Νέα

Παρθένα 24 χρονών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Είναι όμορφη, έξυπνη και καλό κορίτσι. Το οτι είναι παρθένα, δεν σημαίνει οτι είναι σκουπίδι σαν άτομο. Μάλλον υπερβολικά συνεσταλμένη. Δεν είναι κακό- ίσως είναι γοητευτικό όλο αυτό, για μένα.

Τύπε, σημαντική διευκρίνηση: Έχει δουλέψει-σπουδάσει; Έχει "βγει" στον έξω κόσμο δηλ;
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Πρόσφατα έβγαλα για καφέ μια παλιά μου φίλη, την οποία είχα χρόνια να δώ και έχει εξελιχθεί σε ωραίο κορίτσι. Μιλούσαμε για σχέσεις και ενώ ξεκίνησε να μου λέει ιστορίες για ''τον πρώην της που την πλήγωσε'', την πίεσα να μου πεί περισσότερες λεπτομέρειες και τελικά φτάσαμε να παραδεχτεί οτι δεν έχει ολοκληρώσει ποτέ. Είναι ένα χρόνο μεγαλύτερή μου, είναι άνω του μετρίου γκόμενα (κορμάρα, ωραίο πρόσωπο, προσεγμένο ντύσιμο), αλλά αρκετά κρύα στα ερωτικά και διστακτική στη συμπεριφορά. Άν της κάνω ένα κοπλιμέντο, κομπλάρει, δεν απαντά και κρύβει το πρόσωπό της. Τι να κάνω μαζί της;

Να σημειώσω οτι ώς λάτρης των ώριμων γυναικών, πάντα έμπλεκα με πεπειραμένες. Δεν είχα ποτέ εμπειρία με παρθένες. Πώς να φερθώ ρε παίδες; Με ενδιαφέρει πολύ η περίπτωσή της..

Ελα τώρα που είναι παρθένα στα  24 ...  από τα αυτιά και τον αφαλό , ίσως .  Απλά σε βαριέται και δεν πολυγουστάρει και σου λέει μαλακίες ... δεν θα' σαι του γούστου της , μπορεί να είσαι άσχημος , τεσπα δεν θέλει να σε πικράνει .
Να τα πιάνεις αυτά και να στρίβεις .
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Αν έχεις όρεξη να παλέψεις με τα ψυχολογικά της καλή συνέχεια.
Δυστυχως όμως αν ασχοληθείς μαζί της και περάσει κάμποσος καιρός και είναι ακόμα παρθένα (με διάφορες δικαιολογίες από μεριάς της) θα τρελάνει και εσένα μαζί.
Ό,τι είναι να γίνει καλύτερα να γίνει σύντομα.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Άκου κολλητέ,απλά ξεμονάχιασέ την καμιά φορά χωρίς να της μιλήσεις για σεξ και την κατάλληλη στιγμή πλησίασε,φίλα την και μετά πιάσ'της τον κώλο για να καβλώσει ! Αν είναι όντως παρθένα θα καβλώσει σίγουρα...Μην το κουράζεις περισσότερο γιατί αναβολή στην αναβολή και κουβέντα στην κουβέντα ,αυτή θα μείνει παρθένα κι'εσύ θα γαμήσεις τη χούφτα σου !!
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Aσχετο- Σχετικο:
Αν ημουν γκομενα- ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ- παιζει να 'μενα αγαμητη μεχρι τον ταφο

(Υπ' αυτη την εννοια, ευγνωμωνω τον Παναγαθο για την επιλογη φυλου...)
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Aσχετο- Σχετικο:
Αν ημουν γκομενα- ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ- παιζει να 'μενα αγαμητη μεχρι τον ταφο

(Υπ' αυτη την εννοια, ευγνωμωνω τον Παναγαθο για την επιλογη φυλου...)

Γιατί ρε σύντροφε ? θα φοβόσουν μην πονέσεις ??  :2funny:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Aσχετο- Σχετικο:
Αν ημουν γκομενα- ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ- παιζει να 'μενα αγαμητη μεχρι τον ταφο

(Υπ' αυτη την εννοια, ευγνωμωνω τον Παναγαθο για την επιλογη φυλου...)

Και πως θα την έβγαζες , στο έτσι ?  Μόνο με δαχτυλάκι ή κανα σκύλο ?
Δεν γίνονται αυτά ...
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
Aπο την στιγμή που έκατσες και ακουσες ολα τα προσωπικα της για τους πρωην της και για τότε που έπεφτε στα πατωματα και μπλα μπλα μπλα,
σε βλέπει πλέον σαν φιλο
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Εγω αντίθετα αν ήμουν γυναίκα θα ήμουν μεγάλο ξέκωλο..παίζει να είχα γίνει και πορνοστάρ (αλλά όχι στην Ελλάδα για να μην με κράζουν όλοι...) !
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Γιατί ρε σύντροφε ? θα φοβόσουν μην πονέσεις ??  :2funny:

Οχι ρε φιλε, αλλα τωρα ας πουμε παω στις πουτανες, και αμα κατσει καμια γκομενα (που δεν εχω καμια τρελη ορεξη δηλαδη), δεν θα διστασω να της τον ριξω
Αμα ημουνα γυναικα θα λειτουργουσε αυτοτροφοδοτουμενα η αγαμια, δηλαδη οσο θα περναγε ο καιρος χωρις εμπειριες θα ημουνα ολο και πιο αρνητικη στο να κανω σχεση κλπ κλπ (Σπιραλ Υφεσης που λεει κι ο φιλαρακος του bold  :grin:)

Αλλα, ξαναλεω, ακομα και ωραια αν ημουνα... μαλλον θα εριχνα ακυρα, γιατι οι αντρες ειναι τελειως λιγουρια και γτπ ως προς τις ωραιες γυναικες. Επισης, καλως ή κακως, στους αντρες μετραει περισσοτερο η προσωπικοτητα, και εγω (με τη σημερινη μου ιδιοτητα), δεν εχω σε εκτιμηση παρα ελαχιστους φιλους/γνωστους κλπ.

Φυσικα, παντα υπαρχει το one night stand για να ξεδωσεις, αλλα ακομα κι αυτο, οσον αφορα μια γυναικα, ΔΕΝ ειναι ακριβως αντιστοιχο με το μπουρδελο, για μας. Δηλαδη, απαιτει κοινωνικες προεκτασεις, κι αρα χαριεντισματα με ηλιθιους τυπους.
Τι να πω...

Με απλες υποθεσεις ο κοσμος δεν παει μπροστα  ;)
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Εγω αντίθετα εγώ αν ήμουν γυναίκα θα ήμουν μεγάλο ξέκωλο..παίζει να είχα γίνει και πορνοστάρ (αλλά όχι στην Ελλάδα για να μην με κράζουν όλοι...) !

drool.gif
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Οχι ρε φιλε, αλλα τωρα ας πουμε παω στις πουτανες, και αμα κατσει καμια γκομενα (που δεν εχω καμια τρελη ορεξη δηλαδη), δεν θα διστασω να της τον ριξω
Αμα ημουνα γυναικα θα λειτουργουσε αυτοτροφοδοτουμενα η αγαμια, δηλαδη οσο θα περναγε ο καιρος χωρις εμπειριες θα ημουνα ολο και πιο αρνητικη στο να κανω σχεση κλπ κλπ (Σπιραλ Υφεσης που λεει κι ο φιλαρακος του bold  :grin:)

Αλλα, ξαναλεω, ακομα και ωραια αν ημουνα... μαλλον θα εριχνα ακυρα, γιατι οι αντρες ειναι τελειως λιγουρια και γτπ ως προς τις ωραιες γυναικες. Επισης, καλως ή κακως, στους αντρες μετραει περισσοτερο η προσωπικοτητα, και εγω (με τη σημερινη μου ιδιοτητα), δεν εχω σε εκτιμηση παρα ελαχιστους φιλους/γνωστους κλπ.

Φυσικα, παντα υπαρχει το one night stand για να ξεδωσεις, αλλα ακομα κι αυτο, οσον αφορα μια γυναικα, ΔΕΝ ειναι ακριβως αντιστοιχο με το μπουρδελο, για μας. Δηλαδη, απαιτει κοινωνικες προεκτασεις, κι αρα χαριεντισματα με ηλιθιους τυπους.
Τι να πω...

Με απλες υποθεσεις ο κοσμος δεν παει μπροστα  ;)

Η γυναίκα όμως έχει το πλεονέκτημα ότι λίγο να προκαλέσει και να κουνήσει την ουρά της, θα βρει μάλλον σίγουρα γκόμενο(άλλο αν κάποιες διστάζουν...).Ενώ ο άντρας,πρέπει να φάει πρώτα 5,10 χιλόπιτες για να του κάτσει μια...
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
μλκα αν το έλεγα αυτό στους γονείς μου δεν θα έγραφα εδώ τώρα.

θα ήμουνα σε κανένα παγκάκι να ζητάω ελεημοσύνες

Κατσε γιατί μπερδεύτηκα...ως άντρας αν το έλεγες ή αν ήσουν γυναίκα ?
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Aπο την στιγμή που έκατσες και ακουσες ολα τα προσωπικα της για τους πρωην της και για τότε που έπεφτε στα πατωματα και μπλα μπλα μπλα,
σε βλέπει πλέον σαν φιλο

Eσύ καλή μου θα ντρεπόσουν να το πεις στους γονείς σου,αν γινόσουν πορνοστάρ ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom