Νέα

Παρθένα 24 χρονών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
boldemort , εκτός αν ψήνεις καμιά παρτουζίτσα με τον τσιγγολελέτο γιατί τον βλέπω πολύ δυναμικό.

xaxaxxa ο τσιγκολελετος μπορει να ειναι και ενας τράβελος βασιλικος και να μας το παιζει και γυναικα.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
αθήνα φυσικά ρε. όλα τα πορνίδια εδώ είναι μαζεμένα.

η violetta από που νομίζεις ότι ξεφύτρωσε ?

Kαι στην επαρχία έχουμε καλό και απελευθερωμένο "υλικό",απλά ο κόσμος είναι πιο δήθεν...Η Βιολέτα είναι δική μου,γιατί μόνο εγώ είμαι τζέντλεμαν  ;)
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
εσένα λογικά τύπε θα σου κάτσει το violetoulini γιατί παίρνεις το μέρος των "γυναικων' και η violetta

ψάχνει για έναν δυναμικό άντρα να μπορέσει να στηριξει το μουνάκι της !

Eίμαι μουνόδουλος και...αγαπούλης !!  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ρε μου θυμίζεις μια φάση είχα μπει σε ενα online strategy game με το name "elenaki" και πόσοι μου την πέσανε δεν λέγεται.

πολύ λιγούριαση κυκλοφορεί

Γαμησετα φιλε... αμα βλεπαμε καθημερινα ποσοι πραγματικα την πεφτουν στις γυναικες δεν θα την πεφταμε ποτε ξανα καν σε καμια...
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
δικιά σου runar...αλλά μην γυρίσεις πίσω κλαμένος αν πεταχτεί καμιά πούτσα μόλις γδυθεί.

το βάρος θα είναι όλο δικό σου

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:    Μου είχε τύχει μια φορά στην Αγγλία !! Δεν ήσουν εδώ χθες που το έγραψα σε άλλο θρεντ ?                                    :2funny: :2funny:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Και η Βιολλέτα φρίκαρε τελείως και την έκανε μου φαίνεται!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Να σημειώσω οτι ώς λάτρης των ώριμων γυναικών, πάντα έμπλεκα με πεπειραμένες. Δεν είχα ποτέ εμπειρία με παρθένες. Πώς να φερθώ ρε παίδες; Με ενδιαφέρει πολύ η περίπτωσή της..

Μάλλον θα σε πρήξει μέχρι να σου κάτσει, και πιθανότατα θα είναι ξενέρωτη επί του καναπέως.

Εγώ θα σε συμβούλευα:
Μακριά κι' αλάργα από τέτοιες περιπτώσεις. Άσε άλλον να κάνει το κασκαντεριλίκι.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Πρόσφατα έβγαλα για καφέ μια παλιά μου φίλη, την οποία είχα χρόνια να δώ και έχει εξελιχθεί σε ωραίο κορίτσι. Μιλούσαμε για σχέσεις και ενώ ξεκίνησε να μου λέει ιστορίες για ''τον πρώην της που την πλήγωσε'', την πίεσα να μου πεί περισσότερες λεπτομέρειες και τελικά φτάσαμε να παραδεχτεί οτι δεν έχει ολοκληρώσει ποτέ. Είναι ένα χρόνο μεγαλύτερή μου, είναι άνω του μετρίου γκόμενα (κορμάρα, ωραίο πρόσωπο, προσεγμένο ντύσιμο), αλλά αρκετά κρύα στα ερωτικά και διστακτική στη συμπεριφορά. Άν της κάνω ένα κοπλιμέντο, κομπλάρει, δεν απαντά και κρύβει το πρόσωπό της. Τι να κάνω μαζί της;

Να σημειώσω οτι ώς λάτρης των ώριμων γυναικών, πάντα έμπλεκα με πεπειραμένες. Δεν είχα ποτέ εμπειρία με παρθένες. Πώς να φερθώ ρε παίδες; Με ενδιαφέρει πολύ η περίπτωσή της..
ασε καναν αλλον που ξερει και δε ρωταει σε φορουμ να τη γαμησει  ;)
 

rouxlass

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη η δικια μου η γκομενα ηταν και αυτη παρθενα στα 25 της , τα δικα μου συμπερασματα ειναι τα εξης.
-Σιγουρα εχουν τρελα κομπλεξ , τα οποια δεν θα τα δεις παρα μονο οταν η γκομενα σε συνηθισει και εχει παρει θαρρος.
-Δεν θα σου κατσει απο τα 2 πρωτα ραντεβου. Θελει να νιωθει ασφαλεια.
-Ειναι εξαιρετικα πιθανο να φαει κολλημα μετα μαζι σου με οτι συνεπαγεται αυτο.
Με λιγα λογια αν δεν ψαχνεσε να την παντρευτεις , μακρια...
 
OP
OP
SpasmenoKaravi

SpasmenoKaravi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
341
Like
6
Πόντοι
1
Τύπε, σημαντική διευκρίνηση: Έχει δουλέψει-σπουδάσει; Έχει "βγει" στον έξω κόσμο δηλ;

Σπούδασε στα Γιάννενα σε υψηλόβαθμη σχολή. Αλλά τι καλό να δεί από τους γιδοβοσκούς;
Γενικά πάντως δεν είναι πολύ κοινωνική. Η οικογένειά της είναι λίγο 'άστα να παν στο διάολο' και έχει βαρειά κληρονομιά... Έχει βγεί στον έξω κόσμο με το ένα πόδι. Ενώ είναι έξυπνη και έχει αντίληψη τι γίνεται γύρω της, είναι λίγο κόμπλα στο συναισθηματικό.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
μηπως ειναι παρθενα μονο για σενα?  :2funny:
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Επειδη η δικια μου η γκομενα ηταν και αυτη παρθενα στα 25 της , τα δικα μου συμπερασματα ειναι τα εξης.
-Σιγουρα εχουν τρελα κομπλεξ , τα οποια δεν θα τα δεις παρα μονο οταν η γκομενα σε συνηθισει και εχει παρει θαρρος.
-Δεν θα σου κατσει απο τα 2 πρωτα ραντεβου. Θελει να νιωθει ασφαλεια.
-Ειναι εξαιρετικα πιθανο να φαει κολλημα μετα μαζι σου με οτι συνεπαγεται αυτο.
Με λιγα λογια αν δεν ψαχνεσε να την παντρευτεις , μακρια...
:2funny: εγω παλι εχω αλλη αποψη...μια παρθενα που ειχα γνωρισει μου εκατσε απ το πρωτο ραντεβου,τα καταπιε και ηθελε και απο κωλο  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom