Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 701K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο
Εγγρ.
18 Δεκ 2020
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Έρχεται κριτική για Studio K....Δυστυχώς κύριοι όσο πάμε..και πέφτουμε και άλλο σε επίπεδο κοριτσιών από θέμα εμφάνισης... Αχ ρε Αμαλάκι γιατί έφυγες...
Έρωτας.......
Εντομεταξυ, θα γυρίσει ξανα, ξέρει κανείς;
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Έρχεται κριτική για Studio K....Δυστυχώς κύριοι όσο πάμε..και πέφτουμε και άλλο σε επίπεδο κοριτσιών από θέμα εμφάνισης... Αχ ρε Αμαλάκι γιατί έφυγες...

Άννα και Ντάρια λέει,φολες είναι δλδ φίλε? Δελεαστικές φαίνονται πάντως,πιτσιρίκες πετιτ.Αμαλακι ποια ήταν αυτή?Ποτέ ήταν βασικά?
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Έρωτας.......
Εντομεταξυ, θα γυρίσει ξανα, ξέρει κανείς;
Έχει φύγει μόνιμα Ρουμανία μύστη μου...Δύσκολα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άννα και Ντάρια λέει,φολες είναι δλδ φίλε? Δελεαστικές φαίνονται πάντως,πιτσιρίκες πετιτ.Αμαλακι ποια ήταν αυτή?Ποτέ ήταν βασικά?
Άννα=Άνκα .Την άλλη δεν την είδα...
Αμαλάκι είναι η Αμαλία που ήταν στης Μόνικας μέχρι πέρυσι...Από τα καλύτερα GFE...και γενικά...
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Έχει φύγει μόνιμα Ρουμανία μύστη μου...Δύσκολα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Άννα=Άνκα .Την άλλη δεν την είδα...
Αμαλάκι είναι η Αμαλία που ήταν στης Μόνικας μέχρι πέρυσι...Από τα καλύτερα GFE...και γενικά...
Άνκα ήθελα να γράψω,το autocorrect κάνει τα δικά του.Τεσπα,φέρνει καλές το StudioK νομίζω.Η Αγάπη που ήταν μέχρι προχθές είναι πολύ καλή περίπτωση.Δεν είμαι Πάτρα φίλος,Τρίκαλα είμαι.Απλως αυτοί που έχουν το Κ έχουν και το στούντιο των Τρικάλων και τις φέρνουν και εδώ.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Παιδες είμαι καινούργιος στην Πάτρα, μενω κέντρο. Ποίο μ προτείνετε studio K ή Nantia's? Και τι τιμουλα στο περίπου?
Studio K έχει σελίδα στο FB οπότε έχεις μια μικρή εικόνα τί παίζει..Της Nantia's δεν ξέρουμε πληροφορίες...Αλλιώς πας περιοχή Γλαύκου στο συγκρότημα με studios... Τιμές από 30 ξεκινάνε (κάποια στον Γλαύκο 25)
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Φιλοι μ καλησπέρα, κοιτούσα τη σελίδα του studioΚ στο fb. Οι φωτο απο τις κοπέλες Ανκα Ντάρια κ Μόνικα που έχει είναι αληθεινες? Γιατι ειδα πιο πανω να λενε κατι για fake φωτο. Πείτε μου κάποιος που έχει πάει
Κάποιες είναι αληθινές,κάποιες fake... Αν δεν πας να δεις σε περατζάδα,δεν μπορείς να ξέρεις τί είναι..Προσωπικά πάω,βλέπω και αν είναι ίδια,κάθομαι,αν είναι μούφα φεύγω
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Φιλοι μ καλησπέρα, κοιτούσα τη σελίδα του studioΚ στο fb. Οι φωτο απο τις κοπέλες Ανκα Ντάρια κ Μόνικα που έχει είναι αληθεινες? Γιατι ειδα πιο πανω να λενε κατι για fake φωτο. Πείτε μου κάποιος που έχει πάει

Δεν ειναι ολες μουφα,απλα σε μερικες βαζουν αλλες κοπελες,παρομοιες αλλα πιο ωραιες και σε μερικες βαζουν φωτο που αδικουν τις κοπελες.Η Σονια πχ,της ειχαν βαλει μια φωτο που την εκανε σκυλομουρα τελειως.Απο κοντα ειναι πολυ πιο ωραια,οχι πανεμορφη αλλα αρκετα πιο ομορφη και με πολυ πιο ωραιο σωμα.Το ιδιο και με την Μαριλενα που ειναι τωρα εκει,ειχαν μια φωτο που ηταν ξαπλωμενη μπρουμυτα η κοπελα και φαινοταν μια χοντροκωλα.Απο κοντα εχει πολυ ωραιο σωμα η κοπελα και με αρκετα ωραιο προσωπο.Εγω οταν την ειδα πρωτη φορα απο κοντα επαθα "πλακα" οχι σαν εμφανιση αλλα στο ποσο την χαντακωνε η φωτογραφια.Το καλο ειναι,αν εισαι κοντα να πεταχτεις να την δεις αυτοπροσωπως.Καμια δεν ειναι οπως στις φωτο.
 

minaras85

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
33
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές Πατρινοί!! Νεος στο σάιτ, καλώς σας βρηκα λοιπόν. Θα ήθελα γνώμη για την Βικυ, στο studio Nantia. Εμφανισιακά με κέρδισε σε μια σύντομη επίσκεψη μου να δω τι παίζει.. έχει καποιος εμπειρία με την κοπελα, να με κάνει λίγο σοφότερο;
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
524
Πόντοι
81
Καλησπέρα φίλε μου κι εγώ Πατρινός είμαι, η Βίκυ πως είναι από εμφάνιση;
 

Giorgoslymp

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2020
Μηνύματα
113
Like
124
Πόντοι
1
Καμια φοιτητρια ή νεα που να κανει βιζιτεε γνωριζουμε
 

minaras85

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
33
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε μου κι εγώ Πατρινός είμαι, η Βίκυ πως είναι από εμφάνιση;
Καλησπέρα φιλαρακι… Μελαχρινή, έκφυλη θα έλεγα. Στήθος μέτριο, ωραία πόδια! 40αρα με ωραιο σώμα και φυσικό για αυτό και με κέρδισε
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Ήλθε μία καινούργια γράφουν στο Γλαύκου 120... Έχει κανείς πληροφορίες; Αξίζει μία επίσκεψη;
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Η καινούργια είναι η Άννα. Πολύ μέτρια στον αγώνα, ωραίο στήθος, ψιλογεμάτη, όμορφο πρόσωπο. Δεν ξέρω αν έχει περιθώρια βελτίωσης. Μακάρι να γίνει καλύτερη γιατί από εμφάνιση αξίζει... Η Τζούλια αξίζει και είναι σταθερή αξία σίγουρα...
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
Η καινούργια είναι η Άννα. Πολύ μέτρια στον αγώνα, ωραίο στήθος, ψιλογεμάτη, όμορφο πρόσωπο. Δεν ξέρω αν έχει περιθώρια βελτίωσης. Μακάρι να γίνει καλύτερη γιατί από εμφάνιση αξίζει... Η Τζούλια αξίζει και είναι σταθερή αξία σίγουρα...
Ωραιος φιλε εγω δεν εχω προλαβει να παω λογω δουλειας ισως παω αυριο.. δλδ ειναι σε στυλ νίκης η καινουργια φιλε.. πλακα πλακα τι κωλαρα ειχε η νικη διαστημική
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
Καινουργια έφηξη στο μονικας… ευα κοντο μελλι μαυρο μέτριο προσωπο βυζι οχι αλλα κωλαρα δυνατη για αφυροκοπημα ..τιμήθηκε κ δεν μπορω να πω οτι έκλαψατο 30 ρι
 

Addicted1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
54
Like
64
Πόντοι
0
Οι 2 καινουργιες είχαν ξανά έρθει.. Μάλλον με άλλο όνομα κλασικά... Με την Μαίρη πηγε κανεις;παντως εμφανισιακά μέχρι στιγμής η καλυτερη είναι η Λαρισα..
Δυστυχώς εδώ στην πατρα μας έχει φάει η μαρμάγκα
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Όταν λες δύο καινούργιες; Σε ποιες αναφέρεσαι;
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Οι 2 καινουργιες είχαν ξανά έρθει.. Μάλλον με άλλο όνομα κλασικά... Με την Μαίρη πηγε κανεις;παντως εμφανισιακά μέχρι στιγμής η καλυτερη είναι η Λαρισα..
Δυστυχώς εδώ στην πατρα μας έχει φάει η μαρμάγκα

Το StudioK βλέπω αλλάζει συχνά τις κοπέλες και στις φωτογραφίες τουλάχιστον,φαίνονται τούμπανα.Βεβαια μερικές από αυτές που έρχονται και Τρίκαλα,είναι φολες και καμία σχέση με τις φωτό.Το ίδιο παίζει και εκεί?
 

Addicted1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
54
Like
64
Πόντοι
0
Όταν λες δύο καινούργιες; Σε ποιες αναφέρεσαι;
Μαίρη και ευα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το StudioK βλέπω αλλάζει συχνά τις κοπέλες και στις φωτογραφίες τουλάχιστον,φαίνονται τούμπανα.Βεβαια μερικές από αυτές που έρχονται και Τρίκαλα,είναι φολες και καμία σχέση με τις φωτό.Το ίδιο παίζει και εκεί?
Ακριβως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom