Νέα

Ποιες εθνικότητες δίνουν πιο εύκολα κωλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
dinger

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
Κωλαρακι πολυ ευκολα δινουν και οι Σλοβακες! Το ξερω απο φιλαρακι που εργαζεται σλοβακια σχεδον 2 χρονια και πηδαει κωλαρακια ακαταπαυστα!!! Χαχαχα
 

riderer

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
178
Like
6
Πόντοι
1
Στις σχέσεις δεν αρνήθηκε καμία.Στα σύντομα αρκετές τον έχουν πλέον στο ρεπερτόριο.Τον δίνουν  μόνες τους.Ελληνίδες οι περισσότερες.
 

skoteinos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η εθνικοτητα δεν εχω δει να παιζει σοβαρο ρολο για το θεμα. Κατι αλλο ομως εχει συσχετιση 100% :

Κοκκινομαλλες!

Ολες οσες εχω παρει εδιναν κωλο. ΟΛΕΣ.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Τουρκάλες άραγε;  :think:
Όποιος έχει εμπειρία παρακαλείτε να την γράψει.
οι τουρκαλες δινουν κωλο απο μικρες
ωστε να μεινουν παρθενες απ το μουνι
το μουνι μονο για το συζυγο

αρχιζει και εξελισσεται το πραγμα
αλλα η πλειοψηφια λειτουργει ετσι
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
:thumbsup: Ειχαμε ξεχασει τις ρουμανες....
οι ρουμανες ειναι απο τις ευκολες να χωσεις τη μαλαπερδα στο κωλο
οχι ομως οι μολδαβες - θελουν γαμο πρωτα
να ξερουν οτι εισαι ο αντρας τους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Η καύλα δεν κοιτάζει εθνικότητες. Στο χέρι του κάθε σωστού παίχτη, ανα τον κόσμο, είναι, να οδηγήσει
το παιχνίδι εκεί που θέλει, αν θέλει. Τι θα πεί ευκολότερα και δυσκολότερα σε σχέση με εθνικότητες;
Μήπως παίζουν ρόλο π.χ. θρησκευτικές ή κοινωνικές προκαταλήψεις που εμποδίζουν κάποιες εθνικότητες
στο να αποδέχονται τέτοιες σεξουαλικές πρακτικές; Στο φαΐ και στο γαμήσι, ο Θεός δεν κάνει κρίση.
Βαφτίζεται το κοτόπουλο ψάρι, και πάμε παρακάτω...

Είναι καθαρά θέμα προσωπικής επιλογής και ταμπεραμέντου της κάθε κοπέλας, να το γουστάρει ή να μην το γουστάρει,
ασχέτως εθνικότητας. Από τις γενικεύσεις προκύπτουν τα στερεότυπα, που πολλές φορές απέχουν πολύ απ' την πραγματικότητα.
Αυτά, και ευχές για καλά πηδήματα για το 2016!  :hi:
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
Οι Κύπριες τον κώλο τον έχουν ρουτίνα.
 

dread

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2015
Μηνύματα
450
Like
2
Πόντοι
1
Τουρκάλες άραγε;  :think:
Όποιος έχει εμπειρία παρακαλείτε να την γράψει.
Καλημέρα και καλή χρονιά.
Μετά από πολύχρονη σχέση με τουρκάλα μπορώ να πω πως τρελαίνονταν για κωλογαμήσι και επειδή με είχε σαν πασά το γούσταρε ακόμα περισσότερο επειδή ευχαριστούσε εμένα. Βεβαία μπορεί να είχα πέσει σε λαχείο αλλά σε ό,τι έκανα και ζητούσα δεν υπήρχαν όρια.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Καλημέρα και καλή χρονιά.
Μετά από πολύχρονη σχέση με τουρκάλα μπορώ να πω πως τρελαίνονταν για κωλογαμήσι και επειδή με είχε σαν πασά το γούσταρε ακόμα περισσότερο επειδή ευχαριστούσε εμένα. Βεβαία μπορεί να είχα πέσει σε λαχείο αλλά σε ό,τι έκανα και ζητούσα δεν υπήρχαν όρια.


που την γνωρισες την τουρκαλα
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.803
Πόντοι
2.646
-Οι μισές Ελληνίδες που πήρα δίνουν εύκολα, ένα 20% δύσκολα, 10% πολύ δύσκολα και 20% καθόλου.
-Οι Ρωσίδες που πήρα δίνουν στο 30%, και οι άλλες δύσκολα
-Οι Ουκρανές δίνουν στο 70% και οι άλλες δύσκολα
-Οι Ρουμάνες μου δίνουν στο 70% εύκολα και 30% δύσκολα
-Οι Πολωνίδες 50% δίνουν
-Με Αλβανίδες είχα ελάχιστα νταραβέρια, αλλά τις έχω ότι γενικά δίνουν
-Οι Βουλγάρες σχεδόν όλες τον δίνουν...
-Οι Αγγλίδες μου τον έδιναν οι μισές
-Οι Αμερικάνες το ίδιο
Για να μην πει κανείς καμιά παπαριά, έχω ζήσει έξω κάμποσο :sunglasses:
(παίζω Α'εθνική σε μέγεθος ;))

Τα συμπεράσματα δικά σας...
 
OP
OP
dinger

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
-Οι μισές Ελληνίδες που πήρα δίνουν εύκολα, ένα 20% δύσκολα, 10% πολύ δύσκολα και 20% καθόλου.
-Οι Ρωσίδες που πήρα δίνουν στο 30%, και οι άλλες δύσκολα
-Οι Ουκρανές δίνουν στο 70% και οι άλλες δύσκολα
-Οι Ρουμάνες μου δίνουν στο 70% εύκολα και 30% δύσκολα
-Οι Πολωνίδες 50% δίνουν
-Με Αλβανίδες είχα ελάχιστα νταραβέρια, αλλά τις έχω ότι γενικά δίνουν
-Οι Βουλγάρες σχεδόν όλες τον δίνουν...
-Οι Αγγλίδες μου τον έδιναν οι μισές
-Οι Αμερικάνες το ίδιο
Για να μην πει κανείς καμιά παπαριά, έχω ζήσει έξω κάμποσο :sunglasses:
(παίζω Α'εθνική σε μέγεθος ;))

Τα συμπεράσματα δικά σας...
Αφου παίζεις Α εθνική σε θέλαν απο πισω για την εμπειρια και για να μην τις καταστρεψεις απο μπροστα!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

NikitasI

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
9.542
Κριτικές
111
Like
4.250
Πόντοι
5.676

Σε όλες τις εθνικότητες, από αυτές που έχω εμπειρία, μία στις δύο γυναίκες το δηλώνουν ότι το δίνουν και το δίνουν απλόχερα.
Ελληνίδες, Ρωσίδες, Βαλκάνιες, Γερμανίδες, Σκανδιναβές, Αγγλίδες, Γαλλίδες, Ιταλίδες είναι οι εμπειρίες μου με σειρά ποσότητας  :2funny:
Με τουρκάλες και ισπανίδες δεν έτυχε να συνευρεθώ.
Ξεχωρίζω τις Ελληνίδες και Γαλίδες που το απολαμβάνουν περισσότερο απ' όλες.

Από το υπόλοιπο 50% οι μισές το δίνουν στην πράξη χωρίς να το δηλώνουν αρχικά και λένε μετά το γνωστό "από πίσω ούτε με τον δικό μου δεν το κάνω. Θέλω να το εκτιμήσεις αυτό". Και συνεχίσεις να το εκτιμάς. Είναι τα καλύτερα κωλογαμήσια.

Από τις υπόλοιπες (25%) το 10% δεν το δίνει με τίποτα ενώ το 15% το σκέφεται, το φαντασιώνεται, τρώει δάχτυλα, γλύψιμο και στο τέλος στο δίνουν αλλά όχι όποτε γουστάρεις εσύ.

Συμπέρασμα : το 90% των γυναικών γαμιέται από κώλο.

Παίζει σημαντικό ρόλο το σωματότυπο (π.χ. οι γεματούλες το δίνουν αβλεπή όπως σχετικά άνετα και οι πολύ αδύνατες) και ο τρόπος που θα το πάρεις τις πρώτες φορές.
 

Alexander81

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2015
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
311
Πόντοι
280
Αφού μοιραστώ μαζί σας ότι συμπλέω με την άποψη του George G, καταθέτω τις προσωπικές μου εμπειρίες:
Ρωσσία: 75%. Εντύπωση μου έκανε ότι 3 από τις 4 απολάμβαναν οχι μόνο το anal αυτο καθεααυτό, αλλά και το γεγονός ότι τρέλαινε εμένα (η σλάβικη υποτακτικότητα ενέχει μια θηλυκότητα που δεν υπάρχει ρε πού$τη μου...)
Μολδαβία: 100%. Μικρό δείγμα οπότε δεν μπορώ να αποφανθώ με βεβαιότητα. Συμμερίζομαι, όμως, την απόψη προλαλήσαντα συναγωνιστή ότι οι Μολδαβές ψάχνουν στεφάνι...
Αλβανία: 3 στα 3. Το πιο άγριο PSE anal της ζωής μου. Οι κοπέλες γουστάρανε, όχι αστεία...
Αγγλία:100% Χωρίς λόγια... ΟΛΕΣ από μόνες τους και ATM με προκλητικά κοιτάγματα...
Ισπανία: 1 στα 3 (33.33%) Μάλλον έκατσα στην περίπτωση, γιατί φιλαράκια που πηγαινοέρχονται Ισπανία έχουν λιώσει στην πισωκίνηση . Με αποζημίωσαν, όμως, με το να μου μιλάνε dirty στα ισπανικά κατά τη διεί.
Ιταλία :0 στα 2 (0%)... Καθολικισμός...Δεν αφήνανε ούτε δακτυλοσκόπηση
Γερμανία: 1, εύκολα, αλλά αφενός μικρό δειγμα, αφετέρου με αυτή τη γλώσσα που πας...
Γαλλία: 2 στα 2. Το ελλιπές δείγμα σαφώς δεν επιδέχεται στατιστικής ανάλυσης. Σε κάθε περίπτωση,  το γεγονός ότι η πρωτοβουλία προήλθε από τις ίδιες, σε συνδυασμό με την ιντερνετική φήμη ότι οι Γαλλίδες το δίνουν πιο εύκολα (επίσης εξακριβωμένο από πολυ καλό φίλο που εργάζεται Παρίσι εδώ και μια δεκαετία) δεν αφήνουν περιθώρια παρά για μια ρηση: vive la France
Αμερική: 3 στα 5 (60%) με ευκολία. To the land of the free and the home of the brave... Να τονίσω ότι από τις τρεις που δώσαν οι 2 ήταν Καλιφορνέζες και η η μία από Μινεσσότα. καταγγέλω ότι οι δυο που δεν δώσανε από Τεξας.. Αν είναι δυνατόν... Από Τεξας...
Ελλάδα: ποσοστά περί το 30-35%. Η νέα γενιά, πολύ πιο δεκτική, αλλά ο τίτλος ελλεηνίδα δεν γεννήθηκε χωρίς λόγο...

Προλαβαίνω πικρόχολα σχόλια τονίζοντας ότι, όπως ο συν-anal-ιστής George G, έχω ζήσει αρκετά έξω.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom