Νέα

Ποιά είναι η πιο άσχημη που έχετε γαμήσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
παντωσ καλυτερο και ποιο εντονο γαμησι δεν εχω ξανακανει
μπαζακι ξεμπαζακι αλλα απο γαμησι τουμπανο
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.711
Κριτικές
3
Like
4.765
Πόντοι
606
Για μενα δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες.
   Με όσες έχω πάει, μου χουν φανεί όμορφες. Είδατε τι είπε ένας πιο πάνω; Χοντρή 100 κιλά, ύψος 1,50 .... κι όμως του κανε τα καλύτερα πηδήματα.
  Και το πήδημα είναι αρχίδια. Κάνα τεταρτο μπες - βγες ο πιο μεγάλος γαμιάς... δεν κρατάει παραπάνω.
  Τα "άλλα" είναι που σε φτιάχνουν με μία κοπέλα.
  Τα φιλιά, τα χάδια, τα γλειψίματα, ο πόθος στα μάτια της που φωνάζει "σε θέλω, πάρε με τώρα".
   Η μαγευτική παράδοσή της ανάσκελα, πάνω σε ένα κρεββάτι.
   Το δέσιμο των ποδιών της στην πλάτη σου, που σε "κλειδώνει" να μην βγεις από μέσα της.
   Η σφιχτή αγκαλιά με τα χέρια της γύρω από το κεφάλι σου ή οι παλάμες της πίσω από τον σβέρκο σου, την ώρα που γλείφεις αδηφάγα το καθαρό ξυρισμένο νινάκι της.
  Η απίστευτη απελευθέρωση του οργασμού της, την ώρα που σου φωνάζει στο αυτί " Χυνωωωω"


Τι να τις κάνεις τις ομορφιές, όταν έχεις στο κρεβάτι σου έναν σεξουαλικό "πύραυλο";

Τι να την κάνεις την όμορφη, όταν στο κρεβάτι είναι παγοκολώνα;
smiley_clapping.gif
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Για μενα δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες.
 
Τι να την κάνεις την όμορφη, όταν στο κρεβάτι είναι παγοκολώνα;
για παρτο αλλιως γιατι πηρες φορα με τις μαλακιες που μας πετας.....τι θα πει δεν υπαρχουν ασχημες γυναικες? αοματος εισαι η σαβουρογαμης????τι θα ελεγες για μια ομορφη  ηφαιστιο στο κρεβατη?
Τεσπα ..η πιο ασχημη που εχω γαμησει ηταν μια θεσσαλονικια φακλανα  που εκανε το αγροτικο της στο νησι...ρε τι μου ελεγε ρε τι μου εκανε δε μου σηκωνοταν με τιποτα.......
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.717
Κριτικές
90
Like
36.366
Πόντοι
25.467
Για μενα δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες.
   Με όσες έχω πάει, μου χουν φανεί όμορφες. Είδατε τι είπε ένας πιο πάνω; Χοντρή 100 κιλά, ύψος 1,50 .... κι όμως του κανε τα καλύτερα πηδήματα.
  Και το πήδημα είναι αρχίδια. Κάνα τεταρτο μπες - βγες ο πιο μεγάλος γαμιάς... δεν κρατάει παραπάνω.
  Τα "άλλα" είναι που σε φτιάχνουν με μία κοπέλα.
  Τα φιλιά, τα χάδια, τα γλειψίματα, ο πόθος στα μάτια της που φωνάζει "σε θέλω, πάρε με τώρα".
   Η μαγευτική παράδοσή της ανάσκελα, πάνω σε ένα κρεββάτι.
   Το δέσιμο των ποδιών της στην πλάτη σου, που σε "κλειδώνει" να μην βγεις από μέσα της.
   Η σφιχτή αγκαλιά με τα χέρια της γύρω από το κεφάλι σου ή οι παλάμες της πίσω από τον σβέρκο σου, την ώρα που γλείφεις αδηφάγα το καθαρό ξυρισμένο νινάκι της.
  Η απίστευτη απελευθέρωση του οργασμού της, την ώρα που σου φωνάζει στο αυτί " Χυνωωωω"


Τι να τις κάνεις τις ομορφιές, όταν έχεις στο κρεβάτι σου έναν σεξουαλικό "πύραυλο";

Τι να την κάνεις την όμορφη, όταν στο κρεβάτι είναι παγοκολώνα;

Δεν αντιλέγω σε αυτά που μόλις γράψατε. Θα ήθελα όμως να σας θέσω ένα υποθετικό ερώτημα, στο οποίο βέβαια δεν είστε υποχρεωμένος να απαντήσετε.

Έστω ότι έχετε μια κυρία με ύψος 1,50μ, βάρος 80-90 κιλά και πρόσωπο από άσχημο έως αδιάφορο η οποία στο κρεβάτι κάνει ότι περιγράψατε πιο πάνω και ακόμα περισσότερα.  

Θα την κάνατε περατζάδα από την καφετέρια;
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
Δεν αντιλέγω σε αυτά που μόλις γράψατε. Θα ήθελα όμως να σας θέσω ένα υποθετικό ερώτημα, στο οποίο βέβαια δεν είστε υποχρεωμένος να απαντήσετε.

Έστω ότι έχετε μια κυρία με ύψος 1,50μ, βάρος 80-90 κιλά και πρόσωπο από άσχημο έως αδιάφορο η οποία στο κρεβάτι κάνει ότι περιγράψατε πιο πάνω και ακόμα περισσότερα. 

Θα την κάνατε περατζάδα από την καφετέρια;

αυτες τις θεωρουνε οτι ειναι για κρεβατι οχι για μοστρα...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Για μενα δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες.
   Με όσες έχω πάει, μου χουν φανεί όμορφες. Είδατε τι είπε ένας πιο πάνω; Χοντρή 100 κιλά, ύψος 1,50 .... κι όμως του κανε τα καλύτερα πηδήματα.
 
Και το πήδημα είναι αρχίδια. Κάνα τεταρτο μπες - βγες ο πιο μεγάλος γαμιάς... δεν κρατάει παραπάνω.

για σενα το πρωτο για σενα και το δευτερο τυπε. σχωρα μας αμα σε στενοχωρουμε.

 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Δεν αντιλέγω σε αυτά που μόλις γράψατε. Θα ήθελα όμως να σας θέσω ένα υποθετικό ερώτημα, στο οποίο βέβαια δεν είστε υποχρεωμένος να απαντήσετε.

Έστω ότι έχετε μια κυρία με ύψος 1,50μ, βάρος 80-90 κιλά και πρόσωπο από άσχημο έως αδιάφορο η οποία στο κρεβάτι κάνει ότι περιγράψατε πιο πάνω και ακόμα περισσότερα.  

Θα την κάνατε περατζάδα από την καφετέρια;

εγω θα την εγραφα σε συλλογο παλης κ θα παιρναμε ολα τα μεταλια
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Η πιο άσχημη που έχω πάει είναι πουτάνα σε μπουρδέλο!   :knockinb:  :headbang:
Ήμασταν με παρέα για ούζα και με πιάνουν κάτι κάβλες μετά όπου από τη σούρα βαριόμουν να κάνω
τσάρκα και πήδηξα την 1η που είδα. Μοσχαροκεφαλή με κάτι πατσόκιλα το άλλο πράγμα.. Της έδωσα και 40 ευρώ και ηρέμησα.  :s&m_3:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Δεν αντιλέγω σε αυτά που μόλις γράψατε. Θα ήθελα όμως να σας θέσω ένα υποθετικό ερώτημα, στο οποίο βέβαια δεν είστε υποχρεωμένος να απαντήσετε.

Έστω ότι έχετε μια κυρία με ύψος 1,50μ, βάρος 80-90 κιλά και πρόσωπο από άσχημο έως αδιάφορο η οποία στο κρεβάτι κάνει ότι περιγράψατε πιο πάνω και ακόμα περισσότερα.  

Θα την κάνατε περατζάδα από την καφετέρια;

....τάπες και αναλυτικά ...και σκιάχτικα σεβάσμιε ...........άσε και πίνω  :coffee: :dunno:  ....tί αναλογίες ..είναι αυτές καρμανιώλα  :headbang: :rockon:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
Δεν αντιλέγω σε αυτά που μόλις γράψατε. Θα ήθελα όμως να σας θέσω ένα υποθετικό ερώτημα, στο οποίο βέβαια δεν είστε υποχρεωμένος να απαντήσετε.

Έστω ότι έχετε μια κυρία με ύψος 1,50μ, βάρος 80-90 κιλά και πρόσωπο από άσχημο έως αδιάφορο η οποία στο κρεβάτι κάνει ότι περιγράψατε πιο πάνω και ακόμα περισσότερα.  

Θα την κάνατε περατζάδα από την καφετέρια;

 Το ερώτημά σου απαντάται με δύο σκέλη.


 1. Αν η κοπέλα έχει κάτι να πει πέρα από το καλό κρεβάτι. Να μπορεις να συζητήσεις. Να είναι άνθρωπος με ενδιαφέροντα.

 Σε αυτήν την πε΄ριπτωση ... ΝΑΙ. Στα αρχίδια μου ο κόσμος.


2. Αν η κοπέλα δεν έχει τίποτα να πει πέρα από φωνούλες στο κρεβάτι.... ΟΧΙ. Κι αυτή η απάντηση δίνεται γιατί για να βγεις για καφέ πρέπει κάτι να έχεις να συζητήσεις.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.717
Κριτικές
90
Like
36.366
Πόντοι
25.467
για μη μοστρα ειναι τα πορνοσκυλα. οι ασχημες ειναι για τον καδο.

Ανα γειά σας...  :thumbsup:


 Το ερώτημά σου απαντάται με δύο σκέλη.


 1. Αν η κοπέλα έχει κάτι να πει πέρα από το καλό κρεβάτι. Να μπορεις να συζητήσεις. Να είναι άνθρωπος με ενδιαφέροντα.

 Σε αυτήν την πε΄ριπτωση ... ΝΑΙ. Στα αρχίδια μου ο κόσμος.


2. Αν η κοπέλα δεν έχει τίποτα να πει πέρα από φωνούλες στο κρεβάτι.... ΟΧΙ. Κι αυτή η απάντηση δίνεται γιατί για να βγεις για καφέ πρέπει κάτι να έχεις να συζητήσεις.

Παρακαλώ ξαναδείτε την ερώτηση. Ημουν σαφέστατος. Δεν έγραψα "να την πάτε για καφέ" έγραψα "περατζάδα από την καφετέρια"
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
Παρακαλώ ξαναδείτε την ερώτηση. Ημουν σαφέστατος. Δεν έγραψα "να την πάτε για καφέ" έγραψα "περατζάδα από την καφετέρια"

λαικιστι: να τη δειξεις, να την κυκλοφορισεις, να τη μοστραρεις κ.α
 

Homo_Eroticus

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2012
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Βγάζετε συμπεράσματα. Καλώς.
Αυθυποβολή και γενικότητα. Κακώς.

Κάτω του μετρίου σκέψη, δεν έχουμε όλοι το ίδιο πρόσωπο.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
Ανα γειά σας...  :thumbsup:


Παρακαλώ ξαναδείτε την ερώτηση. Ημουν σαφέστατος. Δεν έγραψα "να την πάτε για καφέ" έγραψα "περατζάδα από την καφετέρια"


  Και περατζάδα και για καφέ κι ό,τι άλλο θες.

 Είπαμε. Αν μία κοπέλα πληροί δύο προυποθέσεις δεν έχω πρόβλημα να την πάω οπουδήποτε.

Α προυπόθεση.  ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ
Β. προυπόθεση.  Να έχουμε κάτι να πούμε.


Αντιστοίχως μία όμορφη κοπέλα πάλι δεν θα την πάω περατζάδα, αν δεν έχω κάτι να πω μαζί της στον δρόμο. Αυτή .... πολύ πιθανόν να τη γαμήσω μία φορά να δω αν πηδιέται καλά.

Αν όχι.... τον πούλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom