Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Χαχα ας προσεχε  :grin:
αυτη την μλκ παντως με το μασαζ ποτε μου δεν την καταλαβα ,εχει και Βουκουρεστι πολλα τετοια ...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Χαχα ας προσεχε  :grin:
αυτη την μλκ παντως με το μασαζ ποτε μου δεν την καταλαβα ,εχει και Βουκουρεστι πολλα τετοια ...
ειναι για σας τους μεγαλους αυτα που θελετε εκτονωση χωρις προσπαθεια!!  :erection:
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
500 κορώνες το κάθε extra να φανταστώ ή σου ζήτησε παραπάνω; :rolleyes:
Από 500 για το καθένα, άρα 1000. Για την συγκεκριμένη, πεταμένα λεφτά. Δεν πειράζει, πάμε για άλλα.

Oρθά παρατήρησες.
Πολλά κορίτσια βγαίνουν έστω και για 1-2 βδομάδες φάση Privat ή τελείως Amatérky.
Απο τις πιο ανεβαστικές εμπειρίες το πορνοscouting που έχω ζήσει στην Πράγα.
Έτσι ακριβώς Βαλκανιε!!! Άσε που από το ψάξιμο σε λίγο καιρό θα ξέρουμε την Πραγα καλύτερα από τους ντόπιους  :)
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
flowers παρε και τον mida καμια βολτα εκει ...  ;)
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Έτσι ακριβώς Βαλκανιε!!! Άσε που από το ψάξιμο σε λίγο καιρό θα ξέρουμε την Πραγα καλύτερα από τους ντόπιους  :)

Όταν πρωτομιλήσαμε σε pm,δεν ηξερα ότι έχεις προϋπηρεσία και πίστευα οτι θα κινηθείς σε "ασφαλείς" πορνοτουριστικές επιλογές.
Αλλά οι επιλογές σου με εξέπληξαν.

Βλέπεις τα Σλαβικά μουνολίβαδα σαν ενιαιο χώρο,όπως λέει και ο αρχηγός, και κινείσαι με βάση την εμπειρία σου.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Χαχα ας προσεχε  :grin:
αυτη την μλκ παντως με το μασαζ ποτε μου δεν την καταλαβα ,εχει και Βουκουρεστι πολλα τετοια ...

Που να δεις και τους άλλους που πληρώνουν κοπέλες μόνο για να τους κανουν παρέα στον ύπνο(εννοώ πως κοιμούνται αγκαλίτσα,αλλά δεν περιλαμβάνεται σεξ :grin: )
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Μου φαινεται που ειχα παει πραγα με την κυρια μου, μαλακια ειχα κανει, επρεπε να ειχα παει μονος μου!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Που να δεις και τους άλλους που πληρώνουν κοπέλες μόνο για να τους κανουν παρέα στον ύπνο(εννοώ πως κοιμούνται αγκαλίτσα,αλλά δεν περιλαμβάνεται σεξ :grin: )
Καταλαβα , και που νομιζα οτι αυτα γινονται μονο στην Ιαπωνια ...
απο την Πραγα θυμαμαι ακομα το Big Sister , πολυ καλη φαση!  ;)
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Μου φαινεται που ειχα παει πραγα με την κυρια μου, μαλακια ειχα κανει, επρεπε να ειχα παει μονος μου!

Θυμήθηκα ζευγάρι Ελλήνων γύρω στα 30 στο εμπορικό το Palladium.
Ανέβαιναν τις κυλιόμενες ενώ ένα Τσέχικο άτι με κοντό φορεματάκι κατεβαινε αντίθετα.
Σκαλώνει ο συναγωνιστής και μετά για να την δει και απο πίσω,γυρίζει σβέρκο τόσο πολύ που χάνει την ισορροπία του και φεύγει 2-3 σκαλιά προς τα πίσω.:grin:

Αν θυμάμαι καλά,οι Έλληνες τουρίστες  το 2016 ήταν οι 3οι σε αριθμό μετά από Ρώσους και Γερμανούς,αλλά το 90% των Ελλήνων είναι ζευγάρια κάθε ηλικίας.


Καταλαβα , και που νομιζα οτι αυτα γινονται μονο στην Ιαπωνια ...
απο την Πραγα θυμαμαι ακομα το Big Sister , πολυ καλη φαση!  ;)

Για Big Sister εχω ακούσει πολλά,αλλά δυστυχώς δεν το πρόλαβα..
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Τελευταία φορά που πήγα Πράγα,τώρα τον Αύγουστο, η καλύτερη εμπειρία μου ήταν στο κρεοπωλείο Nase Maso  :2funny:

Πιό νόστιμο Pastrami Sandwich έχω φάει μόνο σε delis στην Αμερική

[instagram]https://www.instagram.com/p/BWZoP-bAxoB/?taken-by=nase_maso[/instagram]

www.likealocalguide.com/prague/nase-maso]https://www.likealocalguide.com/prague/nase-maso[/url]

www.tripadvisor.com.gr/Restaurant_Review-g274707-d6783641-Reviews-Nase_maso-Prague_Bohemia.html]https://www.tripadvisor.com.gr/Restaurant_Review-g274707-d6783641-Reviews-Nase_maso-Prague_Bohemia.html[/url]
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Θυμήθηκα ζευγάρι Ελλήνων γύρω στα 30 στο εμπορικό το Palladium.
Ανέβαιναν τις κυλιόμενες ενώ ένα Τσέχικο άτι με κοντό φορεματάκι κατεβαινε αντίθετα.
Σκαλώνει ο συναγωνιστής και μετά για να την δει και απο πίσω,γυρίζει σβέρκο τόσο πολύ που χάνει την ισορροπία του και φεύγει 2-3 σκαλιά προς τα πίσω.:grin:

Αν θυμάμαι καλά,οι Έλληνες τουρίστες  το 2016 ήταν οι 3οι σε αριθμό μετά από Ρώσους και Γερμανούς,αλλά το 90% των Ελλήνων είναι ζευγάρια κάθε ηλικίας.


Για Big Sister εχω ακούσει πολλά,αλλά δυστυχώς δεν το πρόλαβα..

Εγω το 2010 ειχα παει, ολη μερα ποδαροδρομο με το αισθημα χερακι χερακι και το βραδυ από τις δεκα για νανακια  :S :S :S
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Τελευταία φορά που πήγα Πράγα,τώρα τον Αύγουστο, η καλύτερη εμπειρία μου ήταν στο κρεοπωλείο Nase Maso  :2funny:

Πιό νόστιμο Pastrami Sandwich έχω φάει μόνο σε delis στην Αμερική

Τα Pastrami Sandwich τους ξεσκίζουν και γενικά τα κρεατικά τους είναι κορυφη.
Ένας λόγος είναι πως τα κρεάτα είναι ντόπια σε μια χώρα που η ντόπα στα ζωα δεν παίζει όπως σε άλλες χώρες.

Ο φίλος που ρώτησε για αρχες Δεκέμβρη θα πετύχει και τέτοια υπαιθρια κόλπα

2fnK28p.jpg



Ακόμη και κάτι γλυκά που κάνουν,φαίνεται ότι είναι old school όπως τα έκαναν οι γιαγιάδες μας κάποτε..

D6nMGw1.jpg


Απλά στο μάτι,αλλά γαμάνε..


@Macallan έχω πάει και εγώ κάποτε σαν πυρφόρος με ελληνίδα στην Πράγα :grin:
Αλλά ήμουν τόσο κομπλέ με την συγκεκριμενη που εκτος από μουσεία,κ.λ.π. δεν ειχα δώσει πολύ σημασία στα λοιπά αξιοθέατα :boobies:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Για Big Sister εχω ακούσει πολλά,αλλά δυστυχώς δεν το πρόλαβα..
Ναι ,εκλεισε το 10

Τελευταία φορά που πήγα Πράγα,τώρα τον Αύγουστο, η καλύτερη εμπειρία μου ήταν στο κρεοπωλείο Nase Maso  :2funny:

Πιό νόστιμο Pastrami Sandwich έχω φάει μόνο σε delis στην Αμερική
:2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αγαπητοί Συναγωνιστές,  όπως βλέπω περνάτε πολύ καλά Πράγα που σας κάνει να λέτε τη χειρότερη κουζίνα  που έχω δοκιμάσει ως καλή!Λογικό είναι στο μέρος που γαμεί κάποιος πολύ και καλά όλα να είναι νόστιμα.. :2funny: :2funny:
Αντικειμενικά όμως --->
Η Τσεχία έχει μακράν το χειρότερο φαγητό! Αμφιβάλω αν υπάρχει αυθεντική τσεχική κουζίνα ή όλα είναι αντιγραφές άλλων χωρών είτε πετυχημένες είτε αποτυχημένες τις περισσότερες φορές!
Δεν έχω μείνει πολλές μέρες σε σύνολο Αλλά έχω μια σχετικά πλήρη εικόνα χωρίς να το έχω ψάξει όσο ο φίλος που έμενε εκεί.. Ακόμα και σε εστιατόριο με αστέρι της michellen  είχα πάει χωρίς να είναι κάτι σπέσιαλ! Όσο για τη πιτσαρία στο κέντρο στη Namesty Republiky ξερνουσα ώρες σε ένα τρενο επιστροφης...Ακόμα και οι Τσέχοι θα γελούσαν αν άκουγαν πως κάποιοι βρίσκουν γευστικό το φαγητό τους! Μην πω πως το ψαρι στην διατροφή τους είναι ανεκδοτο...Το fast food τους πιο βρώμικο και από το χειρότερο Ελληνικό... Είναι από τα ελάχιστα μην πω μοναδικό μείον της χώρας!

Βέβαια βέβαια... μετά από ένα καλό γαμήσι ότι και να φας είναι πεντανόστιμο  :rockon:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Αγαπητοί Συναγωνιστές,  όπως βλέπω περνάτε πολύ καλά Πράγα που σας κάνει να λέτε τη χειρότερη κουζίνα  που έχω δοκιμάσει ως καλή!Λογικό είναι στο μέρος που γαμεί κάποιος πολύ και καλά όλα να είναι νόστιμα.. :2funny: :2funny:
Αντικειμενικά όμως --->
Η Τσεχία έχει μακράν το χειρότερο φαγητό! Αμφιβάλω αν υπάρχει αυθεντική τσεχική κουζίνα ή όλα είναι αντιγραφές άλλων χωρών είτε πετυχημένες είτε αποτυχημένες τις περισσότερες φορές!
Δεν έχω μείνει πολλές μέρες σε σύνολο Αλλά έχω μια σχετικά πλήρη εικόνα χωρίς να το έχω ψάξει όσο ο φίλος που έμενε εκεί.. Ακόμα και σε εστιατόριο με αστέρι της michellen  είχα πάει χωρίς να είναι κάτι σπέσιαλ! Όσο για τη πιτσαρία στο κέντρο στη Namesty Republiky ξερνουσα ώρες σε ένα τρενο επιστροφης...Ακόμα και οι Τσέχοι θα γελούσαν αν άκουγαν πως κάποιοι βρίσκουν γευστικό το φαγητό τους! Μην πω πως το ψαρι στην διατροφή τους είναι ανεκδοτο...
Βέβαια βέβαια... μετά από ένα καλό γαμήσι ότι και να φας είναι πεντανόστιμο  :rockon:

Τι το έγραψες το σεντόνι τζάμπα ρε συ,δεν έγραψε κανεις για την κουζίνα,για τα κρεατα γραψαμε. :grin:

Η κουζίνα τους η παραδοσιακή είναι γτπ καβάλα,οπως και όλες οι Σλαβικες κουζίνες.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom