Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατησίων 339 (μασαζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΡΙΞΟΣ20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία

ΦΡΙΞΟΣ20

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Με αφορμη το ενδιαφερον για το εν λογω καταστημα ,ας συγκεντωσουμε εδω τις κριτικες.
Απο το ροστερ εχω διακρινει τις αριστες υπηρεσιες της Ευας και της Χριστίνας .Ελληνίδα και Ρουμάνα αντίστοιχα κατά δήλωσή τους .
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Με αφορμη το ενδιαφερον για το εν λογω καταστημα ,ας συγκεντωσουμε εδω τις κριτικες.
Απο το ροστερ εχω διακρινει τις αριστες υπηρεσιες της Ευας και της Χριστίνας .Ελληνίδα και Ρουμάνα αντίστοιχα κατά δήλωσή τους .
χεσε μας ρε Νικολακι πρωι πρωι να πουμε.. Ακου αριστες υπηρεσιες,αυτο ελιπε με τοσα φραγκα που περνουν να μην προσφερουν κιολας.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
δωσε ομως και μια περιγραφη των κοριτσιων....απο εμφανιση μεχρι υπηρεσιες....το οτι ειναι αριστες αυτο ειναι σχετικο....
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Πατησίων 339Β, 1ος όροφος, Magic Spa.
Κατά πως φαίνετα υπό νέα διεύθυνση.
Πόρτα Ελένη, νεαρά φυσικοθεραπεύτρια (λευκή μπλούζα), αγνώστων λοιπών υπηρεσιών (μάλλον μόνον μασάζ). Μέτριο ύψος, μελαχρινή, μαζεμένο μαλλί, λεπτή, Ελληνίς.
Λοιπό προσωπικό:
- Πωλίνα, Ρουμάνα, μελαχρινή, σπαστό μαλλί, προς λεπτή, ψηλή, αεράτη!
- Χριστίνα, ομοίως Ρουμάνα, ξανθιά, κοντό μαλλί, κιλά ό,τι πρέπει (για μένα) καμπυλάτη, με σωστό μπροστινό σύστημα , πολλά υποσχόμενη (Ρουμανιές ...!), εκφυλ...... ! Θα μπορούσε να την πει κανείς Ρωσσίδα (η αρρώστια μας ...)!
- Εύα, Ελληνίς, μελαχρινή, μακρύ μαλλί, λεπτή, μέτριο ύψος, ενδιαφέρουσα περίπτωση!
- Σύλβια, Βραζιλιάνα κατά δήλωση (ούτε πέρασε, ούτε ακούμπησε Βραζιλία), μελαχρινή ομοιάζει με τσιγγανούλα, μαλλιά μαύρα πλεγμένα σε μακρυά κοτσίδα, λεπτή, χαμογελαστή, προκλητική πασσαρέλα! Κάτω από το κοντό φουστάνι κρύβει διάφορα tattoo (για όσους ενδιαφέρονται )!
Ηλικίες γενικώς προmilf.
Παρέχονται όλες οι υπηρεσίες από όλες.
Η Σύλβια μέτριο μασάζ, μέτριες και οι λοιπές υπηρεσίες, παρότι κρίνεται συμμετοχική κατά τον πε.....σμό  και το πισο....τό , με σχετικές κραυγές κλπ κινήσεις ...!
Τιμή 80€, διάρκεια 45 λεπτά.
Προσφέρεται b2b υπηρεσία σε σχετικά υψηλή τιμή (120€), σε ειδικό ( δωμάτιο, το οποίο είναι εξοπλισμένο με στρώμα στο δάπεδο. Η Ελένη διατείνεται ότι όλες είναι εξαιρετικές στο b2b. Δεν μπορώ να ενημερώσω, διότι δεν είχα σχετική εμπειρία .
Γενικά ο χώρος είναι προσεγμένος και καθαρός.
Το κατάστημα αποτελεί σίγουρο μπριζολάδικο, χωρίς περιστροφές και από την πρώτη φορά!

Καλά φαγοπότια...!!!

  :2funny:  ο νικολακηs μολιs τωρα γραφτηκε.  με αυτον τον τροπο τον υποδεχεσαι?  :grin:

Από τα ... μούτρα τον πήραμε, παρότι δεν μου μοιάζει πολύ ... "νέος" ...! :rolleyes: 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
δωσε ομως και μια περιγραφη των κοριτσιων....απο εμφανιση μεχρι υπηρεσιες....το οτι ειναι αριστες αυτο ειναι σχετικο....
ξερειs κατι?  δεν εχω τι να κανω.    θα πεταχτω με το μηχανακι, και θα τιs δω πωs ειναι.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Από τα ... μούτρα τον πήραμε, παρότι δεν μου μοιάζει πολύ ... "νέος" ...! :rolleyes: 
  ξερω εγω ρε βαλεντινε?  εκανε πριν μια ωρα εγγραφη και αμεσωs ανοιξε σελιδα για το 339.    κατασκοποι εχουμε γινει εδω μεσα.   
 
OP
OP
Φ

ΦΡΙΞΟΣ20

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
χεσε μας ρε Νικολακι πρωι πρωι να πουμε.. Ακου αριστες υπηρεσιες,αυτο ελιπε με τοσα φραγκα που περνουν να μην προσφερουν κιολας.
Δημητράκη μας μην υποτιμάτε το post...λέγοντας πρωινές μαλακίες
 
OP
OP
Φ

ΦΡΙΞΟΣ20

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
   :2funny:  ο νικολακηs μολιs τωρα γραφτηκε.  με αυτον τον τροπο τον υποδεχεσαι?  :grin:
μου ειναι άγνωστος ο Δημητράκης και ουτε χρειάζομαι την υποδοχή του ..άλλωστε ειμαι εμπειρος στο να διακρίνω τους μαλάκες ...
 
OP
OP
Φ

ΦΡΙΞΟΣ20

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
  ξερω εγω ρε βαλεντινε?  εκανε πριν μια ωρα εγγραφη και αμεσωs ανοιξε σελιδα για το 339.    κατασκοποι εχουμε γινει εδω μεσα.   
διάβασα με προσοχή τους όρους του site .Δεν ειδα να μου το απαγορευει να ανοιξω σελίδα με φρέσκια εγγραφή.Πάντως  εσένα επειδή έχουμε ανταλάξει απόψεις σε θεωρω σοβαρό ...και δεν ειναι ανάγκη να ανησυχείς ..απλώς αναγκάστηκα να αλλάξω username..
 
OP
OP
Φ

ΦΡΙΞΟΣ20

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
δωσε ομως και μια περιγραφη των κοριτσιων....απο εμφανιση μεχρι υπηρεσιες....το οτι ειναι αριστες αυτο ειναι σχετικο....
όλα στο πιάτο τα θέλεις ...πολύ καλό μασάζ και μπριζόλιασμα....Ευα μελαχρινή με οχι τόσο όμορφο πρόσωπο και σώμα με πιασίματα στη περιφέρεια...πολυ καλό μασάζ και δυναμική συμμετοχή στο φαγοπότι...Χριστίνα : νεαρά με πλούιο στήθος ...τατοο στη μέση ...θα ελεγα κοντούλα ...φροντίζει τον πελάτη στο μασάζ , δεν τεμπελιάζει στο μπριζόλιασμα..
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
διάβασα με προσοχή τους όρους του site .Δεν ειδα να μου το απαγορευει να ανοιξω σελίδα με φρέσκια εγγραφή.Πάντως  εσένα επειδή έχουμε ανταλάξει απόψεις σε θεωρω σοβαρό ...και δεν ειναι ανάγκη να ανησυχείς ..απλώς αναγκάστηκα να αλλάξω username..
  ενταξει σορρυ νικολαε, οποιοs και να εισαι.   
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, συγνώμη αλλά τι είναι το b2b;

Προσφέρεται b2b υπηρεσία σε σχετικά υψηλή τιμή (120€), σε ειδικό ( δωμάτιο, το οποίο είναι εξοπλισμένο με στρώμα στο δάπεδο. Η Ελένη διατείνεται ότι όλες είναι εξαιρετικές στο b2b. Δεν μπορώ να ενημερώσω, διότι δεν είχα σχετική εμπειρία .
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom