Νέα

Ποιες εθνικότητες δίνουν πιο εύκολα κωλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Ελληνιδες παραδοξως!!!
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Ελληνίδες χρυσαυγήτισες, γαμιούνται σαν πουτάνες απο πίσω....
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Αλβανιδες και Ινδες σιγουρα εκ πειρας, λενε και για τις Ρουμανες.....
 

SilentMajority

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια οι Ελληνιδες δίνουν κώλο αβέρτα.  Και στα λαϊκόμουνα το ποσοστό κοντεύει το 100%.  Οι κυριλέ το παίζουν λίγο δύσκολες.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.797
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
Οι Ελληνιδες! δεν θελει καν συζητηση! οσες εχω γνωρισει ολες μου κατσανε!  :kissass2:
Νο1  Ρουμανες το δινουν αβιαστα , Νο2  Αλβανιδες γιατι το γουσταρουν και τους αρεσει , Νο3  Ελληνιδες , ενοειτε πως τον δινουν οι 6 στις 10 να μην πω 7 , αρκετες απ τις σχεσεις που ειχα οι περισοτερες το διναν το κουλουρι και γουσταρανε κιολας  :rockon:  :rockon: !!!!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Οι Γερμανιδες γουσταρουν πολυ.Τουρκαλες εξωτερικου,δεν εχουν προβλημα.Μολδαβες,χαλαρα.Οι Ρουμανες φυσικα,τα τελευταια χρονια το ανακαλυψαν βεβαια'διοτι παλαιοτερα ειχαν αναστολες.Βουλγαρες,κι αυτες θελουν'αρκει να τους το προτεινουν.Ελληνιδες,στις περισσοτερες νομιζω οτι αρεσει.Ρωσσιδες-Ουκρανες,ετσι κι ετσι'κατα περιπτωση.Τσεχες και Πολωνες μεσα σε ολα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.185
Πόντοι
19.795
Τα παλια καλα τα χρονια ολες ηταν παρθενες.........απο μπροστα. Απο πισω ομως..............
 

opadosksanthoygenoys

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2012
Μηνύματα
438
Κριτικές
10
Like
423
Πόντοι
511
Εχω την εντυπωση πως δεν ειναι θεμα εθνικοτητας.Ειναι θεμα καβλας καθαρα.Οσο πιο καβλωμενη ειναι η γκομενα τοσο πιο ευκολα διαχειρησιμη ειναι.Μου εχουν τυχει παρα πολλες περιπτωσεις (και με  ξενες καθοτι εμενα 12 χρονια Κω) που ενω στην αρχη υπηρχε δισταγμος σε πολλα που προτεινα μολις προχωρουσαμε (το πηγαινα και γω λαου λαου στη ζουλα και με το μαλακο) και καβλωνε με δαχτυλα γλυψιματα κτλ το 98% υπεκυπτε σε οτι μα οτι ηθελα να κανουμε.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Τα παλια καλα τα χρονια ολες ηταν παρθενες.........απο μπροστα. Απο πισω ομως..............

Είναι γνωστή και η παροιμία:

"Από μπρος παρθένα, από πίσω μπαίνουν τρένα".


maxresdefault.jpg


 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Εχω την εντυπωση πως δεν ειναι θεμα εθνικοτητας.Ειναι θεμα καβλας καθαρα.Οσο πιο καβλωμενη ειναι η γκομενα τοσο πιο ευκολα διαχειρησιμη ειναι.Μου εχουν τυχει παρα πολλες περιπτωσεις (και με  ξενες καθοτι εμενα 12 χρονια Κω) που ενω στην αρχη υπηρχε δισταγμος σε πολλα που προτεινα μολις προχωρουσαμε (το πηγαινα και γω λαου λαου στη ζουλα και με το μαλακο) και καβλωνε με δαχτυλα γλυψιματα κτλ το 98% υπεκυπτε σε οτι μα οτι ηθελα να κανουμε.
σωστος!!! :thumbsup: :thumbsup:
 

Zantarien

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
123
Like
43
Πόντοι
1
Πιστεύω δεν έχει να κάνει με εθνικότητες, πιο πολύ είναι θέμα στρατηγικής δικής σου και στο πόσο θέλει να σε ευχαριστήσει η εκάστοτε παρτενέρ. Το καρφοκώλιασμα ήταν τις περισσότερες φορές επιτυχία για μένα όταν το έβαζα στόχο. Υπάρχουν βέβαια και κάποιες που τον δίνουν ετσι
 

miguel1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Εχω την εντυπωση πως δεν ειναι θεμα εθνικοτητας.Ειναι θεμα καβλας καθαρα.Οσο πιο καβλωμενη ειναι η γκομενα τοσο πιο ευκολα διαχειρησιμη ειναι.Μου εχουν τυχει παρα πολλες περιπτωσεις (και με  ξενες καθοτι εμενα 12 χρονια Κω) που ενω στην αρχη υπηρχε δισταγμος σε πολλα που προτεινα μολις προχωρουσαμε (το πηγαινα και γω λαου λαου στη ζουλα και με το μαλακο) και καβλωνε με δαχτυλα γλυψιματα κτλ το 98% υπεκυπτε σε οτι μα οτι ηθελα να κανουμε.
  :thumbsup:
 

Gxamos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
258
Κριτικές
3
Like
10.865
Πόντοι
2.521
Εγώ Πάντος απο προσωπική εμπειρία κώλο δίνουν εύκολα οι τσέχες, και οι Λατίνες... :kneel:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Πολωνέζες πιο πολύ.Σχεδόν όλες κάνουν πρωκτικό μερικές(όσες φοβούνται εγκυμοσύνη) είναι κώλος μόνο.
Ρωσίδες,Ουκρανές κάνουν σε 20% και συνήθως το ζητάνε οι ίδιες όταν γουστάρουν.Τσέχες κάπου 30% αλλά το κάνουν πιο πολύ σα δώρο δεν το παίρνουν σοβαρά.
Γενικά για ανωμαλίες οιασήποτε λογής(γλυφοκώλι,σκατ,κατούρημα,χύσιμο στα μάτια,μαστίγωμα,κάψιμο στα βυζιά,κατάποση,face fuck,animal sex κτλ) οι Πολωνέζες είναι οι πιο πρόθυμες τους αρέσουν πολύ οι ανωμαλίες και τα περίεργα στο σεξ ειδικά το στυλ σκλάβας(ulegla).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom