Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
εσυ ποιο νομιζεις οτι την καιει τωρα τη γρια ;

ο μακαριτης ο πατερας της ή που πειναει με το σαμαρακο και τον ανεπροκοπο τον πέφτουλα που πηρε η κορη της ;;

πριν πανε στο εκλογικο τμημα να την ψαξεις τη μπαμπω...
Εισαι διασκεδαστικος ρε τύπε.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
189327.jpg
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Μονο μακακιες λες...! Για το κοντρα ομως το βουλωσες μπουρδα. Περιμενω να μου πεις γιατι ειναι ψευτικο το αρθρο αφου αναφερει οτι εχει ψηφιστει απο το 2010 νομο λοβερδου. Το οτι το λεει ο κουρης και ειναι ψεμμα δεν με καλυπτει. Βρες κατι αλλο να πεις σαβουρογαλαζια τσουχτρα
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Και παλι τον εξυπνο θα κανουν τύπε.
Θα λενε ότι είναι ελευθερα πνεύματα που ασκουν κριτικη σε αυτό που ψηφισαν  :jerking:
δεν παιζει εδω ελευθερο πνευμα και μαλακιες τυπε.
εδω δεν ειμαστε στο 2010 που δεν ειχαμε καταλαβει τι μας βρηκε. εδω ειμαστε στο 2015
τους το εχουνε πει νδ - πασοκ, τους το εχουν πει οι ευρωπαιοι, το δντ, παραγοντες της αγορας, οικονομολογοι, μμε, λογικοι ψηφοφοροι..
τα γραφουν ολα στα αρχιδια τους.
μετα δεν εχει δεν ηξερα, δεν ειχα καταλαβει, ειμαι ελευθερο πνευμα και ασκω κριτικη και λοιπα
μετα μονο ΣΚΑΣΕ και ΚΟΛΥΜΠΑ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μονο μακακιες λες...! Για το κοντρα ομως το βουλωσες μπουρδα. Περιμενω να μου πεις γιατι ειναι ψευτικο το αρθρο αφου αναφερει οτι εχει ψηφιστει απο το 2010 νομο λοβερδου. Το οτι το λεει ο κουρης και ειναι ψεμμα δεν με καλυπτει. Βρες κατι αλλο να πεις σαβουρογαλαζια τσουχτρα
Επιστρεφεις στην μαυρη λιστα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
δεν παιζει εδω ελευθερο πνευμα και μαλακιες τυπε.
εδω δεν ειμαστε στο 2010 που δεν ειχαμε καταλαβει τι μας βρηκε. εδω ειμαστε στο 2015
τους το εχουνε πει νδ - πασοκ, τους το εχουν πει οι ευρωπαιοι, το δντ, παραγοντες της αγορας, οικονομολογοι, μμε, λογικοι ψηφοφοροι..
τα γραφουν ολα στα αρχιδια τους.
μετα δεν εχει δεν ηξερα, δεν ειχα καταλαβει, ειμαι ελευθερο πνευμα και ασκω κριτικη και λοιπα
μετα μονο ΣΚΑΣΕ και ΚΟΛΥΜΠΑ
Πρέπει να τους το πει ο Χιος και ο Κουρής τύπε, εκει εχουμε καταντησει.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
δεν παιζει εδω ελευθερο πνευμα και μαλακιες τυπε.
εδω δεν ειμαστε στο 2010 που δεν ειχαμε καταλαβει τι μας βρηκε. εδω ειμαστε στο 2015
τους το εχουνε πει νδ - πασοκ, τους το εχουν πει οι ευρωπαιοι, το δντ, παραγοντες της αγορας, οικονομολογοι, μμε, λογικοι ψηφοφοροι..
τα γραφουν ολα στα αρχιδια τους.
μετα δεν εχει δεν ηξερα, δεν ειχα καταλαβει, ειμαι ελευθερο πνευμα και ασκω κριτικη και λοιπα
μετα μονο ΣΚΑΣΕ και ΚΟΛΥΜΠΑ
To ιδιο ισχυει και για τους νομους του 2015 που εχουν προψηφισει ΝΔ-ΠΑΣΟΚ
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Μετα το δεν απανταω σε λαικισμους....σε βαρεθηκα η νεα ατακα του αλεξ οταν δεν τον συμφερει ειναι η μαυρη λιστα



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
λαικιζεις τυπε οντως
δες λιγο παπαχελα ,ακου λιγο πρετεντερη σαρφογλου,,,,επιτελους,, :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom