Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
δεν βαριέσαι να τσακώσεσαι ? εδώ μέσα παίζει πολύ τρολάρισμα μην δείνεις σημασία 
άσχετο..
πως και δεν κανονίζεις πάρτυ σε theater που έχει και gloryholes ?
ποιος σου ειπε οτι δεν κανονιζω?απλα προτιμω αλλες χωρες που υπαρχουν σοβαροι αντρες! Στο AT με ολους τουσ μαλακες θα παω ξανα? δεν λεει. δοκιμασε μοναχο βερολινο νεα υορκη και ελλα πεσ μου την διαφορα και γιατι να παω εδω σε adult theater!
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
RE ARXIMALAKA AFOY OLA TA METADATA LEIPOYN APO THN FVTOGRAFIA. H FVTOGRAFIA DHMIOYRGHUHKE SHMERA TI MALAKIES MOY TSAMPOYNAS
EXEIS THN AYUENTIKH NA THN STEILEIS? KANE THN CROP KAI STEILTHN SAN JPG.
DEN EIMASTE OLOI MALAKES. DOYLEYV ME OPTIKA 39 XRONIA EINA IH DOYLEIA MOY. OTAN ESY HSOYNA SPERMA AKOMA EGV SXEDIAZA FAKOYS GIA TO STRATO KAI THN AEROPORIA KAI MOY LES MALAKIES??????
EXEIS TA META DATA NAI H OXI THN AYTHENTIKH FOTO? TA YPOLOIPA EINA IKARAGKIOZILIKIA. PHGAINE STON FOTOGRAFO THS GEITONIAS SOY NA SOY DEIJEI AN DEN XEREIS TI SOY LENE

η Φωτο δημιουργηθηκε, αποθηκευτηκε, τροποποιηθηκε και διαβαστηκε για να ανεβει εδω στις

8/6/2019 3:29:23 πμ


τι παπαρες μας λες??

και η ΠΡΩΤΗ φωτο που δημοσιευσες εχει τα ιδια μεταντατα αλλα με αυτα τα στοιχεια¨8/6/2019 4:01:38 πμ
8/6/2019 4:01:38 πμ
τωρα με τις ωρες βρειτε ακρη εσεις επι 30 λεπτα η κοπελα κραταγε το κινητο και τραβαγε φωτο!!!!!!!
ωρε μαλακια που σε δερνει αγορι μου.
ειπαμε την προηγουμενη και την επομενη φωτο οχι μετα απο μια ωρα. αλλα ξεχασα στις επαγγελματικες φωτογραφισεις πολλες φωτο πετιουνται γιατι δεν εινα ικαλες κα ιεχουν πολλα κενα. Δεν ανεβαζεις και το βιντακι αγορι μου να το δουν και τα υπολοιπα παιδια εδω μεσα να το απολαυσουν? γιατι με το ψεμα μας επνιξες!!!!!!!!!
ακου εκει αληθινες φωτογραφιες του!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι εικονιδιο να βαλω γαμω τι μου που ειμαι και γρια και δεν ειμαι και μοντερνα οπωσ τα βληματα εδω μεσα.
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
εσυ εισαι ρε σαψαλο;
δεν πεθανες στην αρτα;
ναι ρε συ εγω ειμαι!!! μολισ διαβασα τοπροφιλ σου και στο αντιγραφο εδω για να μαθαινει και ο κοσμος ποσο μαλακας αγενης και κακος εισαι και να μην νομιζουν οτι τα βαζεις μονο με μενα
Το ποιο κατω ειναι μυνημα στο προφιλ του απο αλλη εδω μεσα για την ιδια συμπεριφορα. ρε μεγαλε δεν πας σε κανεναν γιατρο! Εχεις αντικοινωνικη συμπεριφορα κα ιεισαι επικινδυνος τελικα. φοβαμαι οτι καποια θα την πληρωσει απο σενα και την μαλακια που σε δερνει.
ΑΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ 56 ΧΡΟΝΙΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙς ΜΑΛΑΚΙΑ 400 ΕΤΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗς ΤΟΥΡΚΟΚΡΑΤΙΑΣ αγορι μου. Ρε μαποας κα ιεισαι πουστης κα ιτα λες ολα αυτα γιατι οσες φορες ακουσα τετοιες φασιστικες νοοτροπιες ηταν απο πουστηδες με ολη την κακη ενοια της λεξης επειδη πιστευαν οτι τους τρωω τους γκομενους.
ουτε ο Γκεμπελσ ρε μεγαλε δεν ηταν τοσο μαλακας! ειχε περισσοτερο τακτ οταν μιλαγε. Εσυ δεν θα ηθελες καποια στιγμη να γαμησεις στην ζωη σου να δεις πως ειναι να εισαι χαλαρος και ευτυχισμενος?? σε διαβεβαιω αν πας εστω και μια μονη φορα με γυναικα. οποια γυναικα και να εινα ιαυτη, αρκει να ανηκει στους  homo sapiens και οχι στην συνωμοταξια των βοοειδων θα δεις ποσο ομορφα ειναι να εισαι ανθρωπος! θα εκτιμησεις το ειδος που υποτιθετε οτι ανηκεις. Εχεις μπλεξει τους homo sapiens με τους home sapious!!! κριμα παιδι σε αυτη την ηλικια και να πασχεισ απο τετοια παθηση!!!

οριστε και η υπογραφη σου στο προφιλ σου για να βλεπουν και οι υπολοιποι με τι ποιοτητα ανθρωπου εχουν να κανουν!!

φρεσκο πουλογαμησι στον ψευτη acapoeira --->
Θα σε παρακαλεσω ειλικρινα να σταματησεις να γραφεις στη σελιδα
Μου γιατι εχω προβλημα
Δε ξερω γιατι τοσο μισος αλλα ειλικρινα δεν ειμαι ουτε ο σκουτερ ουτε ο πριονιδης
Μονο αυτο το ονομα ειχα κ
Ξαναεφτιαξα προφιλ για να ενημερωσω πως θαθελα να σταματησει
Εγω δεν το ξεκινησα για να εχω επιθεση απο εσας αλλα για να περναω καλα
Ολα τα υπολοιπα δε με ενδιαφερουν
Σε παρακαλω αφου δεν το σβηνουν οι υπευθυνοι προσπαθησε να μη ξαναγραψεις μπας κ σταματησει ολο αυτο, ειλικρινα εχω προβλημα που δε θελω να στο αναλυσω αποδω
Δε νομιζω να σ εχω κανει κατι για να φερεσαι κ μιλας ετσι
Ο παναγακης γνωριζω γιατι το κανει κ ειναι ατομο διαταραγμενο κ οπως φερθηκε απο κοντα κ γενικοτερα!!
Σε παρακαλω ειλικρινα!!! Νασαι καλα
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ναι ρε συ εγω ειμαι!!!  :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:
πολλα λες θεια
με συγχωρεις εαν σε εθιξε η ερωτηση μου
ειχα μαθει οτι πεθανες στην αρτα και εγινε η κηδεια σου με πληθος κοσμου
αλβανοι, αραπηδες, ματακηδες, επιδειξιες, ολος ο καλος ο κοσμος
αν ζεις τελικα σου ευχομαι να εισαι καλα και να ζησεις μεχρι τα βαθια γεραματα

Υ.Γ.1: το μηνυμα που αντεγραψες απο το προφιλ μου ηταν απο εναν τραβεστι περουκακια που εμπαινε εδω για ψωνιστηρι και ενοχλουσε κοσμο και τον τραμπουκιζαμε μεχρι που διαγραφηκε. αλλα ηταν τοσο ηλιθιος που νομιζε οτι εστειλε pm και εγραφε δημοσια στο προφιλ

Υ.Γ.2: εμενα με εκνευριζουν λιγο οι τυποι και οι τυπισσες που μπαινουν σε ενα σαιτ που αφορα κοσμο που πληρωνει για να γαμησει πουτανες και λενε οτι οσοι το κανουν ειναι μαλακες κλπ. ειμαι τετοιο αγορι εγω, δεν γουσταρω τετοιες παπαριες. καταλαβες θεια;
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
πολλα λες θεια
με συγχωρεις εαν σε εθιξε η ερωτηση μου
ειχα μαθει οτι πεθανες στην αρτα και εγινε η κηδεια σου με πληθος κοσμου
αλβανοι, αραπηδες, ματακηδες, επιδειξιες, ολος ο καλος ο κοσμος
αν ζεις τελικα σου ευχομαι να εισαι καλα και να ζησεις μεχρι τα βαθια γεραματα

Υ.Γ.1: το μηνυμα που αντεγραψες απο το προφιλ μου ηταν απο εναν τραβεστι περουκακια που εμπαινε εδω για ψωνιστηρι και ενοχλουσε κοσμο και τον τραμπουκιζαμε μεχρι που διαγραφηκε. αλλα ηταν τοσο ηλιθιος που νομιζε οτι εστειλε pm και εγραφε δημοσια στο προφιλ

Υ.Γ.2: εμενα με εκνευριζουν λιγο οι τυποι και οι τυπισσες που μπαινουν σε ενα σαιτ που αφορα κοσμο που πληρωνει για να γαμησει πουτανες και λενε οτι οσοι το κανουν ειναι μαλακες κλπ. ειμαι τετοιο αγορι εγω, δεν γουσταρω τετοιες παπαριες. καταλαβες θεια;

μηπως κρατησες κα ιτο χαρτι της κηδειας μου ρε βλαμμενε!!!!!! η σε εθιξε η απαντηση μου???????
οπως ειποες μολις τωρα αλλη μια μεγαλειωδη παπαρα οτι πεθανα ετσι εινα ικα ιολα τα αλλα που εχεις πει μεχρι τωρα για ολους, οχι μονο για μενα. Αυτο αποδυκνειεσαι ψευτης συκοφαντης κτλ ευγενικα χαρισματα που απλοχερα σκορπας εδω μεσα σε ολους. Αληθεια εχεις μετρησει με ποσους η ποσες εχεις τσακωθει εδω μεσα να μας κανει μια σουμα να δουμε κα ιεμεις ολους του μαλακες που τραβας επανω σου εσυ και οχι τοσες χιλιαδες αλλα ατομα εδω μεσα?ΜΑΛΑΚΟΜΑΓΝΗΤΗ ΕΧΕΙΣ Η ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΙ?να ξερω να μην σου ξαναμιλησω. Εκτος αν τωρα μας ξεφουρνισεις οτι πιστευεις και στα φανατασματα!! Λες να σου μιλαω απο το υπερπεραν? Κοιτα το καλυτερα μπορει να εχεις κληρονομικο χαρισμα και να βγαλεις λεφτα να φυγεις και απο εδω μεσα και να καθαρισει και το μερος. να γαμησει και κανενανς ανθρωπακος γιατι εσυ απο οτι λες το χειροτερο σου ειναι το να σε βαλουν να γαμησεις γυναικα! Αμφιβαλω αν υπαρχει ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΔΕΧΕΤΕ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ. ΚΑΤΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟ ΕΡΓΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ. Τις καταλαβαινω. Οσο για την απορια σου και καποιων αλλων παω και εγω με πουτανες μην ανησυχεις δεν εχετε μονο εσεις την αποκλειστικοτητα! Με μια διαφορα μονο. Εγω ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ! ενω εσεις πληρωνετε γιατι ειστε ΔΟΥΛΕΙΑ. Δεν κατηγορω κανεναν που παει με πουτανες αλλα μονο ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΓΙΑΤ ΙΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ. Αυτο λεει και ο Ασκητης απο οτι εχω ακουσει. Δεν ειμαι Δοκτορ στην ιατρικη αλλα στην φυσικη, αλλα κατι τετοιο καταλαβαινω με τις πτωχες μου γνωσεις!!! ζητω οι πουτανες κατω οι μαλακες!!! ΟΛΕ VIVA ZAPATA! η θεια ή γιγιουλα εινα ιεδω και εχει 500 γκομενους κα ιεσυ με το ζορι εχεις μια χουφτα γεματη κάλους!!! (εβαλα τον τονο για να μην παρεξηγηθω στο κάλους λεω) κριμα που δεν μπορω να βαλω καιενα εικονιδιο ρε γαμωτι μου. κοτζαμ διδακτωρας και να τα κανω ....μπουρδελο με τα εικονιδια! Φτου μου ρε η ξεφτιλω!!!
φιλια παω να κοιμηθω για τωρα αυριο εχω 6 φρεσκα τεκνα 22χρονα και 3 κοπελιτσες 22-26 να ξεπεταξω η κακομοιρα. Τι δυστυχια και αυτη. Να πρεπει να χυνω ολο το βραδυ!!! Μια ζωη πληρωνω αμαρτιες ...δικες μου!!!! LOL LOL LOL!!!
οπως ειπες
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Ευακι ελα Θεσσαλονίκη να βγάλουμε γουστα κοριτσαρα μου και μην ασχολείσαι με το κάθε τσουτσεκι
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Οσο για την απορια σου και καποιων αλλων παω και εγω με πουτανες μην ανησυχεις δεν εχετε μονο εσεις την αποκλειστικοτητα! Με μια διαφορα μονο. Εγω ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ! ενω εσεις πληρωνετε γιατι ειστε ΔΟΥΛΕΙΑ. Δεν κατηγορω κανεναν που παει με πουτανες αλλα μονο ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΓΙΑΤ ΙΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ.
συγγνωμη δεν το ηξερα οτι πας κι εσυ με πουτανες
βασικα δεν ηξερα οτι υπαρχουν πουτανες που πληρωνονται για να πανε με αντρες και πανε τσαμπα με παραγινομενες θειες που μιλανε και ψεκαζουν 14 αφροδισια combo

τωρα οσον αφορα την αλλη μαλακια που εγραψες οτι κατηγορεις οσους πανε μονο με πουτανες επειδη το εχουν αναγκη
δηλαδη ενα παιδι 18 χρονων σε καροτσακι που δεν εχει αλλη επιλογη και παει μονο με πουτανες το κατηγορεις;
και λες εμενα αντικοινωνικο και χαμηλης ποιοτητας ανθρωπο;

αντικοινωνικη και χαμηλης ποιοτητας εισαι εσυ που το μικροβιωμα σου εχει dna μεχρι κι απο τσοπανοσκυλο της ωκεανιας
αντε σουργελο...
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
συγγνωμη δεν το ηξερα οτι πας κι εσυ με πουτανες
βασικα δεν ηξερα οτι υπαρχουν πουτανες που πληρωνονται για να πανε με αντρες και πανε τσαμπα με παραγινομενες θειες που μιλανε και ψεκαζουν 14 αφροδισια combo

τωρα οσον αφορα την αλλη μαλακια που εγραψες οτι κατηγορεις οσους πανε μονο με πουτανες επειδη το εχουν αναγκη
δηλαδη ενα παιδι 18 χρονων σε καροτσακι που δεν εχει αλλη επιλογη και παει μονο με πουτανες το κατηγορεις;
και λες εμενα αντικοινωνικο και χαμηλης ποιοτητας ανθρωπο;

αντικοινωνικη και χαμηλης ποιοτητας εισαι εσυ που το μικροβιωμα σου εχει dna μεχρι κι απο τσοπανοσκυλο της ωκεανιας
αντε σουργελο...

τροποποιηση τελευταιασ στιγμης τα COMBO ειναι 69 και οχι 14. Δεν ειμα ιαπλη πουτανα. Ειμαι σουπερ πουταναρα, γαμιολα καριολα κτλ. Διαχρονικες αξιες που δεν τις εγκαταλειπω για κανεναν μαλακα σαν την παρτυ σου.
Υ.Γ επειδη δεν το καταλαβαινεις θελω να σου το τονισω. ΣΕ ΒΡΙΖΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!! ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΣΟΥ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΨΩΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΦΑΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΒΡΙΣΙΕΣ. ΜΗΝ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΑΛΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΑΔΙΑΒΑΣΤΗ! ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ.
απαντηση ανα παραγραφο

τωρα οσον αφορα την αλλη μαλακια που εγραψες οτι κατηγορεις οσους πανε μονο με πουτανες επειδη το εχουν αναγκη
δηλαδη ενα παιδι 18 χρονων σε καροτσακι που δεν εχει αλλη επιλογη και παει μονο με πουτανες το κατηγορεις;
και λες εμενα αντικοινωνικο και χαμηλης ποιοτητας ανθρωπο;
============================================================
Αρα εισαι παιδι με καροτσακι και καταφευγεις στις πουτανες?
Και επειδη εισαι πολυ ποιο μαλκακας απο οσο ισχυριζεσαι, εχω μερικα τετοια παιδακια στην παρεα μου για να λεω οτι ειμαι ............καλη!!! εσυ ποσες τετοιες κοπελες εχεις εστω μεγαλης ηλικιας σα νεμενα που εχουν και αυτες αναγκες; Ειδες πως σου βγαινει ο ρατσισμος απο τις ιδιες τις παρατηρησεις σου; ποτε εκανες εσυ μια τετοια καλη πραξη δεν μας ειπες;γιατι πρεπει να την κανει μια πουτανα η ενας επαγγελματιας του ειδους;ΑΡΑ ΒΟΥΛΩΣΕ ΤΟ και σταματα να κανεις τον Χιτλερ. Αυτος αυτοκτονησε κανε μας λοιπον και συ την χαρη να τον ακολουθησεις να μην παει και κανενας ανθρωπακος φυλακη εξ αιτιας σου, αν και πιστευω ο δικαστης θα του δωσει αναστολη γιατι θα εχει πειτελεσει κοινωνικο εργο διακεκριμενης αξιας!!!
Επισης αν καποιος απ οεδω 18χρονος με καροτσακι καταλαβε αυτο που ειπες εσυ του ζηταω συγνωμη αλλα δε ννομιζω!!!
===============================================================
συγγνωμη δεν το ηξερα οτι πας κι εσυ με πουτανες
βασικα δεν ηξερα οτι υπαρχουν πουτανες που πληρωνονται για να πανε με αντρες και πανε τσαμπα με παραγινομενες θειες που μιλανε και ψεκαζουν 14 αφροδισια combo
====================================================================
το λες λες κα ιηξερες οτιδηποτε αλλο εχουμε συζητησει εδω μεσα οσο για το
"αντικοινωνικη και χαμηλης ποιοτητας εισαι εσυ που το μικροβιωμα σου εχει dna μεχρι κι απο τσοπανοσκυλο της ωκεανιας
αντε σουργελο..."
ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΟΥ ΛΕΩ ΒΡΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΑΥΤΟ!!!!!!!. ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ. ΑΠΟ ΤΣΟΠΑΝΟΣΚΥΛΟ ΩΚΕΑΝΙΑΣ.  και καλα εγω να εχω το DNA του τσοπανοσκυλου!!! Αποτελω και πρωτυπο. ΕΣΥ ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!! ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. Ειναι γνωστο φυσικα οτι το προαναφερθεν τσοπανοσκυλο εχει και υψηλο IQ αλλα εσυ εισαι μαλλον μιξη και με γεωσκωληκα γι αυτο σου λειπει το αναλογο χαρακτηριστικο!!!!!!

Οσο για τις πουτανες που λες οσο κα ιαν σου φαινεται ανηκουστο ανηθικο ασχημο κακογουστο και αλλα τραγελαφικα του ζελε που εσυ ονομαζεισ εγγεφαλο, ναι εινα ιΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΝ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ!!  Δεν το ειχες σκεφτει ποτε οτι μπορει και αυτες να χυνουν να καυλωνουν να ερωτευονται να γουσταρουν να αγαπανε κτλ ανηθικα που κανουν οι γυναικες? Τι νομιζες οτι ειναι απλα ζωα επειδη σε ανεχονται να βιαζεις το σωμα τους επειδη εχουν αναγκη? ΛΑΘΟΣ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΖΩΩΟΝ ΟΧΙ ΑΥΤΕΣ. Αυτες ειναι γυναικαρες που αντεχουν πραγματα που εσενα θα σε εστελνανα στο Δρομοκαειτιο σε 1 λεπτο. ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΙΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΛΕΡΩΝΕΙΣ!!!
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
συγγνωμη δεν το ηξερα οτι πας κι εσυ με πουτανες
βασικα δεν ηξερα οτι υπαρχουν πουτανες που πληρωνονται για να πανε με αντρες και πανε τσαμπα με παραγινομενες θειες που μιλανε και ψεκαζουν 14 αφροδισια combo

τωρα οσον αφορα την αλλη μαλακια που εγραψες οτι κατηγορεις οσους πανε μονο με πουτανες επειδη το εχουν αναγκη
δηλαδη ενα παιδι 18 χρονων σε καροτσακι που δεν εχει αλλη επιλογη και παει μονο με πουτανες το κατηγορεις;
και λες εμενα αντικοινωνικο και χαμηλης ποιοτητας ανθρωπο;

αντικοινωνικη και χαμηλης ποιοτητας εισαι εσυ που το μικροβιωμα σου εχει dna μεχρι κι απο τσοπανοσκυλο της ωκεανιας
αντε σουργελο...


ΕΠΙΣΗς ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΗ ΣΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΣΟΥ.  Αφενος μεν το πουλι εχει μυαλο & χιουμορ και ειναι τζεντλεμαν, πραγμα που δεν εισαι με τιποτα εσυ, αλλα φοβαμαι οτι αν καποιος το καρφωσει στον Αρκα και διαβασει τα κειμενα σου μπορει ο ανθρωπος η να αυτοχειριαστει και να μεινουμε ολοι χωρις χαμογελο ή ακομα χειροτερο να αποσυρει και οτι εχει γραψει. εκει που καταντανε τα σκιτσα του δεν θα εχει και πολυ αδικο.
ΖΗΤΩ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ!!!!!!!!!(ολων των ειδων)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.297
Πόντοι
25.467
Ευτυχώς που δεν ασχολείσαι με μαλάκες και πουτανιάρηδες.

Φαντάσου να ασχολούσουν κιόλας. Με πενήντασέλιδα υπομνήματα θα απαντούσες.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.294
Κριτικές
1
Like
35.325
Πόντοι
6.256
Αυτή όπως πάει με τα σεντόνια που γράφει θα μας βάλει στον ίσιο δρόμο, θα κόψουμε το μπου και θα βλέπουμε το δογμα.gr
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Ευτυχώς που δεν ασχολείσαι με μαλάκες και πουτανιάρηδες.

Φαντάσου να ασχολούσουν κιόλας. Με πενήντασέλιδα υπομνήματα θα απαντούσες.

γιατι σε υποχρεωνω να τα διαβαζεις????????
η εσεις με υποχρεωνεται να απανταω.
Κριμα τον σαιμον τεμπλαρ και το φωτοστεφανο, αγορι μου. Κριμα!

για τον αλλον
δοκιμασε και το  eva6969.com χωρις dogma.gr. που ξερεις μπορει να σου αρεσει!!!!!!!
για ολους ανεξαιρετως:
τα προφιλ σας γιατι δεν γραφουν τιποτα για εσας?τοσο χαλια ειστε που δε νβρισκετε να γραψετε κατι καλο απο αυτα που ισχυριζεστε οτι εχετε εδω μεσα.
Φωτο μηδεν, τι ζηταει ο καθενας μηδεν τι σοι πραμα ειναι μηδεν.
ολα μηδεν.
Μυαλο?τι βαθμο να βαλω εκει? Μηδεν?(ερωτηση ειναι για να την απαντησετε μονοι σας οχι σε μενα)
φιλια
:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.294
Κριτικές
1
Like
35.325
Πόντοι
6.256
Αμα ειναι ετσι να συστηθούμε
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Ποσο ετων ειναι η θιτσα ;
Ενδιαφέρομαι να τις σκίσω το κωλο στα δυο παρουσία συναγωνιστών γαμιαδων
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406
Ρε eva, γιατί τόσα νεύρα;  Το σεξ χαλαρώνει. Με τόσο  πολύ σεξ που κάνεις θα έπρεπε να είσαι σε Νιρβάνα. Όχι να τα παίρνεις τόσο πολύ κρανίο.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.297
Πόντοι
25.467
γιατι σε υποχρεωνω να τα διαβαζεις????????
η εσεις με υποχρεωνεται να απανταω.
Κριμα τον σαιμον τεμπλαρ και το φωτοστεφανο, αγορι μου. Κριμα!

για τον αλλον
δοκιμασε και το  eva6969.com χωρις dogma.gr. που ξερεις μπορει να σου αρεσει!!!!!!!
για ολους ανεξαιρετως:
τα προφιλ σας γιατι δεν γραφουν τιποτα για εσας?τοσο χαλια ειστε που δε νβρισκετε να γραψετε κατι καλο απο αυτα που ισχυριζεστε οτι εχετε εδω μεσα.
Φωτο μηδεν, τι ζηταει ο καθενας μηδεν τι σοι πραμα ειναι μηδεν.
ολα μηδεν.
Μυαλο?τι βαθμο να βαλω εκει? Μηδεν?(ερωτηση ειναι για να την απαντησετε μονοι σας οχι σε μενα)
φιλια
:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Κουράσατε αφόρητα με την συνεχή κλάψα σας.

Συμβουλή: Αφήστε το πληκτρολόγιο, γιατί δεν είναι η σύνταξη γραπτού λόγου το φόρτε σας, και χρησιμοποιήστε τα χέρια σας αποκλειστικά για να αρμέγετε ψωλές, που είναι και το δυνατό σας χαρτί.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Δεν ειμα ιαπλη πουτανα. Ειμαι σουπερ πουταναρα, γαμιολα καριολα κτλ.  :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:
θεια συνεχιζεις να λες πολλα
ευτυχως την ΥΠΕΡΜΑΛΑΚΙΑ που ειπες οτι κατηγορεις οσους πανε μονο με πουτανες απο αναγκη, την συνειδητοποιησες μετα την ερωτηση που σου εκανα για τον 18χρονο σε καροτσακι, και ζητησες συγγνωμη απο μονη σου
οσο για την παπαρια που ειπες οτι εχεις μερικα τετοια παιδακια (18χρονους σε καροτσακι) στην παρεα σου τι εννοεις; οτι τους μιλας και τους κανεις παρεα η οτι τους φερνεις στις παρτουζες για να γαμησουν κι αυτοι; γιατι αν κανεις το πρωτο, τι μας το λες, να σου πουμε μπραβο; ο καθενας μπορει να εχει εναν φιλο η γνωστο με καποια μικρη η μεγαλη αναπηρια. εαν ομως λες οτι κανεις το δευτερο, γελανε και τα τσιμεντα ρε θεια, για λυπηση εισαι με τις μαλακιες που λες για να δικαιολογηθεις... οτι και καλα φερνεις και αναπηρους στις παρτουζες σου να γαμησουν το σαπιο μουνοπηγαδο σου για να κανεις και το κοινωνικο σου εργο... ΠΑΡΤΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΑ ΧΡΩΣΤΑΩ

Double_Moutza.jpg


και οχι, επειδη σου εκανα αυτη την ερωτηση δεν σημαινει οτι ειμαι ο ιδιος 18χρονος σε καροτσακι. ουτε 18χρονος ειμαι, ουτε σε καροτσακι. 33 χρονων ειμαι και χαιρω ακρας υγειας σε αντιθεση με σενα που εισαι κωλογρια και θα εχεις βγαλει μεχρι και σαρκωμα καποζι με αυτα που κανεις. αλλα εχει γινει το μυαλο σου πουρες απο τις παρτουζες και υπεραπλουστευεις ο,τι διαβαζεις.

τωρα οσον αφορα το κηρυγμα σου οτι οι πουτανες ειναι κι αυτες ανθρωποι με αισθηματα κλπ. χαιρω πολυ... σου ειπα εγω μωρη σαπια οτι δεν ειναι ανθρωποι και δεν εχουν αισθηματα; εγω τις πουτανες τις αγαπω και τις τιμω. εγω κραζω εσενα που μπηκες σε ενα σαιτ για πουτανες να κραξεις αυτους που πανε με πουτανες. τι παριστανεις δηλαδη; ο μονος λογος να το κανεις αυτο ειναι γιατι ζηλευεις που παμε στις πουτανες και δεν γαμαμε εσενα που θες να βαλεις στον πατο σου ολο το ανθρωπινο ειδος, το ζωικο βασιλειο, τη χλωριδα και της γης τον αξονα

η ανωμαλια σου δεν αφορα κανεναν. προφανως εισαι ατομο χαμηλης αυτοεκτιμησης που μπορει να στον ακουμπησε κανενας θειος οταν ησουν παιδακι και εχεις σιχαθει τον εαυτο σου και κανεις αυτα τα αξιολυπητα που κανεις. αλλα δεν εχεις κανενα δικαιωμα να αποκαλεις μαλακες οσους πανε με πουτανες και να το παιζεις πονηρη εδω μεσα. μαλακας ειναι ο αντρας σου που θα σε φορτωσει παλι στο οπελ ασκονα να σε φερει απο το βλαχοχωρι σου στην αθηνα για 3-4 μερες για να σε γαμησουνε οι γυφτοι και οι πακιστανοι. την εκανες τη διαφημιση σου. δε χρειαζεται να γραψεις αλλο σεντονι να πεισεις κανεναν παραπανω. τα ανθρωπινα ναυαγια που φυτοζωουν στο κεντρο θα σου κανουν παλι το αρρωστο χυσαμολι τους να νιωσεις σημαντικη. ηλιθια... 
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Κουράσατε αφόρητα με την συνεχή κλάψα σας.

Συμβουλή: Αφήστε το πληκτρολόγιο, γιατί δεν είναι η σύνταξη γραπτού λόγου το φόρτε σας, και χρησιμοποιήστε τα χέρια σας αποκλειστικά για να αρμέγετε ψωλές, που είναι και το δυνατό σας χαρτί.

ο πλυθυντικος σε μαρανε παλιομαλακα σκατογερε που αν δεν πληρωσεις μουνι δε βλεπεις ουτε με τηλεσκοπιο τα βαζεις με αυτη που και κοσμος την ξερει και απολαμβανει τζαμπα αυτα που εσυ πληρωνεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom