Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Το θρεντ είναι για γκιλφάκηδες.

Πουλί, είσαι  :offtopic:  για το θρεντ


Μετά από 30 χρόνια μπορείς να μπεις
και να συμμετάσχεις στο θρεντ αυτό !  :rockon: :rockon:

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙ Η ΤΥΠΙΣΑ!!!!!!!!!!!!!! ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΥΛΗΚΟ ?ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΑ ΘΥΛΑΣΤΙΚΑ. ΟΥΤΕ ΣΤΡΟΥΘΟΚΑΜΗΛΟς. ΣΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗς ΣΤΟ ΧΩΜΑ!!!!!!!!!!!!!
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
:respect:Πετρέλαιο βάζαμε στο στρατό στα κρεβάτια για τους κοριούς.
ΣΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ!!!!!!!
ΔΥΝΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΠΩΣ!!!!!!!!!!!!!
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Λύστε μου μια απορία παρακαλώ.

Εδώ εισέρχεστε για να παρτουζωθείτε; Ή για να θρέψετε τον υπερφίαλο εγωισμό σας.


ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ. ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΕΔΩ! ΕΤΣΙ ΔΕ ΝΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΡΕΠΑΙΔΙΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ?ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟς ΑΠΟ ΕΓΩΙΣΜΟ? ΛΕς ΝΑ ΜΑ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΕΝΔΟΡΦΙΝΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ????????
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Διότι είναι τρελή για τα σίδερα λέμε...
ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ. ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟ ΜΕΤΑΞΙ. ΤΑ ΣΙΔΕΡΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΣΗΜΑΔΙΑ. ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΞΟΝΙΚΗ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΑΚΟΜΑ
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Νομίζω πολύ υποτιμάτε τους νιγηριανούς και τους πακιστανούς, έχουν κι αυτοί γούστο
ΣΩΣΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΜΕ ΚΑΜΜΙΑ 50ΑΡΙΑ ΑΠΟ ΔΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΙΜΩΜΕΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ?ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΨ ΤΟΥΣ ΝΙΓΗΡΙΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ. ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΟΡΘΙΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!!!!!!!! ΕΙΣΑΙ ΓΕΝΝΑΙΕ ΙΠΠΟΤΗ ΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ????????????
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
?doctor House  εχω ενα πονο εδω στον αστραγαλο ! δεν μου γραφεις καμμια συνταγη μηπως ειναι πρωτογενης ηλιθιοτητα κανενος απο τους μαλακες που μιλαω στο bourdela. Σκεφτομαι οτι μαλλον θα πρεπει να αρχισετε να δινεται στα παιδια εδω απο 20mg εσιταλοπραμη για να ηρεμησουν, αλλα επειδη ως γνωστον τα σερατονοειδη σκευασματα θελουν 20-30 μερες να ενργησουν δεν τους γραφετε κανενα XANAX Η ΚΑΝΑ LEXOTANIL  για το ενδιαμεσο. θα ηρεμησουν και τα εγκεφαλικα κυταρα που εχουν αγχοςε απο την πολυ αγαμια.
και κανενα υπνοστεντον το βραδυ δεν θα εκανε κακο. ξερεισ ποσο καλα κοιμασε αν καταφερεις και ξεπερασεις το οτι δεν μπορεσε να τραβηξεις την βραδυνη σου μαλακια?
που βφηκαμε γιατρο του ΚΩΛΟΥ εδω μεσα ρε πουστη μου. σε φορουμ για μπουρδελα ειμαι η στην Ακαδημια Αθηνων! Ολοι οι πειστημονες εδω μαζευτηκαν. Πρωτα ανοιγεισ το λεξικο και μετα γραφεις ρε μεγαλε?????? βρισκεις μεγαλες κα ιεντυπωσιακες λεξεις για να δειξεις οτι εχεις κα ιιατρικες γνωσεις? Αν θελεις να σε πιστεψει καποιος μοστραρισε καλυτερα κανενα πτυχιο αντι να μοιραζεισ σουπερμαντολινες σαν τον Βουτσα Γελειε ε γελεις!!! Θα σου στειλω ενα βιβλιο που εχω δει να κυκλοφορει στην αμαζον ¨η Ιατρικη για ηλιθιους¨.Ειναι σειρα εχει για υπολογιστες για διαστημοπλοια αλλα εχει και για την αγαμια! Ο τιτλος:"πως να γαμησετε χωρις γυναικα¨
!!!!!!!!! :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2:
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Το πουλι μιλαει σωστα. Σ ενα πραγμα μονο δεν συμφωνω. Το θρεντ θα πρεπει να μπει στην κατηγορια γελιο-χιουμορ-ανεκδοτα-διασκεδαση
μου αρεσει που εχεισ αυταπατεσ. γιατι νομιζεισ σε διαβαζουν ρε φιλε οι γνωστοι σου?γιατ ιλεσ κατι σοβαρο?απλα ντρεπονται να σου το πουνε. σε ενα πραγμα μονο εχω και εγω αντιρηση. βγαλε εκτοσ το χιουμορ. δεν το ειχες ποτε, ουτε και τωρα
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Μεγάλη ζημιά το Αφρικανικό Σκουλαμέντο.

Η πυελονεφρίτιδα σου φέρνει υψηλούς πυρετούς και παθαίνεις ντελίριο .
επρεπε να μας ζαλιζεισ τοσες μερες τα αρχιδια για να το καταλαβεις? παρε αντιβιωση Η zinadol των 500 δυο κουτια και θα σου περασει. μονο παρτα ολα μην σου αφησει κανενα κουσουρι!!!
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
:coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:
αμα ηταν μονο για γκιλφακηδες θα ηταν καλα...
το θρεντ ειναι για γεροντολαγνους ακαποτους καταδρομεις - μελλοθανατους κασκαντερ με αυτοκτονικο ιδεασμο

ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑ ΙΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ Ο ΡΟΤΖΕΡ ΜΟΥΡΗΣ. ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Η ZINADOL εσυ θελεις Ciproxin tvn 500.
pew ston giatro na soy thn gracei giati uelei ka iantibiogramma mazi den dinetai eleyuera sta farmakeia gia ti exei polles parenergeis.  αλλα μην ανησυχεις εσυ. εξηγησε του οτι τις παρενεργειες τις εχεις απο οταν γεννηθηκες, δεν κινδυνευεις! στο λεω γιατι τα συμπτωματα μοιαζουν πολυ, ανοια οξεια μαλακιτιδα, πρηξιμο αρχιδιων κτλ
Ειναι ολα θεραπαυσιμα μην πιστευεισ οτι σου λενε. Θανατηφορα ασθνεια ειναι μονο ο καρκινος κα ιη μαλακια. ειδικα η μαλακια εχει ποσοστο θνησιμοτητας 100%. Για καποιο αγνωστο λογο η μαλακες πεθαινουν ολοι απο την μαλακια τους. Εχουν αρχισει ερευνες στο ινστιτουτο Παστερ για να βρουν τις αιτιες, μαζι με την σκληρυνση κατα ηλικια!!! (οχι κατα πλακας. γιατι πλακα δεν εχετε κανενας σας!!!)
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
αλλα αντ' άλλα κουτρουβαλα, της Παρασκευης το γαλα...
ελα, αντε γιατι παραμεγαλωσες και δεν ξερεις τι λες...
αρχιζει που αρχιζει απο μονη της η ανοια, εχεις κανει και το μυαλο σου πουρε απο τις παρτουζες...
αντε πιες το χαμομηλακι σου και τραβα στο κρεβατακι σου να κοιμηθεις μπας και ξελαμπικαρεις λιγο
αιντε κοινωνικη αγωνιστρια της πουτσας
αιντε βλαχαδερο

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][move]ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ!!!!!![/move][/size][/size][/size]
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.297
Πόντοι
25.467
επρεπε να μας ζαλιζεισ τοσες μερες τα αρχιδια για να το καταλαβεις? παρε αντιβιωση Η zinadol των 500 δυο κουτια και θα σου περασει. μονο παρτα ολα μην σου αφησει κανενα κουσουρι!!!

Τις υποδείξεις φίλα της για τον ανίκανο να σε ικανοποιήσει σύντροφο σου, καθώς και για τους επίσης ανίκανους εραστές σου. Γιατί με τόσα ψυχωσικά συμπλέγματα και τόση κακομοιριά που βγάζεις μυξοκλαίγοντας, πρέπει να είσαι εντελώς κακογαμημένη.

Τόσο πολύ μάλιστα που δεν κατάλαβες ότι η ανάρτηση η οποία σχολίασες απευθυνόταν στον πουστροκλωνο τον πουσταλεκο.
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Τις υποδείξεις φίλα της για τον ανίκανο να σε ικανοποιήσει σύντροφο σου, καθώς και για τους επίσης ανίκανους εραστές σου. Γιατί με τόσα ψυχωσικά συμπλέγματα και τόση κακομοιριά που βγάζεις μυξοκλαίγοντας, πρέπει να είσαι εντελώς κακογαμημένη.

Τόσο πολύ μάλιστα που δεν κατάλαβες ότι η ανάρτηση η οποία σχολίασες απευθυνόταν στον πουστροκλωνο τον πουσταλεκο.
[size=30pt][size=30pt]ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΝΑ ΒΡΩ ΑΝΤΡΑ. ΕΣΕΝΑ. ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΘΕΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙΣ. ΠΑΙΞΤΕ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕ ΠΕΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΧΟΡΕΨΩ Η ΧΑΡΟΚΑΜΕΝΗ!!!!!!!![/size][/size]

:heavymetalbig:
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑ ΙΗ ΜΑΡΙΝΕΛΛΑ ΔΗΛΑΔΗ?ΣΟΡΥ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΗ
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
θλιβερη κι αξιολυπητη...
ενα ανθρωπομορφο δερματινο σακι που γυροφερνει στις σκοτεινιες καταπινοντας σπερμα αγνωστων περιθωριακων για να νιωσει σημαντικη...
μια κινητη υγειονομικη βομβα, ντροπη της οικογενειας της για 40 γενεες μπρος και 40 πισω...
ενα ψυχοπαθες παρασιτο που εχει ξεφτιλισει τη γενετησια ορμη και εχει καταντησει το σωμα της υποδεεστερο απο δημοσια ουρητηρια και βοθρο νοσοκομειου...
ενα δυστυχισμενο πλασμα που με το προσωπειο του θρασους και της δηθεν απελευθερωσης περιμενει καρτερικα τον τελευταιο αντρα που θα το λυτρωσει απο το μαρτυριο που ζει, τον χαρο...
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Η γνώμη μου είναι ότι ο καθένας και η καθεμία μπορεί να διαθέτει το σώμα του όπως θέλει και επιθυμεί. Η συγκεκριμένη αν και εφόσον και ανεξάρτητα αν η συμπεριφορά της είναι ψυχοπαθολογική δεν εμπλέκει ανήλικους ή δεν χρησιμοποιεί καταναγκαστικές μεθόδους στις συνευρέσεις της είναι ελεύθερη να κάνει ότι θέλει. Η εμφάνιση, η ηλικία της κλπ είναι αδιάφορα όποιος θέλει χρησιμοποιεί τις υπηρεσίες της οι υπόλοιποι απλά δεν ασχολούμαστε με κάτι που δεν εμπίπτει στη σφαίρα των ενδιαφερόντων μας. Καλό βράδυ
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.297
Πόντοι
25.467
Η γνώμη μου είναι ότι ο καθένας και η καθεμία μπορεί να διαθέτει το σώμα του όπως θέλει και επιθυμεί. Η συγκεκριμένη αν και εφόσον και ανεξάρτητα αν η συμπεριφορά της είναι ψυχοπαθολογική δεν εμπλέκει ανήλικους ή δεν χρησιμοποιεί καταναγκαστικές μεθόδους στις συνευρέσεις της είναι ελεύθερη να κάνει ότι θέλει. Η εμφάνιση, η ηλικία της κλπ είναι αδιάφορα όποιος θέλει χρησιμοποιεί τις υπηρεσίες της οι υπόλοιποι απλά δεν ασχολούμαστε με κάτι που δεν εμπίπτει στη σφαίρα των ενδιαφερόντων μας. Καλό βράδυ

Πολύ σωστά.

Η αυτοδιάθεση όμως δεν είναι δικό της, και μόνον, προνόμιο. Είναι προνόμιο όλων.

Συνεπώς, ας μην κρίνει και ας μην ασχολείται και αυτή.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Πολύ σωστά.

Η αυτοδιάθεση όμως δεν είναι δικό της, και μόνον, προνόμιο. Είναι προνόμιο όλων.

Συνεπώς, ας μην κρίνει και ας μην ασχολείται και αυτή.
Αυτό εννοείται
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.256
Κριτικές
2
Like
2.041
Πόντοι
216
Eva, με όλο το θάρρος, αλλά, λύσε μου μια απορία.
Μιας και, μίαμιση σχεδόν δεκαετία μετά, εμφανίστηκες και ξέθαψες ένα νεκρό thread, με μόνη παλέτα απαντήσεων να είναι η εγωκεντρική, ψυχαναγκαστική σχεδόν, ειρωνική επιθετικότητα... όντως είσαι τόσο αηδιασμένη απο τις απαντήσεις που λαμβάνεις (τις οποίες, παρεπιμπτόντως, θα έπρεπε να περιμένεις, κρίνοντας απο το τι λές, και που), ή μήπως σε φτιάχνει όλη αυτή η επικέντρωση γύρω απο το άτομό σου; Με τόση καφρίλα εδώ μέσα, απορώ πραγματικά, που τόσα χρόνια ήσουν "μούγκα στη στρούγκα" και ξαφνικά γύρισες τούμπα και άρπαξες πολεμική παντιέρα...
Κοίταξε, δεν είναι κακό να θέλεις την επιβεβαίωση οτι ακόμα κρατάς και μετράς σα γυναίκα, οτι μπορείς ακόμα να τραβάς την προσοχή... αλλά, καλή μου, επιλέγεις το λάθος τρόπο, και, μόνο κακό θα σου κάνει μια τέτοια επιλογή.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406
μου αρεσει που εχεισ αυταπατεσ. γιατι νομιζεισ σε διαβαζουν ρε φιλε οι γνωστοι σου?γιατ ιλεσ κατι σοβαρο?απλα ντρεπονται να σου το πουνε. σε ενα πραγμα μονο εχω και εγω αντιρηση. βγαλε εκτοσ το χιουμορ. δεν το ειχες ποτε, ουτε και τωρα
Για να σου απανταω μαλοον εχω αρκετο. Το τι κανεις στη ζωη σου ειναι δικαιωμα σου. Αν και προσωπικα μου προκαλεις αηδια, περισσοτερο αν σκεφτεις οτι υπαρχουν "εργαζομενα" κοριτσια που δεν πανε με δυο πελατες ταυτοχρονα και αυτες οι κακομοιρες ονομαζονται πουτανες κι εσυ παιρνεις ενα στρατο για πλακα. Δεν θα σ εκραζα , γιατι σε σιχαινομαι οπως σιχαινομαι τους gay,τραβελια κλπ σεβομαι ομως το δικαιωμα τους στη διαφορετικοτητα και στις επιλογες τους και μακαρι να φτασουμε στο επιπεδο της Ταυλανδης, οπου οι ανθρωποι αυτοι ειναι πληρως ενσωματωμενοι στην κοινωνια και εχουν μια κανονικη ζωη. Ομως δεν μ αρεσει το υφακι σου και οτι κραζεις πουτανιαριδες στο site που ειναι κατ εξοχην για πουτανιαριδες. Ακομα και δικιο να εχεις για το δικαιωμα σου να παρτουζωνεσαι με πολλους μαζι, το χανεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom