Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 99 19,4%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 410 80,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509

Επισκέπτης
το μεγαλυτερο κοστος και ζημια  που προκαλουν οι γυναικες ειναι στο μυαλο του αντρα τυποι.. :woldman:
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Όλα είναι σχετικά και εξαρτώνται από πολλούς παράγοντες. Ηλικία, ιδιότητα, κοινωνική θέση, επάγγελμα, κοινωνικό κύκλο, οικογένεια, οικονομική κατάσταση και πάει λέγοντας.
Δεν υπάρχει το άσπρο και το μαύρο μόνο.

Έχω φίλους που στα φοιτητικά τους χρόνια γάμησαν πάνω από 50-60 μουνιά κατηγορίας εναλλακτικά, δηλαδή σε διακοπές σε κάμπινγκ κλπ Κόστος ΜΗΔΕΝ
Έχω φίλους που γάμησαν τα αντίστοιχα σε κυριλέ μαγαζιά ,κλάμπ κλπ Κόστος ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΟΤΑ άντε και κανα κέρασμα.
Ο κολλητός μου τα έχει 2 χρόνια με μία πολύ καλή κοπέλα, της λέει ανοιχτά ότι είναι σε άσχημη οικονομική κατάσταση και η γκόμενα το κατανοεί, δεν ξοδεύει δηλαδή κάτι παραπάνω που αν δεν υπήρχε η γκόμενα δεν θα ξόδευε.

Παραδείγματα δηλαδή και από μονογαμία και από πολυγαμία που το κόστος είναι ανύπαρκτο. Το να ξέρεις πού να στοχεύεις ανάλογα με το στυλ σου και να ξέρεις να το υποστηρίζεις αυτό το στυλ , αυτό οδηγεί στην κατάκτηση του μουνιού. :hi:
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Όλα είναι σχετικά και εξαρτώνται από πολλούς παράγοντες. Ηλικία, ιδιότητα, κοινωνική θέση, επάγγελμα, κοινωνικό κύκλο, οικογένεια, οικονομική κατάσταση και πάει λέγοντας.
Δεν υπάρχει το άσπρο και το μαύρο μόνο.

Έχω φίλους που στα φοιτητικά τους χρόνια γάμησαν πάνω από 50-60 μουνιά κατηγορίας εναλλακτικά, δηλαδή σε διακοπές σε κάμπινγκ κλπ Κόστος ΜΗΔΕΝ
Έχω φίλους που γάμησαν τα αντίστοιχα σε κυριλέ μαγαζιά ,κλάμπ κλπ Κόστος ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΟΤΑ άντε και κανα κέρασμα.
Ο κολλητός μου τα έχει 2 χρόνια με μία πολύ καλή κοπέλα, της λέει ανοιχτά ότι είναι σε άσχημη οικονομική κατάσταση και η γκόμενα το κατανοεί, δεν ξοδεύει δηλαδή κάτι παραπάνω που αν δεν υπήρχε η γκόμενα δεν θα ξόδευε.

Παραδείγματα δηλαδή και από μονογαμία και από πολυγαμία που το κόστος είναι ανύπαρκτο. Το να ξέρεις πού να στοχεύεις ανάλογα με το στυλ σου και να ξέρεις να το υποστηρίζεις αυτό το στυλ , αυτό οδηγεί στην κατάκτηση του μουνιού. :hi:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Συμφωνω απολυτα μαζι σου
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
ωραία......

Και γιατί δεν μαζεύονται 20-30 γυναίκες από αυτές που λέτε σε ένα σπίτι να πας να διαλέξεις μια-δυο-τρεις-τέσσερις και να περάσετε καλά και τσάμπα.....................


Kαλαταβατε τώρα......?
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
ωραία......

Και γιατί δεν μαζεύονται 20-30 γυναίκες από αυτές που λέτε σε ένα σπίτι να πας να διαλέξεις μια-δυο-τρεις-τέσσερις και να περάσετε καλά και τσάμπα.....................


Kαλαταβατε τώρα......?
Θες να ειναι μπανιαρισμενες, και με ανοιχτα ποδια ρε φιλε και να επιλεξεις ποια η ποιες θα παρεις;
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
  Εσυ πρεπει να εισαι παρα πολλα κιλα μαλακας και κομπλεξικος.

Δεν νομίζω ότι σε έχω προσβάλει (μέχρι τώρα).
Απεναντίας, έχω επαινέσει πολιτικές θέσεις που έχεις εκφράσει κατά καιρούς,
με τις οποίες συμφωνώ.

Στο παρόν post σου, δεν διακρίνω να διαφωνείς με κάτι συγκεκριμένο που έγραψα.
Πιθανόν να μην διατύπωσες όσο αναλυτικά έπρεπε κάτι.


Από την άλλη, αν θέλεις ανταλλαγή ύβρεων ... ίσως όταν βρεθεί χρόνος,
να έχουμε και αυτή την πολυτέλεια ...
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Θες να ειναι μπανιαρισμενες, και με ανοιχτα ποδια ρε φιλε και να επιλεξεις ποια η ποιες θα παρεις;
Μονο οι πουτάνες τα προσφέρουν αυτά.....

Γιατί δεν το κάνουν οι άλλες θα μου πεις.....?
 
Ναι εσείς τις βλέπετε ντυμένες και μετά από την μάχη να τις ρίξετε στο κρεβάτι τότε
τις βλέπετε γυμνές
και τρώτε την φόλα......
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Γιατί δεν το κάνουν θα μου πεις.....?

Ναι εσείς τις βλέπετε ντυμένες και μετά από την μάχη να τις ρίξετε στο κρεβάτι τότε
τις βλέπετε γυμνές
και τρώτε την φόλα......
Εσυ θα δεχοσουνα να εισαι με αλλους 20-30 σε ενα σπιτι και να περιμενεις να σε επιλεξει καποια γυναικα;
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Εσυ θα δεχοσουνα να εισαι με αλλους 20-30 σε ενα σπιτι και να περιμενεις να σε επιλεξει καποια γυναικα;
Το να σας επιλέξει....εσείς το κάνετε αυτό...
Περιμένετε να σας επιλέξει κάποια αν της γουστάρει αντί να γαμάτε αβέρτα πουτάνες..

Εγώ ρώτησα με την λογική ότι αυτές που λέω εγώ το κάνουν αυτό,γιατί οι γκόμενες που λέτε εσείς δεν το κάνουν αυτό και τσάμπα κιόλας?
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Το να σας επιλέξει....εσείς το κάνετε αυτό...
Περιμένετε να σας επιλέξει κάποια αν της γουστάρει αντί να γαμάτε αβέρτα πουτάνες..

Εγώ ρώτησα με την λογική ότι αυτές που λέω εγώ το κάνουν αυτό,γιατί οι γκόμενες που λέτε εσείς δεν το κάνουν αυτό και τσάμπα κιόλας?
Αστο τυπε...
Δεν μπορω να σε ακολουθησω. Μαλλον ειμαι χαζος. Καλη συνεχεια!!!
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οτι να ναι λετε ολοι. Το νημα λεγεται πουτανες-γκομενες οχι πουτανες-γυναικες... Τι διατροφες γαμους και παιδια λετε;;; Το να εχεις μια γκομενα να την κερασεις μονο στο πρωτο ραντεβου ενα ποτο και να γαμας αβερτα, ειναι πιο ακριβο απο το δεκαρι το γαμησι που θα σκας μεταξουργειο ; Με δουλευετε;;; Απλα απο οτι καταλαβα οι πιο πολυ εχουν σκασει περιουσιες σε πουτανες και προσπαθουν να το δικαιολογησουν με καθε τροπο
Υπάρχει η προσδοκια σχεσης..βλέπουν οτι έχεις επισης μια δουλιτσα και σε γυρωφερνουν να στα φανε..αν εισαι ανεργος χωρις φραγκο και καμια υποδομή θα επαιρνες τα αρχιδια σου..μονο οτι περιμενει να την κερασεις δείχνει εξαρχής φιλοσοφία πουτανας
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μιλάω μονο σοβαρά.....πάντα............
:hi:
εγω δουλειά εχω..απλα λεω γι'αυτούς που γράφουν μαλακιες στο οτι  οι γκομενες αφήνονται τυχαια σε τυχαιους  άντρες χωρις ανάλυση συγκεκριμένων Δεδομένων για να τους κάτσουν η να συνεχίσουν να τους κάθονται..
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.454
Πόντοι
216
Υπάρχει η προσδοκια σχεσης..βλέπουν οτι έχεις επισης μια δουλιτσα και σε γυρωφερνουν να στα φανε..αν εισαι ανεργος χωρις φραγκο και καμια υποδομή θα επαιρνες τα αρχιδια σου..μονο οτι περιμενει να την κερασεις δείχνει εξαρχής φιλοσοφία πουτανας
Τυπε εχω τσακωθει απειρες φορες με τις καριολες οταν τους λεω οτι οταν περιμενουν τον αντρα να τις κερασει, δε διαφερουν απο μια πουτανα και δεν εχουν αξιοπρεπεια! Μου λενε οτι δεν ειμαι ιπποτης και δεν εχω καλη ανατροφη.
ΚΑΡΙΟΛΕΣ
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τυπε εχω τσακωθει απειρες φορες με τις καριολες οταν τους λεω οτι οταν περιμενουν τον αντρα να τις κερασει, δε διαφερουν απο μια πουτανα και δεν εχουν αξιοπρεπεια! Μου λενε οτι δεν ειμαι ιπποτης και δεν εχω καλη ανατροφη.
ΚΑΡΙΟΛΕΣ
λεσβιες ξέρεις γιατι δεν γίνονται ολες?γιατι θα συναντήσουν τον ίδιο ναρκισσισμό που χαρίζουν απλοχερα στους Άντρες. .στις γυναίκες δεν περνανε αυτα..θα πρέπει να προσφέρουν στην σχεση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom