Νέα

Ποιες εθνικότητες δίνουν πιο εύκολα κωλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
ολες οι ελληνιδες γκομενες μου ξεκολιαστηκαν απο τα πολυ πρωτα ραντεβου...απο ξενες τωρα μια Νιγηριανη πουχα γκομενα για 5 χρονια πολυ ωραια μουναρα με βυζαρες ενω ενεδωσε και τον εφαγε μετα ελεγε οτι την πονουσε οτι τον εχω μεγαλο κι ολο εβρισκε δικαιολογιες για αποφυγη...στο τελος τον ετρωγε βεβαια...αλλα καπου μουχε ζαλισει τα αρχιδια " ετσι γκαμησει πουστης".Με Αγγλιδα δεν με αφηνε ουτε κωλοδακτυλο, αλλα αναπληρωνε με βαθια μεχρι πνιγμου τσιμπουκια και σιελλορια.Γερμανιδα γκομενα τον εφαγε διερευνητικα αλλα μετα δεν ηθελε. Αλλη Γερμανιδα γκομενα ηθελε συνεχεια κωλο. Βουλγαρα 18αρα γαμησα μονο κωλο  ημουν 21. Απο πουτανες τωρα οι περισσοτερες ανεξαρτητως εθνικοτητας τον περνουν αρκει να πληρωθει το εξτραδακι! Αυτα
 

NikitasI

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
9.542
Κριτικές
111
Like
4.250
Πόντοι
5.676
Τα ποσοστά αυξάνουν ραγδαία κάθε 5ετία υπέρ του κώλου.

Οι νέες γενιές επιβεβαιώνουν όλο και περισσότερο το ρητό που λέει "ο κώλος είναι το μουνί του μέλλοντος".

Το πρόβλημα είναι μην μπερδεύονται και συγχέουν τον γυναικείο με τον ανδρικό.



 

vatomouro

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
λοιπόν, έχουμε και λέμε:

-Ελληνίδες: Από αρκετά έως πολύ διαδεδομένο. Καμία σχεδόν δεν το παραδέχεται στην αρχή ότι της αρέσει για προφανείς λόγους. Στην πορεία γλυκαίνονται με δακτυλοσκόπηση και πολλές φορές το ζητούν οι ίδιες.

-Αμερικανίδες: Δεν είναι ιδιαίτερα διαδεδομένο: Υπάρχουν θέματα ταμπού και γιατί φοβούνται τα ατυχήματα. Ακούγεται αρκετά ανώμαλο, αν και πολλά open minded τυπάκια εκφράζουν αντιρρήσεις αλλά στο τέλον συναινούν.

-Ισπανίδες: Όχι ιδιαίτερα.

-Ιταλίδες: Σχεδόν αδύνατο.

-Αγγλίδες: Εξαρτάται. Άμα είναι νηφάλιες μοιάζει αρκετά δύσκολο.

-Αλβανίδες: Όχι.

-Ισραηλ: Ναι.

-Ολλανδές: Ναι, σε γενικές γραμμές.

-Λατινική Αμερική: Ναι, πολύ.

-Μέση Ανατολή: Αρκετά διαδεδομένο (από συζητήσεις, δεν υπάρχει προσωπική εμπειρία). Βεβαία εκεί το σεξ αντιμετωπίζεται ως μεγάλο ταμπού ακόμα και από παιδιά μεταναστών προερχόμενων από εκεί, οπότε δεν μπορεί να εξαχθεί ασφαλές συμπέρασμα.


ΥΓ 1: Δεν μιλάμε για επί πληρωμής.
ΥΓ 2: Τα παραπάνω αποτελούν προσωπική άποψη και εκτίμηση. Δεν αποτελούν/επαληθεύουν γενικό κανόνα ή κυρίαρχη λογική.



 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Οι νέες γενιές επιβεβαιώνουν όλο και περισσότερο το ρητό που λέει "ο κώλος είναι το μουνί του μέλλοντος".
Το πρόβλημα είναι μην μπερδεύονται και συγχέουν τον γυναικείο με τον ανδρικό.

Ο Λιλας παντως μπερδευτηκε τυπε γιατι χροοοονια τωρα χρησιμοποιεί τον κώλο του σαν γυναικείο. :S :S :S

Lilals.jpg


 

T.D.7

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
644
Κριτικές
1
Like
8.075
Πόντοι
1.046
Μα φυσικα οι Ελληνιδες.Περνουν τον πουτσο κορμο και τον βγαζουν πριονιδι και ας μην το παραδεχονται.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ελληνιδες 70% ναι
Ρωσιδες 50%
Ουκρανες 99%

Δηλαδή αν πώ: Ελληνίδες 99%, Ρωσίδες 99%, Ουκρανές 99%
μπορείς να με αμφισβητήσεις; Και γενικώς, με τι δεδομένα και στατιστικές μιλάμε για ποσοστά σε ένα τέτοιο θέμα
που έχει να κάνει καθαρά με το ταμπεραμέντο και τις διαθέσεις μιας κοπέλας (της κάθε κοπέλας) στον κόσμο, ασχέτως εθνικότητας;
Η καύλα δεν γνωρίζει εθνικότητα, το έγραφα και νωρίτερα. Τα ποσοστά, λοιπόν, είναι όλα σχετικά, ανάλογα με τις προσωπικές εμπειρίες
που έχει ο καθένας (όχι όμως και απόλυτα). Άρα, σε κουβέντα να βρισκόμαστε.  :hi:
 

dread

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2015
Μηνύματα
450
Like
2
Πόντοι
1
Δηλαδή αν πώ: Ελληνίδες 99%, Ρωσίδες 99%, Ουκρανές 99%
μπορείς να με αμφισβητήσεις; Και γενικώς, με τι δεδομένα και στατιστικές μιλάμε για ποσοστά σε ένα τέτοιο θέμα
που έχει να κάνει καθαρά με το ταμπεραμέντο και τις διαθέσεις μιας κοπέλας (της κάθε κοπέλας) στον κόσμο, ασχέτως εθνικότητας;
Η καύλα δεν γνωρίζει εθνικότητα, το έγραφα και νωρίτερα. Τα ποσοστά, λοιπόν, είναι όλα σχετικά, ανάλογα με τις προσωπικές εμπειρίες
που έχει ο καθένας (όχι όμως και απόλυτα). Άρα, σε κουβέντα να βρισκόμαστε.  :hi:
Σωστός, αλλά και εγώ τείνω προς το γεγονός πως οι ελλεεινίδες είναι το outsider κυριολεκτικά, όλα αυτά τα χρόνια έχω διαπιστώσει πως τον παίρνουν με ζήλο και δεν θα πουν όχι τουλάχιστον στη δοκιμή.
Θα με ενδιέφερε πραγματικά όμως να είχα μία εμπειρία με εβραία ή με μία αραβίδα (τις τουρκάλες δεν τις βάζω στην εξίσωση, διότι χεσμένη την έχουν την θρησκεία τους, ειδικά οι πιο open minded), αν και νομίζω πως θρησκευτικά δεν θα πήγαιναν με κάποιον Ελληνα  :think: . Δεν ξέρω, απλά αναρωτιέμαι και εγώ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
προσωπικές εμπειρίες λεω παντα

μάλλον δεν συνεννοούμαστε μου φαίνεται. Δηλαδή τα ποσοστά που δίνεις, και είναι επί τοις %
να υποθέσω ότι αναφέρονται ακριβώς σε αυτό; Εγώ την προσωπική εμπειρία, την καταλαβαίνω, και τη σέβομαι ως
γνώμη (που και πάλι δεν καλύπτει το ερώτημα όπως τέθηκε)ως εξής: π.χ. πήδηξα τέσσερις ρωσίδες και μου έδωσαν
οι δύο. Πήδηξα πέντε Ουκρανές και μου έδωσαν οι τέσσερις. Πήδηξα σαράντα Ελληνίδες και μου έδωσαν π.χ. οι τριάντα.
Αυτή η καταγραφή, συνιστά όντως την προσωπική εμπειρία. Άλλιώς, σημαίνει ότι έχεις πηδήξει 100 από την κάθε μια χώρα
και δίνεις ποσοστό (έτσι μόνο δικαιολογείται και το 99% στις Ουκρανές). Συνεννοούμαστε τώρα;
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
ρε παιδιά εγώ πιστεύω ότι δεν έχει καμμία σχεση η εθνικότητα με το ποιες δίνουν πιο ευκολα τον κώλο τους.
Ακομη και από αυτά λέει ο καθένας καταλαβαίνει ότι εξαρταται απο άλλους παραγοντες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
ρε παιδιά εγώ πιστεύω ότι δεν έχει καμμία σχεση η εθνικότητα με το ποιες δίνουν πιο ευκολα τον κώλο τους.
Ακομη και από αυτά λέει ο καθένας καταλαβαίνει ότι εξαρταται απο άλλους παραγοντες

Κι εγώ από την αρχή αυτό υποστηρίζω. Κάνε έναν κόπο να δείς αυτά που ποστάρω σε προηγούμενες σελίδες. Κάποιοι όμως,
συνεχίζουν τον χαβά τους με τα ποσοστά και τις εθνικότητες.
 

oMeraklis

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
πιστευω πιο ευκολα το δινουν οι οθωμανες...
γενικα πιστευω οτι πιο ευκολα αναλ κανουν οι Λατινες...
τεκμηριωμένη αποψη δεν εχω ομως οσες γυναικες ειχα επαφες και ηταν κωλουδες κατι σαν βραζιλιανικο το σωμα τους ολες ηθελαν απο πισω! 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Σωστός, αλλά και εγώ τείνω προς το γεγονός πως οι ελλεεινίδες είναι το outsider κυριολεκτικά, όλα αυτά τα χρόνια έχω διαπιστώσει πως τον παίρνουν με ζήλο και δεν θα πουν όχι τουλάχιστον στη δοκιμή.
Θα με ενδιέφερε πραγματικά όμως να είχα μία εμπειρία με εβραία ή με μία αραβίδα (τις τουρκάλες δεν τις βάζω στην εξίσωση, διότι χεσμένη την έχουν την θρησκεία τους, ειδικά οι πιο open minded), αν και νομίζω πως θρησκευτικά δεν θα πήγαιναν με κάποιον Ελληνα  :think: . Δεν ξέρω, απλά αναρωτιέμαι και εγώ.

Φίλε, γιατί όχι οι Τουρκάλες με Έλληνα; Ειδικά στην Κωνσταντινούπολη είναι πολύ ανοιχτά τα πράγματα στην κοινωνία και στις σχέσεις. Εχω φίλο
που ζούσε στην Κωνσταντινούπολη για πέντε χρόνια. Δεν υπήρχε κανένα θέμα με τις γκόμενες, σε σχέση με θρησκεία κλπ.
Αν μιλάμε για βαθιά Ασία, δεν ξέρω...

 

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
570
Like
262
Πόντοι
26
Κατι αλλο ρε παιδια...Υπαρχει εδω call girl που το εχει ξεκωλιασει ολο το site!Την πηρα και εγω απο τον κωλο προσφατα.Δεν φανταζεστε ποσο σφικτη ηταν!Τι κανει η πουτανα,γυμναστικη στους μυς?Και δεν ειμαι και κανενας τεραστιος...Ειναι μερικες γυναικες που τοχουν ρε παιδι μου...Επαθα!

Για ποιά λες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom