Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Η έγγενής δυσκολία της άνάλυσης του χιούμορ έχει διατυπωθεί και με την άποψη
τού Τουλουμάκου....... δηλαδή πνευματική έλευθερία !!!!!!

Οποιοσδήποτε συχετισμός με πρόσωπα ή γεγονότα δεν είναι διόλου τυχαίος. Εμπεριέχει, πάντοτε όμως, τον απεριόριστο σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη. :-*
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
Παραμένετε αδιόρθωτος. Λησμονείτε την ιδιότητά μου (Άγιος) και μου προτείνετε ακόλαστες πράξεις. Θα έπρεπε να ντρέπεστε.   :cussing:



Υ.Γ. Στείλε μου π.μ. για το που και πότε ;  :grin:
και εγω μεσα ειμαι !!!!
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
;Aρχισε να έτοιμάζεσαι , έμφανισθη τό Εύακι .........
πιστευω οτι πρεπει να γινει και μια συνεδρια με 6 ατομων για περισσοτερες ενναλαγες . 3-3 !! και ετσι να συνεχισθει αυτο που ξεκινησατε με τον αλλο συναγωνιστη . προσφερομε λοιπον σαν ο τριτος τησ παρεασ . ετσι λοιπον να μπορεσουμε να γραψουμε ενα ομορφο σεναριο και να το προωθησουμε στην εταιρια τοθ σερινακη !!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ετσι λοιπον να μπορεσουμε να γραψουμε ενα ομορφο σεναριο και να το προωθησουμε στην εταιρια τοθ σερινακη !!!

Αυτό θα είναι μεγάλη συμβολή στην επαύξηση του τζίρου και του κύρους της εταιρείας....!!!

πιστευω οτι πρεπει να γινει και μια συνεδρια με 6 ατομων για περισσοτερες ενναλαγες . 3-3 !! και ετσι να συνεχισθει αυτο που ξεκινησατε με τον αλλο συναγωνιστη . προσφερομε λοιπον σαν ο τριτος τησ παρεασ .

Έχει τόσο άνετο δωμάτιο το παρακείμενο ξενοδοχείο όμως? :think: (κοινόβιο το κάναμε.. :grin:)
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
Αυτό θα είναι μεγάλη συμβολή στην επαύξηση του τζίρου και του κύρους της εταιρείας....!!!

Έχει τόσο άνετο δωμάτιο το παρακείμενο ξενοδοχείο όμως? :think: (κοινόβιο το κάναμε.. :grin:)
ειμαι τησ αποψης οτι ολοι οι καλοι χωρανε . αρκει βεβαια να υπαρχει και η ορεξη για να ενα τοσο μεγαλο φαγοποτι
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
ειμαι τησ αποψης οτι ολοι οι καλοι χωρανε . αρκει βεβαια να υπαρχει και η ορεξη για να ενα τοσο μεγαλο φαγοποτι
Ορεξη υπαρχει, φαι δεν εχουμε, οσο για το αλλο οτι ολοι οι καλοι χωρουν, συμφωνω γιατι ενας γνωστος μου, μεχρι και την βεσπα του ξαδελφου του βρηκε  :dancing: :dancing: :dancing:
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
Ορεξη υπαρχει, φαι δεν εχουμε, οσο για το αλλο τοι ολοι οι καλοι χωρουν, συμφωνω γιατι ενας γνωστος μου, μεχρι και την βεσπα του ξαδελφου του βρηκε  :dancing: :dancing: :dancing:
6 αυομα  πανω σε μια βεσπα !!!!!!! για αυτο λεμε εγινε της πουτανας !!!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
Μωρε  και για κανα τσιμπουκι δεν θαλεγε οχι!!
(τουλαχιστον κατηγορηματικα)

Το αντιπαρέρχομαι.

Τον έχω κόψει για μέγα πήδουλα!!! ;)

Φιτιλιάρηηηηηηη!!!!!!

Ορεξη υπαρχει, φαι δεν εχουμε, οσο για το αλλο οτι ολοι οι καλοι χωρουν, συμφωνω γιατι ενας γνωστος μου, μεχρι και την βεσπα του ξαδελφου του βρηκε  :dancing: :dancing: :dancing:

Παρκαρισμένη απ' έξω ή μέσα σε αυτό που φαντάζομαι  :think:

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Έχετε  ξεφύγει  ... ΟΛΟΙ !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Όπως και εσείς πολύ σωστά είπατε :

Την  εποχήν  των  Απόκρεω , δικαιολογούνται  τα  πάντα .

Να  δουμε  τότε  εάν την  Αγίαν και Μεγάλην Τεσσαρακοστήν θα  νηστεύσετε !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom