να δει τι παιζει γενικα και τι αξια εχει αυτο αναμεσα στα ποδια της,ποιος ειχε παει αλλωστε,και εγω χωριο και λιγο παραπερα ημουν.Να μην τα πολυλογω τα 20ευρα δεν τα ειχε για τιποτα,κερναγε σαντουιτς,ποτα,τα παντα.Μια φορα με το ζορι να της πληρωσω ενα ποτο και στραβωσε,ειμασταν και σε κοσμο μπροστα και την ειδα που ειχε νευριασει φουλ αλλα λογω κοσμου δεν μπορουσε να αντιδρασει και το καταπιε.Μιλαμε αλλο πραγμα η συγκεκριμενη.Και πιο παλια,οταν ημουν 20 και εβγαινα με μια κοπελιτσα 17-18,την ειχα κανει Θεο να δεχτει να την κερασω ενα ποτο.Αλλα νορμαλ κοπελες,μεγαλωμενες με αξιες και οχι στερημενα πουτανακια που ψοφανε για κανενα ψιλο.Οι 2 τελευταιες κοπελες που ειχα ηταν ετσι και ετσι.

Οσο για το αν κοστιζουν περισσοτερο οι πουτανες,θα ξερω σε κανενα μηνα επειδη μου ετυχε μια φαση με ενα στουντιοκοριτσο Ουγγαρεζα,ειχα σκοπο να την γειωσω αλλα το σκεφτηκα και μπορει να το προχωρησω μαζι της.Το εχουμε συζητησει ελαφρως,οχι τι σχεση θα ειναι αυτη κτλ,απλα οπως κουβεντιαζαμε με ρωτησε αν ειμαι ελευθερος και τετοια,εχω γραψει και σε αλλο θεμα γι αυτο.Ε μετα τα 527 κοπλιμεντα που μου εκανε την αρχισα,τι τον θες τον γκομενο,τι θα σου προσφερει,για να σου γκρινιαζει και να μαλωνετε και τετοια.Λεφτα εχεις της λεω,σεξ αφθονο εχεις,την ελευθερια σου την εχεις,ε καπου εκει στραβωσε γιατι καταλαβε οτι προσπαθουσα διπλωματικα να την αποφυγω.Βασικα μετα πηγε καπως να το κανει πιο προσωπικο και της ειπα οτι εχω κοπελα κατι που τοτε ηταν αληθεια αλλα πλεον δεν ειναι μιας και χωρισα αλλα τεσπα.Σκεφτομαι σε καμια εβδομαδα που θα ερθει παλι,να το συζητησω να δω τι σκεφτεται.Παντως,δεν ειναι η ξεμυαλισμενη πουτανα που ειδε 5 φραγκα και τα χαλαει αβερτα σε λουσα.Κανει κατι υαλουρονικα στα χειλια αλλα ακριβα εστιατορια και τετοιες μαλακιες τα απεχθανεται,απ οτι μου ειπε τουλαχιστον.Εχει και μια κορη 3 χρονων που πρεπει να στελνει λεφτα στους γονεις της που την μεγαλωνουν (σηριαλ χιλιοπαιγμενο χειροτερο απο το Κωνσταντινου και Ελενης).Εμενα σαν εμφανιση μου αρεσει καπως,σαν χαρακτηρας μου αρεσει λιγο περισσοτερο αλλα μολις σκεφτομαι σχεση μαζι της,μου ερχεται να ξερασω.Δεν ειμαι σιγουρος που παω να μπλεξω μιας και ειναι και τερμα ζηλιαρα και αυτη τη στιγμη,μια πριξαρχιδω σεξεργατρια την χρειαζομαι οσο χρειαζομαι μια τρυπα στο κεφαλι.
Πωπω τι σεντόνι είναι αυτο
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Ειχα αλλη μια παραγραφο αλλα την εσβησα.χαχαχα
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Φίλε σκέψου το καλά γιατί εμείς λειτουργούμε με το κάτω κεφάλι. Βέβαια μπορεί να σου βγει λίρα εκατο, άσχετα τι δουλειά κάνει. Μην νομίζεις και οι παντρεμενες Ελληνίδες μόλις δέσουν των γάιδαρο τους με κάνα παιδί γίνεται η πλήρης μεταμόρφωση ,σε σημείο να απορείς πόσο μαλακας είσαι που σε τύλιξε και δεν πήρες μυρωδιά. Πάντως και εγώ που τραβιομουν με ένα ρωσιδακι το χέρι στην τσέπη ποτέ ,έτσι έχουνε μάθει, αλλά στα παπάκια μου πέρναγα καλά.Οι γυναίκες μας μας τα τρώνε και περνάμε σκατά Πάντως αν δεν σε χαλάει η δουλειά της δεν έχεις να χάσεις τίποτα

Η δουλεια της ειναι το μονο που με χαλαει στην φαση φιλε,αλλιως ειναι μια χαρα κοπελα,εμφανισημη αν και κοντη και καλο ατομο.
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
Γυναίκα φυσικά η μια και μοναδική γυναίκα σε πάει στα άκρα πουτανες γαματε άφοβα
Εκτός εάν ερωτευτείτε καμία όποτε κοινός την κάτσαμε τη βάρκα
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Πρέπει νομίζω να το συζητήσεις μαζί της.Τσουλησε το λίγο μαζί της ,και αν δεις πως δεν μπορείς να το διαχειριστής κόβεις λάσπη γρήγορα

Δεν ειναι οτι δεν θα μπορω να το διαχειριστω μαζι της,ειναι πολυ ευκολος ανθρωπος και σχετικα πολυ πιο αδυναμος χαρακτηρας απο εμενα.Το θεμα ειναι οτι ειναι γυναικα οπως ολες οι αλλες και ζηλευει αρκετα,συμφωνα με την ιδια,10 φορες μου το ειπε μεχρι τωρα,φαντασου τι με περιμενει δλδ.Σκεψου τωρα να με παιρνει συνεχεια να με πρηζει που εισαι και τετοια και αυτη να εχει 10 πελατες την μερα,ποσο πιο οξυμωρο ρε φιλε?Επειδη δεν την εχω ερωτευτει και αν θα κανω κινηση,θα ειναι μονο και μονο απο περιεργεια,πρωτον δεν νομιζω οτι ειναι σωστο να το συνεχισω και δευτερον,επειδη δεν την βλεπω και πολυ σοβαρα την φαση,θα με πιανουν τα γελια οταν θα κανει σκηνη ή κατι τετοιο και νομιζω δεν θα ειναι ωραιο (οπως κανω και τωρα οταν βρισκομαστε και στραβωνει).Αλλα ειμαι περιεργος ρε γμτ,ειναι απο Ουγγαρια,ειχα πει φετος να παω 10-15 μερες Πολωνια-Ουγγαρια και δεν ειχα παρεα και αν κατσει η φαση με αυτη,θα εχω πολυ καλη παρεα αλλα μετα πως να την ξεφορτωθω?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μακάρι να ειμουν στη θέση σου

Στην δικια μου τυπε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom