Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 847K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

darklife

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Έχει κάποιος άποψη για ένα μελαχρινό που βρίσκεται στα φανάρια της παραλιακής όπως στρίβουμε για το golf της Γλυφάδας? Συνήθως μετα τις 20.00 βρίσκεται εκεί.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.979
Πόντοι
506
Καλησπέρα στην παρέα. Έχει κάποιος άποψη για ένα μελαχρινό που βρίσκεται στα φανάρια της παραλιακής όπως στρίβουμε για το golf της Γλυφάδας? Συνήθως μετα τις 20.00 βρίσκεται εκεί.
Τυπε διαβασε μερικές σελίδες πισω έχει αναφερθεί με το όνομα Αμαντα
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Αμ'άντα είναι χρόνια εκεί την είχα πάρει παλιά πριν 6-7 χρόνια...
Από εμφάνιση είναι πολύ καλή και από υπηρεσίες για αμάξι καλή αλλά 50 είναι πολλά για αμάξι οπως και να χει....
 

sot690

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα γνωρίζει κανείς για την Έλενα που έκανε πιάτσα με την αμαντα
 

ZefyrosGym

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2022
Μηνύματα
9
Like
5
Πόντοι
0
Αμ'άντα είναι χρόνια εκεί την είχα πάρει παλιά πριν 6-7 χρόνια...
Από εμφάνιση είναι πολύ καλή και από υπηρεσίες για αμάξι καλή αλλά 50 είναι πολλά για αμάξι οπως και να χει....
Δεν νομίζω ότι τα 10 τελευταία χρόνια είναι η ίδια "Αμαντα" εκεί. Το όνομα μάλλον πάει με το σημείο παρά με την κοπέλα.
?
Απέναντι στο βενζινάδικο είχε εμφανιστεί κοπέλα, μέτρια, ανατολική, η οποία ζητούσε 100 ακατέβατα για τα βασικά...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αμ'άντα είναι χρόνια εκεί την είχα πάρει παλιά πριν 6-7 χρόνια...
Από εμφάνιση είναι πολύ καλή και από υπηρεσίες για αμάξι καλή αλλά 50 είναι πολλά για αμάξι οπως και να χει....
Δεν νομίζω ότι τα 10 τελευταία χρόνια είναι η ίδια "Αμαντα" εκεί. Το όνομα μάλλον πάει με το σημείο παρά με την κοπέλα.
?
Απέναντι στο βενζινάδικο είχε εμφανιστεί κοπέλα, μέτρια, ανατολική, η οποία ζητούσε 100 ακατέβατα για τα βασικά...
 

trunks89

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
39
Like
101
Πόντοι
0

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
58
Like
236
Πόντοι
20
Βόλτα χθες νωρίς το βράδυ στην παραλιακή πέτυχα στην είσοδο του Τροκαντερό μια λεπτή μελαχρινή ρώτησα τιμές 30 πιπα 40 σεξ στο αμάξι. Την πήρα για σεξ, με πήγε στο τάε κβο ντο , πιπα μέτρια, ευγενική πάντως 26 ετών Αλβανίδα, στην φάση την ρώτησα για κολο μου είπε άλλα 40 , θεώρησα πολλά. Δεν θυμάμαι όνομα, κάτι ανατολικής προέλευσης , Αυτά.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.622
Πόντοι
2.816
Γειά χαρά συναγωνιστές. Να ρωτήσω, μιλάμε πάντα για βραδυνά ωράρια, 22:00+ έτσι; γιατί περνάω συχνά από Ποσειδώνος και δε βλέπω κάτι μέχρι και 20:00..
Αλλη ερώτηση, ποιο το νόημα να ρισκάρεις 50ε και να έχεις την ταλαιπωρία βρες να σταματήσεις μες στην Ποσειδώνος όταν με 50 γαμας άνετα σε στούντιο της επιλογής σου, λεωφόρο Αθηνών, Κασσάνδρας, Καλλιθέα, ή όπου αλλού θες οποιαδήποτε σημείο της ημέρας;
Η ζωή θέλει ποικιλία τύπε..
 
  • Like
Αντιδράσεις: cursed

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Γειά χαρά συναγωνιστές. Να ρωτήσω, μιλάμε πάντα για βραδυνά ωράρια, 22:00+ έτσι; γιατί περνάω συχνά από Ποσειδώνος και δε βλέπω κάτι μέχρι και 20:00..
Αλλη ερώτηση, ποιο το νόημα να ρισκάρεις 50ε και να έχεις την ταλαιπωρία βρες να σταματήσεις μες στην Ποσειδώνος όταν με 50 γαμας άνετα σε στούντιο της επιλογής σου, λεωφόρο Αθηνών, Κασσάνδρας, Καλλιθέα, ή όπου αλλού θες οποιαδήποτε σημείο της ημέρας;
Υπάρχουν κύριοι που για προσωπικούς λόγους δεν πηγαίνουν σε μπουρδελα και στούντιο
Όποτε αυτο τους βολεύει
Γνώρισα άτομο εδώ που εχει γαμησει οποία υπάρχει σε πιάτσα και εχει να πατήσει σε στούντιο χρόνια
Επίσης για κάποιους ειναι εξτριμ η όλη φάση
Και αλλο ενα ειναι οτι στις πιάτσες μπορεις να κανεις παζάρια ?
Εγω μην φανταστείς οτι ξερω πολλα αλλα με τα λίγα που ξερω αυτα μπορω να σου πω

Αν για σένα δεν ισχύει κατι απ τα παραπάνω τότε μην ασχολείσαι με πιάτσες καταρχήν γιατί δεν υπάρχει καμια ενημέρωση πλέον για παραλιακή και πρεπει να ψαχνεις
Δεύτερον αν θες σε ξενοδοχείο θα πληρωσεις και το ξενοδοχείο (και αν ειναι να σου βγει πάνω κάτω 80€ καλύτερα να πας σε μασατζιδικο που με 80€ γαμας μια ώρα και εχεις το κεφάλι σου ήσυχο)
Τρίτον δεν ξερεις αν η κοπέλα εχει κανει μπάνιο απ τον προηγούμενο
Γιατι αν την πήδηξε στο αμαξι και της έδωσε ακαποτη πίπα δυσκολα να εκανε μπάνιο στο αυτοκίνητο
Τεταρτον κάποιες κλέβουν πράγματα απ το αυτοκίνητο για παραλιακή τωρα δεν νομιζω αλλα δεν δινω όρκο
Οι πρεζουδες στην αθηνα πάντως θα τσεκάρουν να δουν αν μπορούν να πάρουν τιποτα φεύγοντας
Πέμπτον στις πιάτσες δεν εχω δει ουτε μια ωραια
Τα γούστα μου ομως ειναι πολυ αυστηρά
Εσενα μπορεί να σ αρεσουν και οι γεματουλες
 

Alverto

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2021
Μηνύματα
559
Κριτικές
27
Like
2.121
Πόντοι
2.596
Γειά χαρά συναγωνιστές. Να ρωτήσω, μιλάμε πάντα για βραδυνά ωράρια, 22:00+ έτσι; γιατί περνάω συχνά από Ποσειδώνος και δε βλέπω κάτι μέχρι και 20:00..
Αλλη ερώτηση, ποιο το νόημα να ρισκάρεις 50ε και να έχεις την ταλαιπωρία βρες να σταματήσεις μες στην Ποσειδώνος όταν με 50 γαμας άνετα σε στούντιο της επιλογής σου, λεωφόρο Αθηνών, Κασσάνδρας, Καλλιθέα, ή όπου αλλού θες οποιαδήποτε σημείο της ημέρας;
Κάποιες ξεκινούν νωρίτερα από τις 22:00.Εχω πετύχει και πρωί προς το μεσημέρι.Πιο παλιά βέβαια.
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
181
Κριτικές
8
Like
505
Πόντοι
301
Παρατηρώ τελευταία, μια μελαχρινή που πιατσάρει απόγευμα στον Μαρμαρίδη. Έχει κανείς πληροφορίες ποιότητας?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.979
Πόντοι
506
Δεν νομίζω ότι τα 10 τελευταία χρόνια είναι η ίδια "Αμαντα" εκεί. Το όνομα μάλλον πάει με το σημείο παρά με την κοπέλα.
?
Απέναντι στο βενζινάδικο είχε εμφανιστεί κοπέλα, μέτρια, ανατολική, η οποία ζητούσε 100 ακατέβατα για τα βασικά...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν νομίζω ότι τα 10 τελευταία χρόνια είναι η ίδια "Αμαντα" εκεί. Το όνομα μάλλον πάει με το σημείο παρά με την κοπέλα.
?
Απέναντι στο βενζινάδικο είχε εμφανιστεί κοπέλα, μέτρια, ανατολική, η οποία ζητούσε 100 ακατέβατα για τα βασικά...
Η Αμάντα είναι τουλαχιστον δέκα χρόνια στην πιατσα της Γλυφάδας.
Το κυριο σημείο της ήταν αρχικώς η Σελλ γιατί στο Κρεολη υπήρχε άλλη μελαχρινή που μετά πήρε την θέση της η Έλενα και τώρα που έφυγε κι αυτή είναι μόνιμα εκει
 

hippurus

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
99
Like
242
Πόντοι
20
Η Αμάντα είναι τουλαχιστον δέκα χρόνια στην πιατσα της Γλυφάδας.
Το κυριο σημείο της ήταν αρχικώς η Σελλ γιατί στο Κρεολη υπήρχε άλλη μελαχρινή που μετά πήρε την θέση της η Έλενα και τώρα που έφυγε κι αυτή είναι μόνιμα εκει

Επιβεβαιώνω για την Αμάντα και τις τοποθεσίες που αναφέρει ο συναγωνιστής.
 

trunks89

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
39
Like
101
Πόντοι
0
Καλοκαιριαζει, πεσανε και τα δωρα τον χριστουγεννων και σαν να εμφανιζεται κοσμος ξανα παραλιακη.
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Πέρασμα πριν από λίγο από παραλιακή στον Μαρμαρίδη μια ξανθιά κάθεται συχνά εκεί μου είπε για 50 € μέσα στο αυτοκίνητο έχει κάποιος πληροφορίες να δώσει αν αξίζει
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.979
Πόντοι
506
Πέρασμα πριν από λίγο από παραλιακή στον Μαρμαρίδη μια ξανθιά κάθεται συχνά εκεί μου είπε για 50 € μέσα στο αυτοκίνητο έχει κάποιος πληροφορίες να δώσει αν αξίζει
Τυπε πιο κάτω στο τρίγωνο δεν είχε τίποτα?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.979
Πόντοι
506
Δεν εχω ιδέα τύπε
Για τρίγωνο ρωτα στο αλλο νήμα
Αλλα σιγουρα θα εχει κατι
Τυπε σε σενα πηγαινε το τρίγωνο 700 μέτρα μετά προς Αθήνα Πειραιά δηλαδή έχει ένα (ακόμα) κοκοματ
Εκεί σκάνε τρία τέσσερα τεμάχια που έχουν καλυτερες κριτικές από αυτή που ρωτάς
Αυτήν στον Μαρμαριδη έχει αναφερθεί πως έχει ξεχειλωμενο κορμί -κωλο-κοιλια και πολυ μέτριες υπηρεσιες
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Σορυ δάσκαλε δεν το γνώριζα οτι εχουμε και εκεί τρίγωνο
Οχι δεν ειχε τιποτα
Πέρασα και νωρις ίσως βγήκαν τωρα
Που ακριβώς ειναι οι άλλες που λες
Και ποια αξίζει γενικα ;
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.979
Πόντοι
506
Σορυ δάσκαλε δεν το γνώριζα οτι εχουμε και εκεί τρίγωνο
Οχι δεν ειχε τιποτα
Πέρασα και νωρις ίσως βγήκαν τωρα
Που ακριβώς ειναι οι άλλες που λες
Και ποια αξίζει γενικα ;
Συνεχίζεις ευθεία την παραλιακη προς Πειραιά
Μετά το συμμαχικό νεκροταφείο έχει ένα μικρό τριγωνακι πλατεακι
Εκεί αράζουν δυο η τρεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom