Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
προκαλω να βγει αλλος συναγωνιστης ....
Ρε xpapad, προκαλείς γενικά...

μπορείς να λες την οποια αντίθετη γνωμη σου σε ηπιότερο ύφος. Είσαι σχεδόν πάντα στην τσίτα. Calm down  ;)
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Ναι ρε καλά σου λέει χαλάρωσε λίγο γιατί δεν την παλεύεις.
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Πρωτη μου επισκεψη στο ιδρυμα σημερα μεσημερακι προς απογευμα!
Να ευχαριστησω 2 συναγωνιστες που απο εχ8ες που αναφερα την προ8εση μου να το επισκευθω,δηλωσαν ΠΑΡΩΝ στο να ερθουν παρεα και να με κατατοπισουν...
Ονοματα δεν θα αναφερω,διαβαζουν οι ιδιοι και αν θελουν ας τα γραψουν,παντως τους ευχαριστω θερμα!!

Δεν ξερω πως μου κολλησε,αλλα εφαγα σκαλωμα με το κωλαρακι της Ρεβεκκας!! Μολις το ειδα,ειπα εδω ειμαστε..μολις μπηκε σκαλωσα!!
Ειχε περασει σχεδον μια ωρα φιλολογικης συζητησης με τους συναγωνιστες και ανιχνευσης εντος του ιδρυματος και ειχα κατασταλαξει να δοκιμασω Σιμονα αντι Μαγδας που ηταν η αρχικη μου επιλογη.
Ελα ντε που ο διαολος ειχε πολλα ποδαρια...
Τσουπ!! Καλως την τσουπρα...εσκασε μυτη η Ρεβεκκα!! Κοντοπουτανο,ψιλοχαζοχαρουμενο,με οδοντοστοιχια σαν στουκαρισμενη αμαξοστοιχια του οσε,αλλα....με ενα κωλαρακι ...  :kissass2:
Κολλησα!!

Σε 2 λεπτα απο την στιγμη που μπηκε,χαιρετισα τους συναγωνιστες,τους ευχαριστησα για τον καφε που τους ειχα πει οτι θα κερασω αλλα τελικα πληρωσαν αυτοι,και ανηφορησα μαζι της..
Τελικα εχω δικιο οταν λεω οτι τα petit κομματια με καυλωνουν αφανταστα..Δεν ειχαμε καλα καλα φτασει στον 3ο οροφο και ειχα αρχισει να βρισκω στα τοιχωματα του elevator,να το πω και γαλλιστη που δεν εχω ιδεα!!

Στο δωματιο...
Μπανακι μαζι...καλο πλυσιμο σε ολα τα σημεια το μωρο..καθαριοτητας σε επιπεδο Α...παρεπιμπτωντος λιγο κρυο το νερο..ευτυχως δλδ γιατι ειχα αναψει ο ερμος απο νωρις!!
Μοσχοβολαγε το κοντο και δεν αργησα να ξεκινησω την μαχη!!

Α΄πραξη : Τσιμπουκακι  :pipa1:  με σκουφακι (προσεχουμε για να εχουμε) το οποιο η ιδια συνεστησε...Υγρο βαθυ και μεσα στην καυλα το στοματακι της..δεχθηκε αδιαμαρτυρητα το στοματικο σφυροκοπημα και φροντισε να με κανει τουρμπο...
Β'πραξη : Ελα καβαλα κοπελια!! και να την απο πανω..  :tits:  Στενοτης ομως ρε αστερια!! Στενοτης...λες και την ειχα βαλει στην μεγγενη ενοιωθε εκει μεσα...Ατελειωτη Ευχαριστηση!! Νescafe δλδ...
Γ'πραξη : Σκυλισιο... :fuck2: WOW!!! ειπαμε...τρελα με το κωλαρακι...και καθως ειμαι εντος του αιδοιου αρχιζω να χαιδευω την οπισθεν...
Τσουπ!! το ενα δαχτυλακι μεσα... :birdman:
Τσουπ!! Τραβιεται...
Τσουπ!! ξανα το δαχτυλακι μεσα... :birdman:
Τσουπ!! ξανατραβιεται...και μου λεει...Μηηηηηηη αυτο ειναι πιο στενο!!
:S  :S  :S ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΔΙΑ ΚΕΡΑΤΑ λεω απο μεσα μου και αφου τον αποσυρω απο το αιδοιο,ολοκληρωνω εντος στοματικης κοιλοτητας  :pipa2: !!
Το υγρο Πυρ,καταληξε στην λεκανη...και επειτα πηγε ταξιδι μαζι με το νερο που μεχρι εκεινη την στιγμη συχναζε στο μπαρ "καζανακι"!!

Γενικες εντυπωσεις λοιπον...για πρωτη φορα...
Ο χωρος παρα πολυ καλος..
Ο καφες μου πινοταν..
Η παρεα με τους συναγωνιστες τελεια!!
Η πρωτη μου επιλογη αν και ρισκο,τελικα με δικαιωσε!!  :dancing:

Αντε παλικαρια...και στο επανιδειν!!  ;)  ;)


EDIT : α) Σκουφο σε ολη την διαρκεια του αγωνα!! ... β) 1 ωρα το συνολο της συνευρεσης καθως εκανα 45 λεπτα με το ρολοι για να χυσω :S ... 80 ευρο το κοστος κατοπιν συμφωνιας και 23 το hotel
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
να βαλουμε και το τηλεφωνο μας?

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Οπωσδηποτε ΟΧΙ φιλτατε Τσεγγιεν ...

Διοτι εσεις εισαστε το αντικειμενο ποθου των κορασιδων ....
Και θα σημειωθουν μαζωξεις λυσσασμενων κορασιδων που θα αναζητουν την ηδονη απο το ''ξιφος'' σας εξω απο την οικια σας.....
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Kαι κατι ακομα συναγωνιστες....

ΤΙ ΚΩΛΑΡΑ  :booty:  :booty:  :kissass:  :kissass2:  :fuck2:  :fuck1:  :headbang:  :boobies:  :dancing: Εχει η Ναντιν ???

Πωωωωωωωω!! Επαθα πλακα...εναι το ρισκο της επομενης φορας η κοπελια!!

ΥΓ: χαχαχαχα εντελως τυχαια το ποστ αυτο εχει το νουμερο τηλεφωνου της εργασιας μου (199)..χαχαχαχα την τυχη μου!!
Φωτιαααααααααααααααααααααααα!!
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Kαι κατι ακομα συναγωνιστες....

ΤΙ ΚΩΛΑΡΑ  :booty:  :booty:  :kissass:  :kissass2:  :fuck2:  :fuck1:  :headbang:  :boobies:  :dancing: Εχει η Ναντιν ???

Πωωωωωωωω!! Επαθα πλακα...εναι το ρισκο της επομενης φορας η κοπελια!!
Αν μου επιτρέπεις γιατί 80 ευρώ? Αν κατάλαβα καλά μία φορά ολοκλήρωσες..
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Αν μου επιτρέπεις γιατί 80 ευρώ? Αν κατάλαβα καλά μία φορά ολοκλήρωσες..

1 ωρα συνολικα φιλε μου το ραντεβου και συγκεκριμενα 1 ωρα και 15 λεπτα..
Το οτι εγω επαθα φολα και κρατησα 45 λεπτα δεν αναιρει την αρχικη συμφωνια για 80/ωρα που εκανα στο ασανσερ..αλλωστε 45 λεπτα ιδρωνε,ξειδρωνε το κοριτσι.
Αν εχω καπου λα8ος,δεκτη η συμβουλη-παρατηρηση σου..
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
1 ωρα συνολικα φιλε μου το ραντεβου και συγκεκριμενα 1 ωρα και 15 λεπτα..
Το οτι εγω επαθα φολα και κρατησα 45 λεπτα δεν αναιρει την αρχικη συμφωνια για 80/ωρα που εκανα στο ασανσερ..αλλωστε 45 λεπτα ιδρωνε,ξειδρωνε το κοριτσι.
Αν εχω καπου λα8ος,δεκτη η συμβουλη-παρατηρηση σου..
απλή διευκρίνιση ..δηλαδή με τα 80 αν προλάβαινες θα το έκανες και 2η φορά στην ώρα.
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Εννοειται!! αυτο δεν θα το διαπραγματευομουν.
Εφοσον ειχα συμφωνησει για μια ωρα (δλδ για διπλο ραντεβου),θεωρω αυτονοητο οτι θα ειχα 2 εκτονωσεις τουλαχιστον εφοσον προλαβαινα..
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απογευματινη επισκεψη-αστραπη στο μεγαρο περι τις 19:30 μεχρι τις 20:30 για ενα συντομο καφε, λιγο πριν αναχωρησω για δουλειά....

Ο κοσμος λιγος, η κινηση υποτονικη, τα κοριτσια οχι σε απαρτια:

Στην δεξια πλευρα, Σιμονα, Μαγδια, Ιωαννα, Μιχαελα, σταθερες στα σκαμπω τους. Πιο διπλα Αντρα, Χριστινα, Μανταλενα και η νεα σχετικα αφιξη Αλινα.

Λιγοτερες στην αριστερη πλευρα. Γνωριζω τις Ναντιν, Ρεβεκα τις υποιλοιπες της αριστερας δεν τις εχω μαθει ακομα.

Απουσια για την Ρωξανη, Μελισα και Αλεξανδρα........

Ισως αργοτερα τα πραγματα να ζωηρεψαν

Ες σημερον τα σπουδαια........
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Οπωσδηποτε ΟΧΙ φιλτατε Τσεγγιεν ...

Διοτι εσεις εισαστε το αντικειμενο ποθου των κορασιδων ....
Και θα σημειωθουν μαζωξεις λυσσασμενων κορασιδων που θα αναζητουν την ηδονη απο το ''ξιφος'' σας εξω απο την οικια σας.....
Υπερβαλετε αγαπητε. ;)
Εαν ισχυε κατι τετοι θα ημουν κατα πολυ ....πλουσιοτερος!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.589
Πόντοι
22.785
δεν μπορει ο καθενας να γραφει οτι θελει.... στα παπαρια μου και αν εχει 300.000 μηνυματα... εδω μεσα ειμαστε να πληροφορουμε και οχι να παραπληροφορουμε.... προκαλω να βγει αλλος συναγωνιστης και να πει οτι εχει γαμησει απο τον κωλο την συγκεκριμενη....

Προκαλώ τόν συναγωνιστή διά τού λόγου τό άληθές πού τίμησε
τήν κορρρρρρρρρρρασίδα Μικαέλα (άπό κώλο) καί μάλιστα δίς στίς 2/3 άπογευματινήν
νά πή τί συνέβη ..........
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρε παιδια πρωι τι ωρα ανοιγει;;;παιζει τιποτα;;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Προκαλώ τόν συναγωνιστή διά τού λόγου τό άληθές πού τίμησε
τήν κορρρρρρρρρρρασίδα Μικαέλα (άπό κώλο) καί μάλιστα δίς στίς 2/3 άπογευματινήν
νά πή τί συνέβη ..........

Ποιός αξιόμαχος κατέθεσε δις στην απαλή αυτή σουφρίτσα???? :think:

ρε παιδια πρωι τι ωρα ανοιγει;;;παιζει τιποτα;;

Οσμίζομαι πρωϊνές καύλες..... :cheesy: :cheesy: :cheesy:  Από τις 11.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.589
Πόντοι
22.785
δεν πειραζε, κουλαρε, υπαρχουν και χειροτερα... κανονισε να μπερδεψεις το τσιμπουκι και να μας πεις την αλλη φορα  οτι την πηδηξες απο τα αφτια....

Νά σου πώ, χαβαλεδάκο .......
Γνώμη μου είναι νά κάνεις κρίσεις  άνθρώπους που γνωρίζεις...

Για τον έαυτό σου έστω, άν τό μπορείς...

Για τους ύπόλοιπους, καλό είναι νά είσαι λιγότερο άπόλυτος.
Μπορεί, ρε παιδί μου, να μην ξέρεις έτσι όπως νομίζεις......

Και τώρα, άν τελειώσαμε τα ψυχαναλυτικά, άσχολήσου, άν θες, με κάτι άλλο, γιατί, δε
γουστάρω καθόλου νά σε "ψυχαναλύσω" κι εγώ............

Είμαι σίγουρος πώς στήν πραγματική σου ζωή, [size=15pt]άν έχεις βέβαια[/size] , δεν ύποστηρίζεις όλα αύτά τα άσχετα που γράφεις.

Σου το ξαναλέω, η ίκανότητα νά είσαι μαλάκας , ή ίκανότητα νά γαμάς  δέν σέ νομιμοποιεί και δεν άρκεί άπό μόνη της σέ ένα μέσο τό οποίο μπορεί νά σου έπιτρέπει να ξεγελάς
άλλά όχι να κρύβεσαι........

Δες τίς άντιφάσεις σου καί τις έμμονές σου μαλακάκο  πρός τά άλλα μέλη
γιατί νομοτελειακά πάς για δεύτερος ...πιστωτής !!!

Καλό πρωινό άγαπητε ..καί τά σέβη μου, άπο ένα χαζό μέλος τής έν λόγω κοινότητος !!!!!!!!!!!
Να είσαι καλά, λοιπόν, καί προχώρα παρακάτω........


Τά σέβη μου !!!!!!!
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.851
Κριτικές
47
Like
16.840
Πόντοι
7.135
Όπως κατεβαίνετε, περάστε να πάρετε κι εμένα.

Για τα κορίτσια, τρείς ψωλές, είναι καλύτερες από μία! :cheesy:
Προβλέπω μεγάλες συναντήσεις στο κατάστημα σήμερα. θα κατέβουμε πολλοί;;;;;.............. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom