Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 99 19,4%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 410 80,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Λοιπόν τύπε χθες το βραδυ σε θυμήθηκα. Ήμουν πλατεία Καραισκάκη και τυχαίνει να κάθονται δίπλα μου δυο νεαρές πουτάνες από Μεταξούπολη με το τσάτσο. Ρε τύπε το πόσο μπαζόφερναν σε σχέση με τις υπόλοιπες κοπέλες τριγύρω δεν περιγράφεται... Συμπεριφορά μαγκιά κλανιά, στυλάκι εμετικό, πολλή φτήνια... Αυτά για σένα και διάφορους άλλους που υποστηρίζεται πως στα μπουρδέλα ζείτε τη vida loca.
@ το θέμα είναι ποιες είναι πιο ευκολοπροσιτες..
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Λοιπόν τύπε χθες το βραδυ σε θυμήθηκα. Ήμουν πλατεία Καραισκάκη και τυχαίνει να κάθονται δίπλα μου δυο νεαρές πουτάνες από Μεταξούπολη με το τσάτσο. Ρε τύπε το πόσο μπαζόφερναν σε σχέση με τις υπόλοιπες κοπέλες τριγύρω δεν περιγράφεται... Συμπεριφορά μαγκιά κλανιά, στυλάκι εμετικό, πολλή φτήνια... Αυτά για σένα και διάφορους άλλους που υποστηρίζεται πως στα μπουρδέλα ζείτε τη vida loca.
Κάτι μας είπες τώρα.....
Ότι υπάρχουν και μπάζα στο μεταξι...
Ναι πολλά...
Εμάς μας ενδιαφέρουν οι 1-2-3ις καλές που θα βρούμε μετά από πολύ ψάξιμο....

Επίσηs πολλοί σχεσοπαντρεμενοι μπαίνουν εδώ μέσα και μάλλον επειδή κάηκαν από αυτές τις μαλακίες και δεν θέλουν να το παραδεχτούν ενώ βλέπουν ότι έχω δίκιο....συνεχίζουν να μου πηγαίνουν κόντρα μονο από πείσμα και για να μην παραδεχτούν ότι μετάνιωσαν...Επειδή θέλουν να συνεχίσουν πάλι τα ίδια....
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
@ το θέμα είναι ποιες είναι πιο ευκολοπροσιτες..
Στοιχηματίζω ότι οι καλύτερες πουτάνες του μεταξουργείου που είναι και τσάμπα (μονο 10 ευρώ) είναι χίλιες φορες καλύτερες από αυτές που κάνουν σχέσεις και παντρεύονται οι περισσότεροι και είναι καλύτερες από oποιαδηποτε γυναικα θα έχουν στη ζωή τους.....
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Λοιπόν τύπε χθες το βραδυ σε θυμήθηκα. Ήμουν πλατεία Καραισκάκη και τυχαίνει να κάθονται δίπλα μου δυο νεαρές πουτάνες από Μεταξούπολη με το τσάτσο. Ρε τύπε το πόσο μπαζόφερναν σε σχέση με τις υπόλοιπες κοπέλες τριγύρω δεν περιγράφεται... Συμπεριφορά μαγκιά κλανιά, στυλάκι εμετικό, πολλή φτήνια... Αυτά για σένα και διάφορους άλλους που υποστηρίζεται πως στα μπουρδέλα ζείτε τη vida loca.
Όχι ετσι.Θελει ψαξιμο το θεμα.Βρηκες δυο παρτσακλια που οντως ετσι θα ταν,δεν αμφιβαλω,αλλα μη γενικεύουμε.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Στοιχηματίζω ότι οι καλύτερες πουτάνες του μεταξουργείου που είναι και τσάμπα (μονο 10 ευρώ) είναι χίλιες φορες καλύτερες από αυτές που κάνουν σχέσεις και παντρεύονται οι περισσότεροι και είναι καλύτερες από oποιαδηποτε γυναικα θα έχουν στη ζωή τους.....

Ε δεν είναι ρε τύπε πως να το κάνουμε. Έχεις γαμηθεί να λες τα ίδια και τα ίδια, σαν τον άλλον τον αυτιστικό που λέει πως η μέση συχνότητα στο σεξ είναι οι 3 φορές την εβδομάδα.


Όχι ετσι.Θελει ψαξιμο το θεμα.Βρηκες δυο παρτσακλια που οντως ετσι θα ταν,δεν αμφιβαλω,αλλα μη γενικεύουμε.

Τύπε κι εγώ γαμάω σε μπουρδέλα, θες να μου πεις πως η μέση πουτάνα στο μετάξι είναι ωραιότερη από τη μέση Ελλεηνίδα;
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Ε δεν είναι ρε τύπε πως να το κάνουμε. Έχεις γαμηθεί να λες τα ίδια και τα ίδια, σαν τον άλλον τον αυτιστικό που λέει πως η μέση συχνότητα στο σεξ είναι οι 3 φορές την εβδομάδα.


Τύπε κι εγώ γαμάω σε μπουρδέλα, θες να μου πεις πως η μέση πουτάνα στο μετάξι είναι ωραιότερη από τη μέση Ελλεηνίδα;
Όχι,σε καμια περιπτωση.Μ αρεσουν όμως και οι κοντουλες,δεν εχω πρόβλημα μ αυτό.Και τα πιασιματα,δεν είμαι του μοντελε.Γι αυτό και προτιμω τις Γερμανιδες ,Ρωσιδες,εναντι των ξεπλυμένων  κεντρικοΣλαβων μοντελε.Γουστα είναι αυτά.Και γω που ειχα παει πλατεια Μεταξουργείου και αφηνα το μηχανακι,μεσημερι ηταν,περασε μπροστα μου μια υπεροχη Ελληνιδα.Το θεμα είναι όμως ότι δεν είναι δικια μου.Και επειδή δε μου αρκει να είμαι θεατης,προχωρησα κανονικα τη βολτα μου για τα σπιτακια.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Είπα οι καλύτερες του μεταξουργείου!
Δεν το διάβασες?
Ωραια ρε μαν,πες οτι βρισκεις καποια ωραια εκει που λες.την γαμας 2 λεπτα με 10 ευρω.
Και μετα τι;Εσενα αυτο σε καλυπτει σαν αντρα;
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
η μέση πουτάνα στο μετάξι είναι ωραιότερη από τη μέση Ελλεηνίδα;
Aνετα είναι καλύτερες για τον απλο λόγο ότι οι περισσότερες ξένες είναι θεές μπροστά στις μπαζοελλεηνιδες!

Όλες οι ξένες από βουλγάρες μέχρι ρωσίδες και ότι θες που στις χώρες τους δεν είναι τίποτα εδώ είναι θεές!

Αφού οι μπάζo-ελλεηνιδες είναι οι χειρότερες από όλες!
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Ωραια ρε μαν,πες οτι βρισκεις καποια ωραια εκει που λες.την γαμας 2 λεπτα με 10 ευρω.
Και μετα τι;Εσενα αυτο σε καλυπτει σαν αντρα;
Μην χρησιμοποιείτε σαθρά επιχειρήματα εντυπωσιασμού.....

2 λεπτά για εσένα!
Έτσι θα λες....

 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ε δεν είναι ρε τύπε πως να το κάνουμε. Έχεις γαμηθεί να λες τα ίδια και τα ίδια, σαν τον άλλον τον αυτιστικό που λέει πως η μέση συχνότητα στο σεξ είναι οι 3 φορές την εβδομάδα.


Τύπε κι εγώ γαμάω σε μπουρδέλα, θες να μου πεις πως η μέση πουτάνα στο μετάξι είναι ωραιότερη από τη μέση Ελλεηνίδα;
τα ιδια είναι πανω κατω απο εμφάνιση ..το θεμα είναι οπως ειπαμε οτι είναι πιο προσιτες.ευκολες.χωρις μπελαδες....οι αλλες στην πλειοψηφία τους ψάχνουν θύματά..τι να μας κανουν εμας?εκτος απο το να μας εκμεταλλευτούν...μήπως θέλουν καποιν να τις αγαπαει?ας γελάσω..υπολογιστριες ειναι ολες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom