Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 568K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giwrgos777

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
63
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
0
Εχω ξαναρωτησει τον Kman..
Ποιος ο λόγος να πληρώνει(ως επί των πλειστων) ανθυπομέτριες,ενώ παίζουν ξεκάθαρες λύσεις στο πληρωμενο.
Απο όσες έχει Postαρει κατά καιρούς,μου εχουν αρέσει 3-4 από τις καμιά 30αριά.
Ποιος ο λόγος για 300άρες και σπονσοριλίκι όταν για παράδειγμα παίζει το παρακατω call girl που μαλιστα γαμιεται και απιστευτα.
Ποιος ο γαμημενος λόγος άμα θελω να πληρώσω,να πληρωνω σαπάκια καημένες Ουκρανεζες επαρχιωτοπούλες.

Σόρρυ,

Αυτό το αστέρι ήθελα να ρωτήσω αν παίζει ακόμη;;;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Είναι η πρώτη φορά που θα γράψω κάτι τέτοιο,αλλά... :rolleyes:

Από τις αρχές Οκτώβρη με έχετε ρωτήσει μέσω pm  περί Πράγας εννιά άτομα(μετρημένα).
Kαι παρά το γεγονός ότι σας επεσήμανα να υποβάλετε τις ερωτήσεις σας στο thread ώστε να απαντάνε και περισσότεροι,να διαβάζουμε και νέες πληροφορίες,δεν...

Τέλος πάντων,τις πληροφορίες τις πήρατε έστω και μέσω pm.

Κανένας από τους 9 δεν έχει να γράψει κάτι τώρα που επιστρέψατε;
Οτι ένα από τα Privat που σας έστειλα έκλεισε,ότι στο τάδε μαγαζί φάγατε μια νόστιμη μπριζόλα,κ.λ.π.
Έστω 3 σειρές..

Αυτό που θα πρότεινα είναι κάποια λεπτομερή post από μένα και άλλα μέλη, να γίνουν με κάποιο τρόπο sticky και από κει και πέρα,ο θεός βοηθός..

Εγώ ευχαρίστως να γράφω πληροφορίες και να βοηθάω.
Απλά αν για μια πόλη που πηγαίνουν καμιά 20αριά μέλη κάθε μήνα, γράφουμε οι ίδιοι και οι ίδιοι,καταντάει γραφικό..
Το thread απαιτεί πλουραλισμό απόψεων,διαφορετικές ματιές..

Είμαστε άτομα διαφορετικής ηλικίας,εισοδήματος,εμφάνισης,μορφωσης,κ.λ.π.
Όμως ο κοινός παρανομαστής είναι η Πράγα και το πως αυτή αποτυπώνεται μέσα από τα μάτια του καθενός.

Γράψτε τίποτα όταν γυρνάτε από το ταξίδι σας, όχι μόνο πριν..

Υ.Γ.Γιώργο το μνμ μου είναι με αφορμή μέλη που πήγαν πριν από εσένα.
Γράψε τουλάχιστον κάτι όταν γυρίσεις.



 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Σόρρυ,

Αυτό το αστέρι ήθελα να ρωτήσω αν παίζει ακόμη;;;

Παίζει,απλά επειδή έχουμε κοινές φίλες ξέρω ότι είναι αλλού αυτό τον καιρό.

Γενικά μην βλέπεις τόσο παλιά post, η πουτανοκατάσταση στην Πράγα είναι τελείως ρευστή.

Σε αυτήν έχω στείλει παλαιότερα άλλο μέλος, που του έστειλαν άλλη κοπέλα και παρά το γεγονός ξενέρωσε,δεν την έδιωξε.
Μετά μου παραπονέθηκε ότι του ήρθε άλλη..

Θα το ξαναγράψω λοιπόν:

-Αν σας έρθει ΑΛΛΗ κοπέλα από αυτή των φωτογραφιών και δεν είναι αξιογάμητη τη διώχνεται αμέσως.
Ούτε λεφτά για ταξί,ούτε τίποτα.

-Αν σας έρθει ΑΛΛΗ κοπέλα από αυτή των φωτογραφιών και είναι αξιογάμητη, της λέτε πως αν θέλει να μείνει,
να κατεβασει τιμή,γιατί εσείς περιμένατε την κοπέλα των φωτογραφιών.
 

giwrgos777

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
63
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
0
Όποιος μπορεί να βοηθήσει θα το εκτιμούσα ... Που είναι καλύτερα να μείνει κάποιος στη Πράγα για να είναι δίπλα στη νυχτερινή ζωή? Δηλαδή να μη χρειάζεται να περπατάει κάνα 20 λεπτο για να γυρίσει στο δωμάτιο του πχ το βράδυ.

Με βάση αυτό λοιπόν, Μου είχαν πει ότι αν θέλω να είμαι κοντά στη νυχτερινή ζωή έτσι ώστε να μην χρειάζομαι μεταφορικά ή πολύ περπάτημα για το γύρνα κτλ να μείνω καλύτερα στη Wenceslas Square. Από ότι με πληροφόρησε όμως ο ΒΠ η νυχτερινή ζωή είναι στην οδό Dloyha άρα από ότι κατάλαβα ΠΑΛΙΑ ΠΟΛΗ είναι ..σωστά?
Άρα που είναι καλύτερα να μείνει κάποιος? Κοντά στο Wenceslash ή στη Παλιά πόλη?

2) Στη Wenceslash έχει ζωή γενικά το βράδυ σαν dlouha η καμμία σχέση?

3) Επειδή πραγματικά με τις τοποθεσίες του airbnb δεν βγάζεις άκρη ... έστω ότι κάνω λάθος ΠΧ και μένω wenceslash ενώ η ζωή είναι στη dlouha ή το αντίθετο .... Αυτά με τράμ είναι κοντά μεταξύ τους έτσι? Δεν θα ναι πρόβληα δηλαδή φαντάζομαι ε; Και κυρίως τα τραμ είναι 24 ώρες?

Ευχαριστώ για οποιαδήποτε βοήθεια...

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Είναι η πρώτη φορά που θα γράψω κάτι τέτοιο,αλλά... :rolleyes:

Από τις αρχές Οκτώβρη με έχετε ρωτήσει μέσω pm  περί Πράγας εννιά άτομα(μετρημένα).
Kαι παρά το γεγονός ότι σας επεσήμανα να υποβάλετε τις ερωτήσεις σας στο thread ώστε να απαντάνε και περισσότεροι,να διαβάζουμε και νέες πληροφορίες,δεν...

Τέλος πάντων,τις πληροφορίες τις πήρατε έστω και μέσω pm.

Κανένας από τους 9 δεν έχει να γράψει κάτι τώρα που επιστρέψατε;
Οτι ένα από τα Privat που σας έστειλα έκλεισε,ότι στο τάδε μαγαζί φάγατε μια νόστιμη μπριζόλα,κ.λ.π.
Έστω 3 σειρές..

Αυτό που θα πρότεινα είναι κάποια λεπτομερή post από μένα και άλλα μέλη, να γίνουν με κάποιο τρόπο sticky και από κει και πέρα,ο θεός βοηθός..

Εγώ ευχαρίστως να γράφω πληροφορίες και να βοηθάω.
Απλά αν για μια πόλη που πηγαίνουν καμιά 20αριά μέλη κάθε μήνα, γράφουμε οι ίδιοι και οι ίδιοι,καταντάει γραφικό..
Το thread απαιτεί πλουραλισμό απόψεων,διαφορετικές ματιές..

Είμαστε άτομα διαφορετικής ηλικίας,εισοδήματος,εμφάνισης,μορφωσης,κ.λ.π.
Όμως ο κοινός παρανομαστής είναι η Πράγα και το πως αυτή αποτυπώνεται μέσα από τα μάτια του καθενός.

Γράψτε τίποτα όταν γυρνάτε από το ταξίδι σας, όχι μόνο πριν..

Υ.Γ.Γιώργο το μνμ μου είναι με αφορμή μέλη που πήγαν πριν από εσένα.
Γράψε τουλάχιστον κάτι όταν γυρίσεις.
βαλκανιε δεν αξιζει να απαντας σε αυτους τους κακομοιρηδες.οπως και ο ντερτυ απαντησε σε καπειον για κιεβ ενω οι υπολοποι δεν ασχοληθηκαμε.ολοι εφραφαν θα παμε οδυσσο ,κιεβ και μετα δεν
εγραφαν εμπειριες ουτε απαντησαν αν ειναι εκει.εγω βαιβαια εκει ημουν για αυτο σε ασχετους δεν απαντω.αν δεισ σε ολα τα θεματα οι περιεργοι ολοι αυτοι που ρωτανε μια φορα χωρις να διαβασουν
δεν εχουν γραψει ποτε για το ταξιδι τους!κατα φαντασια ταξιδιωτες που κατι παντα ετυχε στο φιλαρακι
τους και δεν μπορουσαν μονοι.γραφε εσυ και οπειοσ θελει και ενδιαφερετε ας μπει στον κοπο να διαβασει.σε ασχετους δεν απαντω ουτε ασχολουμε.χανουμε χρονο με αυτους και απο πλιροφοριες μηδεν
απο εκεινους.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Όποιος μπορεί να βοηθήσει θα το εκτιμούσα ... Που είναι καλύτερα να μείνει κάποιος στη Πράγα για να είναι δίπλα στη νυχτερινή ζωή? Δηλαδή να μη χρειάζεται να περπατάει κάνα 20 λεπτο για να γυρίσει στο δωμάτιο του πχ το βράδυ.

Με βάση αυτό λοιπόν, Μου είχαν πει ότι αν θέλω να είμαι κοντά στη νυχτερινή ζωή έτσι ώστε να μην χρειάζομαι μεταφορικά ή πολύ περπάτημα για το γύρνα κτλ να μείνω καλύτερα στη Wenceslas Square. Από ότι με πληροφόρησε όμως ο ΒΠ η νυχτερινή ζωή είναι στην οδό Dloyha άρα από ότι κατάλαβα ΠΑΛΙΑ ΠΟΛΗ είναι ..σωστά?
Άρα που είναι καλύτερα να μείνει κάποιος? Κοντά στο Wenceslash ή στη Παλιά πόλη?

2) Στη Wenceslash έχει ζωή γενικά το βράδυ σαν dlouha η καμμία σχέση?

3) Επειδή πραγματικά με τις τοποθεσίες του airbnb δεν βγάζεις άκρη ... έστω ότι κάνω λάθος ΠΧ και μένω wenceslash ενώ η ζωή είναι στη dlouha ή το αντίθετο .... Αυτά με τράμ είναι κοντά μεταξύ τους έτσι? Δεν θα ναι πρόβληα δηλαδή φαντάζομαι ε; Και κυρίως τα τραμ είναι 24 ώρες?

Ευχαριστώ για οποιαδήποτε βοήθεια...

Γιώργο στα έγραψα και στο pm, αλλά ας τα γράψω και εδώ μιας και συνήθως τις ίδιες απορίες έχετε οι περισσότεροι.

1)Νυχτερινή ζωή στην Πράγα τους χειμερινούς μήνες είναι συνήθως στην οδό Dlouhá.
James Dean,Roxy,M1,κ.ά. είναι όλα εκεί.

Αυτό που βλέπεις στο χάρτη σαν Πράγα 1,δεν είναι τόσο μεγάλο όσο φαίνεται στο χάρτη.
Περπατιέται άνετα και επίσης ο καιρός Πράγα είναι ακόμη κομπλέ για την εποχή.

Οπότε Airbnb,φίλτρο "Πράγα 1" και είσαι κομπλέ.
Έχει και το booking διαμερίσματα εκεί.

2)Wenceslas έχει ζωή την ημέρα μιας και η περιοχή είναι το κέντρο του Nové Město,αλλά είναι περιοχή για να κάνει κάποιος ψωνια. Ok,κάτι Darling και νορμάλ μπαρ είναι σε παράδρομους της πλατείας Wenceslas,αλλά ψιλά πράγματα.

3)Όλο το Πράγα 1 περπατιέται και υπάρχουν και νυχτερινά τραμ.
Στη φωτό που επισύναψα,κοίτα τα νούμερα που γράφει η στάση.
Τα νούμερα που είναι σε μαύρο κουτάκι,δειχνουν ποια νυχτερινά τραμ περνάνε από τη συγκεκριμένη στάση.
 

Συνημμένα

  • vaclavske-namesti-tram-stop-prague-czech-republic-october-red-number-has-pulled-up-to-city-center-so
    vaclavske-namesti-tram-stop-prague-czech-republic-october-red-number-has-pulled-up-to-city-center-so
    337 KB · Εμφανίσεις: 65
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Και κάτι που θα επισημάνω ξανά.

Το 90% από τις εκδιδόμενες που έχω postάρει τα τελευταία δύο χρόνια στο thread,
δεν εργάζονται αυτή τη στιγμή.

Όταν διαβάζετε post παλαιότερα από 3μηνο,κρατάτε μικρό καλάθι για το ενδεχομενο να συναντήσετε κάποια κοπέλα που έχω postάρει.

Στην Πράγα πολλές κοπέλες κάνουν αρπαχτή για λίγο καιρό και σταματάνε,άλλες αλλάζουν Privat και το "όνομά" τους, οπότε μέχρι να ξαναβρούμε που δουλεύουν περνάει καιρός..
Άλλες γκαστρώνονται,παντρεύονται ή εξαφανίζονται γενικά..

Και για να μην κουράζεστε άδικα,μιας και οι περισσότεροι πηγαινετε Πράγα ΠΣΚ.
Μόλις ξεκινήσει η βδομάδα που θα ταξιδέψετε και ανακοινώνουν τα Privat στα site τους το εβδομαδιαίο πουτανοπρόγραμμά τους,ΤΟΤΕ ξεκινάτε και εσείς να δείτε τι επιλογές έχετε.
Εκτός αν παίζετε chicbabes και roycedolls που είναι επιπέδου Champions League εσκορτάδικα.

Επίσης να έχετε εναλλακτικές επιλογές,όσο αφορά ποιες θέλετε να δείτε.
Ειδικά ΠΣΚ όλος ο κόσμος τρέχει να γαμήσει.

Οπότε διαβάστε τα παλιά post για γενικες πληροφορίες,αλλά τις εικονιζόμενες δυσκολα να τις πετύχετε..
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Mιας και συνεχίζω να έχω πουτανοενημέρωση στο Whatsapp πάρτε ένα 20χρονο Ρωσάκι

tiFYC1z.jpg


lYMLvGP.jpg


και incall και οutcall.

Whatsapp εδώ: +420 776 577 424

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΣ

Οι μουνάρες Yasmine και Rebecca που βλέπεται στο Privat Naughty Harbor
www.naughtyharbor.cz/]https://www.naughtyharbor.cz/[/url]

https://[URL unfurl="true"]www.naughtyharbor.cz/files/289-1.jpg[/img[/URL]]

[img]https://[URL unfurl="true"]www.naughtyharbor.cz/files/1.jpg[/img[/URL]]

είναι από ΣΙΛΙΚΟΝΗ.
Όχι μόνο τα βυζγιά.
ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ;D[/b]


Υ.Γ. Mαλάκες σοβαρευτείτε(ξέρετε εσείς),ελπίζω να μην χρειαστεί να επανέλθω ;D



 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Λαμπρά να το στηρίξουμε είναι και σε γνώριμη γειτονιά :grin:!!!
Οι μανταμίτσες ωραίες δείχνουν και οι τιμές καλές και αυτες και με happy hour αλλά δεν είδα κάτι για καρτούλα free fuck.
Το site και οι περιγραφές μοιάζουν με του Lucerna το ίδιο αφεντικό είναι?

Για πες μου τώρα κάνα καλό γυμναστήριο να μιλούν Αγγλικά Πράγα 1,2,Zizkov και Florenc?
Θα μου χρειαστεί μετά τις γιορτές.
Λέω να πάω για κάνα μήνα τουλάχιστον και αν κάνω κάτι επαγγελματικά για πολύ περισσότερο  :grin:.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Λαμπρά να το στηρίξουμε είναι και σε γνώριμη γειτονιά :grin:!!!
Οι μανταμίτσες ωραίες δείχνουν και οι τιμές καλές και αυτες και με happy hour αλλά δεν είδα κάτι για καρτούλα free fuck.
Το site και οι περιγραφές μοιάζουν με του Lucerna το ίδιο αφεντικό είναι?

Μέσα στο ΣΚ θα πάνε από κοντά τα Τσεχοκομμάντο και θα έχω πλήρη εικόνα.
Προχθές άνοιξε το συγκεκριμένο Privat.

Για πες μου τώρα κάνα καλό γυμναστήριο να μιλούν Αγγλικά Πράγα 1,2,Zizkov και Florenc?
Θα μου χρειαστεί μετά τις γιορτές.
Λέω να πάω για κάνα μήνα τουλάχιστον και αν κάνω κάτι επαγγελματικά για πολύ περισσότερο  :grin:.

Εγώ πήγαινα:

www.fitnesskotva.cz/en/fitstudio]https://www.fitnesskotva.cz/en/fitstudio[/url]

Έχεις παρατηρήσει ένα εμπορικό απέναντι απο το Palladium;
Εκεί.

Εν τω μεταξύ σήμερα βγήκε κλαρί και καινούργιο πιπίνι nove-divky
www.nove-divky.cz/en/divka/terezka-1]http://www.nove-divky.cz/en/divka/terezka-1[/url]
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Η τοποθεσία του είναι πάρα πολύ καλή.
Salt cave ?? τι άλλη περιέργεια θα σκεφτούν...


Αυτή η ψωλιά το UN immigration plan θα περάσει στην Τσεχία ξέρεις?

 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Μακάρι μην γίνει καμιά τέτοια μαλακία!
Από τους βασικούς λόγους που σκέφτομαι πιο μόνο την Τσεχία είναι η αντίσταση σε κάθε τέτοιου είδους "ανθρωπιστικές" αλλαγές ενώ πρόκειται για μέγα απάτες των υπερπλούσιων λαμόγιων.
Και ας μην έχει την οικονομική δύναμη των δυτικότερων χωρών.

Μακάρι και η Αυστρία να αντισταθεί σε αυτά.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Τρελά πράματα.
Πριν κάτι γενιές οι Γερμανοί υπέστησαν πλύση εγκεφάλου να βγουν από την χώρα τους και να σκοτώσουν άλλους ανθρώπους και τώρα δέχονται πλύση εγκεφάλου να έρθουν άλλοι 'άνθρωποι' και να τους σκοτώνουν στην ίδια τους την χώρα.
Και νομίζουν ότι έχουν δημοκρατία αλλά δημοκρατία σημαίνει ελευθερία από την θρησκεία με ενεργούς πολίτες που λειτουργούν με κριτική σκέψη και ορίζουν το μέλλον τους αλλά είναι ξεκάθαρη η έλλειψη της αλλιώς αυτό το δούλεμα δεν θα πέρναγε ούτε σε μια μειοψηφία του λαού.

Το +420 776 577 424 που έβαλες πιο πριν φαντάζομαι ότι δεν έχει ιστοσελίδα?
Στέλνουν φωτο με τις γκομενίτσες στο whatsup κτλ?
Και τιμή κάνα 150-200ρι?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Τρελά πράματα.
Πριν κάτι γενιές οι Γερμανοί υπέστησαν πλύση εγκεφάλου να βγουν από την χώρα τους και να σκοτώσουν άλλους ανθρώπους και τώρα δέχονται πλύση εγκεφάλου να έρθουν άλλοι 'άνθρωποι' και να τους σκοτώνουν στην ίδια τους την χώρα.
Και νομίζουν ότι έχουν δημοκρατία αλλά δημοκρατία σημαίνει ελευθερία από την θρησκεία με ενεργούς πολίτες που λειτουργούν με κριτική σκέψη και ορίζουν το μέλλον τους αλλά είναι ξεκάθαρη η έλλειψη της αλλιώς αυτό το δούλεμα δεν θα πέρναγε ούτε σε μια μειοψηφία του λαού.

Ακριβώς έτσι..

Το +420 776 577 424 που έβαλες πιο πριν φαντάζομαι ότι δεν έχει ιστοσελίδα?
Στέλνουν φωτο με τις γκομενίτσες στο whatsup κτλ?
Και τιμή κάνα 150-200ρι?

Δεν έχει ιστοσελίδα.
Θα σου γράψει η ίδια στο Whatsapp.

Η τιμή πιστεύω 120-150,τουριστική.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Μολις μου πε τιμη περιπου 210 ευρω την ωρα...

Moυ έστειλε άλλο μέλος pm πριν λίγο ότι του ζητησε 5500κορώνες,το ίδιο ποσό με εσένα δηλαδή.

Δεν είναι ρεαλιστική αυτή η τιμή,απλά είστε τουρίστες.
Επίσης η συγκεκριμένη γκόμενα δεν έχει αναδουλειές από ότι μαθαίνω από άλλο άτομο που προσπαθεί να την κλείσει,
όπερ σημαίνει δεν χωράνε παζάρια.

Επόμενο στάδιο είναι να αρχιζει και αυτή να επιλέγει πελάτες από φωτό.
Έχουν γίνει και συνεχίζουν να γίνονται κάτι τέτοια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom