Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Δευτέρα ήταν η πρώτη μέρα, πήγε κανείς να μας πει πόσες ομάδες σπέρμα δέχτηκε;
Και γιατ ιδεν ρωτας απευθειας εσυ ρε αγραμματε?δεν ξερεις να γραφεις? η δεν ξερεις να ρωτας? και δευτερον τι σε νοιαζει ποσοι και ποσες ?ηθελες μεριδιο που σου το εκλεψα?
[size=30pt]ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΑΩ ΓΙΑΤ ΙΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑ ΙΑΝΙΑΤΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΖΩΗ ΕΞΩ ΑΠΟ ΕΔΩ. ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΩ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠ ΟΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΑ ΚΑ ΙΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΣΤΑ ...........ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ?9ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΗ ΕΚΦΡΑΣΗ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ) ΚΑΛΑ ΧΥΣΙΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΠΟΤΕ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟΑ Η ΚΑΤΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΧΥΣΕΤΕ ΕΚΤΟς ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΟΥΦΤΑ ΣΑς.
ΕΓΩ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΣΚΙΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΧΥΣΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΣΩ ΝΕΚΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΓΑΜΑΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΦΑΝΑΤΣΙΩΝΤΑΙ ΟΤΙ ΓΑΜΑΝΕ. ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΧΥΣΙΜΑΤΑ
ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!! :ban: :ban: :ban: :ban:
[/size]
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Μπα... ξεθύμανε η "κοπελιά" και θα πάμε άλλα δεκαπέντε χρόνια σιωπής, μέχρι να χρειαστεί ακόμα μία επιβεβαίωση οτι ασχολούνται οι άντρες μαζί της. Αλήθεια, πόσο είπαμε οτι είναι; Γιατί παίζει να είναι όχι απλά gilf στην επόμενη ψυχαναγκαστική έκρηξη, αλλά mathusalilf

ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ. ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΜΑΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΕΤΡΑς ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!! ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙς ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ. ΠΑΝΤΩς ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΠΑΝΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΚΑΜΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΝΤΙΟ
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.258
Κριτικές
2
Like
2.042
Πόντοι
216
ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ. ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΜΑΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΕΤΡΑς ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!! ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙς ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ. ΠΑΝΤΩς ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΠΑΝΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΚΑΜΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΝΤΙΟ

Και γω σ'αγαπώ εύα...
Α, και κάτι ακόμα. Κόψε τα κεφαλαία, δε σου δίνουν κύρος, σε κάνουν να γίνεσαι το διαδικτυακό ισοδύναμο μιας υστερικής μικροαστής, καταπισεμένης γυναικούλας. Δεν υπάρχει λόγος να σκούζεις καλή μου.
Για την ιστορία, έδωσα πανελλήνιες. ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ χρόνια πρίν, κοντά 3 δεκαετίες τώρα. Και πέρασα. Κάποτε, όταν το όλο εγχείρημα ήταν φρέσκο, ίσως και να ερχόμουν σε κάποια φάση. Έχουν περάσει όμως καλή μου, σχεδόν 20 χρόνια απ'όταν ξεκίνησες το άθλημα, και ο χρόνος είναι ο πιο αδυσώπητος εχθρός. Αν γουστάρεις να το συνεχίσεις μέχρι τέλους, με γειά σου με χαρά σου, αλλά το να ξεσκίζεσαι με ύβρεις και επιθετικότητα σε όποιον σου χαλάεθι τη ρητορική δε δείχνει αγανάκτηση, απελπισία δείχνει... και έναν υποβόσκων ρατσισμό, όταν βρίζεις όσους έχουν αντίθετη άποψη
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
:vomit:
Τύπισσα εβα6969 νομίζω έχεις τεράστια ανάγκη μια σκληροπυρηνική βραδιά σε σουινγκερ κλαμπ  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2: :rockon: :rockon:
ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΓΑΛΕ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ SWINGER CLUB ΚΑΙ ΒΡΕΙς ΚΑΜΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣςΙΝΓΕΡ ΚΛΑΜΠ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΕΓΩ ΤΟ ...........ΟΥΖΟ ΚΑΝΕΙ 40 ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΟΤΟ!!!!!! ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ? ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΝΙΡΒΑΝΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΜΑΘΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΣΚΟΝΗ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΧΡΗΣΙΑ. ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣςΙΝΓΕΡ ΚΛΑΜΠ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΟΙΞΕ ΣΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑ ΤΟ 1987 ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ AIDS ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΥΚΛΟ ΓΝΩΣΤΟΝ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ SWINGER CLUB ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΑΓΑΖΙΑ. ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΟΥ ΘΕΟΑΣΧΕΤΕ!!!!!!!!! ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ SWINGER CLUB.
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Και γω σ'αγαπώ εύα...
Α, και κάτι ακόμα. Κόψε τα κεφαλαία, δε σου δίνουν κύρος, σε κάνουν να γίνεσαι το διαδικτυακό ισοδύναμο μιας υστερικής μικροαστής, καταπισεμένης γυναικούλας. Δεν υπάρχει λόγος να σκούζεις καλή μου.
Για την ιστορία, έδωσα πανελλήνιες. ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ χρόνια πρίν, κοντά 3 δεκαετίες τώρα. Και πέρασα. Κάποτε, όταν το όλο εγχείρημα ήταν φρέσκο, ίσως και να ερχόμουν σε κάποια φάση. Έχουν περάσει όμως καλή μου, σχεδόν 20 χρόνια απ'όταν ξεκίνησες το άθλημα, και ο χρόνος είναι ο πιο αδυσώπητος εχθρός. Αν γουστάρεις να το συνεχίσεις μέχρι τέλους, με γειά σου με χαρά σου, αλλά το να ξεσκίζεσαι με ύβρεις και επιθετικότητα σε όποιον σου χαλάεθι τη ρητορική δε δείχνει αγανάκτηση, απελπισία δείχνει... και έναν υποβόσκων ρατσισμό, όταν βρίζεις όσους έχουν αντίθετη άποψη
40 XRONIA OXI 20 MHN ME RIXNEIS. OSO GIA TA KEFALAIA ANALOGA AN EXEI KOLHSEI TO KOYMPI STO PLHKTOLOGIO MOY. EPEIDH EIMAI FTVXH AN BRV LEFTA UA TO ALLAJV KAPOIA STIGMH POY UA KATEBV AUHNA. ALHUEIA EXEIS KAI PHD GIAT IEGV EXV STON RATSISMO. TA EXV KAI ME XRYSAYGITES :rockon: :rockon: :rockon:
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.258
Κριτικές
2
Like
2.042
Πόντοι
216
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:40 XRONIA OXI 20 MHN ME RIXNEIS. OSO GIA TA KEFALAIA ANALOGA AN EXEI KOLHSEI TO KOYMPI STO PLHKTOLOGIO MOY. EPEIDH EIMAI FTVXH AN BRV LEFTA UA TO ALLAJV KAPOIA STIGMH POY UA KATEBV AUHNA. ALHUEIA EXEIS KAI PHD GIAT IEGV EXV STON RATSISMO. TA EXV KAI ME XRYSAYGITES :rockon: :rockon: :rockon:
Μαγκιά σου. Δε σε ρώτησα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.758
Πόντοι
7.885
:vomit:ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΓΑΛΕ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ SWINGER CLUB ΚΑΙ ΒΡΕΙς ΚΑΜΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣςΙΝΓΕΡ ΚΛΑΜΠ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΕΓΩ ΤΟ ...........ΟΥΖΟ ΚΑΝΕΙ 40 ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΟΤΟ!!!!!! ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ? ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΝΙΡΒΑΝΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΜΑΘΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΣΚΟΝΗ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΧΡΗΣΙΑ. ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣςΙΝΓΕΡ ΚΛΑΜΠ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΟΙΞΕ ΣΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑ ΤΟ 1987 ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ AIDS ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΥΚΛΟ ΓΝΩΣΤΟΝ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ SWINGER CLUB ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΑΓΑΖΙΑ. ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΟΥ ΘΕΟΑΣΧΕΤΕ!!!!!!!!! ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ SWINGER CLUB.

Έβα6969 πραγματικά ξερόχυσα με σκληροπυρηνική περιγραφή.Που έχει το ούζο σε ποτό 40 ευρώ??Είμαι πρωτάρης στα σουίνγκερ και θέλω πολύ να μου τα μάθεις.Το νιρβάνα πάντως όσες φορές έχω πάει πάντα έχει κόσμο,μάλλον το απαξιώνεις εσύ γιατί πας στα κρυφά σουινγκεράδικα.Πες όμως και σε μας που δεν τα ξέρουμε να μάθουμε καμιά λεπτομέρεια
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Έβα6969 πραγματικά ξερόχυσα με σκληροπυρηνική περιγραφή.Που έχει το ούζο σε ποτό 40 ευρώ??Είμαι πρωτάρης στα σουίνγκερ και θέλω πολύ να μου τα μάθεις.Το νιρβάνα πάντως όσες φορές έχω πάει πάντα έχει κόσμο,μάλλον το απαξιώνεις εσύ γιατί πας στα κρυφά σουινγκεράδικα.Πες όμως και σε μας που δεν τα ξέρουμε να μάθουμε καμιά λεπτομέρεια
διορθωση οι τιμες ειναι τιμες για ΕΝΑ ΠΟΤΟ ΟΧΙ ΓΙΑ ΦΙΑΛΗ!!!!!!!!!!
νεα υορκη Dungeon Prive Players club
Τιμη ουζου λευκη ετικετα ελληνικη (μαλλον ουζο τσανταλη ειναι):$40
Τιμη ουζου Μαυρη ετικετα ελληνικη (αγνωστη ετικετα):$400 ΜΟΝΟ για μελη
Topicana Tampa Florida Price of Oyzo Αγνωστη μαρκα MONO $150
και αν ψαξεις στο ιντερνετ θα βρεις μερικες χιλιαδες αλλα ιδιου στυλ!!!
Πολυ πριν το Νιρβανα γινει swingers club ηταν ενα μαγαζι οπως ολα τα αλλα και πηγαινα συχνοτατα. πηγαινα και ακομα πριν ξεκινησει την ιστορια που ξερετε ολοι τωρα αλλα δεν γινοταν ΑΠΟΛΥΤΩΣ τιποτα και ετσι ξεκοψα, αλλα ετυχε ταυτοχρονα και να φυγω απο την αθηνα. Ουτε το υποτιμω. Ειναι το πρωτο που τολμησε κατι τετοιο και μπραβο στα τοτε παιδια (που δεν ξερω αν ειναι τα ιδια και τωρα) γιατι περασαν δυσκολες καταστασεις γιατι εσεις νομιζετε οτι η γη αρχισε να περιστρεφεται οταν μαθατε οτι υπαρχουν παρτουζες και swinger clubs!!!
Περιμενετ να μαθετε τον επομενο αιωνα για της ηδονιστικες εκδρομες των swinger club απο ολο τον κοσμο!!!!!!! Δεν ειναι ακριβως καποιο μυστικο που φυλανε οι συνωμοτες εβραιοι κτλ γνωστα ελληνικα τραγελαφικα. Επισης θα σου προτεινα να δοκιμασεις μια χωρα που εχει swinging clubs σχεδον σε καθε τετραγωνο της πολης!!!!! δοκιμασε την τζαμαικα αν θες ποσοτητα αλαλ και ποιοτητα. Οτι Πληρωσεις αυτο θα παρεις!!!
Εκανα την πρωτη μου παρτουζα καπου το 1981 κα ιαπο τοτε δε νξερω καμμια και κανεναν αλλον να εχει παραμεινει στον χωρο τοσο πολυ εκτος απο τον δικο μου ¨πυρηνα¨ (οχι της φωτιας!!!) αλλα της καυλας. Γι αυτο πληηζ λιγο σεβασμο σε καποιον που εινα ικα ιμερικεσ 10ετιες ποι μεγαλη αλλα και ποιο εμπειρη!!! Δεν εινα ιδυνατον να κανει καποιος οσα εχω κανει εγω στην ζωη μου, εκτος και αν εχει προσδοκιμο ζωης τα 400 χρονια!!!!!!!!!
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Έβα6969 πραγματικά ξερόχυσα με σκληροπυρηνική περιγραφή.Που έχει το ούζο σε ποτό 40 ευρώ??Είμαι πρωτάρης στα σουίνγκερ και θέλω πολύ να μου τα μάθεις.Το νιρβάνα πάντως όσες φορές έχω πάει πάντα έχει κόσμο,μάλλον το απαξιώνεις εσύ γιατί πας στα κρυφά σουινγκεράδικα.Πες όμως και σε μας που δεν τα ξέρουμε να μάθουμε καμιά λεπτομέρεια
ξεχασα το καλυτερο
XXX player club timh potoy mono $1500 (oti poto kai na einai. akoam kai to nero). Timh dvmatioy mono $5000 (dianyktereysh) episkeptes aperioristoi
fvtografos h kamera man $1000
ktl ktl ayto dystyxvs den ua to breite sto internet alla mono me letter of recomendations apo allo melos. Ethsia syndromh mono $1000!!!
Tsmpa prama poy lene
ayta
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Για να καταλάβω......η μαμαζελ παιρνει φαρμακα για το  Aids
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
137
Like
464
Πόντοι
21
νεα υορκη Dungeon Prive Players club
Τιμη ουζου λευκη ετικετα ελληνικη (μαλλον ουζο τσανταλη ειναι):$40
Τιμη ουζου Μαυρη ετικετα ελληνικη (αγνωστη ετικετα):$400 ΜΟΝΟ για μελη
Topicana Tampa Florida Price of Oyzo Αγνωστη μαρκα MONO $150

Με μεζέ ή άνευ;
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
137
Like
464
Πόντοι
21
προληπτικα και με συνταγη γιατρου.
τι εννοείς με συνταγή γιατρού;
Συνταγογραφειται ηλεκτρονικά;..δηλ τα πληρώνει ο εοπυ=κρατος=εμείς;;

Update..εγκρίθηκε η δωρεάν χορήγηση στους γκέη! Για να μην βάζου προφυλακτικό και χαλιουνται. Ωραίοι.


 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.258
Κριτικές
2
Like
2.042
Πόντοι
216
διορθωση οι τιμες ειναι τιμες για ΕΝΑ ΠΟΤΟ ΟΧΙ ΓΙΑ ΦΙΑΛΗ!!!!!!!!!!
νεα υορκη Dungeon Prive Players club
Τιμη ουζου λευκη ετικετα ελληνικη (μαλλον ουζο τσανταλη ειναι):$40
Τιμη ουζου Μαυρη ετικετα ελληνικη (αγνωστη ετικετα):$400 ΜΟΝΟ για μελη
Topicana Tampa Florida Price of Oyzo Αγνωστη μαρκα MONO $150
και αν ψαξεις στο ιντερνετ θα βρεις μερικες χιλιαδες αλλα ιδιου στυλ!!!
Πολυ πριν το Νιρβανα γινει swingers club ηταν ενα μαγαζι οπως ολα τα αλλα και πηγαινα συχνοτατα. πηγαινα και ακομα πριν ξεκινησει την ιστορια που ξερετε ολοι τωρα αλλα δεν γινοταν ΑΠΟΛΥΤΩΣ τιποτα και ετσι ξεκοψα, αλλα ετυχε ταυτοχρονα και να φυγω απο την αθηνα. Ουτε το υποτιμω. Ειναι το πρωτο που τολμησε κατι τετοιο και μπραβο στα τοτε παιδια (που δεν ξερω αν ειναι τα ιδια και τωρα) γιατι περασαν δυσκολες καταστασεις γιατι εσεις νομιζετε οτι η γη αρχισε να περιστρεφεται οταν μαθατε οτι υπαρχουν παρτουζες και swinger clubs!!!
Περιμενετ να μαθετε τον επομενο αιωνα για της ηδονιστικες εκδρομες των swinger club απο ολο τον κοσμο!!!!!!! Δεν ειναι ακριβως καποιο μυστικο που φυλανε οι συνωμοτες εβραιοι κτλ γνωστα ελληνικα τραγελαφικα. Επισης θα σου προτεινα να δοκιμασεις μια χωρα που εχει swinging clubs σχεδον σε καθε τετραγωνο της πολης!!!!! δοκιμασε την τζαμαικα αν θες ποσοτητα αλαλ και ποιοτητα. Οτι Πληρωσεις αυτο θα παρεις!!!
Εκανα την πρωτη μου παρτουζα καπου το 1981 κα ιαπο τοτε δε νξερω καμμια και κανεναν αλλον να εχει παραμεινει στον χωρο τοσο πολυ εκτος απο τον δικο μου ¨πυρηνα¨ (οχι της φωτιας!!!) αλλα της καυλας. Γι αυτο πληηζ λιγο σεβασμο σε καποιον που εινα ικα ιμερικεσ 10ετιες ποι μεγαλη αλλα και ποιο εμπειρη!!! Δεν εινα ιδυνατον να κανει καποιος οσα εχω κανει εγω στην ζωη μου, εκτος και αν εχει προσδοκιμο ζωης τα 400 χρονια!!!!!!!!!

ξεχασα το καλυτερο
XXX player club timh potoy mono $1500 (oti poto kai na einai. akoam kai to nero). Timh dvmatioy mono $5000 (dianyktereysh) episkeptes aperioristoi
fvtografos h kamera man $1000
ktl ktl ayto dystyxvs den ua to breite sto internet alla mono me letter of recomendations apo allo melos. Ethsia syndromh mono $1000!!!
Tsmpa prama poy lene
ayta

Φιλική συμβουλή: Αν πρόκειται να πετάξεις ατάκες εντυπωσιασμού, χρησιμοποιόντας τυχαία ονόματα απο το yelp και ενα πρόχειρο Google search, φρόντισε τουλάχιστον να μην αρπάς τις επιλογές της πρώτης σελίδας. Εκτίθεσαι. Αυτά και καλή τύχη σου εύχομαι
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
τι εννοείς με συνταγή γιατρού;
Συνταγογραφειται ηλεκτρονικά;..δηλ τα πληρώνει ο εοπυ=κρατος=εμείς;;

Update..εγκρίθηκε η δωρεάν χορήγηση στους γκέη! Για να μην βάζου προφυλακτικό και χαλιουνται. Ωραίοι.

τροποποιηση παρε και την σελιδα που λεει τισ ιδιεσ μαλακιεσ που λεσ εσυ για να μπορεσουν και οι υπολοιποι να κανουν εμετο χωρις να ζοριστουν πολυ!
:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
εγω σε προειδοποιησα!! το κειμενο που εχω εγω στ οσαιτ μου εινα ιτουλαχιστων 1 ετους ποιο πριν.
Τωρα αν εσυ εισαι τοσο μαλακσ ρατσιστης που θεωρεις ενα νεογενητο μωρο ΑΞΙΟ να κολησει HIV απο την μητερα του η καποιον απο αιμοδοσια, σορρυ αγορι μου εγω τετοιο κτηνος Δεν εχω γινε ιακομα. ΝΑ ΣΕ ΧΕΡΕΤΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ. μονο μην τουσ το πεις για αν εινα ικα ιαπο την σπαρτη θα σε πεταξουν στον καιαδα!!!!!!!! Και αποκλαεις τον εαυτο σου Ελληνα και μαλιστα θες να μας δειξεις οτι εισαι και μορφωμενος οταν εχεις ηδ ητο λινκ απ οτο σαιτ μου που απο αλλο αρθρο ενα χρονο πριν για το αν το γραφει ο εοπυ η ο εφκα. ΟΧΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ. Η ΑΠΥΘΜΕΝΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΚΟΥΤΕΛΟ. ΑΝΤΕ ΣΥΡΣΟΥ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΠΗΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΒΓΕΙς ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΥΚΟΣΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΛΕΡΩΣΕ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΜΜΙΑ ΚΑ ΙΜΟΝΟ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΗΛΙΘΙΟΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ. ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟς ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ  στους αλλους λες κα ιεισαι καποιος διδακτωρας που ξερει τι του γινεται. Βρε μαλακα αυτα που λες εσυ σημερα τα λεγανε το 2014 οταν ξεκινησε αυτη η εκστρατεια
ΔΕΙΞΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟΣ ΕΙΣΑΙ. Για αναδημισευσαι την απαντηση ενος απ οαυτους που συμετειχαν στο προγρμαμα του ΛΑΙΚΟΥ νοσοκομιου να δεις ποσο ιδια μαλακας εισαι και. εσυ ΟΥΣΤ ΚΤΗΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΕΣΥ. ΜΟΓΓΟΛΟΜΑΛΑΚΑ!!!!!!!!!!
αν ΔΕΝ ΤΟ ΔΗΜΙΣΕΥΣΕΙΣ ΕΣΥ ΕΔΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΣΟ ΞΥΠΝΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕΣ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΗΛΙΘΙΩΝ ΦΙΛΩΝ ΣΟΥ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ!! Λες κα ιεχεις τελειωσει το δημοτικο και εμαθες και τα παντα απο ιατρικα θεματα! Φυσικο ειναι να μην ξερεις δεν νομιζω οτι γαμας για να εχεις προβλημα προφυλαξης, γιατι αν οντως γαμας κα ιμαλιστα πουτανες κα ιερχεσε εδω να πεις τετοιες μαλακιες τοτε δεν εχεις καμμια συναισθηση του ποσο μαλακας εισαι και ποσες μαλκιες ειπες σε μια απαντηση. αΠοδειξες οτι μαλλον εισαι φορεας η εν δυναμει φορεας για οποιαδηποτε γυναικα πλησιαζεις. Και επειδ ηδεν υπαρχει μονο το AIDS που σου μαθανε τα περιοδικα, υπαρχει και η TBC που σιγουρα εισαι απο τους πρωτους υποψηφιους στην χωρα μας. ΑΠο κατικ τετοιουσ μαλακες ξεκινανε οι επιδημιες!!!!!!!!!!!!!
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Φιλική συμβουλή: Αν πρόκειται να πετάξεις ατάκες εντυπωσιασμού, χρησιμοποιόντας τυχαία ονόματα απο το yelp και ενα πρόχειρο Google search, φρόντισε τουλάχιστον να μην αρπάς τις επιλογές της πρώτης σελίδας. Εκτίθεσαι. Αυτά και καλή τύχη σου εύχομαι


Φιλική συμβουλή: Αν πρόκειται να πετάξεις ατάκες εντυπωσιασμού, χρησιμοποιόντας τυχαία ονόματα απο το yelp και ενα πρόχειρο Google search, φρόντισε τουλάχιστον να μην αρπάς τις επιλογές της πρώτης σελίδας. Εκτίθεσαι. Αυτά και καλή τύχη σου εύχομαι. Επισης μην τα κοιτας ολα μεσω του google γιατι σε αυτον τον πλαντητη υπαρχουν μερικα μικρα ανθρωπακια που αυτα που διαβαζουν στο google πηγαινουν και τα επισκεπτονται. οπως καποιοι αλλοι πηγανε στο νιρβανα κα ιαλλα swingers club. ΑΡΑ συμφωνα με οσα λες η μονη σου εμπειρα ειναι μεσω GOOGLE σε ολα γιατι αυτος ο κοσμος ειναι FICTIONAL  για σενα. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ Η ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΛΑΘΟΣ? πως πηγες στο νιρβανα?η αλλο κλαμπ. Ηρθαν κα ισε πηραν απ οτο σπιτι κα ισου ειπαν ποσο πολυτιμο μελος εισαι και οτι θελουν να σε εχουν στο κλαμπ τους???????????????μεγαλε βγες κα ιλιγο απ οτο σπιτι σου και σταματα να αναπαραγεις οτι βλεπεις στο GOOGLE και μαλιστα στην πρωτη σελιδα. ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΑ!!!ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑ ΙΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑ ΙΤΡΙΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟ GOOGLE. ασου εινα ιτοσο δυσκολο στην ηλικια σου να διαβασεις τοσο πολλες λεξεις καλυτερα μαθε οτι υπαρχουν και τα σχολεια δευτερης ευκαιρειας! βραδυνα, για να κανεις και καμμια χρησιμη δουλεια οτ πρωι και θα μαθεις κα ιολοκληρη την αλφαβητα. Ασε δε που θα ανακαλυψεις οτι υπαρχουν και τρισυλλαβες λεξεις.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.258
Κριτικές
2
Like
2.042
Πόντοι
216
Και επειδ ηδεν υπαρχει μονο το AIDS που σου μαθανε τα περιοδικα, υπαρχει και η TBC που σιγουρα εισαι απο τους πρωτους υποψηφιους στην χωρα μας. ΑΠο κατικ τετοιουσ μαλακες ξεκινανε οι επιδημιες!!!!!!!!!!!!!

Εαναλαμβάνω... όταν χρησιμοποιείς όρους, για εντυπωσιασμό, φρόντισε να χρησιμοποιείς κάτι όχι ευρέως γνωστό... TBC είναι η συντομογραφία του όρου Tuberculosis, στα Ελληνικά το λέμε και ... φυματίωση. Και, σύμφωνα με τα δικά σου τα λόγια, το κολλάς απο γαμήσι. Καταλαβαίνεις οτι, πέρα απο γραφική, κοντέβεις να καταλήξεις και αληθινά επικύνδυνη, αν όντως πιστεύεις όσα γράφεις εδώ;
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.258
Κριτικές
2
Like
2.042
Πόντοι
216
Φιλική συμβουλή: Αν πρόκειται να πετάξεις ατάκες εντυπωσιασμού, χρησιμοποιόντας τυχαία ονόματα απο το yelp και ενα πρόχειρο Google search, φρόντισε τουλάχιστον να μην αρπάς τις επιλογές της πρώτης σελίδας. Εκτίθεσαι. Αυτά και καλή τύχη σου εύχομαι. Επισης μην τα κοιτας ολα μεσω του google γιατι σε αυτον τον πλαντητη υπαρχουν μερικα μικρα ανθρωπακια που αυτα που διαβαζουν στο google πηγαινουν και τα επισκεπτονται. οπως καποιοι αλλοι πηγανε στο νιρβανα κα ιαλλα swingers club. ΑΡΑ συμφωνα με οσα λες η μονη σου εμπειρα ειναι μεσω GOOGLE σε ολα γιατι αυτος ο κοσμος ειναι FICTIONAL  για σενα. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ Η ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΛΑΘΟΣ? πως πηγες στο νιρβανα?η αλλο κλαμπ. Ηρθαν κα ισε πηραν απ οτο σπιτι κα ισου ειπαν ποσο πολυτιμο μελος εισαι και οτι θελουν να σε εχουν στο κλαμπ τους???????????????μεγαλε βγες κα ιλιγο απ οτο σπιτι σου και σταματα να αναπαραγεις οτι βλεπεις στο GOOGLE και μαλιστα στην πρωτη σελιδα. ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΑ!!!ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑ ΙΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑ ΙΤΡΙΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟ GOOGLE. ασου εινα ιτοσο δυσκολο στην ηλικια σου να διαβασεις τοσο πολλες λεξεις καλυτερα μαθε οτι υπαρχουν και τα σχολεια δευτερης ευκαιρειας! βραδυνα, για να κανεις και καμμια χρησιμη δουλεια οτ πρωι και θα μαθεις κα ιολοκληρη την αλφαβητα. Ασε δε που θα ανακαλυψεις οτι υπαρχουν και τρισυλλαβες λεξεις.

Dungeon Prive Players Club, New York: Bar/Club with pool tables, fussball tables, arcade machine cabinets, family friendly.
La Tropicana cafe, Tampa Florida: Hispanic themed Cafe-Restaurant.
Ποιός εκτίρεται χρυσή μου;
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
κάποτε στην γερμανία πριν απαγορευτουν τα creampie gangbangs (δλδ ακάποτο σεξ με ιερόδουλες) σε clubs με τους θρύλους του είδους πχ ronja και gina blonde  :kneel: :kneel: :kneel: πέρναν αυτά τα χάπια η πηγαίναν με χαρτια εξετάσεων ? πάντα το είχα απορία πως απλά με μια αγγελιά - calendar πήγαιναν και χύναν 20 άτομα στην ίδια τρύπα έτσι απλά και free ακάποτα χύμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom