Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 99 19,4%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 410 80,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Έχω ξαναπεί ότι ο νόμος του Picker είναι υπέρ της επαναφοράς του νόμου περί μοιχείας. Εγώ προσωπικά αν δω σε μπουρδέλο σχεσάκια που ξέρω τη γκόμενά του, της τον έχω δώσει κανονικά. Το ίδιο προτρέπω να κάνουν και όλοι οι πραγματικοί μπουρδελιάρηδες.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
τι λυση να σου βρω ρε καμμενε που γραφεις με δυο λογαριασμους;
Τραβα πινε μπυρες απο το περιπτερο, γαμα και κανα βρωμομουνο ανα δυο μερες και σε μερικα χρονια που δεν θα μπορεις να τα κανεις αυτα, ψωφα μονος σε καμια υπογα που θα βρωμαει κλανιλα και θα ειναι γεματη κουτακια μπυρας και πιτσες

To τελευταιο δεν ειναι άσχημο :rockon: :rockon: :rockon:
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Το μπουρδέλο είναι τρόπος ζωής. Οι πραγματικοί μπουρδελιάρηδες είναι σε πόλεμο με τους σχεσάκηδες που γαμάνε και πουτάνες.
το οτι εσενα τον πραγματικο μπουρδελιαρη τον διωχνουν οι πουτανες μπορεις να μας το εξηγησεις...
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Έχω ξαναπεί ότι ο νόμος του Picker είναι υπέρ της επαναφοράς του νόμου περί μοιχείας. Εγώ προσωπικά αν δω σε μπουρδέλο σχεσάκια που ξέρω τη γκόμενά του, της τον έχω δώσει κανονικά. Το ίδιο προτρέπω να κάνουν και όλοι οι πραγματικοί μπουρδελιάρηδες.

Και αυτος θα σου τον δώσει τύπε  :knuppel: :priest:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
τι λυση να σου βρω ρε καμμενε που γραφεις με δυο λογαριασμους;
Τραβα πινε μπυρες απο το περιπτερο, γαμα και κανα βρωμομουνο ανα δυο μερες και σε μερικα χρονια που δεν θα μπορεις να τα κανεις αυτα, ψωφα μονος σε καμια υπογα που θα βρωμαει κλανιλα και θα ειναι γεματη κουτακια μπυρας και πιτσες
:2funny: νομίζεις ότι είμαι ο πικερ :2funny: :booty: :headbang: :jerking:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ποιος με διώχνει ρε μαλάκα zigfried; Οι 3 από τις 4 που δεν με δέχονται έχουν φύγει και η 4η έχει αλλάξει βάρδια.  :birdman:
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Έχω ξαναπεί ότι ο νόμος του Picker είναι υπέρ της επαναφοράς του νόμου περί μοιχείας. Εγώ προσωπικά αν δω σε μπουρδέλο σχεσάκια που ξέρω τη γκόμενά του, της τον έχω δώσει κανονικά. Το ίδιο προτρέπω να κάνουν και όλοι οι πραγματικοί μπουρδελιάρηδες.
Τι να τα κανουμε τα μπουρδελα οι σχεσακηδες τυπε;; Δεν παμε για ξεφορτωμα... Κανα στουντιο, κανα μασαζ, κανα cg να γουσταρουμε...
Τι ειμαστε τιποτα λιγουρια σαν κ εσενα; :grin: :grin: :grin:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Νoctilucent θα μου κλάσει ένα αρχίδι. Όλοι αυτοί που έχουν γκόμενες και γαμάνε και πουτάνες είναι θρασύδειλα σιχάματα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν ξέρετε και λέτε χαζομάρες. Οι 3 από τις 4 δεν με δέχονται πια για λόγους ποδολαγνείας. Η τέταρτη είναι η Κορίνα.  :smitten:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Έχω ξαναπεί ότι ο νόμος του Picker είναι υπέρ της επαναφοράς του νόμου περί μοιχείας. Εγώ προσωπικά αν δω σε μπουρδέλο σχεσάκια που ξέρω τη γκόμενά του, της τον έχω δώσει κανονικά. Το ίδιο προτρέπω να κάνουν και όλοι οι πραγματικοί μπουρδελιάρηδες.
Αυτός είναι και ο λόγος που δεν έχεις φίλους.  ;)
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Δεν ξέρετε και λέτε χαζομάρες. Οι 3 από τις 4 δεν με δέχονται πια για λόγους ποδολαγνείας. Η τέταρτη είναι η Κορίνα.  :smitten:

Αν γράψω κριτική για το πως την ξεκώλιασα και της έχυσα την μάπα, θα συνεχισεις να εισαι ερωτευμενος με την Κορίνα :think:
ps Δεν την έχω πάρει ακομα
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ποιος σου είπε ότι είμαι ερωτευμένος noctilucent; Πλάκα κάνω. Απλά της έγραψα κάποια πράγματα στο facebook και στράβωσε.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ποιος σου είπε ότι είμαι ερωτευμένος noctilucent; Πλάκα κάνω. Απλά της έγραψα κάποια πράγματα στο facebook και στράβωσε.

Πάλι καλά που δεν σε μαχαιρωσε κάνας νταβάς :S
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο νόμος του Picker μάχεται για νέα ήθη στην ελληνική κοινωνία. Είναι φυσικά και υπέρ της τρόικας ώστε να μη μείνει σάλιο στους σχεσάκηδες και να κόψουν τα περιττά έξοδα και τα μπουρδέλα. Στα μπουρδέλα θα γαμάνε μόνο οι γνήσιοι μοναχικοί μπουρδελιάρηδες.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Νoctilucent δεν της έχω κάνει και τίποτα, ξέρει ότι την αγαπάω. Ξέρει βέβαια και τον ξάδερφό μου που είναι μπάτσος.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Νoctilucent δεν της έχω κάνει και τίποτα, ξέρει ότι την αγαπάω. Ξέρει βέβαια και τον ξάδερφό μου που είναι μπάτσος.

Δεν ξέρω τύπε..
Εχω ένα φιλαρακι που εβγαλε γκομενα μια τσατσα
Οταν την χώρισε ειχα μία ανησυχια μήπως τον βρούμε σε κάνα χαντάκι :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom