Νέα

Παρθένα 24 χρονών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Επειδη η δικια μου η γκομενα ηταν και αυτη παρθενα στα 25 της , τα δικα μου συμπερασματα ειναι τα εξης.
-Σιγουρα εχουν τρελα κομπλεξ , τα οποια δεν θα τα δεις παρα μονο οταν η γκομενα σε συνηθισει και εχει παρει θαρρος.
-Δεν θα σου κατσει απο τα 2 πρωτα ραντεβου. Θελει να νιωθει ασφαλεια.
-Ειναι εξαιρετικα πιθανο να φαει κολλημα μετα μαζι σου με οτι συνεπαγεται αυτο.
Με λιγα λογια αν δεν ψαχνεσε να την παντρευτεις , μακρια...

Απολυτα σωστος!!!!

speres εσυ παλι λες παπαριες.  ;)
 

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
-Ειναι εξαιρετικα πιθανο να φαει κολλημα μετα μαζι σου με οτι συνεπαγεται αυτο.
Με λιγα λογια αν δεν ψαχνεσε να την παντρευτεις , μακρια...

Αυτό ισχύει για όλες τις παρθένες. Για τις μικρές ακόμα περισσότερο.

Κάνετε και τους δάσκαλους του σεξ τρομάρα σας! :2funny:

Νηματοθέτη, επειδή πολύ το κουράζεις αγόρι μου, κάνε μου το κονέ να στην πηδήσω εγώ, κι όταν τη βαρεθώ, στην πασάρω να γλείψεις τα χύσια μου απ' το μουνί της. Πιστεύω θα εγκρίνουν και οι δάσκαλοι.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
:2funny: εγω παλι εχω αλλη αποψη...μια παρθενα που ειχα γνωρισει μου εκατσε απ το πρωτο ραντεβου,τα καταπιε και ηθελε και απο κωλο  :grin:

Πάλι ψέματα λες ρε μουσταλευριά;
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Πρόσφατα έβγαλα για καφέ μια παλιά μου φίλη, την οποία είχα χρόνια να δώ και έχει εξελιχθεί σε ωραίο κορίτσι. Μιλούσαμε για σχέσεις και ενώ ξεκίνησε να μου λέει ιστορίες για ''τον πρώην της που την πλήγωσε'', την πίεσα να μου πεί περισσότερες λεπτομέρειες και τελικά φτάσαμε να παραδεχτεί οτι δεν έχει ολοκληρώσει ποτέ. Είναι ένα χρόνο μεγαλύτερή μου, είναι άνω του μετρίου γκόμενα (κορμάρα, ωραίο πρόσωπο, προσεγμένο ντύσιμο), αλλά αρκετά κρύα στα ερωτικά και διστακτική στη συμπεριφορά. Άν της κάνω ένα κοπλιμέντο, κομπλάρει, δεν απαντά και κρύβει το πρόσωπό της. Τι να κάνω μαζί της;

Να σημειώσω οτι ώς λάτρης των ώριμων γυναικών, πάντα έμπλεκα με πεπειραμένες. Δεν είχα ποτέ εμπειρία με παρθένες. Πώς να φερθώ ρε παίδες; Με ενδιαφέρει πολύ η περίπτωσή της..

Αμα τη γουσταρεις, προχωρα! στη τελικη, αμα ειναι οντως παρθενα, θα ματωσει στο κρεββατι. Αν οχι, ε, σου λεει πουτσες και θα ξενερωσεις τελειως.

Π (all rights reserved)
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πολλες κοπελες που κυκλφορουν ομορφες και προκλητικα ντυμενες στο δρομο ειναι παρθενες.Απλα το κανουν για επιβεβαιωση χωρις να προχωρουν παρακατω.Για να εχει μεινει παρθενα σιγουρα καποιο προβλημα εχει πιθανον με το σωμα της και δεν αισθανεται ανετα.Αν θες παλεψε το αλλα για να στο δωσει πρεπει να της δωσεις την εντυπωση οι την αγαπας και να μεινεις καιρο μαζι της μεχρι να στο δωσει.Και φυσικα μεσα απο μια σχεση.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
πολλες κοπελες που κυκλφορουν ομορφες και προκλητικα ντυμενες στο δρομο ειναι παρθενες.Απλα το κανουν για επιβεβαιωση χωρις να προχωρουν παρακατω.Για να εχει μεινει παρθενα σιγουρα καποιο προβλημα εχει πιθανον με το σωμα της και δεν αισθανεται ανετα.Αν θες παλεψε το αλλα για να στο δωσει πρεπει να της δωσεις την εντυπωση οι την αγαπας και να μεινεις καιρο μαζι της μεχρι να στο δωσει.Και φυσικα μεσα απο μια σχεση.
σιγα μη κυκλοφορουνε για επιβεβαιωση ,για να βρουνε γαμια βγαινουν ετσι τα ξεκωλα  :2funny:
 

Επισκέπτης
πολλες κοπελες που κυκλφορουν ομορφες και προκλητικα ντυμενες στο δρομο ειναι παρθενες.Απλα το κανουν για επιβεβαιωση χωρις να προχωρουν παρακατω.Για να εχει μεινει παρθενα σιγουρα καποιο προβλημα εχει πιθανον με το σωμα της και δεν αισθανεται ανετα.Αν θες παλεψε το αλλα για να στο δωσει πρεπει να της δωσεις την εντυπωση οι την αγαπας και να μεινεις καιρο μαζι της μεχρι να στο δωσει.Και φυσικα μεσα απο μια σχεση.

Το μπου είναι μαγικό..
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
ηθελε και απο κωλο αλλα δεν εμπαινε ηταν πολυ σφιχτη η κωλοτρυπα τυπε...

και γιατί δεν της έβαζες πρώτα ένα μικρό δαχτυλάκι, μετά δύο δαχτυλάκια και μετά το κρέας ????  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom