Νέα

Ποιες εθνικότητες δίνουν πιο εύκολα κωλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stratos66

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
265
Like
10
Πόντοι
1
Από Δυτική Ευρώπη νομίχω η Γαλλία είναι στην πρώτη θέση, ποσοστό άνω του 50%
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
736
Πόντοι
316
Καλημέρα και καλή χρονιά.
Μετά από πολύχρονη σχέση με τουρκάλα μπορώ να πω πως τρελαίνονταν για κωλογαμήσι και επειδή με είχε σαν πασά το γούσταρε ακόμα περισσότερο επειδή ευχαριστούσε εμένα. Βεβαία μπορεί να είχα πέσει σε λαχείο αλλά σε ό,τι έκανα και ζητούσα δεν υπήρχαν όρια.

Ωραίος, αυτό είναι που λένε: πέρασες μπέϊκα  :hi:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
65
Πόντοι
16
Εγω περισσοτερο κωλο εχω χαρει με ελληνιδες.Με τη ρωσιδα που ειχα δε με αφηνε ουτε καν να πλησιασω τον κωλο της,με την Βουλγαρα ετσι κ ετσι,δηλαδη με αφησε αλλα ηταν πολυ σφιχτος ο κωλος και λογω μεγεθους μου δεν εμπαινε με τιποτα,με ουκρανες που χω παει ουτε καν.Στην ταυλανδη μισες μισες...ειχα πετυχει μια που μονη της μου ζηταγε να την παρω απο κει,αλλες μου το παζαρευανε...
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
pistevo παντου το ιδιο ειναι


60 οχι

40 ναι
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Aν και δεν είχα ποτέ σχέση με αλλοδαπή, για τις ελληνίδες έχω να πω ότι όλες μου το έδωσαν (μιλάω για σχέση και όχι για...ξεπέτες). Έχω πάντως την εντύπωση ότι δεν έχει σχέση με εθνικότητα αλλά με το τι γουστάρει η γυναίκα...Αν, μάλιστα, γουστάρει λίγο έως πολύ τον πόνο(όπως συμβαίνει με ένα μεγάλο ποσοστό των γυναικών, των ελληνίδων τουλάχιστον), τότε όχι μόνο το δίνει εύκολα αλλά το ζητάει η ίδια κιόλας!!!
 

Alexander81

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2015
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
311
Πόντοι
280
Εύγε νέε μου! Εμένα αυτό μου είχε κάτσει με Ρωσσίδα! Φοβερή, μόνο πισωκίνηση από ένα σημείο και μετά!
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
65
Πόντοι
16
Aν και δεν είχα ποτέ σχέση με αλλοδαπή, για τις ελληνίδες έχω να πω ότι όλες μου το έδωσαν (μιλάω για σχέση και όχι για...ξεπέτες). Έχω πάντως την εντύπωση ότι δεν έχει σχέση με εθνικότητα αλλά με το τι γουστάρει η γυναίκα...Αν, μάλιστα, γουστάρει λίγο έως πολύ τον πόνο(όπως συμβαίνει με ένα μεγάλο ποσοστό των γυναικών, των ελληνίδων τουλάχιστον), τότε όχι μόνο το δίνει εύκολα αλλά το ζητάει η ίδια κιόλας!!!
Και ομως φιλε μου σε ορισμενα πραγματα παιζει ρολο και η καταγωγη!
Εχω παει με 3 ουκρανες και καμια δε μου κανε πιπα!!
Δεν τους αρεσει!
Για την ακριβεια η μια μου εκανε και μου ξηγηθηκε οτι μου το κανει επειδη μου αρεσει εμενα και οχι σε αυτη.
Τα μπουρδελα δεν τα βαζω μεσα εννοειται.Μιλαμε για κοπελες σχεσης η που απλα γαμιομαστε περιστασιακα...
Για τις αλβανιδες δε λεω,αυτες τα κανουν ολα και απο παντου...
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Και ομως φιλε μου σε ορισμενα πραγματα παιζει ρολο και η καταγωγη!
Εχω παει με 3 ουκρανες και καμια δε μου κανε πιπα!!
Δεν τους αρεσει!
Για την ακριβεια η μια μου εκανε και μου ξηγηθηκε οτι μου το κανει επειδη μου αρεσει εμενα και οχι σε αυτη.
Τα μπουρδελα δεν τα βαζω μεσα εννοειται.Μιλαμε για κοπελες σχεσης η που απλα γαμιομαστε περιστασιακα...
Για τις αλβανιδες δε λεω,αυτες τα κανουν ολα και απο παντου...

Αν πρόσεξες, μίλησα κι εγώ για το γούστο της καθεμιάς....κι αυτό, φαντάζομαι είναι τόσο προσωπικό που ξεπερνάει τα όρια της εθνικότητας...
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.388
Πόντοι
786
Επειδή οι άνθρωποι είμαστε είδος μαϊμούς (δηλαδή πολύ μιμητικό ζώο) τα γούστα μας επηρεάζονται τρομερά από τον περίγυρο και έτσι υπάρχουν τάσεις στα έθνη σχετικά με την μόδα στο σεξ και σε όλα τα άλλα που βγαίνουν στη μίξη με την προσωπική στάση
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
65
Πόντοι
16
Αν πρόσεξες, μίλησα κι εγώ για το γούστο της καθεμιάς....κι αυτό, φαντάζομαι είναι τόσο προσωπικό που ξεπερνάει τα όρια της εθνικότητας...
Δεν αντιλεγω αλλα πλεον περνας στις εξαιρεσεις...Υπαρχουν και γυναικες που τα κανουν ολα απο παντου,αυτες δε μπαινουν στο μεσο ορο...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Κατά την άποψή μου.
Το anal δεν νομίζω ότι έχει συνάφεια με εθνικότητες.

Είναι κομμάτι μιας εξελιγκτικής διαδικασίας αναγνώρισης από τη γυναίκα του άντρα  ώς επιβήτορα.

Πολύ παλιός στο ''χώρο'' που τον σέβομαι απόλυτα κάποτε μου είχε πεί ''Αν δεν γαμάς τη γυναίκα σου απο το κώλο τότε δεν σε σεβεται αρκετά ''.

Τότε δεν είχα καταλάβει. :2funny: :2funny:
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
το κουλούρι δεν έχει εθνικότητα, θέλει όμως τρόπο, το κατάλληλο timing και υπομονή (εξού και το ρητό "με σάλιο και υπομονή ο κώλος γίνεται μουνί")
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Γιατι να το ψαξω ρε συ?Και οι 3 μου πανε οτι δεν τους αρεσει.
Η μια μου κανε επειδη το ηθελα εγω...

Πλάκα έκανα !!!
Μην το παίρνεις σοβαρά.

Απλά το στοματικό θεωρείται πια ''στανταρντ'' παντού.
Ιδίως Ρουμάνες και Ουκρανές έχουν ''σχολή'' στο είδος.

Για αυτό κάνει λίγο εντύπωση αυτό που έγραψες.
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
το κουλούρι δεν έχει εθνικότητα, θέλει όμως τρόπο, το κατάλληλο timing και υπομονή (εξού και το ρητό "με σάλιο και υπομονή ο κώλος γίνεται μουνί")

κατάλληλο timing και κατάλληλο rimming βεβαίως !!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2015
Μηνύματα
2.186
Like
2
Πόντοι
16
Καλημέρα και καλή χρονιά.
Μετά από πολύχρονη σχέση με τουρκάλα μπορώ να πω πως τρελαίνονταν για κωλογαμήσι και επειδή με είχε σαν πασά το γούσταρε ακόμα περισσότερο επειδή ευχαριστούσε εμένα. Βεβαία μπορεί να είχα πέσει σε λαχείο αλλά σε ό,τι έκανα και ζητούσα δεν υπήρχαν όρια.

Έτσι θα έπρεπε να είναι όλες φίλε, να τους υπηρετούν τους άντρες. Να ζουν για την ικανοποίησή τους!
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.037
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
Ανοιξε την τηλεοραση και απο τους 10 ανδρες οι 9 δινουν κολο!!!!οι ελληνες δινουν πολυ ευκολα κολο
 
OP
OP
dinger

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
Slk55 μπες ,εσυ σαν κωλακιας πρεπει να σεντονιασεις αναλυση!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom