Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 713K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Μέγας εσπερινός χτες στο ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ που παρ ολιγον να μετατραπεί σε ολονυκτία!
Χοροστατουντων εκλεκτών μελών του μπουρδελοσαιτ!
Απουσίαζαν :Αντρα –Μιχαελα –Αλεξανδρα –Ρεβεκκα –Ναντιν-Αμτζικ –Μαθιου –Αγιος (μάλλον βρήκαν αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια).

Ο Μάθιου καλέ μου φίλε λαγαρε (χωρίς τόνο), πέρασε όλη την εβδομάδα με νηστεία και προσευχή...

"καί αυτός απεσπάσθη απ' αυτών ωσεί λίθου βολήν, καί θείς τά γόνατα προσηύχετο,
 και γενόμενος εν αγωνία εκτενέστερον προσηύχετο. εγένετο δέ
 ο ιδρώς αυτού ωσεί θρόμβοι αίματος καταβαίνοντες επί τήν γήν..."

 ΚΑΤΑ ΛΟΥΚΑΝ  22,41

 

 Υ.Γ. Υπόσχομαι να επανέλθω πολύ σύντομα επί των "επάλξεων".
 
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Τυπομεγαροι δωστε τη βοηθεια σας. Ποια ειναι αυτη με το μισοξανθο-μισομελαχροινο μαλλι; Δεν ρωτησα εχτες..........

Πειτε και καμια καλη προταση, αλλα δεν ξερω ονοματα....
Κλαούντια...!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εάν αληθεύει ότι απομειώθηκε το τίμημα (περίπου κατά 30% αν κατάλαβα καλά), δηλώνω απερίφραστα ότι είμαι αποφασισμένος να στηρίξω την εξέλιξη αυτή, καταγαμώντας οποιαδήποτε μου προτείνετε, κύριοι γαμέται.
Έξυπνη η κίνηση κορασίδων και επιχειρηματιών. ;)
Η φτήνια φέρνει τον παρά, και τον πουτσαρά στην περίπτωσή μας!!!
Να δείς φίλτατε κύριε πύραυλε όταν όπου νάναι που θα φτάσει στα 40 η μία και στα 60 οι δύο , (μαζί βεβαίως βεβαίως με το χοτελάκι) θα γίνει ο χαμός του χαμού ώ γαμέ!!!  :2funny:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Έξυπνη η κίνηση κορασίδων και επιχειρηματιών. ;)
Η φτήνια φέρνει τον παρά, και τον πουτσαρά στην περίπτωσή μας!!!
Να δείς φίλτατε κύριε πύραυλε όταν όπου νάναι που θα φτάσει στα 40 η μία και στα 60 οι δύο , (μαζί βεβαίως βεβαίως με το χοτελάκι) θα γίνει ο χαμός του χαμού ώ γαμέ!!! 

Μα, έχουν ήδη δηλώσει συμμετοχή στην εκστρατεία του ΣΚΑΙ "ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ" που στόχο έχει τη μείωση των αδικαιολόγητα υψηλών τιμών!
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
86
Τελικά έπεσαν οι τιμές η όχι; μπορεί κάποιος να μας πει σίγουρα. Βέβαια καλό θα ήταν να έπεφταν, αλλά εγώ το μέγαρο θα το τιμώ όπως και να έχει και θα ανεβαίνω με τα στάνταρακια που έτσι και αλλιώς το τιμούν το 50ευρώ. Αλλά δεν θα ήταν και άσχημο αν τις ανέβαζαμε και με λιγότερο. Αν κάποιος έχει καμία πληροφορία ας μας πει
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Τελικά έπεσαν οι τιμές η όχι; μπορεί κάποιος να μας πει σίγουρα. Βέβαια καλό θα ήταν να έπεφταν, αλλά εγώ το μέγαρο θα το τιμώ όπως και να έχει και θα ανεβαίνω με τα στάνταρακια που έτσι και αλλιώς το τιμούν το 50ευρώ. Αλλά δεν θα ήταν και άσχημο αν τις ανέβαζαμε και με λιγότερο. Αν κάποιος έχει καμία πληροφορία ας μας πει
Οι τιμές δεν έπεσαν. Εγώ πριν κάνα τετράωρο 50ρικο έδωσα. 
Όνομα κορασίδας Τζούλια, ψήλη μαυρομαλουσα με πιασίματα (όχι χοντρή) και μεγάλους βυζους. Σχετικά καινούργια, κάθετε στο σταντ αριστερά μαζί με τη Μελισσα και την παρέα της...
Στο δωμάτιο  μέτρια πράγματα...Θα τη ανατιμούσα μόνο για τις Βυζαρες τις...
Η δεξιά πλευρά σχεδόν άδεια... τρεις –τέσσερις κορασίδες μπάζα που μου διαφεύγουν και τα ονόματα τους.
Οι υπόλοιπες ξέρουμε που έχουν πάει;;;
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
...παιδια η τζωρτζια ποτε δουλευει εκει ? ποιες μερες-ωρες .ειναι και στην υποδοχη η οχι ?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16

...κριμα γιατι ηταν το μονο αξιολογο τεμαχιο που ειδα...
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Παιδιά γράφω για την ήττα που δέχθηκα το Σάββατο όταν για πρώτη μου φορά μπήκα στο amnesia..
Το όλο σκηνικό: να είναι περισσότερες γυναίκες απο άντρες ένα ποσοστό των οποίων σε κάνει να αισθάνεσαι... υπεργκόμενος,παίζοντας συνέχεια μαζί σου με χαμόγελα και πονηρές ματιές,ήταν πολύ καλή εμπειρία.

Πολύ καλή φάση..την επόμενη θα ανέβω και πάνω στάνταρ.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
... είναι περισσότερες γυναίκες απο άντρες ένα ποσοστό των οποίων σε κάνει να αισθάνεσαι... υπεργκόμενος,παίζοντας συνέχεια μαζί σου με χαμόγελα και πονηρές ματιές,ήταν πολύ καλή εμπειρία.
....

Φαίνεται ότι σας έδειξαν τη συμπάθειά τους γιατί συναρπάστηκαν όχι μόνο από την εμφάνισή σας, αλλά και από την προσωπικότητά σας, τις αρετές σας, τα ψυχικά χαρίσματά σας.

Το θέμα είναι ότι συναρπάζονται από οποιονδήποτε κύριο εισέλθει εκεί.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Έτσι δείχνουν ότι δεν είναι καθόλου ρατσίστριες, και έχουν μια πανανθρώπινη - διεθνιστική κουλτούρα!
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Και σεξουαλικά απελευθερωμένες.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Έτσι δείχνουν ότι δεν είναι καθόλου ρατσίστριες, και έχουν μια πανανθρώπινη - διεθνιστική κουλτούρα!

Aγαπητέ λαγαρε (χωρίς τόνο) ,κάποιοι έπιλέγουν νά τίς καταπιέσουν
καί νά κάνουν πώς δέν τίς βλέπουν.......
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Μπα....πρώτα θα πέσουν οι ψωλές από την αφραγκία....................
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Αν περίμενετε ότι θα άγοράσετε φτηνό μουνί έπειδή υπάρχει οίκονομική κρίση θα έχετε
καταλάβει ότι αύτό δέν πρόκειται να συμβεί.

Δεν ύπάρχει καμία άνάλυση άπο τό κλάμπ τών Δασκάλων γιά να άπαντήσει
στά  μεγάλα σας γιατί !!!!!!

Παρά μόνον ή συνήθης διαστρεβλωμένη έλληνική άρβιλοπραγματικότητα................

Υ.Γ.
Λυπάμαι άν σάς χάλασα τα σχέδια , άλλά αύτή είναι ή πραγματικότητα..............

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom