Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 99 19,4%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 410 80,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509

James Bond ?

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Εγώ ψηφίζω Ουκρανες !Έχω πηδήξει πολλές Ουκρανία, Κίεβο κ Ελλάδα!
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
903
Κριτικές
2
Like
2.466
Πόντοι
446
Αυτο το καιρο οι Πουτανες!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.439
Κριτικές
62
Like
45.147
Πόντοι
9.297
Η Πουτανα είναι Οικονομία!
Τέλος!
Το χειρότερο είναι να μην ξεκοβεις από την γκόμενα άρα να εξακολουθείς να την πληρώνεις και παράλληλα να πληρώνεις και για επαγγελματίες...οικονομικό αδιέξοδο .
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Μην τα μετράμε όλα με λεφτά αδέρφια μου!!! Η διάθεση και η καύλα μετράει!!! Μπορεί να σε καυλώσει μια τυχαία γκόμενα και να την κάνεις θεά και να παίξεις τα πάντα επάνω της. Μπορεί να γουστάρεις μια πουτανίτσα και να κάνεις το ίδιο, να στάξεις οικονομικά.
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
715
Κριτικές
31
Like
1.832
Πόντοι
1.590
Μην τα μετράμε όλα με λεφτά αδέρφια μου!!! Η διάθεση και η καύλα μετράει!!! Μπορεί να σε καυλώσει μια τυχαία γκόμενα και να την κάνεις θεά και να παίξεις τα πάντα επάνω της. Μπορεί να γουστάρεις μια πουτανίτσα και να κάνεις το ίδιο, να στάξεις οικονομικά.
Και μπορει να μετανιωνεις μετα μπορει και να γουσταρεις. Η ζωη ειναι απροβλεπτη κι ολα τα φερνει τουμπα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.439
Κριτικές
62
Like
45.147
Πόντοι
9.297
Και μπορει να μετανιωνεις μετα μπορει και να γουσταρεις. Η ζωη ειναι απροβλεπτη κι ολα τα φερνει τουμπα.
Σίγουρα!
Το να πληρώνουμε για γυναίκες μας κάνει να ξεχωρίζουμε από τις γυναίκες οι οποίες ΠΑΝΤΑ πληρώνονται απλώς οι επαγγελματίες πληρώνεις σε ρευστό ενώ οι ερασιτέχνες σε είδος.
 

Billroua3

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
13
Like
29
Πόντοι
0
Νομίζω με διαφορά οι γκόμενές γιατί δεν έχεις επιλογή του να μην πληρώσεις
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tony1

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
756
Like
915
Πόντοι
86
Νομίζω με διαφορά οι γκόμενές γιατί δεν έχεις επιλογή του να μην πληρώσεις
Υπάρχει αν δεν είσαι βλάκας και πηδάς καμία χοντρούλα αλλά ακόμη και στις μέρες αυτό θεωρείται πολυτέλεια
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.645
Πόντοι
1.706
Αφού είμαστε ίσοι. Μισά μισά
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Έχω ξαναγράψει στο πρόσφατο παρελθόν για το θέμα, φυσικά και οι γκόμενες κοστίζουν περισσότερο όχι μόνο στο χρήμα αλλά και στην ψυχή. Κάτι που παραβλέπουν οι πιο πολλοί είναι το ψυχικό κόστος τού να κάνεις όλες αυτές τις αγγαρείες ( καφέ, παραλία, βόλτες με το αμάξι , ψώνια) όταν ο μοναδικός στόχος ενός άντρα είναι το να βάλει το πουλί του μέσα στο μουνί της γκόμενας. Γιατί να αφήσω όλο αυτόν τον κόπο να με κατακρεουργήσει και να μην πάω κατ 'ευθείαν να κάνω αυτό για το οποίο ουρλιάζει η ψυχή μου και είναι το σεξ? Γιατί θα μού πείτε αμέσως -σιγά μην κρατηθεί κάποιος και δεν μού ορμήξει- κάνεις καλύτερο έρωτα με άνεση χρόνου και στο χώρο σου... Ε λοιπόν έχω τη λύση και το έχω δοκιμάσει..επομένως, για αυτούς που θέλουν κανονικό έρωτα στο σπίτι ακούστε λίγο... κι εδώ θα πω ιστορική ατάκα που καλό είναι να εντυπωθεί σε όλους τους εγκεφάλους: ''''' Οι πουτάνες είναι πιο φθηνές ακόμα και στην σχέση...!!!!! '"""""':ak::ak::ak::headbaning2::headbaning2::headbaning2::uzi::uzi::uzi::headbaning1::headbaning1::headbaning1: (Προσοχή , δεν εννοώ για τον εαυτό τους φθηνές, αυτές αγοράζουν χρυσάφια και ακριβά ρούχα κάθε μέρα, μιλάω για τις απαιτήσεις που έχουν σε μια σχέση από το αγόρι....είναι πολύ πιο ταπεινές στις εξόδους από τις γκόμενες και πολλές φορές δεν σε αφήνουν ούτε να πληρώσεις)
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
456
Πόντοι
291
καλημέρα σε όλους, είμαι της άποψης ότι οι πουτάνες κοστίζουν φθηνότερα και με το καλύτερα επιθυμητό αποτέλεσμα............. διαβάζοντας τις κριτικές έχω μια απορία : Πόσο νορμαλ και πόσο δυνατό να κανεις και σχέση με μια πόρνη που θα αποσυρθεί ή θα συνεχίσει να εργάζεται?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Έχω ξαναγράψει στο πρόσφατο παρελθόν για το θέμα, φυσικά και οι γκόμενες κοστίζουν περισσότερο όχι μόνο στο χρήμα αλλά και στην ψυχή. Κάτι που παραβλέπουν οι πιο πολλοί είναι το ψυχικό κόστος τού να κάνεις όλες αυτές τις αγγαρείες ( καφέ, παραλία, βόλτες με το αμάξι , ψώνια) όταν ο μοναδικός στόχος ενός άντρα είναι το να βάλει το πουλί του μέσα στο μουνί της γκόμενας. Γιατί να αφήσω όλο αυτόν τον κόπο να με κατακρεουργήσει και να μην πάω κατ 'ευθείαν να κάνω αυτό για το οποίο ουρλιάζει η ψυχή μου και είναι το σεξ?

Η ψυχή ουρλιάζει για σεξ όταν είσαι πιτσιρικάς.Όσο μεγαλώνεις ψάχνεις κι άλλα πράγματα,συντροφικότητα κλπ που δεν τα βρίσκεις στις πουτάνες.Παίζουν μοναξιές,φίλοι χάνονται,δεν έχεις παρέες,και η σχέση κάπως σε κρατάει κοινωνικά.Και μιλάω πάντα για σχέση που περνάς καλά,όχι να'σαι με κανα μπάζο λόγω απελπισίας.
 
Εγγρ.
15 Απρ 2020
Μηνύματα
304
Like
602
Πόντοι
81
Η ψυχή ουρλιάζει για σεξ όταν είσαι πιτσιρικάς.Όσο μεγαλώνεις ψάχνεις κι άλλα πράγματα,συντροφικότητα κλπ που δεν τα βρίσκεις στις πουτάνες.Παίζουν μοναξιές,φίλοι χάνονται,δεν έχεις παρέες,και η σχέση κάπως σε κρατάει κοινωνικά.Και μιλάω πάντα για σχέση που περνάς καλά,όχι να'σαι με κανα μπάζο λόγω απελπισίας.
Συμφωνώ. Έχει καο η σχέση τα καλά της και αν είναι ισορροπημένη σίγουρα στο σύνολο κερδισμένος είσαι. Ειδικά αν η κοπέλα το χει και στο σεξ μπορεί να πηδιέται καο καλύτερα από τανα. Όλα είναι βέβαια θέμα οπτικής και τύχης ως ένα βαθμο
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Εξαρταται ρε παιδια δεν ειναι ολα ιδια Η αλλη απλως μπορει να θελει να γαμιοσαστε και να μη θελει καφεδες και βολτες σε αυτη τη περιπτωση το μονο που χρειαζεται ειναι η αδειο σπιτι η ενα χοτελι για να γαμας αλλα βεβαια υπαρχουν κι αλλες οι οποιες ζητανε συνεχεια και παραπανω εκεινες καλο ειναι να τις αποφευγουμε
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Έχω ξαναγράψει στο πρόσφατο παρελθόν για το θέμα, φυσικά και οι γκόμενες κοστίζουν περισσότερο όχι μόνο στο χρήμα αλλά και στην ψυχή. Κάτι που παραβλέπουν οι πιο πολλοί είναι το ψυχικό κόστος τού να κάνεις όλες αυτές τις αγγαρείες ( καφέ, παραλία, βόλτες με το αμάξι , ψώνια) όταν ο μοναδικός στόχος ενός άντρα είναι το να βάλει το πουλί του μέσα στο μουνί της γκόμενας. Γιατί να αφήσω όλο αυτόν τον κόπο να με κατακρεουργήσει και να μην πάω κατ 'ευθείαν να κάνω αυτό για το οποίο ουρλιάζει η ψυχή μου και είναι το σεξ? Γιατί θα μού πείτε αμέσως -σιγά μην κρατηθεί κάποιος και δεν μού ορμήξει- κάνεις καλύτερο έρωτα με άνεση χρόνου και στο χώρο σου... Ε λοιπόν έχω τη λύση και το έχω δοκιμάσει..επομένως, για αυτούς που θέλουν κανονικό έρωτα στο σπίτι ακούστε λίγο... κι εδώ θα πω ιστορική ατάκα που καλό είναι να εντυπωθεί σε όλους τους εγκεφάλους: ''''' Οι πουτάνες είναι πιο φθηνές ακόμα και στην σχέση...!!!!! '"""""':ak::ak::ak::headbaning2::headbaning2::headbaning2::uzi::uzi::uzi::headbaning1::headbaning1::headbaning1: (Προσοχή , δεν εννοώ για τον εαυτό τους φθηνές, αυτές αγοράζουν χρυσάφια και ακριβά ρούχα κάθε μέρα, μιλάω για τις απαιτήσεις που έχουν σε μια σχέση από το αγόρι....είναι πολύ πιο ταπεινές στις εξόδους από τις γκόμενες και πολλές φορές δεν σε αφήνουν ούτε να πληρώσεις)
Η πλάκα είναι ότι ξέρουν οι γυναίκες ότι οι άντρες βαριουνται όλα αυτά μαζί τους. Και οποίος δεν πάει με τα νερα τους.. Ξου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom