Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Πάντως εγώ πιστεύω πως στην εξαιρετικά πολωμένη περίοδο των εκλογών ο ΣΥΡΙΖΑ θα καθαρίσει στα σημεία ότι κ να λένε τα συστημικά ψοφίμια.Κάτι μου λέει πως θα τους θανατώνει σημείο το σημείο με ίσως την πιο δυνατή προεκλογική καμπάνια που έχουμε δει μεταπολιτευτικά στην Ελλάδα.

Aυτα οταν γινουν εκλογες ομορφαντρα. Κατσε πρωτα να γινουν ομως οι γαμημενες  ;)
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Πάντως εγώ πιστεύω πως στην εξαιρετικά πολωμένη περίοδο των εκλογών ο ΣΥΡΙΖΑ θα καθαρίσει στα σημεία ότι κ να λένε τα συστημικά ψοφίμια.Κάτι μου λέει πως θα τους θανατώνει σημείο το σημείο με ίσως την πιο δυνατή προεκλογική καμπάνια που έχουμε δει μεταπολιτευτικά στην Ελλάδα.
Εαν θελει να κυβερνησει μπορει να κερδισει ΑΝΕΤΑ στις εκλογες. Το θεμα ειναι οσα πει να μπορεσει να τα κανει αλλα και να θελει να κυβερνησει.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
λοπεζ το έχουν αφησει εδω μεσα ξεφραγκο αμπελι προχθες ένας έβριζε χριστοπαναγιες(οχι σε μένα) κακώς τα αφηνουν αυτα.

Ειναι να πέσει το πρωτο μπαν ή mute για απαραδεκτη συμπεριφορα να δεις πως ηρεμει το σκηνικο μετά.
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
λοπεζ το έχουν αφησει εδω μεσα ξεφραγκο αμπελι προχθες ένας έβριζε χριστοπαναγιες(οχι σε μένα) κακώς τα αφηνουν αυτα.

Ειναι να πέσει το πρωτο μπαν ή mute για απαραδεκτη συμπεριφορα να δεις πως ηρεμει το σκηνικο μετά.

O λοπες ειναι φιλος σου  :2funny:
 

Επισκέπτης
Το οτι υπάρχουν ακόμα νουδουλικά κομματόσκυλα που πιστεύουν πως δεν θα γίνουν εκλογές είναι απλά beyond me
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ψαριανος στον πρετεντερη τρολαρει ασυστολα κουικ - γιαταγανα
τον κουικ τον λεει κυριο quickly
:2funny:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Το οτι υπάρχουν ακόμα νουδουλικά κομματόσκυλα που πιστεύουν πως δεν θα γίνουν εκλογές είναι απλά beyond me

Eγω δεν ειμαι νεα δημοκρατια. Χρυση Αυγη ειμαι ( για την ακριβεια μεταξικος φασιστας βασιλοφρων)  :rockon:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
τρολαρε τρολαρε τυχερος εισαι αυτο να ξέρεις μονο.

Για σημερα τουλαχιστον ναι, αραζω με τις μπυριτσες μου  και μου φτιαξες τη νυχτα, εριξα καλο γελιο με την παρτη σου να σαι καλα ρε μπαγασακο  :2funny: :2funny:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
σε υποθεσεις ανευ ουσιας δεν υπαρχουν απαντησεις
Σε καταλαβαινω ειναι δυσκολη η απαντηση. Τα βλεπεις αλεξακο? Πες αντιο στο ΠΑΣΟΚ. Ο ΓΑΠ θα το κανει το κομμα...εδω θα ειμαστε
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
γιατι δεν τον τραμπουκιζεις ρε κολλητε ολο στο απαλο τον πας δε γινεται δουλεια

Περιμενει και τον κολητο του ρε. Οπως παλια που τραμπουκιζατε μαζι ντουετο, σχολειο, γηπεδα δε θυμασαι ? :2funny:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Στο βιντεο δεν ελεγε κατι για το action 24? O Kωνστας ειναι στο action 24. Μαλιστα κατα τα αλλα το βιντεο ηταν μουφα......!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom