Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 845K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
778
Κριτικές
50
Like
5.906
Πόντοι
7.626
Καλημέρα κόσμε , ξέρετε αν η Αμάντα αφήνει φιλιά με γλώσσα στο στόμα ?
Ακούω ότι είναι ακριβή αλλά αξίζει λέω να πάω να δώσω τα χαιρετίσματα μου
Καλημέρα όχι όπως και όλη η σειρά αυτή της παραλιακής … επειδή το έχω συζητήσει με μια εξ αυτών οι Αλβανίδες θεωρούν μεγαλύτερο κέρατο σε μια σχέση η γάμο το φίλι στο στομα παρά αυτό που κάνουν στη δουλειά να ξέρεις . Και η αμαντα είναι παντρεμένη …
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
778
Κριτικές
50
Like
5.906
Πόντοι
7.626
Καλησπέρα με νέο ξεκίνημα
Ρε παιδιά σαν νέος στην παραλιακή
μου έκανε εντύπωση η Άντα στο τρίγωνο μου είπε ότι είναι 29
Έχετε πληροφορίες για αυτή αν έχει αγγελία η τι κάνει εκεί κτλπ
Οποίος ξέρει στέλνει εδώ η πμ
Ευχαριστώ μάγκες !!
Αγγελια δε έχει καμία από αυτές .
Βγαίνουν πιάτσα περίπου 2230 με 2300 και κάθονται ως τις 0300 συνήθως (μιλάω για του τριγώνου και τις άλλες δυο στο Φλοίσβο )
Στο τρίγωνο δίνεις 30 πίπα αμάξι 40 σεξ νομίζω αμάξι και 150 η ώρα σε ξενοδοχείο εκεί της περιοχής δίπλα . Ούτε σε χώρο σου ούτε σε άλλη περιοχή θα έρθουν
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
778
Κριτικές
50
Like
5.906
Πόντοι
7.626
Να ρωτήσω όσους γνωρίζουν. Η πίπα γενικά είναι ακάποτη ή παίζει ανάλογα με την κοπέλα?
Η ακαποτη πίπα αν θες σκας πενηντάρικο αντί για 30 στο αμάξι και να έχεις υποψι σου ότι όλες τους δε δέχονται με τίποτα να τελειώσεις στο στομα
 

donp4679

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
4
Like
157
Πόντοι
280
Να ρωτήσω όσους γνωρίζουν. Η πίπα γενικά είναι ακάποτη ή παίζει ανάλογα με την κοπέλα?
πιστευω πως ειναι με καποτα απ'οτι εχω ρωτησει. ισως αναλογα και την κοπελα. δεν εχω μιλησει σε ολες. συγγνωμη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η κοπελιά στον Μαρμαριδη σταμάτησε? Εδώ και 2 εβδομάδες δεν την έχω πετύχει καθόλου...
αυτη φευγει για 1-2 μηνες και ξαναγυρναει στο ποστο της. διακοπες? δεν ξερω τι αλλα ισως αυγουστο/σεπτεμβρη ισως γυρισει
 

Ehhmm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
33
Κριτικές
5
Like
240
Πόντοι
280
Καλημέρα όχι όπως και όλη η σειρά αυτή της παραλιακής … επειδή το έχω συζητήσει με μια εξ αυτών οι Αλβανίδες θεωρούν μεγαλύτερο κέρατο σε μια σχέση η γάμο το φίλι στο στομα παρά αυτό που κάνουν στη δουλειά να ξέρεις . Και η αμαντα είναι παντρεμένη …
Καλησπέρα , Εγώ νομίζω το λένε αυτό για να μν φιλάνε. Ειδικά η Αμάντα θα το έλεγε σαν ατάκα αυτό για να το αποφύγει με τόσα που έχει δει σε τόσα χρόνια . Δεν μου το βγάζει για παντρεμένη ιδικά η συγκεκριμένη
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
778
Κριτικές
50
Like
5.906
Πόντοι
7.626
Καλησπέρα , Εγώ νομίζω το λένε αυτό για να μν φιλάνε. Ειδικά η Αμάντα θα το έλεγε σαν ατάκα αυτό για να το αποφύγει με τόσα που έχει δει σε τόσα χρόνια . Δεν μου το βγάζει για παντρεμένη ιδικά η συγκεκριμένη
Είναι παντρεμένη γιατί είχα παλιά το τηλ της στις επαφές μου και μου την έβγαλε προτεινόμενη στα σοσιαλ . Της είχα στείλει και αίτημα αλλά δε το δέχτηκε και κατάλαβα ότι ο λόγος ήταν ότι είναι παντρεμένη . Είχε φωτό με την άντρα της από γάμο. Τώρα έχω χάσει και το τηλ και ούτε που θυμάμαι το προφίλ της να σου πω τη αλήθεια. Πάντως ανέβαζε συνέχεια με τον άντρα της φωτό .
Όσο για το φιλί μου το είχε εξηγήσει Αλβανίδα που είχαμε έρθει πιο κοντά (σα πελάτης της πάντα) και λέγαμε δυο κουβέντες παραπάνω και τις ξέρει όλες της παραλιακής . Και δε το έκανε για να με αποφύγει να σαι σίγουρος . Γιατί σε γραφείατες η ανεξάρτητες δε είχα ποτέ θέμα για να σκεφτείς ότι είναι θέμα υγιεινής μου.
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
126
Πόντοι
1
Στον φλοισβο σε ποιο σημείο είναι ακριβως
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Συναγωνιστές μπορεί σήμερα στα γνωστά σημεία της παραλιακής να μην υπήρχαν κορίτσια άλλα υπάρχει ένα μπλόκο για αλκοοτέστ στην Αμφιυέας. Οπότε προσοχή
 

Ehhmm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
33
Κριτικές
5
Like
240
Πόντοι
280
Συναγωνιστές μπορεί σήμερα στα γνωστά σημεία της παραλιακής να μην υπήρχαν κορίτσια άλλα υπάρχει ένα μπλόκο για αλκοοτέστ στην Αμφιυέας. Οπότε προσοχή
Αυτό το μπλόκο κάθε πσκ από 03-06:00 κοντά το έχω φάει στη μάπα . Καμιά φορά από 02:00 .
Όποιος στρίψει και τους δει έχει ένα μικρό στενάκι στα δεξιά για να το αποφύγεις , 100 μέτρα προτού τους φτάσεις
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Σήμερα πριν λίγο πέρασα από παραλιακή και στον Μαρμαρίδη ήταν μετά από καιρό και το νταρντανικο κορμί στο πόστο του !!! Αλλά εκτός από το κορμί εκεί πριν την Αλίμου και επί της Ποσειδώνος υπήρχε ένα μεγάλο μπλοκο σε όλο το πλάτος του δρόμου για αλκοοττεστ.
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
1
Περασα παρασκευη μεσημερι κατα τις 4 και εκει στον μαρμαριδη ηταν μια μελαχρινη μαλλον αλβανιδη. 30 πιπα στο αμαξι 50 σεξ νομιζω μου ειπε...

την εχει δοκιμασει κανεις; απο φατσα καλη ειναι αλλα απο σωμα δεν καταλαβα καθιστη ηταν.
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
33
Like
39
Πόντοι
0
Περασα παρασκευη μεσημερι κατα τις 4 και εκει στον μαρμαριδη ηταν μια μελαχρινη μαλλον αλβανιδη. 30 πιπα στο αμαξι 50 σεξ νομιζω μου ειπε...

την εχει δοκιμασει κανεις; απο φατσα καλη ειναι αλλα απο σωμα δεν καταλαβα καθιστη ηταν.
Δοκιμάστηκε προ ολίγων ημερών. Στο σωμά αρκετά καλή αν και με πεσμένο στήθος. Τίμες κλασσικές 30-40€. Στα του αγώνα τώρα, πίπα αρκετά καλή, φάση πουτσορούφηγμα 1600W. Γενικά δεν έκλαψα τα λεφτά μου, μπορεί και να ξαναδοκιμαστεί αν προκύψει ευκαιρία στο μέλλον
 

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
187
Like
484
Πόντοι
21
Περασα παρασκευη μεσημερι κατα τις 4 και εκει στον μαρμαριδη ηταν μια μελαχρινη μαλλον αλβανιδη. 30 πιπα στο αμαξι 50 σεξ νομιζω μου ειπε...

την εχει δοκιμασει κανεις; απο φατσα καλη ειναι αλλα απο σωμα δεν καταλαβα καθιστη ηταν.
@nikosxp βγαίνουν και μεσημέρι?
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
358
Πόντοι
21
Περασα παρασκευη μεσημερι κατα τις 4 και εκει στον μαρμαριδη ηταν μια μελαχρινη μαλλον αλβανιδη. 30 πιπα στο αμαξι 50 σεξ νομιζω μου ειπε...

την εχει δοκιμασει κανεις; απο φατσα καλη ειναι αλλα απο σωμα δεν καταλαβα καθιστη ηταν.
Καλή περιγραφή κ του φίλου πιο πάνω. Την έχω δοκιμάσει, ευχαριστημένος έμεινα για όσα μπορείς να κάνεις στο αμάξι.. το σώμα είναι καλό για θεία… ωραίο φυσικό βυζί κ καθαρή
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
358
Πόντοι
21
Απόψε στο τρίγωνο ήταν μόνο μία κ ήταν τούμπανο. Μέχρι να κάνω αναστροφή πήγε να… εργαστεί. Ξέρει κάποιος ποιά απ όλες ήταν; Το έχω άχτι το τρίγωνο…
Επίσης αν κάποιος γνωρίζει αν θα ξαναρθεί ποτέ η μοντελέ κορμί αλβανίδα στο Φλοίσβο (ρεύμα προς Πειραιά). Ας μου στείλει πμ. κ τον ευχαριστώ προκαταβολικά. Την έχω χάσει κ αυτή…
 

srichie

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
52
Like
40
Πόντοι
0
Απόψε στο τρίγωνο ήταν μόνο μία κ ήταν τούμπανο. Μέχρι να κάνω αναστροφή πήγε να… εργαστεί. Ξέρει κάποιος ποιά απ όλες ήταν; Το έχω άχτι το τρίγωνο…
Επίσης αν κάποιος γνωρίζει αν θα ξαναρθεί ποτέ η μοντελέ κορμί αλβανίδα στο Φλοίσβο (ρεύμα προς Πειραιά). Ας μου στείλει πμ. κ τον ευχαριστώ προκαταβολικά. Την έχω χάσει κ αυτή…
Την Βικτώρια;
Ξανθιά σγουρομάλλα;
 

donp4679

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
4
Like
157
Πόντοι
280
σκεφτομαι να παω να δοκιμασω αυτην στον μαρμαριδη αλλα, σκεφτομαι επισης την ψηλη ξανθια προς Βουλα αν θυμαμαι καλα. εχετε εμπειρια απο καμια απο τις 2?
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Το κορμί στον Μαρμαρίδη ήτανστο πόστο του πριν λίγο που πέρασα και 4 κορασίδες στο τρίγωνο μετά το συμμαχικό νεκροταφείο. Στο πόστο τους και τα κορίτσια στο ύψος της Μαρίνας Φλοίσβου.
 

Ehhmm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
33
Κριτικές
5
Like
240
Πόντοι
280
Καλημέρα! Περνάω έξω από κρεολή και δεν βλέπω αυτό τον μουναρο( Αμάντα ) λογικά είναι διακοπές , ξέρετε πότε γυρνάει? Δεν έχω τηλέφωνο κτλπα για να την ρωτήσω , αν και έτσι όπως την κόβω και να έστελνα στο διάολο θα με έστελνε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom