Νέα

Περί καπνιστών κλπ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kinezokyprios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νέος Νόμος απαγόρευσης του καπνίσματος...

  • Υπέρ!

    Ψήφοι: 3 75,0%
  • Κατά...

    Ψήφοι: 1 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4
OP
OP
K

kinezokyprios

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
....6 DAYS TO GO.....!!! (ΤΟ GO STO DIAOLO ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΟΠΡΙΤΕΣ....!!!!. (Σ)ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΕ, ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΨΗΦΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!

 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
....6 DAYS TO GO.....!!! (ΤΟ GO STO DIAOLO ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΟΠΡΙΤΕΣ....!!!!. (Σ)ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΕ, ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΨΗΦΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!

τι να κλασει ο αβραμοπουλος ρε συ?... οταν εδω παει ολοκληρος ομπαμα  και υπογραφει τον πιο αντικαπνιστικο νομο που εχει υπαρξει ποτε στην αμερικη (χθες εγινε αυτο)...τι περιμενεις???
απλα επειδη εδω ειμαστε <<λιγο>> μπουρδελο σαν κρατος δεν προκειται να εφαρμοστει στο 100% ο νομος... δηλαδη σιγουρα θα υπαρχουν παρατυπιες... οποτε μην τρελενεσαι και πολυ ;)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
....6 DAYS TO GO.....!!! (ΤΟ GO STO DIAOLO ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΟΠΡΙΤΕΣ....!!!!. (Σ)ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΕ, ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΨΗΦΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
Μόνο κουκουλες μην βαλετε γιατι σας βλεπω στη ψειρου (ποινικοποιηθηκε η χρηση κουκουλας σε διαμαρτυριες). ΧΑ ΧΑ!  :2funny:
 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
τι να κλασει ο αβραμοπουλος ρε συ?... οταν εδω παει ολοκληρος ομπαμα  και υπογραφει τον πιο αντικαπνιστικο νομο που εχει υπαρξει ποτε στην αμερικη (χθες εγινε αυτο)...τι περιμενεις???
απλα επειδη εδω ειμαστε <<λιγο>> μπουρδελο σαν κρατος δεν προκειται να εφαρμοστει στο 100% ο νομος... δηλαδη σιγουρα θα υπαρχουν παρατυπιες... οποτε μην τρελενεσαι και πολυ ;)
Ακριβως φιλαρακι, τετοιοι νομοι δεν εφαρμοζονται στην Ελλαδα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
κατι ακουσα για <<εκπτωσεις>> στο μετρο
ξερεις τιποτα κινεζοκυπριε?
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
κατι ακουσα για <<εκπτωσεις>> στο μετρο
ξερεις τιποτα κινεζοκυπριε?

Τύπε μου πιστεύεις ότι η διαμαρτυρία στο Σύνταγμα είναι αρκετή ή πρέπει να κλείσουμε και κανα λιμάνι?
Οι αγρότες καλύτεροι ήταν?
:think:
 

ilikiomenos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
Ντροπή! ας μιλήσει κάποιος  για τους  1000  θανάτους ετησίως από το παθητικό  κάπνισμα  (οι 20.000 από το ενργητικό  είναι άλλο καπέλο...),  ας μιλήσει  κάποιος για τα  1000δες παιδιά που  δουλέυουν σε καφετέριες  μπαρ  μπουζούκια   και που  αργοπεθαίνουν από το    κάπνισμα(όχι μόνο το δικό τους, κυρίως από το παθητικό) και επιτέλους ας  φέρει  ένας αντικαπνιστής ... μια  μελέτη, έστω και άσημου  επιστήμονα,  που  να αντικρούει τις βλαπτικές συνέπειες του παθητικού καπνίσματος....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ντροπή! ας μιλήσει κάποιος  για τους  1000  θανάτους ετησίως από το παθητικό  κάπνισμα  (οι 20.000 από το ενργητικό  είναι άλλο καπέλο...),  ας μιλήσει  κάποιος για τα  1000δες παιδιά που  δουλέυουν σε καφετέριες  μπαρ  μπουζούκια   και που  αργοπεθαίνουν από το    κάπνισμα(όχι μόνο το δικό τους, κυρίως από το παθητικό) και επιτέλους ας  φέρει  ένας αντικαπνιστής ... μια  μελέτη, έστω και άσημου  επιστήμονα,  που  να αντικρούει τις βλαπτικές συνέπειες του παθητικού καπνίσματος....
τυπε μου αυτα εχουν απαντηθει απτον τιτανομεγιστο κινεζοκυπριο απτην καλαματα και απο αλλους
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Τύπε μου πιστεύεις ότι η διαμαρτυρία στο Σύνταγμα είναι αρκετή ή πρέπει να κλείσουμε και κανα λιμάνι?
Οι αγρότες καλύτεροι ήταν?
:think:
μεγαλε μεγαλε καπνιζεις εσυ?
ολοι εχουν δικαιωμα στο τσιγαρο :2funny: :rockon:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
μεγαλε μεγαλε καπνιζεις εσυ?
ολοι εχουν δικαιωμα στο τσιγαρο :2funny: :rockon:

Καπνίζω φίλε μου αλλά όχι πολύ.
Όπως λέει και ο αρχηγός μας, δεν είναι θέμα άμα καπνίζουμε ή όχι αλλά ο τρόπος με τον οποίο προσπαθούν να επιβάλουν τα θέλω τους.
Εσύ είσαι καπνιστής ή αντικαπνιστής? :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καπνίζω φίλε μου αλλά όχι πολύ.
Όπως λέει και ο αρχηγός μας, δεν είναι θέμα άμα καπνίζουμε ή όχι αλλά ο τρόπος με τον οποίο προσπαθούν να επιβάλουν τα θέλω τους.
Εσύ είσαι καπνιστής ή αντικαπνιστής? :2funny:
καπνιζω τυπε μου
μισο πακετο την μερα μ.ο
η τρομοκρατια δεν θα περασει ρε
τσιγαρο στην αντιτσιγαρια της εξουσιας :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
:2funny:
 

Συνημμένα

  • fumer.jpg
    fumer.jpg
    95 KB · Εμφανίσεις: 12

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
καπνιζω τυπε μου
μισο πακετο την μερα μ.ο
η τρομοκρατια δεν θα περασει ρε
τσιγαρο στην αντιτσιγαρια της εξουσιας :rockon:

Στα ίδια είμαστε τύπε μου.
Όλοι στις 30 του μηνός θα δημιουργήσουμε ένα τεράστιο ντουμάνι και με τις γόπες μας θα διακόψουμε την κυκλοφορία στους δρόμους.
Φέρτε όλοι τσιγάρα από πριν και καφέδες θα πάρουμε από Everest & Γρηγόρη.
Όλοι θα είμαστε εκεί για να δείξουμε πόση δύναμη έχουν οι Ελλήνες καπνιστές.
Αυτά και σε όποιον αρέσει.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Στα ίδια είμαστε τύπε μου.
Όλοι στις 30 του μηνός θα δημιουργήσουμε ένα τεράστιο ντουμάνι και με τις γόπες μας θα διακόψουμε την κυκλοφορία στους δρόμους.
Φέρτε όλοι τσιγάρα από πριν και καφέδες θα πάρουμε από Everest & Γρηγόρη.
Όλοι θα είμαστε εκεί για να δείξουμε πόση δύναμη έχουν οι Ελλήνες καπνιστές.
Αυτά και σε όποιον αρέσει.
:2funny: :2funny: :2funny:
με αρχηγο τον κινεζοκυπριο :rockon:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
με αρχηγο τον κινεζοκυπριο :rockon:


Στα ίδια είμαστε τύπε μου.
Όλοι στις 30 του μηνός θα δημιουργήσουμε ένα τεράστιο ντουμάνι και με τις γόπες μας θα διακόψουμε την κυκλοφορία στους δρόμους.
Φέρτε όλοι τσιγάρα από πριν και καφέδες θα πάρουμε από Everest & Γρηγόρη.
Όλοι θα είμαστε εκεί για να δείξουμε πόση δύναμη έχουν οι Ελλήνες καπνιστές.
Αυτά και σε όποιον αρέσει.
:2funny: :2funny: :2funny:


Καλά.... καλά...Οταν θα πέσουν τα πρώτα 300άρια θα τα ξαναπούμε
 

ilikiomenos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
Κοιτα μαστορα, ειναι απλα τα πραγματα, το μετρο αυτο ειναι καταστολη των συνταγματικων μας δικαιωματων, και περιορισμος της ελευθεριας μας. Επισης γκετοποιει τις κοινωνικες συναθροισεις, χωριζοντας αναιτια τους ανθρωπους σε καπνιστες και μη, στους χωρους κοινωνικης συναθροισης. Αλλο να σεβεσαι τον διπλανο σου και να μην φουμαρεις σαν αραπης πανω του αν τον ενολει και αλλο να στο κοβει με το στανιο οχι ο διπλανος σου αλλα ο μηχανισμος καταστολης και ρουφιανιας του κρατους.
Eνώ  φυσικά  δεν είναι συνταγματικό δικαίωμα το να μην αναπνέω τον καπνό που  με αρρωσταίνει και με σκοτώνει..
για να περάσει  καλά  καποιος εξαρτημένος ή  ιδεολόγος  καπνιστής.  Ας δώσει απάντηση κάποιος  για τους  20000  + 1000  θανάτους  ετησίως στην  Ελλάδα....βασισμένη σε  επιστημονικό άρθρο και όχι σε  φούμαρα Κανέλλη..
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Α...και κάτι ακόμα...Μην ξεχνάμε τους 200.000 ανθρώπους που πεθαίνουν κάθε χρόνο στην Ευρωπη απο το τσιγάρο..Ως πρώην καπνιστής ξέρω τι δυσκολίες που αντιμετωπίζει ένας καπνιστής..αλλά και το μαρτύριο που υφίσταται ένας 'μη'..Ο καπνιστής έχει κάθε δικάιωμα να αποφασίσει να τραβάει σαν σφουγγάρι την κάθε τζούρα που τον οδηγεί προς τον καρκίνο..Αλλά είναι αντισυνταγματικό να αποφασίζει και για μενα το αν θέλω να το εισπνέυσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom