Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 710K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
γαι να θυμουνται οι παλαιτεροι και να μαθαινουν οι νεοτεροι www.zougla.gr/news.php?id=28837]http://www.zougla.gr/news.php?id=28837[/url] αυτα ειχαν συμβει πριν 3 χρονια περιπου....

καποτε τα λεγα οτι δεν θα αργησει να ξανασκασει πιπα στο μαγαζι.... βγηκαν καποιοι εξυπνακηδες με 20.000 μηνυματα και μου την ειπαν.... ισχυριζομενοι οτι το μαγαζι δεν εμπλεκεται με την πορνεια και η μονη παρανομια του ειναι οτι οι πελατες καπνιζουν και αλλες τετοιες παπαριες....τοτε τη σκαπουλαρε εκανε και την ανακαινιση και ξαναεπανειρθε.... οι διασυνδεσεις του μαγαζιου με το πρασινο κομμα ηταν ισχυρες....
οσο αναφορα το μαγαζι παντα ειχε ανηλικες και τοτε και τωρα....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515
γαι να θυμουνται οι παλαιτεροι και να μαθαινουν οι νεοτεροι www.zougla.gr/news.php?id=28837]http://www.zougla.gr/news.php?id=28837[/url] αυτα ειχαν συμβει πριν 3 χρονια περιπου....

καποτε τα λεγα οτι δεν θα αργησει να ξανασκασει πιπα στο μαγαζι.... βγηκαν καποιοι εξυπνακηδες με 20.000 μηνυματα και μου την ειπαν.... ισχυριζομενοι οτι το μαγαζι δεν εμπλεκεται με την πορνεια και η μονη παρανομια του ειναι οτι οι πελατες καπνιζουν και αλλες τετοιες παπαριες....τοτε τη σκαπουλαρε εκανε και την ανακαινιση και ξαναεπανειρθε.... οι διασυνδεσεις του μαγαζιου με το πρασινο κομμα ηταν ισχυρες....
οσο αναφορα το μαγαζι παντα ειχε ανηλικες και τοτε και τωρα....

το στησιμο βασιστηκε στη φιλοσοφια οτι οι τυπισες προερχονται απο χωρα της ευρωπαικης ενωσης και εχουν δικαιωμα να πιουν ενα ποτο στο μπαρ ή να τα φτιαξουν με καποιον. Ετσι κινειται στα ορια της νομιμοτητας
Μεχρι εδω καλα, αλλα τις ανηλικες τι τις ηθελαν? :jerking: Γιατι δεν το ελεγξαν? :idiot:
 

Soteas

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
γαι να θυμουνται οι παλαιτεροι και να μαθαινουν οι νεοτεροι www.zougla.gr/news.php?id=28837]http://www.zougla.gr/news.php?id=28837[/url]
αυτα ειχαν συμβει πριν 3 χρονια περιπου....
Σωστός είσαι που βρήκες το λινκ πριν 3 χρόνια.
Πράγματι είχε γίνει ντου και είχε κλείσει για λίγο.
Μετά ξανανοιξε με τη νέα διακόσμηση και κυκλοφόρησε ΕΝΤΟΝΑ η φήμη ότι το γύρισαν σε Gay bar.
Αρχίδια, η μόνη δυνατή αξιοποίηση αυτού του χώρου (εκεί που είναι) είναι αυτή που έκανε. Τώρα του την ξανάπεσαν.
Αν προσέξατε πάντως, η ανακοίνωση τώρα δε συνδέει τόσο έντονα το ξενοδοχείο με το bar όσο τότε. Τότε είχαν κατάσχει διάφορα (είχαν πει) από το ξενοδοχείο, τύπου προφυλακτικά, κλπ.


οι διασυνδεσεις του μαγαζιου με το πρασινο κομμα ηταν ισχυρες....

Τώρα το έχεσες.
Με κανένα τρόπο δε θα υπερασπιστώ το Πατσόκ για τίποτα, αλλά είναι αστείο να λες ότι η μπούκα έχει... κομματικά κριτήρια.
Η ιστορία παίζεται καθαρά με μπάτσους, και δε μπορώ να πω εδώ ανοιχτά περισσότερα, αλλα trust me, ξέρω μερικά πράματα.

Κάπου τσακώθηκαν στη μοιρασιά, κάπου μετατέθηκε κάποιος που ήταν στην κατάλληλη θέση και με τον καινούριο δεν τα βρήκαν, κάπου τσακώθηκαν μεταξύ τους οι διάφορες διευθύνσεις και μια αποφάσισε να "την κάνει" στην άλλη, τέτοια πράματα.  Σιγά μην ασχολήθηκε ο Χρυσοχοϊδης με το Amnezia!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
το στησιμο βασιστηκε στη φιλοσοφια οτι οι τυπισες προερχονται απο χωρα της ευρωπαικης ενωσης και εχουν δικαιωμα να πιουν ενα ποτο στο μπαρ ή να τα φτιαξουν με καποιον. Ετσι κινειται στα ορια της νομιμοτητας
Μεχρι εδω καλα, αλλα τις ανηλικες τι τις ηθελαν? :jerking: Γιατι δεν το ελεγξαν? :idiot:
μαθε καλυτερα ρε φιλαρακο... για να μπει να δουλεψει πουτανα εκει μεσα καθε πρωι πληρωνε εισιτηριο αλλιως τον μπουλο
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
μαθε καλυτερα ρε φιλαρακο... για να μπει να δουλεψει πουτανα εκει μεσα καθε πρωι πληρωνε εισιτηριο αλλιως τον μπουλο
  τι να πω ?? ο παλιος ο φιλος τα λεει σωστα !!!!!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
για να μπει να δουλεψει πουτανα εκει μεσα καθε πρωι πληρωνε εισιτηριο αλλιως τον μπουλο

Γι'αυτό βιαζόντουσαν να μαζέψουν όσα περισσότερα (μ)πουλιά μπορούσαν...... :grin: :grin: :grin:
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
16 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.  απο τα μεγάλους συναγωνιστές , άκρα του τάφους σιωπή !!!!!
 

Soteas

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
ια να μπει να δουλεψει πουτανα εκει μεσα καθε πρωι πληρωνε εισιτηριο

Δε ξέρω αν ισχύει.
Αυτό που ξέρω είναι ότι η μπύρα μου έκανε 5, και το νερόζουμο που έπινε αυτή (αν κέρναγα) έκανε 10.
Και για "το κέρασμα" έπαιρνε "μάρκα", όπως στα στριπ.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Δε ξέρω αν ισχύει.
Αυτό που ξέρω είναι ότι η μπύρα μου έκανε 5, και το νερόζουμο που έπινε αυτή (αν κέρναγα) έκανε 10.
Και για "το κέρασμα" έπαιρνε "μάρκα", όπως στα στριπ.
ισχυει οτι πληρωναν εισιτηριο... επισης ισχυει οτι μια περιοδο η γκομενα καθοταν μαζι σου και επινε redbull η cocacola - πορτοκαλαδα-καφε... καποια στιγμη εβαλε χερι ο ιδιοκτητης στις πουτανες και ειπε ποτο ολες και θα χετε ποσοστο 3 ευρω στο ποτο.... το εισιτηριο το πρωινο ηταν 20 ευρω.... 20 ευρω Χ 25 πουτανες= 500 ευρω Χ 30 μερες= 15.000 ευρω το μηνα
ας με διαψευσει καποιος....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ο xpapad σε εντελώς ανύποπτο χρόνο το είχε πει ότι το μαγαζί κινείται στα όρια και ότι πρόκειται για μια γκρίζα κατάσταση. Όποιος παρακολουθούσε το φόρουμ, θυμάται. Αυτά πριν κάποιους μήνες - δεν θυμάμαι ακριβώς πότε -.

Τελικά επιβεβαιώθηκε.

 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ο xpapad σε εντελώς ανύποπτο χρόνο το είχε πει ότι το μαγαζί κινείται στα όρια και ότι πρόκειται για μια γκρίζα κατάσταση. Όποιος παρακολουθούσε το φόρουμ, θυμάται. Αυτά πριν κάποιους μήνες - δεν θυμάμαι ακριβώς πότε -.

Τελικά επιβεβαιώθηκε.
ευχαριστω ρε φιλαρακο....
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
ισχυει οτι πληρωναν εισιτηριο... επισης ισχυει οτι μια περιοδο η γκομενα καθοταν μαζι σου και επινε redbull η cocacola - πορτοκαλαδα-καφε... καποια στιγμη εβαλε χερι ο ιδιοκτητης στις πουτανες και ειπε ποτο ολες και θα χετε ποσοστο 3 ευρω στο ποτο.... το εισιτηριο το πρωινο ηταν 20 ευρω.... 20 ευρω Χ 25 πουτανες= 500 ευρω Χ 30 μερες= 15.000 ευρω το μηνα
ας με διαψευσει καποιος....
σαν φιλος θα σου προτεινα να σταματησεις
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
EXTES βραδυ που περασα ηταν κλειστα το ξενοδοχειο ανοιχτο
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Εγω ηξερα, 100 τοις 100 τσεκαρισμενο οτι εδιναν 10 ευρω απο τα 50 στον μαγαζι. Ισως με την κρίση έγινε πάγιο 20 με την είσοδο. Λοιπον από 3 διαφορετικές που ήμουν παλιός πελάτης στις ρουμουνες πηγαινε: 10 το μαγαζι, 20 ο ρουμανος ο φουσκωτος και 20 η κοπέλα.
Εαν κουβαλησαν ανηλικες το παρατραβηξαν και εκει κανεις δεν τους καλυπτει με τον φοβο μην εκτεθει. Αλλο να λεει καποιος οτι μαγαζι μας βγαζει δουλειες και δινει πληροφοριες μην το πειραζετε και αλλο να καλυψει θεμα ανηλικων που μπλεκονται και αλλες υπηρεσιες
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
16 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.  απο τα μεγάλους συναγωνιστές , άκρα του τάφους σιωπή !!!!!

Έπαθαν όλοι μελαγχολία βαρειά μορφής!!  :(

Live ανταποκριση απο το Μεγαρο.

Δεν υπαρχει ψυχη!
Ουτε μια γυναικα!

Για ευνοητους λογους!

Προτείνω για να μην πάθουν μελαγχολία και ψυχικό μαρασμό οι ειδήμονες μεγάλοι συναγωνιστές και θαμώνες να μετονομαστεί το πορνομέγαρο απο αμνέσια σε πουστομέγαρο μελαγχόλια και να κάνουν την γυναίκα εναλάξ .
Πχ για μια βδομάδα ο κύριος λαγαρος την μικαέλλα,
την επόμενη ο μίστερ τζιτζίκος την ρωξάνη,
Ο σινιόρ πιέξ την αλέξα
κλπ κλπ
Προσφέρομαι για πορτιέρης!!!

Αααααχαχαχαχαχα!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
550
Πόντοι
86
Για πόσο καιρό λέτε να κρατήσει αυτή η νεκρα συναγωνιστές;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom