Νέα

Ποιά είναι η πιο άσχημη που έχετε γαμήσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Σε πρωτη φαση καθε 15 Αυγουστου να πηγαινεις και απο την Παναγια στην Τηνο να κανεις κανα ταμα και να λες και ευχαριστω που ζεις στην Ελλαδα, γιατι με τα κυβικα σου σε οποιαδηποτε αλλη πολιτισμενη χωρα θα την εβγαζες με γυμνοσαλιαγκες και χειρογλυκανα. Αυτα. :s&m_3:
εισαι τυπος ρε
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Δεν κανω πλακα η δικια μου ειναι 150 κιλα αλλα αμα κατστει και καμμια αλλη χοντρη εδω ειμαι εγω
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οχι δεν εχω γαμισει πιο χοντρη απο την γυναικα μου. Αλλα αν υπαρχει καμμια εδω μεσα προσφερομαι
 

SUBARAKIAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει άσχημη γυναίκα ... μόνο λίγο ποτό ...
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Δεν υπάρχει άσχημη γυναίκα ... μόνο λίγο ποτό ...
Συμφωνω.
Mε πολυ ποτο εγω πηδηξα μια αρχιασχημη γυναικα και πολυ κοντη ,με  ωραιο σωμα αλλα με φατσα αλβανου μπετατζη.!
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
λιγο μπαζουλης ή ο αρχηγος των!? ελεος βρες κανα μουνι στα κυβικα σου πριν καταληξεις στα site με μπουρδελα  :idiot: :uglystupid:
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εγω που λετε παιδες μετα απο πολλυ αλκοολ γαμησα μια μεσω κοινης παρεας που την απεφευγα με νυχια και με δοντια μεχρι που μου ειπε στο μπαρ και ενω σχεδον ειχε φυγει ολη η παρεα να σε παω σπιτι γιατι δεν μπορεις να οδηγησεις εκεινη ειχε διπλωμα αλλα ειχε ερθει μεσω ενως φιλου οποτε οδηγησε το αμαξι μου και μου ειπε ελα να κοιμηθεις σπιτι μου και το πρωι πας σπιτι σου ηταν φοιτητρια 22 χρονων 100 κιλα και υψος 1,50 σχεδον νανος λεω δεν της ριχνω ενα  απο προσωπο σκυλοφατσα αστα να πανε τουλαχιστον ειχε μεγαλα βυζια αλλα απο γαμησι παιδια καλυτερο γαμησι δεν μου εχουν ξανακανει τι να  πω οτι εκανε τα παντα τσιμπουκι μαεστρια στασεις τα παντα αχορταγη ουτε ενα μη δεν ειπε και απο κωλο και απ ολα  βεβαια το πρωι εψαχνα δικαιολογια μιας και ηθελε σχεση και νομιζε οτι ημαστε μαζι παντως μου εξομολογηθεικε οτι εβρισκε γκομενους απο το νετ και κανε φασεις ειδα και επαθα μεχρι να την αποφυγω
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
φιλη φιλου,κοντη χοντρη οχι ιδιαιτερα ασχημη με τρομερη ανυπομονησια να γαμηθει(παρθενα κιολας) τον επαιρνε απο κωλο κι ας πονουσε,απ το μουνι το ιδιο.

μετα απο 1-2 συνεδριες σε παρακμιακα ξενοδοχεια παμε σπιτι των γονιων της που λειπανε και τα ειδα ολα.ηθελε να με κωλοδαχτυλιασει της λεω οχι,τα καταπινε καθε φορα,εβαζε δονητη στον κωλο να ανοιξει και μετα μου τον αρπαζε και τον εβαζε μεσα,με εβαζε να τη γαμαω στο πατωμα με τη μουρη της κατω και τον κωλο ψηλα,γενικως ανωμαλιαρα...

ασχημουλα κοντοχοντρη μεν αλλα στο σεξ αδηφαγα.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
εγω που λετε παιδες μετα απο πολλυ αλκοολ γαμησα μια μεσω κοινης παρεας που την απεφευγα με νυχια και με δοντια μεχρι που μου ειπε στο μπαρ και ενω σχεδον ειχε φυγει ολη η παρεα να σε παω σπιτι γιατι δεν μπορεις να οδηγησεις εκεινη ειχε διπλωμα αλλα ειχε ερθει μεσω ενως φιλου οποτε οδηγησε το αμαξι μου και μου ειπε ελα να κοιμηθεις σπιτι μου και το πρωι πας σπιτι σου ηταν φοιτητρια 22 χρονων 100 κιλα και υψος 1,50 σχεδον νανος λεω δεν της ριχνω ενα   απο προσωπο σκυλοφατσα αστα να πανε τουλαχιστον ειχε μεγαλα βυζια αλλα απο γαμησι παιδια καλυτερο γαμησι δεν μου εχουν ξανακανει τι να  πω οτι εκανε τα παντα τσιμπουκι μαεστρια στασεις τα παντα αχορταγη ουτε ενα μη δεν ειπε και απο κωλο και απ ολα  βεβαια το πρωι εψαχνα δικαιολογια μιας και ηθελε σχεση και νομιζε οτι ημαστε μαζι παντως μου εξομολογηθεικε οτι εβρισκε γκομενους απο το νετ και κανε φασεις ειδα και επαθα μεχρι να την αποφυγω
Θυμάσαι αν το σπίτι της ήταν ισόγειο καπου στο κεντρο?
:think:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
φιλη φιλου,κοντη χοντρη οχι ιδιαιτερα ασχημη με τρομερη ανυπομονησια να γαμηθει(παρθενα κιολας) τον επαιρνε απο κωλο κι ας πονουσε,απ το μουνι το ιδιο.

μετα απο 1-2 συνεδριες σε παρακμιακα ξενοδοχεια παμε σπιτι των γονιων της που λειπανε και τα ειδα ολα.ηθελε να με κωλοδαχτυλιασει της λεω οχι,τα καταπινε καθε φορα,εβαζε δονητη στον κωλο να ανοιξει και μετα μου τον αρπαζε και τον εβαζε μεσα,με εβαζε να τη γαμαω στο πατωμα με τη μουρη της κατω και τον κωλο ψηλα,γενικως ανωμαλιαρα...

ασχημουλα κοντοχοντρη μεν αλλα στο σεξ αδηφαγα.
Κι αν σου αρεσε?
:grin: :grin: :grin:
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
χμ, εχω γαμησει ασχημουλες γκομενες, ειχα και μετριες σε αμφανιση γκομενες οταν ημουν μικροτερος, ομως παντα η καθε γκομενα μου εβγαζε κατι που μου αρεσε.

Αλλα, τωρα τεινω προς τις ομορφες κοπελες.....μεγαλωνουμε!
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
εμενα μου αρεσυν οι ασχημες αλλα να χουν νορμαλ σωμα
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
Για μενα δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες.
  Με όσες έχω πάει, μου χουν φανεί όμορφες. Είδατε τι είπε ένας πιο πάνω; Χοντρή 100 κιλά, ύψος 1,50 .... κι όμως του κανε τα καλύτερα πηδήματα.
  Και το πήδημα είναι αρχίδια. Κάνα τεταρτο μπες - βγες ο πιο μεγάλος γαμιάς... δεν κρατάει παραπάνω.
  Τα "άλλα" είναι που σε φτιάχνουν με μία κοπέλα.
  Τα φιλιά, τα χάδια, τα γλειψίματα, ο πόθος στα μάτια της που φωνάζει "σε θέλω, πάρε με τώρα".
  Η μαγευτική παράδοσή της ανάσκελα, πάνω σε ένα κρεββάτι.
  Το δέσιμο των ποδιών της στην πλάτη σου, που σε "κλειδώνει" να μην βγεις από μέσα της.
  Η σφιχτή αγκαλιά με τα χέρια της γύρω από το κεφάλι σου ή οι παλάμες της πίσω από τον σβέρκο σου, την ώρα που γλείφεις αδηφάγα το καθαρό ξυρισμένο νινάκι της.
  Η απίστευτη απελευθέρωση του οργασμού της, την ώρα που σου φωνάζει στο αυτί " Χυνωωωω"


Τι να τις κάνεις τις ομορφιές, όταν έχεις στο κρεβάτι σου έναν σεξουαλικό "πύραυλο";

Τι να την κάνεις την όμορφη, όταν στο κρεβάτι είναι παγοκολώνα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom