Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
εσυ γιατι δεν τον τραμπουκιζεις και βαζεις εμενα?

Οριστε να το χαιρεσαι το βλασταρι σου  :2funny: Μπολντοτυποι και τα @@ κουνιουνται  :2funny: Η λεγκολας πιο αντρας απο το καμαρι σου ειναι ρεεεεε  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εσυ γιατι δεν τον τραμπουκιζεις και βαζεις εμενα?

:S αφου δεν τη λεει σε μενα. αμα τον τραμπουκισω θα σε λενε μετα κυλοτα οτι δεν εισαι αξιος να δινεις μπολντομαχες και θες εκπροσωπο

αυτο θελεις να λενε? θελεις να τον τραμπουκισω για λογαριασμο σου?  :think:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

Η μόνη διαφορά μεταξύ κομμάτων είναι το χρώμα και η ονομασία.Κατα τα άλλα είναι ίδιοι σε όλα μα σε όλα.Και ναι είμαι ΝΔ εκγενετής αν και έχω συγκενή στο πασοκ.Ο μόνος λόγος που ψήφισα ΝΔ ήταν γιατί πίστευα ότι του άξιζε μια ακόμα ευκαιρία.Την έχασε τουλάχιστον απο μένα.Οπότε ας μιλάμε εκτός συμφερόντον και κόμματον.Και αν θέλετε την γνώμη μου δεν πρέπει να μιλάει κανείς ΝΔ-ΠΑΣΟΚ.Μόνο τα άλλα κόμματα που δεν τα έχουμε δει.Πάντος εγω προσωπικά τον Γ.Μανώλη τον παραδέχτηκα και τον θαυμάζω,αν το κάνει για δημοσιότητα η για ψήφους και δεν τα πιστεύει αυτά που λέει τότε τουλάχιστον απο μένα κέρδισε τον θαυμασμό μου.

ασε ρε μεγαλε που δεν ψηφιζες τοτε;

νεος χαπακιας μας βρηκε
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ασε ρε μεγαλε που δεν ψηφιζες τοτε;

νεος χαπακιας μας βρηκε
Ρε προβοκατορα πηγες το 2007 να βρεις ποστ μου? Ποσο μαλακας εισαι? Πρωτη φορα ειχα δικαιωμα ψηφου το 2003 ποσο μαλακας μπορει να εισαι αληθεια. Το 2004 και το 2007 τον κωστακη ψηφισα γιατι σε σχεση με τους αλλους που περασαν εκανε κατι καλο μεσα στα πολλα σκατα που εκανε. Τον αγωγο μπουργκας αλεξανδρουπολη και την συμφωνια με τον πουτιν για 500 λεοπαρντ+500 μελλοντικα με πληρωμη σε γεωργικα προιοντα μαλακα.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
συνοψη απο ντερμπεντερη: γιαταγανα στο συριζα. παραστατιδης αμετανοητος εμετος. κουικ για τη διπλη χαστουκιερα του κοτσωβολου. μουτσινας για παστελια στο μετωπο (ουτε για θυρωρος). ψαριανος ΘΕΟΣ, τον ψηφιζω και με τα δυο χερια. λυκουδης σοβαρος. φουντα ωραιο μουνακι.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
βρε βρε βρε ψωμι που βρηκε ο τσονυςςςςςςς. τυπε αποκ εγινες ολιγον εσωρουχο.
Ρε προβοκατορα πηγες το 2007 να βρεις ποστ μου? Ποσο μαλακας εισαι? Πρωτη φορα ειχα δικαιωμα ψηφου το 2003 ποσο μαλακας μπορει να εισαι αληθεια. Το 2004 και το 2007 τον κωστακη ψηφισα γιατι σε σχεση με τους αλλους που περασαν εκανε κατι καλο μεσα στα πολλα σκατα που εκανε. Τον αγωγο μπουργκας αλεξανδρουπολη και την συμφωνια με τον πουτιν για 500 λεοπαρντ+500 μελλοντικα με πληρωμη σε γεωργικα προιοντα μαλακα.
Το εχω ξαναπει και ποιο προσφατα
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Ρε προβοκατορα πηγες το 2007 να βρεις ποστ μου? Ποσο μαλακας εισαι? Πρωτη φορα ειχα δικαιωμα ψηφου το 2003 ποσο μαλακας μπορει να εισαι αληθεια

και ψηφιζες και νδ

τωρα μας το παιζεις οψιμος τσυριζαιος

τι λιμπιστηκες ;

τις ...ναρες του τσυριζα;
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Ρε προβοκατορα πηγες το 2007 να βρεις ποστ μου? Ποσο μαλακας εισαι? Πρωτη φορα ειχα δικαιωμα ψηφου το 2003 ποσο μαλακας μπορει να εισαι αληθεια. Το 2004 και το 2007 τον κωστακη ψηφισα γιατι σε σχεση με τους αλλους που περασαν εκανε κατι καλο μεσα στα πολλα σκατα που εκανε. Τον αγωγο μπουργκας αλεξανδρουπολη και την συμφωνια με τον πουτιν για 500 λεοπαρντ+500 μελλοντικα με πληρωμη σε γεωργικα προιοντα μαλακα.

Τυπε λεοπαρντ απο τον πουτιν? Σιγα μη πηρε και σουχοι απο τον μπους  :grin:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Τυπε λεοπαρντ απο τον πουτιν? Σιγα μη πηρε και σουχοι απο τον μπους  :grin:
Τα λεοπαρντ απο που ηταν? Δεν θυμαμαι πως σκατα τα ελεγαν. Μαλλον για τα λεοπαρντ τον εριξαν? Δεν θυμαμαι ρε τυπε...!Ο Ακης και ο Γιαννος τα ηξεραν καλυτερα...
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Τα λεοπαρντ απο που ηταν? Δεν θυμαμαι πως σκατα τα ελεγαν.

BMP 3 τυπε. Τα λεοπαρντ ειναι γερμανικα αρματα μαχης ( οπου για τα LEO 2 HEL μεχρι προσφατα δεν  ειχαμε πυρομαχικα :grin: )
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
σωστο αυτο ηταν καλη κινηση του μπουχεσα. γιαυτη την κινηση βεβαια τον κανανε και κατουρηθηκε πανω του αργοτερα
Για αυτο και τον ψηφισα 2 φορες τυπε. Ο μονος που κοιταξε το πραγματικο εθνικο συμφερον.
Αυτό καλύτερα να το πεις στον Αλέκο που θεωρεί τσιφλίκι του όποιον ψήφισε ΝΔ.
Του το λεω αλλα κανει πως δεν ακουει
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
BMP 3 τυπε. Τα λεοπαρντ ειναι γερμανικα αρματα μαχης ( οπου για τα LEO 2 HEL μεχρι προσφατα δεν  ειχαμε πυρομαχικα :grin: )
Τεσπα για τα ρωσσικα αρματα που ετοιμαζε να παρει ηθελα να πω και τον εριξαν..και θα πληρωνε σε αγροτικα προιοντα αντι για ευρω...!
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
θεατρινος μητροπουλος στο χατζηβλακα
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Ρε προβοκατορα πηγες το 2007 να βρεις ποστ μου? Ποσο μαλακας εισαι? Πρωτη φορα ειχα δικαιωμα ψηφου το 2003 ποσο μαλακας μπορει να εισαι αληθεια. Το 2004 και το 2007 τον κωστακη ψηφισα γιατι σε σχεση με τους αλλους που περασαν εκανε κατι καλο μεσα στα πολλα σκατα που εκανε. Τον αγωγο μπουργκας αλεξανδρουπολη και την συμφωνια με τον πουτιν για 500 λεοπαρντ+500 μελλοντικα με πληρωμη σε γεωργικα προιοντα μαλακα.

ρε ασχετε το μπουργκας  αλεξανδρουπολη απο το 94 ξεκινησε επι πασοκ



τι μας τσαμπουνας βραδυατικα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom