Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 847K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NSK.Warzycha88

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
41
Like
46
Πόντοι
0
;)
Σωστά κατάλαβες. Δεν κράτησα το όνομα του μαγαζιού στο μυαλό μου.
τι διαστημική κωλαρα έχει αυτή.Τι παίζει με αυτή την ξανθιά μπορείς να μας πεις; ποιο περιμένει να την πάρει από εκεί;
Καλημέρα σας!
Το όνομα της κοπελιάς Στέλλα. Έκανα το λάθος εχθές, τσίμπησα και την πήρα. Με το που έβγαλε τα ρούχα της στο ξενοδοχείο μετάνιωσα, έξυπνη και η φούστα που φόραγε διότι κράταγε-έκρυβε κοιλιά πολύ καλά. Η κοπέλα ή ήταν έγκυος πολυυυ πρόσφατα ή ήταν εύσωμη και έχασε απότομα πολλά κιλά(μάλλον το 1ο;;). Διεκπεραιωτική τύπου φυλής ή και χειρότερα στα του αγώνα. Το μόνο που δεν ήταν χάλια ήταν το στήσιμο της στα 4 οπού και αυτό το έκανε να φανεί ντεκαβλε. Ίσως τα πιο πεταμένα λεφτά που έχω δώσει ποτέ μου για γυναίκα του επαγγέλματος...
 

srichie

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
53
Like
40
Πόντοι
0
Έχει κανείς εμπειρία για μια μαυρομάλλα στο φανάρι πριν από την alpha;

Την πέτυχα προχθές αλλά μέχρι να γυρίσω την είχανε φορτώσει.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
σημερα ειχα μια λαιβ ενημερωση μετα τη σελλ λεει περναγε ο κολλητος μ και ειδε κατι πουτανες στην ποσειδωνος στην αμφιθεας

μιλαγαμε τηλεφωνικως και μ το ειπε

κατα τις 22,20
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.973
Πόντοι
506
Toyota (στο φανάρι μετά την bp) επέστρεψε.
Προχθές μετά την μια. @nickpie2008
Δυστυχώς γυρισε και με καμμια δεκαριά κιλά παραπανω και μαλλί Έλενας Τσαγγρινου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

σημερα ειχα μια λαιβ ενημερωση μετα τη σελλ λεει περναγε ο κολλητος μ και ειδε κατι πουτανες στην ποσειδωνος στην αμφιθεας

μιλαγαμε τηλεφωνικως και μ το ειπε

κατα τις 22,20
Τυπέ ο κολλητός έχει είκοσι χρόνια καραντίνα; :-)
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
80
Like
184
Πόντοι
0
Καλημέρα σας!
Το όνομα της κοπελιάς Στέλλα. Έκανα το λάθος εχθές, τσίμπησα και την πήρα. Με το που έβγαλε τα ρούχα της στο ξενοδοχείο μετάνιωσα, έξυπνη και η φούστα που φόραγε διότι κράταγε-έκρυβε κοιλιά πολύ καλά. Η κοπέλα ή ήταν έγκυος πολυυυ πρόσφατα ή ήταν εύσωμη και έχασε απότομα πολλά κιλά(μάλλον το 1ο;;). Διεκπεραιωτική τύπου φυλής ή και χειρότερα στα του αγώνα. Το μόνο που δεν ήταν χάλια ήταν το στήσιμο της στα 4 οπού και αυτό το έκανε να φανεί ντεκαβλε. Ίσως τα πιο πεταμένα λεφτά που έχω δώσει ποτέ μου για γυναίκα του επαγγέλματος...
Την πήρα και εγώ παίχτη
Μόλις έβγαλε τα ρούχα στο αμάξι ξενέρωσα την ζωή μου
Την γύρισα στα 4 για να βλέπω την κωλαρα μόνο μήπως και τελειώσω να φύγω
 

Krish

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2015
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
103
Πόντοι
0
Χθες στο φαναρι του Κρεολη ειδα την αμαντα (αν την λεω σωστα) κατα της 23:00 με ενα λευκο στενο φορεματακι. Εχει κανεις εμπειρια με την συγκεκριμενη και αν αξιζει ποσο χρεωνει
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636
Την πήρα και εγώ παίχτη
Μόλις έβγαλε τα ρούχα στο αμάξι ξενέρωσα την ζωή μου
Την γύρισα στα 4 για να βλέπω την κωλαρα μόνο μήπως και τελειώσω να φύγω
Κόστος;για ένα μανίκι;
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
80
Like
184
Πόντοι
0
Χθες στο φαναρι του Κρεολη ειδα την αμαντα (αν την λεω σωστα) κατα της 23:00 με ενα λευκο στενο φορεματακι. Εχει κανεις εμπειρια με την συγκεκριμενη και αν αξιζει ποσο χρεωνει
Την είχα πάρει κάποτε ένα φεγγάρι
50 χρεώνει δεν βιάζεται να τελειώσεις
Καλό μουνετο κατ εμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Krish

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1.715
Πόντοι
201
Καλημέρα σας!
Το όνομα της κοπελιάς Στέλλα. Έκανα το λάθος εχθές, τσίμπησα και την πήρα. Με το που έβγαλε τα ρούχα της στο ξενοδοχείο μετάνιωσα, έξυπνη και η φούστα που φόραγε διότι κράταγε-έκρυβε κοιλιά πολύ καλά. Η κοπέλα ή ήταν έγκυος πολυυυ πρόσφατα ή ήταν εύσωμη και έχασε απότομα πολλά κιλά(μάλλον το 1ο;;). Διεκπεραιωτική τύπου φυλής ή και χειρότερα στα του αγώνα. Το μόνο που δεν ήταν χάλια ήταν το στήσιμο της στα 4 οπού και αυτό το έκανε να φανεί ντεκαβλε. Ίσως τα πιο πεταμένα λεφτά που έχω δώσει ποτέ μου για γυναίκα του επαγγέλματος...
Φιλε πολυ χρησιμη η κριτικη σου! Μιλαμε παντως για τρελη κωλαρα , περασαμε νωριτερα σημερς με φιλαρακι και μας εφυγε το σαγωνι... λογικο που την πατησες..
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
Παλια καραβάνα η στελλίτσα.. Με μένα δεν ηταν τοσο χάλια αλλα γενικα ναι δεν ηταν της πρωτοβουλίας. Μια μελαχρινη φιλη της επισης αλβανιδα εμφανίζεται ακομα; Τις πετυχαινα μαζι καποτε κ μου ειχαν προτεινει διπλο. Θα ηθελα ομως εστω κ μονη της να τη δοκιμασασω. Προσωπο μετριο σωμα με πιασιματα περιπου ιδια ηλικια.Ονομα δυστυχως δε θυμαμαι
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.973
Πόντοι
506
Η κοπέλα είναι ξεκάθαρο πως έχει πολυ περιττα κιλα ειδικά στην περιφέρεια τα οποία και σαφώς δεν κρυβονται ειδικά τώρα το καλοκαίρι που φοράει κάθε μέρα σορτσακι .
Επομένως τα "κωλαρα" αναφέρονται αντικειμενικα στο υπερβολικά μεγάλο μέγεθος και όχι στο αντικειμενικα ωραιο
Αντιθετα 100μ και 500μ είναι αντικειμενικα οι πιο ωραίοι κωλοι της παραλιακης
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Τι απεγινε εκεινη η αλβανιδοκωλαρα η κοκκινομαλα με το καυτο σωστσακι; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom