Νέα

Πιστεύετε στην αληθινή φιλία μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

πιστεύετε στην "αγνή" φιλια μεταξύ ενος άντρα και μιας γυναίκας;

  • ναι

    Ψήφοι: 12 22,2%
  • οχι

    Ψήφοι: 34 63,0%
  • Μόνο αν είναι μπάζα...

    Ψήφοι: 8 14,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    54

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.620
Πόντοι
3.346
Υπαρχουν.Οταν βεβαια δεν σκεφτεσαι μονο με το κατω κεφαλι.
 

The_Drill

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2019
Μηνύματα
43
Κριτικές
5
Like
22
Πόντοι
0
Φιλια μεταξυ 2 αντιθετων φιλων δεν υπαρχει υπο κανονικες συνθηκες. Πολλοι λογοι. Απο την μερια μας αν η γυναικα δεν ειναι ασχημη θα την καψουρευτουμε αργα η γρηγορα. Βασικα οποια και αν βλεπεται θελουμε να την πηδηξουμε. Απο την μερια της γυναικας ακομα και αν σε βαλει σε friendzone εαν βρεις γκομενα θα κανει οτι μπορει για να σε χωρισει. Εννοειτε πως δεν θελει να γαμηθητε. Απλα δεν θελει να ξερει οτι δεν την γουσταρεις πλεον.
Ναι βέβαια, εσύ να μην γαμάς αλλά να της κρατάς το φανάρι αυτηνής, αυτό δεν είναι φιλία φίλε. Αν δεις ότι η φίλη σου τσιναει άμα βρεις γκόμενα, την πλησιάζεις ακόμα περισσότερο και της τα ρίχνεις πλαγίως υπούλως και υπογείως (που έλεγε και ένας αλήτης ακροδεξιός) :headbaning1:. Στην περίπτωση που σου πει όχι, την στέλνεις από εκεί που ήρθε, πρέπει να μάθετε να κρατάτε μακριά τους τοξικούς ανθρώπους μερικές φορές (αν όχι πάντα) . :orchestra: :heavymetalbig:
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.111
Κριτικές
10
Like
1.544
Πόντοι
506
πολυ ωραια τοποθετηση....Αλλα και παλι καθε φιλια εχει ημερομηνια ληξης....ειτε γιατι θα μπει το συμφερον στη μεση ...ειτε γιατι αλλαζει το στατους του ενος απο τους δυο.

αρα λοιπον οι  φιλιες ειναι χαμενος χρονος
αλλος sadman!
μα αυτο ειναι το καλο, ετσι δοκιμαζεται η φιλια και ξεκαθαριζονται καποια πραγματα. Ειδικα οταν μπαινει το συμφερον στη μεση, σημαινει οτι πραγματικα δεν υπηρχε ποτε
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Βλέπω ρε γαμώτο τόσους και τόσους άνδρες, να λένε η "φίλη" μου, η "κολλητή" μου και μου έρχεται να τους ψεκάσω. Δεν είναι δυνατόν να γίνονται τέτοια πράγματα. διότι κύριε δεν μπορείς να δεις την Βασούλα (τυχαίο το όνομα), με το ενισχυμένο στήθος και το ενάμιση μέτρο πόδι, σαν τον Μήτσο τον καράφλα, με το τρύπιο πανταλόνι και την τρίχα στο ποδάρι κάγκελο. Εκτός αν είσαι και λίγο ντιγκιντάγκας βέβαια, οπότε μπαίνουμε σε άλλα χωράφια.

Αυτά τα συγκινητικά περί φιλίας ανδρών με γυναίκες είναι για Αμερικάνικες ταινίες με φλωροκαμπινέδες απ' τα κολέγια.

Αν κάποιος γουστάρει κάποια και πάει για "φίλος" της, να ξέρει ότι την χυλόπιτα την έχει εξασφαλισμένη. Αν σου πει κάποια ότι σε θέλει για φίλο, πρέπει να ξεκόψεις με ΑΣΧΗΜΟ και ΑΠΟΤΟΜΟ τρόπο. Για να δείξεις ότι παίρνεις αυτό που θέλεις εσύ και όχι ότι σου προσφέρουν. Αν ακούσεις κάτι τέτοιο, η μόνη απάντηση είναι. -Μα εγώ δεν σε ήθελα για φίλη, έχω πολλούς και καλούς φίλους! Εννοείται ότι δεν την ξαναβλέπεις, δεν της ξαναμιλάς στο τηλέφωνο (αν πάρει της ζητάς να μην σε ξαναενοχλήσει) και ούτε καν της μιλάς αν την ξανασυναντήσεις. Όσοι εξακολουθούν να σέρνονται πίσω από κάποια που τους είπε ότι τους θέλει για φίλους, το μόνο που κερδίζουν, είναι ο εξευτελισμός και η γελοιοποίηση.

Σε δύο περιπτώσεις μόνο υπάρχει φιλία ανδρών και γυναικών, οι οποίες είναι εξαιρέσεις που απλώς επιβεβαιώνουν τον κανόνα.
1) Η γυναίκα να είναι καραμπάζο του κερατά και να μην βλέπεται με τίποτα.
2) Ο άντρας να είναι αδερφή.

Υ.Γ. Το ότι οι γυναίκες νομίζουν ότι μπορούν να έχουν τα αρσενικά για φίλους, αυτό είναι μέσα στο κλούβιο κεφάλι τους μόνο και απέχει από την πραγματικότητα παρασάγγας.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Βλέπω ρε γαμώτο τόσους και τόσους άνδρες, να λένε η "φίλη" μου, η "κολλητή" μου και μου έρχεται να τους ψεκάσω. Δεν είναι δυνατόν να γίνονται τέτοια πράγματα. διότι κύριε δεν μπορείς να δεις την Βασούλα (τυχαίο το όνομα), με το ενισχυμένο στήθος και το ενάμιση μέτρο πόδι, σαν τον Μήτσο τον καράφλα, με το τρύπιο πανταλόνι και την τρίχα στο ποδάρι κάγκελο. Εκτός αν είσαι και λίγο ντιγκιντάγκας βέβαια, οπότε μπαίνουμε σε άλλα χωράφια.

Αυτά τα συγκινητικά περί φιλίας ανδρών με γυναίκες είναι για Αμερικάνικες ταινίες με φλωροκαμπινέδες απ' τα κολέγια.

Αν κάποιος γουστάρει κάποια και πάει για "φίλος" της, να ξέρει ότι την χυλόπιτα την έχει εξασφαλισμένη. Αν σου πει κάποια ότι σε θέλει για φίλο, πρέπει να ξεκόψεις με ΑΣΧΗΜΟ και ΑΠΟΤΟΜΟ τρόπο. Για να δείξεις ότι παίρνεις αυτό που θέλεις εσύ και όχι ότι σου προσφέρουν. Αν ακούσεις κάτι τέτοιο, η μόνη απάντηση είναι. -Μα εγώ δεν σε ήθελα για φίλη, έχω πολλούς και καλούς φίλους! Εννοείται ότι δεν την ξαναβλέπεις, δεν της ξαναμιλάς στο τηλέφωνο (αν πάρει της ζητάς να μην σε ξαναενοχλήσει) και ούτε καν της μιλάς αν την ξανασυναντήσεις. Όσοι εξακολουθούν να σέρνονται πίσω από κάποια που τους είπε ότι τους θέλει για φίλους, το μόνο που κερδίζουν, είναι ο εξευτελισμός και η γελοιοποίηση.

Σε δύο περιπτώσεις μόνο υπάρχει φιλία ανδρών και γυναικών, οι οποίες είναι εξαιρέσεις που απλώς επιβεβαιώνουν τον κανόνα.
1) Η γυναίκα να είναι καραμπάζο του κερατά και να μην βλέπεται με τίποτα.
2) Ο άντρας να είναι αδερφή.

Υ.Γ. Το ότι οι γυναίκες νομίζουν ότι μπορούν να έχουν τα αρσενικά για φίλους, αυτό είναι μέσα στο κλούβιο κεφάλι τους μόνο και απέχει από την πραγματικότητα παρασάγγας.

:hi: :hi: :hi:

Ευγε για το ποστ τυπε.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
 Ναι βέβαια, εσύ να μην γαμάς αλλά να της κρατάς το φανάρι αυτηνής, αυτό δεν είναι φιλία φίλε. Αν δεις ότι η φίλη σου τσιναει άμα βρεις γκόμενα, την πλησιάζεις ακόμα περισσότερο και της τα ρίχνεις πλαγίως υπούλως και υπογείως (που έλεγε και ένας αλήτης ακροδεξιός) :headbaning1:. Στην περίπτωση που σου πει όχι, την στέλνεις από εκεί που ήρθε, πρέπει να μάθετε να κρατάτε μακριά τους τοξικούς ανθρώπους μερικές φορές (αν όχι πάντα) . :orchestra: :heavymetalbig:

Το φαναρι ειναι ενας απο τους πολλους λογους που δεν υπαρχει και δεν πρεπει να υπαρχει φιλια μεταξυ των 2 φιλων...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Πόσα κοινά να χουν να πουν μεταξύ τους? Ο άντρας πάνω κάτω έχει ως "ατζέντα" αθλητικά/πολιτικά/κανα gym/κανά video game στο σπίτι αν παίζει κτλ. Πέρα από πολύ γενικές κουβέντες ΤΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ με μια γυναίκα για να γίνουν φίλοι? Επίσης επειδή ο άντρας σκέφτεται και με το κάτω κεφάλι σιγά μην καθήσει να την δει φιλικά. Τώρα πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις...αλλά νομίζω πως δεν είναι εφικτό
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
Τι αδερφιστικο θρεντ είναι αυτό? Ποιος τρύπιος το άνοιξε?  :S

Υπάρχουν 2 ειδών γυναίκες : αυτές που θέλουμε να γαμησουμε (μουνάρες, καβλιαρες, εμφανίσιμες, εύκολες κτλ.) και αυτές που δεν θέλουμε να γαμησουμε (μπάζα, χοντρές, αξύριστες, σαβούρες, η πενταγιωτισσα κτλ)

Με τις πρώτες δεν υπάρχει φιλια γιατί μας σηκώνεται και τις δεύτερες δεν τις βλέπουμε καν, δεν ξέρουμε ότι υπάρχουν, δεν ξέρουμε ούτε τα ονόματα τους.... Οπότε δεν έμεινε κάποια για φιλική σχέση..
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πόσα κοινά να χουν να πουν μεταξύ τους? Ο άντρας πάνω κάτω έχει ως "ατζέντα" αθλητικά/πολιτικά/κανα gym/κανά video game στο σπίτι αν παίζει κτλ. Πέρα από πολύ γενικές κουβέντες ΤΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ με μια γυναίκα για να γίνουν φίλοι? Επίσης επειδή ο άντρας σκέφτεται και με το κάτω κεφάλι σιγά μην καθήσει να την δει φιλικά. Τώρα πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις...αλλά νομίζω πως δεν είναι εφικτό

Κάποιες που τις ξέρουμε από 2-3 ετών , είναι εξαιρέσεις.
Ακόμη κι εγώ έχω τέτοια !!!!!
Όχι ότι δεν υπήρχαν και τέτοιες που τις γάμησα, όταν είχαν .... ψυχολογικά, ανασφάλειες κλαψομουνίαση κτλ ....

αλλά λέμε ....
 

starsyn

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
0
όσο υπάρχει "φιλία" ανάμεσα σε αρνί και σε λύκο!!!
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Όλες οι μακροχρόνιες σχέσεις άνδρα - γυναίκας (εκτός γάμου) είναι φιλικές. Πόσο να σε κρατήσει μόνο το μπούτι άμα δεν υπάρχει και κάτι άλλο κοινό  :huh:. Άσε που κι ο έρωτας περνάει γρήγορα.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
δεν παίζει κάτι τέτοιο ρε μάγκες

δύο μόνο περιπτώσεις υπάρχουν να συμβεί

Να είναι ο άντρας πουστης
ή
καλυνυχτακιας
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
τυπε εχουμε γεμισει καληνυχτακηδες, ολοι εχουν φιλες :S
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Τι αδερφιστικο θρεντ είναι αυτό? Ποιος τρύπιος το άνοιξε?  :S

Υπάρχουν 2 ειδών γυναίκες : αυτές που θέλουμε να γαμησουμε (μουνάρες, καβλιαρες, εμφανίσιμες, εύκολες κτλ.) και αυτές που δεν θέλουμε να γαμησουμε (μπάζα, χοντρές, αξύριστες, σαβούρες, η πενταγιωτισσα κτλ)

Με τις πρώτες δεν υπάρχει φιλια γιατί μας σηκώνεται και τις δεύτερες δεν τις βλέπουμε καν, δεν ξέρουμε ότι υπάρχουν, δεν ξέρουμε ούτε τα ονόματα τους.... Οπότε δεν έμεινε κάποια για φιλική σχέση..
νομιζω οτι μετα απο αυτο,θα πρεπει να κλειδωθει το θρεντ.

:headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τις προαλλες μου ειπε ενας ανηψιος μου οτι θα παει στο σπιτι της φιλης του για να αραξουν.

Τον ρωταω, τη γαμας;

Φυσικα και οχι μου απαντησε. Ειμαστε φιλοι.

Του ζητησα να μου δειξει φωτο, δεν μπορει λεω, κανα μπαζο θα ειναι.

Μια χαρα ομορφη κοπελα, 25 ετων.

Και τι παιζει ρε του λεω, αν σου στηθει στα 4 δεν θα τη γαμησεις;

Θειε δεν ειναι ολα σεξ στη ζωη, εχουμε και αλλα πραγματα να κανουμε οταν αραζουμε μαζι, δεν υπαρχει ερωτισμος αναμεσα μας.

Εχεις γκομενα και εισαι ερωτευμενος; Δειξε μου τη.

Οχι, δεν εχω, με μια που γουσταρα παλια δεν εγινε κατι.

Εκεινη την ωρα που ειχαμε αυτη τη κουβεντα, πεταχτηκε ο ξαδερφος για να πει "ελα ρε μη το πειραζεις το παιδι, μην αρχιζεις να του λες τα δικα σου"...

Το παιδι ειναι 26 ετων.

Δεν ειπα κατι, μετα απο λιγα λεπτα ειπα οτι εχω να παω καπου, χαιρετισα και βγηκα εξω για να φυγω.

Στο κηπο οπως πηγαινα για το αμαξι, ηρθε ο ξαδερφος παρεα για να με χαιρετισει.

Του ειπα οτι την επομενη φορα που θα μου μιλησει ετσι μπροστα σε κοσμο θα του σπασω τα μουτρα και πως δεν θελω να τον ξαναδω, μονο σε κηδειες και γαμους αναγκαστικα. Δεν ειπε τιποτα, εφυγε και εφυγα.

Λυπηθηκα για τον ανηψιο μου.

Καταφεραν ενα μια χαρα παλικαρι 1,80+ να τον κανουν φλωρο καληνυχτακια.

100 χρονια και ακομα περιμενουν να παρει πτυχιο, εχει βολευτει, φαι ετοιμο, στεγη, χαρτζιλικι, ρουχα, ολα ετοιμα. Βολευτηκε, εγινε ενας μαλθακος τεμπελης, αψητος και αγαμητος, φλωρος. Ολη μερα βιντεοπαιχνιδια, τωρα εμαθα οτι εχει και φιλες...ρεζιλικια. 26 ετων αντρας.

Τα παιδια της σογιας και της φροντιδας, καλομαθημενα βουτυροκαψουλακια.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Τις προαλλες μου ειπε ενας ανηψιος μου οτι θα παει στο σπιτι της φιλης του για να αραξουν.

Τον ρωταω, τη γαμας;

Φυσικα και οχι μου απαντησε. Ειμαστε φιλοι.

Του ζητησα να μου δειξει φωτο, δεν μπορει λεω, κανα μπαζο θα ειναι.

Μια χαρα ομορφη κοπελα, 25 ετων.

Και τι παιζει ρε του λεω, αν σου στηθει στα 4 δεν θα τη γαμησεις;

Θειε δεν ειναι ολα σεξ στη ζωη, εχουμε και αλλα πραγματα να κανουμε οταν αραζουμε μαζι, δεν υπαρχει ερωτισμος αναμεσα μας.

Εχεις γκομενα και εισαι ερωτευμενος; Δειξε μου τη.

Οχι, δεν εχω, με μια που γουσταρα παλια δεν εγινε κατι.

Εκεινη την ωρα που ειχαμε αυτη τη κουβεντα, πεταχτηκε ο ξαδερφος για να πει "ελα ρε μη το πειραζεις το παιδι, μην αρχιζεις να του λες τα δικα σου"...

Το παιδι ειναι 26 ετων.

Δεν ειπα κατι, μετα απο λιγα λεπτα ειπα οτι εχω να παω καπου, χαιρετισα και βγηκα εξω για να φυγω.

Στο κηπο οπως πηγαινα για το αμαξι, ηρθε ο ξαδερφος παρεα για να με χαιρετισει.

Του ειπα οτι την επομενη φορα που θα μου μιλησει ετσι μπροστα σε κοσμο θα του σπασω τα μουτρα και πως δεν θελω να τον ξαναδω, μονο σε κηδειες και γαμους αναγκαστικα. Δεν ειπε τιποτα, εφυγε και εφυγα.

Λυπηθηκα για τον ανηψιο μου.

Καταφεραν ενα μια χαρα παλικαρι 1,80+ να τον κανουν φλωρο καληνυχτακια.

100 χρονια και ακομα περιμενουν να παρει πτυχιο, εχει βολευτει, φαι ετοιμο, στεγη, χαρτζιλικι, ρουχα, ολα ετοιμα. Βολευτηκε, εγινε ενας μαλθακος τεμπελης, αψητος και αγαμητος, φλωρος. Ολη μερα βιντεοπαιχνιδια, τωρα εμαθα οτι εχει και φιλες...ρεζιλικια. 26 ετων αντρας.

Τα παιδια της σογιας και της φροντιδας, καλομαθημενα βουτυροκαψουλακια.

Τυπε αν και εχεις μια πολυ επιθετικη απολυτη και ισοπεδωτικη προσεγγιση των πραγματων εχω αρχισει να συμφωνω μαζι σου. Εαν σαν ανθρωπος εισαι ιδιος με βαση απο αυτα που γραφεις και οχι το αντιθετο οπως αλλοι τοτε το μονο που χρειαζομαστε αρκετοι, συμπεριλαμβανομενου και εμενα, ειναι να σε συναντησουμε και απλα να μας σκασεις μια σφαλιαρα μπας και παρει μπρος ο εγκεφαλος μας που κολλαει...
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Τις προαλλες μου ειπε ενας ανηψιος μου οτι θα παει στο σπιτι της φιλης του για να αραξουν.

Τον ρωταω, τη γαμας;

Φυσικα και οχι μου απαντησε. Ειμαστε φιλοι.

Του ζητησα να μου δειξει φωτο, δεν μπορει λεω, κανα μπαζο θα ειναι.

Μια χαρα ομορφη κοπελα, 25 ετων.

Και τι παιζει ρε του λεω, αν σου στηθει στα 4 δεν θα τη γαμησεις;

Θειε δεν ειναι ολα σεξ στη ζωη, εχουμε και αλλα πραγματα να κανουμε οταν αραζουμε μαζι, δεν υπαρχει ερωτισμος αναμεσα μας.

Εχεις γκομενα και εισαι ερωτευμενος; Δειξε μου τη.

Οχι, δεν εχω, με μια που γουσταρα παλια δεν εγινε κατι.

Εκεινη την ωρα που ειχαμε αυτη τη κουβεντα, πεταχτηκε ο ξαδερφος για να πει "ελα ρε μη το πειραζεις το παιδι, μην αρχιζεις να του λες τα δικα σου"...

Το παιδι ειναι 26 ετων.

Δεν ειπα κατι, μετα απο λιγα λεπτα ειπα οτι εχω να παω καπου, χαιρετισα και βγηκα εξω για να φυγω.

Στο κηπο οπως πηγαινα για το αμαξι, ηρθε ο ξαδερφος παρεα για να με χαιρετισει.

Του ειπα οτι την επομενη φορα που θα μου μιλησει ετσι μπροστα σε κοσμο θα του σπασω τα μουτρα και πως δεν θελω να τον ξαναδω, μονο σε κηδειες και γαμους αναγκαστικα. Δεν ειπε τιποτα, εφυγε και εφυγα.

Λυπηθηκα για τον ανηψιο μου.

Καταφεραν ενα μια χαρα παλικαρι 1,80+ να τον κανουν φλωρο καληνυχτακια.

100 χρονια και ακομα περιμενουν να παρει πτυχιο, εχει βολευτει, φαι ετοιμο, στεγη, χαρτζιλικι, ρουχα, ολα ετοιμα. Βολευτηκε, εγινε ενας μαλθακος τεμπελης, αψητος και αγαμητος, φλωρος. Ολη μερα βιντεοπαιχνιδια, τωρα εμαθα οτι εχει και φιλες...ρεζιλικια. 26 ετων αντρας.

Τα παιδια της σογιας και της φροντιδας, καλομαθημενα βουτυροκαψουλακια.
Η πλακα ειναι οτι τι καθεται και συζηταει ενας αντρας 26 χρονων με μια γυναικα 25χρονων  τι κοινο εχουν να συζητησουν εκτος απο το σεξ.Τουλαχιστον προλαβες να τους πεις να χει μαζι του προφυλακτικα θα του χρειαστουν καποια στιγμη.
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Τις προαλλες μου ειπε ενας ανηψιος μου οτι θα παει στο σπιτι της φιλης του για να αραξουν.

Τον ρωταω, τη γαμας;

Φυσικα και οχι μου απαντησε. Ειμαστε φιλοι.

Του ζητησα να μου δειξει φωτο, δεν μπορει λεω, κανα μπαζο θα ειναι.

Μια χαρα ομορφη κοπελα, 25 ετων.

Και τι παιζει ρε του λεω, αν σου στηθει στα 4 δεν θα τη γαμησεις;

Θειε δεν ειναι ολα σεξ στη ζωη, εχουμε και αλλα πραγματα να κανουμε οταν αραζουμε μαζι, δεν υπαρχει ερωτισμος αναμεσα μας.

Εχεις γκομενα και εισαι ερωτευμενος; Δειξε μου τη.

Οχι, δεν εχω, με μια που γουσταρα παλια δεν εγινε κατι.

Εκεινη την ωρα που ειχαμε αυτη τη κουβεντα, πεταχτηκε ο ξαδερφος για να πει "ελα ρε μη το πειραζεις το παιδι, μην αρχιζεις να του λες τα δικα σου"...

Το παιδι ειναι 26 ετων.

Δεν ειπα κατι, μετα απο λιγα λεπτα ειπα οτι εχω να παω καπου, χαιρετισα και βγηκα εξω για να φυγω.

Στο κηπο οπως πηγαινα για το αμαξι, ηρθε ο ξαδερφος παρεα για να με χαιρετισει.

Του ειπα οτι την επομενη φορα που θα μου μιλησει ετσι μπροστα σε κοσμο θα του σπασω τα μουτρα και πως δεν θελω να τον ξαναδω, μονο σε κηδειες και γαμους αναγκαστικα. Δεν ειπε τιποτα, εφυγε και εφυγα.

Λυπηθηκα για τον ανηψιο μου.

Καταφεραν ενα μια χαρα παλικαρι 1,80+ να τον κανουν φλωρο καληνυχτακια.

100 χρονια και ακομα περιμενουν να παρει πτυχιο, εχει βολευτει, φαι ετοιμο, στεγη, χαρτζιλικι, ρουχα, ολα ετοιμα. Βολευτηκε, εγινε ενας μαλθακος τεμπελης, αψητος και αγαμητος, φλωρος. Ολη μερα βιντεοπαιχνιδια, τωρα εμαθα οτι εχει και φιλες...ρεζιλικια. 26 ετων αντρας.

Τα παιδια της σογιας και της φροντιδας, καλομαθημενα βουτυροκαψουλακια.


τυπε ντοπα σαββιδη εισαι πολυ σκληρος χυστης    :effemine: :gay: :S :S :S



giphy.gif
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Τι έχεις εκεί ανάμεσα στα πόδια;
Θα προτιμάνε να ακούνε το πουλάκι παρά να βρούνε που μπαίνει το πουλάκι:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom