Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 99 19,4%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 410 80,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μέρα παρά μέρα γαμάω βλάκα johnkark και είμαι ο κύριος εκφραστής της ιδεολογίας των περήφανων μοναχικών μπουρδελιάρηδων.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Chris33 δεν σας δουλεύω καθόλου. Σήμερα πήγα και γάμησα με φούτερ Americanino που έχω από τη δεκαετία του '80.  :rockon:
πια ρούχα μπορούν  να κρατήσουν 20χρονια?και εγώ της λιτότητας  Είμαι πάντως.κατα του αχρειαστου καταναλωτισμού
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
η ευτυχία  λένε βρίσκεται  Στην απλότητα.Τώρα για τα ρούχα  του Λυκείου  νομίζω κάποιος  Μας δουλεύει :think:
στην απλοτητα φιλε, οχι στον εξαναγκασμο...
Απλοτητα ειναι να βγεις με τα φιλαρακια σου να πεις καμια μαλακια, να πειραξεις κανενα μουνακι χωρις να σημαινει οτι θα το γαμησει,ς να βγεις για το καφεδακι, την ταινιουλα, το ποτακι σου, να πας μια εκδρομη... Οχι να εισαι σπιτι- μπουρδελο- πλατεια
 

johnkark

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2015
Μηνύματα
486
Like
2
Πόντοι
1
Ρε τύπε, σοβαρά τώρα, πες στη μάνα σου να σε πάει σε κανά γιατρό.  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Βλάκα zigfried το θέμα είναι ότι ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ περισσότερο από μένα. Γι' αυτό και έχεις τόσο μεγάλο κόμπλεξ μαζί μου.  :-*
Δεν εχω κομπλεξ μαζι σου, βοηθαω εσενα να ξεπερασεις το δικο σου τρωγοντας τα μουτρα σου σε καθε ποστ  :-*
 

johnkark

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2015
Μηνύματα
486
Like
2
Πόντοι
1
στην απλοτητα φιλε, οχι στον εξαναγκασμο...
Απλοτητα ειναι να βγεις με τα φιλαρακια σου να πεις καμια μαλακια, να πειραξεις κανενα μουνακι χωρις να σημαινει οτι θα το γαμησει,ς να βγεις για το καφεδακι, την ταινιουλα, το ποτακι σου, να πας μια εκδρομη... Οχι να εισαι σπιτι- μπουρδελο- πλατεια
Είναι το γνωστό όσα δεν φτάνει η αλεπού..., μόνο που σε αυτή την περίπτωση καταλήγει στο "τα ρίχνει στο Μετάξι"
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.833
Πόντοι
1.686
Ρε τύπε, σοβαρά τώρα, πες στη μάνα σου να σε πάει σε κανά γιατρό.  :grin: :grin: :grin: :grin:

Δεν είναι τρελός ο Πίκερ, τσιγγουνάκος είναι !  :2funny: :2funny: :2funny:

180
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.833
Πόντοι
1.686
Είναι το γνωστό όσα δεν φτάνει η αλεπού..., μόνο που σε αυτή την περίπτωση καταλήγει στο "τα ρίχνει στο Μετάξι"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σκέφτεσαι να πεις σε μια παρέα αντρών-γυναικών

" Όσα δεν φτάνει η αλεπού, τα ρίχνει στο Μετάξι " ;  :2funny:

Δεν θα καταλάβουν τον κρυφό κώδικα ! :2funny:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
στην απλοτητα φιλε, οχι στον εξαναγκασμο...
Απλοτητα ειναι να βγεις με τα φιλαρακια σου να πεις καμια μαλακια, να πειραξεις κανενα μουνακι χωρις να σημαινει οτι θα το γαμησει,ς να βγεις για το καφεδακι, την ταινιουλα, το ποτακι σου, να πας μια εκδρομη... Οχι να εισαι σπιτι- μπουρδελο- πλατεια
:thumbsup:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Για να φτάσετε στο επίπεδο της αυτάρκειάς μου θέλετε πάρα πολλά ψωμιά ακόμα. Ούτε καν στο μικρό μου δαχτυλάκι δεν φτάνετε.
 

johnkark

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2015
Μηνύματα
486
Like
2
Πόντοι
1
Για να φτάσετε στο επίπεδο της αυτάρκειάς μου θέλετε πάρα πολλά ψωμιά ακόμα. Ούτε καν στο μικρό μου δαχτυλάκι δεν φτάνετε.
Αυτάρκεια τύπε είναι να ζεις μόνος σου και να μην έχεις εξάρτηση από κανέναν και από τίποτα. Εσύ, αν αύριο κλείσουν τα μπουρδέλα, θα λίωσει η χούφτα σου από τη μαλακία. Γιατί γκόμενα να σου κάτσει χωρίς το δεκάρικο, δεν παίζει.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Η μαλακία πάει σύννεφο μεταξύ σας. Μου αρέσει που ο ένας συμπληρώνει τον άλλο για να παίρνετε δύναμη.  :jerking:
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Η μαλακία πάει σύννεφο μεταξύ σας. Μου αρέσει που ο ένας συμπληρώνει τον άλλο για να παίρνετε δύναμη.  :jerking:
ρε παπαρα γραφεις σε ενα σαιτ που λεγεται μπουρδελα και σε εχουν λουσει στις ροχαλες... Φανταζεσαι να τα πεις πουθενα παραεξω αυτα;  :grin:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.833
Πόντοι
1.686
Για να φτάσετε στο επίπεδο της αυτάρκειάς μου θέλετε πάρα πολλά ψωμιά ακόμα. Ούτε καν στο μικρό μου δαχτυλάκι δεν φτάνετε.

Όλα καλά Πικεράκο, όμως έχεις αδυνατίσει πολύ .
Πρέπει να κάνεις καλύτερη διατροφή, να αυξηθεί η μυϊκή σου
μάζα.Υπάρχει η σπιτική κουζίνα που με 2,90 ευρώ τρώς πιάτο
καλό και ελεγμένο .
Και είναι οικονομικό.



Προτείνω αντί 15 φορές το μήνα, να πηγαίνεις στο Μετάξι 10 φορές
και τα 5 πηδήματα να γίνουν φαγητό .
5 Χ 10 =50
50 : 2,90 = 17 πιάτα και περισσεύουν και 24 λεπτά.

ΦΑΕ  αγόρι μας, αδυνάτισες
και πρέπει να πάρεις κιλάκια !  :rockon:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
στην απλοτητα φιλε, οχι στον εξαναγκασμο...
Απλοτητα ειναι να βγεις με τα φιλαρακια σου να πεις καμια μαλακια, να πειραξεις κανενα μουνακι χωρις να σημαινει οτι θα το γαμησει,ς να βγεις για το καφεδακι, την ταινιουλα, το ποτακι σου, να πας μια εκδρομη... Οχι να εισαι σπιτι- μπουρδελο- πλατεια
ο καθένας  βρίσκει διαφορετικά  πράγματα διασκεδαστικά.Εγώ ας πούμε βαριέμαι  να κάθομαι σε καφετέριες και μπαρ. .Προτιμώ να πάω μια βόλτα ως το μοναστηρακι
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Όλα καλά Πικεράκο, όμως έχεις αδυνατίσει πολύ .
Πρέπει να κάνεις καλύτερη διατροφή, να αυξηθεί η μυϊκή σου
μάζα.Υπάρχει η σπιτική κουζίνα που με 2,90 ευρώ τρώς πιάτο
καλό και ελεγμένο .
Και είναι οικονομικό.



Προτείνω αντί 15 φορές το μήνα, να πηγαίνεις στο Μετάξι 10 φορές
και τα 5 πηδήματα να γίνουν φαγητό .
5 Χ 10 =50
50 : 2,90 = 17 πιάτα και περισσεύον και 24 λεπτά.

ΦΑΕ  αγόρι μας, αδυνάτισες
και πρέπει να πάρεις κιλάκια !  :rockon:
στα 4 πιατα χανει ενα γαμησι τυπε... Δεν συμφερει  :-
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
ο καθένας  βρίσκει διαφορετικά  πράγματα διασκεδαστικά.Εγώ ας πούμε βαριέμαι  να κάθομαι σε καφετέριες και μπαρ. .Προτιμώ να πάω μια βόλτα ως το μοναστηρακι
Να το κανεις τυπε. Αλλα οχι επειδη πρεπει να κρατησεις λεφτα για να γαμησεις 3 φορες την εβδομαδα λες και το χεις ταμα, να το κανεις επειδη γουσταρεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom