Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
καλα ρε παιδια αφου θα δωσετε 50 ευρω για να την γαμησετε ετσι κι αλλιως γιατι την καλοπιανετε πρωτα απο το ιντερνετ ;
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
καλα ρε παιδια αφου θα δωσετε 50 ευρω για να την γαμησετε ετσι κι αλλιως γιατι την καλοπιανετε πρωτα απο το ιντερνετ ;
κάτι δεν κατάλαβες καλά...εδώ γνωριζόμαστε μεταξύ μας οι περισσότεροι...
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
μωρακι καλωςηρθες,περασες καλα;
είναι δυνατόν να πας διακοπές, να ξυπνάς όποτε θες , να αράζεις στις παραλίες όλη μέρα , να πίνεις τον καφέ δίπλα στη θάλασσα και να μην περνάς καλά? εσυ?
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
είναι δυνατόν να πας διακοπές, να ξυπνάς όποτε θες , να αράζεις στις παραλίες όλη μέρα , να πίνεις τον καφέ δίπλα στη θάλασσα και να μην περνάς καλά? εσυ?
χαιρομαι, οπως σου ειπα καποτε εγω παντα περναω καλα γιατι προσαρμοζομαι και παιρνω το καλυτερο απο αυτα που μπορω,τωρα φευγω για βουδαπεστη μεθαυριο οποτε θα κανουμε λιγο καιρο ακομη να τα πουμε,εκτος αν θελεις να ερθεις μαζι μου.
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
χαιρομαι, οπως σου ειπα καποτε εγω παντα περναω καλα γιατι προσαρμοζομαι και παιρνω το καλυτερο απο αυτα που μπορω,τωρα φευγω για βουδαπεστη μεθαυριο οποτε θα κανουμε λιγο καιρο ακομη να τα πουμε,εκτος αν θελεις να ερθεις μαζι μου.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μια χαρά. να πας γλυκέ μου να περάσεις καλά και εμείς οι υπόλοιποι 'back to life, back to reality'
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Ελπίζω ΠΑΟΛΑ να είναι όπως τα λές …. Γιατί θα ανέβω σήμερα Αθήνα για μια δουλειά και θα έφευγα αύριο Κυριακή, αλλά άμα είσαι την Δευτέρα στο 55 θα μείνω για να σε επισκεφθώ..!!!
Βλέπεις μου είναι δύσκολο να ανεβαίνω Αθήνα και όποτε έχω έρθει δεν σε έχω βρει πουθενά….    :'(
 

altoe

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα και απο εμενα Παολα, πρεπει να σου πω οτι απο τοτε που εχω διαβασει για σενα με εχεις στοιχειωσει!! Δυστυχως δεν εχω καταφερει να σε γνωρισω ακομα, περιμενω πως και πως αυτην την ημερα :-)
Εισαι απο τις λιγες κοπελες που εχουν καταφερει να γινουν μυθος, αυτο και μονο λεει πολλα!!!
Επειδη κοιταξα το προγραμμα του στουντιο της Φρατζη και δε γραφει ποτε θα εισαι, εχεις την καλωσυνη να μου πεις ποτε θα δουλευεις εκει?
Σ'ευχαριστω και ελπιζω να τα πουμε συντομα!
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Καλημερα και απο εμενα Παολα, πρεπει να σου πω οτι απο τοτε που εχω διαβασει για σενα με εχεις στοιχειωσει!! Δυστυχως δεν εχω καταφερει να σε γνωρισω ακομα, περιμενω πως και πως αυτην την ημερα :-)
Εισαι απο τις λιγες κοπελες που εχουν καταφερει να γινουν μυθος, αυτο και μονο λεει πολλα!!!
Επειδη κοιταξα το προγραμμα του στουντιο της Φρατζη και δε γραφει ποτε θα εισαι, εχεις την καλωσυνη να μου πεις ποτε θα δουλευεις εκει?
Σ'ευχαριστω και ελπιζω να τα πουμε συντομα!
Στο στούντιο της Φραντζή 47 θα είμαι Τρίτη πρωινή βάρδια...10.00 με 17.00
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Ελπίζω ΠΑΟΛΑ να είναι όπως τα λές …. Γιατί θα ανέβω σήμερα Αθήνα για μια δουλειά και θα έφευγα αύριο Κυριακή, αλλά άμα είσαι την Δευτέρα στο 55 θα μείνω για να σε επισκεφθώ..!!!
Βλέπεις μου είναι δύσκολο να ανεβαίνω Αθήνα και όποτε έχω έρθει δεν σε έχω βρει πουθενά….    :'(
Δεν με έχεις βρεί γιατί ήμουν διακοπές...εγώ τι είπα και θες να επιβεβαιώσεις?
 

altoe

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
looooool!!! Eισαι πρωτη! Επιτελους το ονειρο θα γινει πραγματικοτηα!!!!, ευχαριστω Παολακι θα τα πουμε την Τριτη
 

Marauder

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
καλα ρε παιδια αφου θα δωσετε 50 ευρω για να την γαμησετε ετσι κι αλλιως γιατι την καλοπιανετε πρωτα απο το ιντερνετ ;

Υπάρχουν 50 ευρώ κολλαριστά, υπάρχουν 50 ευρώ τσαλακωμένα ή βρώμικα.
Υπάρχουν όμως και 50 ΕΥΡΩ καλά επενδεδυμένα στην καλύτερη μετοχή. Αυτά είναι τα 50 ΕΥΡΩ της Πάολα

Θεωρώ πάντως ότι κανείς δεν καλοπιάνει, όλοι εκφράζουν την αγάπη και τον θαυμασμό τους σε ένα άτομο
με ποιότητα, με ήθος, με επαγγελματισμό και με σεβασμό στον πελάτη και σε αυτό που κάνει η προσφέρει.

Πάολα καλώς ήλθες και σε άλλες διακοπές με υγεία. Να είσαι πάντα καλά να προσφέρεις χαρά όπως εσύ ξέρεις.
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
γεια σου και απο εμενα 8εα!!!
Καλο χειμωνα χεχεχεχεχεχε
τελικα που πηγεσ διακοπες?????
 

prasinos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα μωρο μου και απο εμενα εισαι καλα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom