Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 99 19,4%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 410 80,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
αρχιδια έλλειψη είναι...δεν προσφέρουν τίποτα..

Ρε μάγκα ...
Δεν μιλάω γενικά τώρα.
ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΙΛΑΩ!!!!!
Θα γλωσσοφιλιάσεις πουτάνα ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


Θα την γαμάς από τον κώλο ακάποτα με τις ώρες ;;;;;


Αυτό μου λείπει στις πουτάνες.
Γαμάς γαμώ τα μουνιά, αλλά τσεκάρω την καπότα στη μέση του γαμησιού
ή αλλάζω ανά δεκάλεπτο ...


Στις γκόμενες, μπαίνει πούτσα στον κώλο τους χύμα , φόρα παρτίδα.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Εγώ έχω παντρευτεί και δεν έχασα την περιουσία μου!
Ότι κοστίζει χοντρά ο γάμος, ισχύει.
Ότι σε αυτόν τον τόπο , οι ελληνίδες, προσφέρουν ΕΛΑΧΙΣΤΑ στο γάμο , ισχύει.
Ότι τα βάρη των παιδιών , τα πληρώνουν οι πατεράδες ισχύει.


Από την άλλη όμως, παλιοί φίλοι , συνομίληκοί μου, πουτανιάρηδες , ανύπαντροι,
πάνε π.χ. τριήμερα στη Βουλγαρία γαμησιάρικες εκδρομές ... ή στην Πράγα.
Τα σκάνε κι εκεί χοντρά.
Για το διαζύγιο εννοώ......

Διατροφές....
Ιστορίες..........

Περιουσιακά στοιχεια κλπ....
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Για το διαζύγιο εννοώ......

Διατροφές....
Ιστορίες..........

Περιουσιακά στοιχεια κλπ....

Μην σε επηρεάζουν οι αμερικάνικες ταινίες.
Τα ακίνητα που έχω προσωπικά, τα είχα στο όνομά μου , πριν το γάμο
ή όσα απέκτησα μέσα στο γάμο , ήταν γονική παροχή!

Τα παιδιά, μετά τα 12, διαλέγουν με ποιόν θα μείνουν.
Αν ο μπαμπάς βγάζει τα 10πλάσια από τη μαμά ... μαντεύεις ποιόν διαλέγουν.

Έπειτα είναι και τι εικόνα έχεις δώσει στη γυναίκα.
Αν ξέρει ότι έτσι και χωρίσεις και σε ζορίσει πολύ,
παίζει να πάθει κανένα τροχαίο ... δεν θα το πάει μακριά.


Μην ψαρώνεις.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ρε μάγκα ...
Δεν μιλάω γενικά τώρα.
ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΙΛΑΩ!!!!!
Θα γλωσσοφιλιάσεις πουτάνα ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


Θα την γαμάς από τον κώλο ακάποτα με τις ώρες ;;;;;


Αυτό μου λείπει στις πουτάνες.
Γαμάς γαμώ τα μουνιά, αλλά τσεκάρω την καπότα στη μέση του γαμησιού
ή αλλάζω ανά δεκάλεπτο ...


Στις γκόμενες, μπαίνει πούτσα στον κώλο τους χύμα , φόρα παρτίδα.
σοβαρα θέματα μας βάζεις..ακαποτα και με τις ωρες απο κωλο στα σκατα..εγω παντως αυτα τα βλέπω ελαχιστης σημασίας για τον μέσο αντρα..
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
σοβαρα θέματα μας βάζεις..ακαποτα και με τις ωρες απο κωλο στα σκατα..εγω παντως αυτα τα βλέπω ελαχιστης σημασίας για τον μέσο αντρα..

Πόσων χρονών είσαι ;
Σου αρκεί να γαμάς σε μπουρδέλα μόνο ;
Ακόμη και κάθε μέρα ;

ή σε στούντιο μόνο ;


Βίζιτες έχεις δοκιμάσει ποτέ;
Διαφορά μεταξύ βίζιτας μπουρδέλου βρίσκεις ;
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Πόσων χρονών είσαι ;
Σου αρκεί να γαμάς σε μπουρδέλα μόνο ;
Ακόμη και κάθε μέρα ;

ή σε στούντιο μόνο ;


Βίζιτες έχεις δοκιμάσει ποτέ;
Διαφορά μεταξύ βίζιτας μπουρδέλου βρίσκεις ;
στα 28..εχω πάρει βίζιτες..δεν ελεγαν οι περισσότερες
 

Tmac1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2015
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Οτι να ναι λετε ολοι. Το νημα λεγεται πουτανες-γκομενες οχι πουτανες-γυναικες... Τι διατροφες γαμους και παιδια λετε;;; Το να εχεις μια γκομενα να την κερασεις μονο στο πρωτο ραντεβου ενα ποτο και να γαμας αβερτα, ειναι πιο ακριβο απο το δεκαρι το γαμησι που θα σκας μεταξουργειο ; Με δουλευετε;;; Απλα απο οτι καταλαβα οι πιο πολυ εχουν σκασει περιουσιες σε πουτανες και προσπαθουν να το δικαιολογησουν με καθε τροπο
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.700
Πόντοι
206
Από προσωπικη,πικρη εμπειρια,εχω καταληξει στο συμπερασμα πως οι πουτανες εκτος από πιο τιμιες είναι σαφως και πιο οικονομικες. Τωρα γιατι συνεχιζουμε να βρίσκουμε γκομενες ενώ ξερουμε οτι θα χρυσοπληρώσουμε την ψευδαισθηση πως μας δινουν και αισθημα εκτος από κορμι,μονο ενας ψυχίατρος θα μπορουσε να απαντησει.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Από προσωπικη,πικρη εμπειρια,εχω καταληξει στο συμπερασμα πως οι πουτανες εκτος από πιο τιμιες είναι σαφως και πιο οικονομικες. Τωρα γιατι συνεχιζουμε να βρίσκουμε γκομενες ενώ ξερουμε οτι θα χρυσοπληρώσουμε την ψευδαισθηση πως μας δινουν και αισθημα εκτος από κορμι,μονο ενας ψυχίατρος θα μπορουσε να απαντησει.
Τα πλεονεκτήματα τα έχουμε αναλύσει αλλα κάποιοι κάνουν ότι δεν καταλαβαίνουν........

Αστοuς........

Αστοuς να ασχολούνται με μαλακίες επιπεδου νηπιαγωγείου.....



 

Tmac1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2015
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Υπαρχουν αντρες που ψαχνουν κατι παραπανω απο το ευκολο σεξ... Το καλυτερο σεξ το χω κανει με γκομενες για τις οποιες εκανα πολυ ψηστηρι για να καταφερω...(ψηστηρι δεν εννοω λεφτα, περα απο πρωτο ραντεβου δεν εχω ξανακερασει τιποτα και σε καμια, αν εξαιρεσεις δωρα για γενεθλια και μαλακιες που αυτα ειναι ομως αμοιβαια γιατι παιρνει και αυτη)Για μενα δε συγκρινεται η αισθηση του κυνηγητου και η απολαυση της κατακτησης με κανενα μπουρδελο...Ισως ειναι επειδη ειμαι και μικρος σε ηλικια, μακρια απο γαμους και δεσμευσεις που λετε οι περισσοτεροι...
Οποτε ειναι ξεκαθαρα το τι ζηταει ο καθενας, αν θες απλο σεξ και δε γουσταρεις να συναναστραφεις παραπανω με μια γυναικα εκτος απο σωματικα τοτε πουτανες, αλλιως γκομενες που δεν ειναι πουτανες, γιατι υπαρχει και αυτη η κατηγορια
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.700
Πόντοι
206
Το κακο είναι πως ενώ στο οικονομικο ισοζυγιο ξερουμε ποια είναι η καλυτερη επιλογή,μας τρωει ο κωλος μας να ξεπαραδιαζόμαστε με την ελπιδα πως η επομενη θα είναι καλυτερη από την προηγουμενη... :jerking:
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.700
Πόντοι
206
Υπαρχουν αντρες που ψαχνουν κατι παραπανω απο το ευκολο σεξ... Το καλυτερο σεξ το χω κανει με γκομενες για τις οποιες εκανα πολυ ψηστηρι για να καταφερω...(ψηστηρι δεν εννοω λεφτα, περα απο πρωτο ραντεβου δεν εχω ξανακερασει τιποτα και σε καμια, αν εξαιρεσεις δωρα για γενεθλια και μαλακιες που αυτα ειναι ομως αμοιβαια γιατι παιρνει και αυτη)Για μενα δε συγκρινεται η αισθηση του κυνηγητου και η απολαυση της κατακτησης με κανενα μπουρδελο...Ισως ειναι επειδη ειμαι και μικρος σε ηλικια, μακρια απο γαμους και δεσμευσεις που λετε οι περισσοτεροι...
Οποτε ειναι ξεκαθαρα το τι ζηταει ο καθενας, αν θες απλο σεξ και δε γουσταρεις να συναναστραφεις παραπανω με μια γυναικα εκτος απο σωματικα τοτε πουτανες, αλλιως γκομενες που δεν ειναι πουτανες, γιατι υπαρχει και αυτη η κατηγορια
Φαινεται πως εισαι μικρος σε ηλικια. Θα συμφωνησω για την αισθηση του κυνηγητού και την ικανοποιηση της αισιας κατάληξης. Την εχω νιωσει και είναι υπεροχη. Μονο μην κανεις το λαθος και πιστεψεις ποτε πως μια γυναικα θα θελει εσενα μονο για τα ωραια σου ματια. Μετα από καποιο διαστημα ολες γινωνται απαιτητηκες και καριολες.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Οτι να ναι λετε ολοι. Το νημα λεγεται πουτανες-γκομενες οχι πουτανες-γυναικες... Τι διατροφες γαμους και παιδια λετε;;; Το να εχεις μια γκομενα να την κερασεις μονο στο πρωτο ραντεβου ενα ποτο και να γαμας αβερτα, ειναι πιο ακριβο απο το δεκαρι το γαμησι που θα σκας μεταξουργειο ; Με δουλευετε;;; Απλα απο οτι καταλαβα οι πιο πολυ εχουν σκασει περιουσιες σε πουτανες και προσπαθουν να το δικαιολογησουν με καθε τροπο

Όλες γυναίκες δεν είναι?

Εδώ μιλάμε για άπειρες υπερδιαθεσιμες και σωστές μη απατεώνισσες
γκόμενες που διαλέγεις οποια θέλεις αφού δεις τουλάχιστον 20-30 που τα κάνουν όλα,είναι πορνογυναικες,καλές,δεκτικές,βρίσκεις ότι θες,ότι εθνικότητα θες,κανεις ότι θέλεις επί τόπου χωρίς να παρακαλάς και χωρίς απατεωνιές ιστορίες και παραμυθια....

Αφέντρες,πορνοστάρ ότι θέλεις....Τα πάντα....

Η γνωριμία αρχίζει κανονικά με γαμήσι και όχι ανάποδα όπως λες εσύ....και όπως κάνουν όλοι....

Και εσύ μας λες για την κάθε άσχετη μη πορνογυναικα που είναι σαν το τζόκερ.......

Και άμα σου κάτσει........

Λες και θα ξέρει από κρεβάτι......

Μαλακίες......

Sαν αντρας που είσαι σου αρεσει η ουσια? δηλαδη το σεξ-ερωτας η επιλεγεις την παπατζα σχέσεις και παπαριές για να είσαι κοινωνικα αποδεκτος και ενταξει για τους αλλους?

Με κάθε τρόπο προσπαθούν να δικαιολογηθούν οι καμένοι σχεσακηδες-γαμακηδες που κάηκαν χοντρά από αυτά και δεν θέλουν να το παραδεχτούν για να μην γίνουν ρόμπα.

Εμενα τιμή μου που γαμάω μονο πουτάνες....

Είναι η ΦΙΛΟΣΟΦΊΑ μου.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.332
Πόντοι
28.786
Θα ηταν πολυ χρησιμο για καποιους να ξεπερασουν καποτε τις ψυχαναγκαστικες τους ιδεοληψιες και να καταλαβουν καποια βασικα πραγματα που λαικα αποδιδονται εν συντομια απο το ρητο

Αλλη η δουλεια του ναυτη και αλλη του καντηλαναφτη.
Παμε αναλυτικως :

Πρωτον. Οι αντρες μεσα απο τις σχεσεις τους με τις γυναικες δεν ικανοποιουν  μονο σεξουαλικες αναγκες. Καποιοι πολλαπλως χυλοπιτιασμενοι μεγαλογαμηκουλες δεν θελουν αυτο να το παραδεχθουν για συτο και πιστευουν οτι γαμοντας πουτανες εξαντλουν αυτο που μπορουν οι γυναικες να τους δωσουν.
Καλο ειναι να ανατρεξουν σε καποιον που λεγοταν Αριστοτελης Ωνασης που ελεγε οτι χωρις τις γυνσικες ολα τα λεφτα του κοσμου δεν θα ειχαν καμμια αξια. Και ο Αριστοτελης σιγουρα αγαμητος δεν ηταν !!!

Δευτερον.Αν δεις το  ξερο σεξ και μονο σιγουρα οι πουτανες ειναι ο πιο φτηνος τροπος για να το παρεις. Για τη συντριπτικη πλειοψηφια των αντρων ειναι και ο μονος τροπος να το παρουν απο γυναικες με υψηλα αισθητικα στανταρτς μια και αυτου του επιπεδου εμφανισης γυναικες εινσι εξαιρετικα δυσκολο να τις χτυπησουν ως γκομενες. Δεν εχουν οι περισσοτεροι ουτε τα αναλογα στανταρτς ενφανισης ουτε τα απαραιτητα οικονομικα στανταρτς για να το κσνουν.

Αλλο πραγμα η γκομενα αλλο η πουτανα. Αλλο η συντροφος ζωης αλλο η περιστασιακη γκομενα αλλο η πουτανα.

Στη ζωη του μεσου αντρα που σεβεται τον εαυτο του και οι 3 παραπανω γυνακειοι ρολοι εχουν την θεση τους. Και για αυτο και εξακολουθουν κοινωνικα να υπαρχουν αν καποιος απο αυτους δεν ειχε ρολο σπλα θα εξαφανιζοταν. Η ζωη η ιδια θα εξαλειφε ενα ρολο που δεν εξυπηρετει κοινωνικες αναγκες.

Ας ξεκολησουν καποιοι απο τις ιδεοληπτικες αγκυλωσεις τους και ας δουν τη πραγματικοτητα.

Ζηστε τη ζωη σας και παρτε απο αυτη οτι προσφερει χωρις παρωπιδες. Μη γαματε τη ζωη σας κολλημενοι σε μαλακιες !! :hi:

 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Οι κοινωνιες έτσι και αλλιώς ζουν μέσα στην απάτη και στην υποκρισία.
Όλοι υποκριτές και απατεώνες.....

Τι να καταλάβουν.......

Να πάνε να γαμηθούν,εγώ πιστεύω στην ατομικότητα.
Ζωή χωρίς εξάρτηση από κανέναν.....

Δεν βαρεθήκατε να ζείτε μέσα στην απάτη?

ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Θα ηταν πολυ χρησιμο για καποιους να ξεπερασουν καποτε τις ψυχαναγκαστικες τους ιδεοληψιες :

Οι αντρες μεσα απο τις σχεσεις τους με τις γυναικες δεν ικανοποιουν  μονο σεξουαλικες αναγκες.

Καποιοι πολλαπλως χυλοπιτιασμενοι μεγαλογαμηκουλες

Για τη συντριπτικη πλειοψηφια των αντρων ειναι και ο μονος τροπος να το παρουν

Αλλο πραγμα η γκομενα αλλο η πουτανα.

Eίναι ανάγκη να είσαι τόσο σκληρός με τον πάσχοντα συνάνθρωπο σου, τέκνον μου;

Ευλογείτε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom