Νέα

Παντρεμένες ώριμες κρυφοπουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zestos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 302
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

farmas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Γνώρισα ζευγάρια στην Ευρώπη και στην Αμερική που όταν υπάρχει κάποιο κώλυμα στην ομαλή σεξουαλική σχέση μεταξύ τους (παράδειγμα, πρόβλημα στύσης του άντρα) ο άντρας διευκολύνει τη γυναίκα του να ικανοποιεί τις σεξουαλικές της ανάγκες με κάποιον άλλον άντρα της αρέσκειάς της. Και πολλές φορές τις βρίσκει ο ίδιος κάποιον να την γαμάει.Το ίδιο συμβαίνει όταν έχει η γυναίκα το πρόβλημα (παράδειγμα, στενότητα αιδοίου που καθιστά το γαμήσι μαρτύριο για τη γυναίκα). Στις περιπτώσεις αυτές η γυναίκα προτρέπει τον άντρα της να ικανοποιείται σε πορνεία ή ακόμα και με κάποια φίλη της που τον ποθεί.

Αλλά όχι μόνον όταν υπάρχει σοβαρό πρόβλημα στον ένα και στον άλλο.Και σε ομαλές ακόμα συνθήκες, (Just for a change)o άντρας επιτρέπει στη γυναίκα του να έχει εξωσυζυγικές σχέσεις και η γυναίκα  επιτρέπει το ίδιο στον άντρα της.  Τόσο πολύ έχουν χαλαρώσει τα ταμπού στο θέμα του σεξ.  Εμείς στην Ελλάδα ύστερα από πόσες δεκαετίες άραγε;

Εντάξει ρε φίλε όλα αυτά αλλά γιατί να παντρευτείς.Τα κάνεις ελεύθερος και ούτε γάτα ούτε ζημιά.Πώς θα ένιωθες αν σου έλεγαν ότι όταν ο πατέρας σου οταν δεν είχε κάβλες φώναζε τον κολλητό του,τον γείτονα του,τον μπακάλη,τον χασάπη της γειτονιάς να πηγαίνουν με την μάνα σου.Θα ήσουν μήπως και περήφανος που δεν είχαν---ταμπού!!! Μην το πάρεις προσωπικά το παράδειγμα στο δίνω για να καταλάβεις τι υποστηρίζεις.Αν θες να τα κάνεις αυτά μην παντρεύεσαι.Καλώς η κακώς (καλώς για μένα) στην Ελλάδα μια ξεκωλιάρα θα την κοιτάμε ως ξεκωλιάρα και τίποτα παραπάνω.Οι ωραιοποιήσεις του τύπου χωρίς ταμπού,γυναίκα απελευθερωμένη,είναι απλά κλισέ εκφράσεις που θέλουν να αντικαταστήσουν τον ωραιότατη και περιγραφικότατη λέξη Ξ-Ε-Κ-Ω-Λ-Ι-Α-Ρ-Α.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Γνώρισα ζευγάρια στην Ευρώπη και στην Αμερική που όταν υπάρχει κάποιο κώλυμα στην ομαλή σεξουαλική σχέση μεταξύ τους (παράδειγμα, πρόβλημα στύσης του άντρα) ο άντρας διευκολύνει τη γυναίκα του να ικανοποιεί τις σεξουαλικές της ανάγκες με κάποιον άλλον άντρα της αρέσκειάς της. Και πολλές φορές τις βρίσκει ο ίδιος κάποιον να την γαμάει.Το ίδιο συμβαίνει όταν έχει η γυναίκα το πρόβλημα (παράδειγμα, στενότητα αιδοίου που καθιστά το γαμήσι μαρτύριο για τη γυναίκα). Στις περιπτώσεις αυτές η γυναίκα προτρέπει τον άντρα της να ικανοποιείται σε πορνεία ή ακόμα και με κάποια φίλη της που τον ποθεί.

Αλλά όχι μόνον όταν υπάρχει σοβαρό πρόβλημα στον ένα και στον άλλο.Και σε ομαλές ακόμα συνθήκες, (Just for a change)o άντρας επιτρέπει στη γυναίκα του να έχει εξωσυζυγικές σχέσεις και η γυναίκα  επιτρέπει το ίδιο στον άντρα της.  Τόσο πολύ έχουν χαλαρώσει τα ταμπού στο θέμα του σεξ.  Εμείς στην Ελλάδα ύστερα από πόσες δεκαετίες άραγε;

Τι σχεση εχει αυτη η μαλακια που ειπες με το θεμα αυτο ?

Ασχετα αν αυτο που ειπες δεν ισχυει γενικα στο εξωτερικο αλλα παντου σε μεμονωμενες περιπτωσεις μονο, οποτε δεν ειναι θεμα "εξωτερικου-ελλαδας".

Ζωον.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Γνώρισα ζευγάρια στην Ευρώπη και στην Αμερική που όταν υπάρχει κάποιο κώλυμα στην ομαλή σεξουαλική σχέση μεταξύ τους (παράδειγμα, πρόβλημα στύσης του άντρα) ο άντρας διευκολύνει τη γυναίκα του να ικανοποιεί τις σεξουαλικές της ανάγκες με κάποιον άλλον άντρα της αρέσκειάς της. Και πολλές φορές τις βρίσκει ο ίδιος κάποιον να την γαμάει.Το ίδιο συμβαίνει όταν έχει η γυναίκα το πρόβλημα (παράδειγμα, στενότητα αιδοίου που καθιστά το γαμήσι μαρτύριο για τη γυναίκα). Στις περιπτώσεις αυτές η γυναίκα προτρέπει τον άντρα της να ικανοποιείται σε πορνεία ή ακόμα και με κάποια φίλη της που τον ποθεί.

Αλλά όχι μόνον όταν υπάρχει σοβαρό πρόβλημα στον ένα και στον άλλο.Και σε ομαλές ακόμα συνθήκες, (Just for a change)o άντρας επιτρέπει στη γυναίκα του να έχει εξωσυζυγικές σχέσεις και η γυναίκα  επιτρέπει το ίδιο στον άντρα της.  Τόσο πολύ έχουν χαλαρώσει τα ταμπού στο θέμα του σεξ.  Εμείς στην Ελλάδα ύστερα από πόσες δεκαετίες άραγε;

:jerking:

Yarrak η κατασταση σου χειροτερευει.
Εισαι επικινδυνη.  :headbang:
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
Συναγωνιστές,
Παντρεμένος κι εγώ και στο "τρέξιμο" πολλές ώρες κάθε μέρα, οπότε όπως καταλαβαίνετε χρόνος για ψηστήρι σε "normal" γκόμενες από ελάχιστος εως ανύπαρκτος..!
Κι επειδή "εντός των συνόρων" με χαλάει η λύση των CG  ("έξω"  δεν έχω πρόβλημα - μάλλον θέμα ψυχολογίας αλλά και μη εναλλακτικής λυσης) έχει κάποιος να προτείνει κάτι σε "semi-pro", κρυφοπουτάνες ή όπως αλλιώς μπορούν να προσδιοριστούν?
Δεν ψάχνω να την "βγάλω στο τσάμπα", ούτε έχω ιδιαίτερα "κολλήματα"  όσον αφορά ηλικία, εθνικότητα, κλπ.
Απλά με χαλάει το concept: γραφείο - τσατσά - είναι αυτή που δείχνει η foto? - τι κάνει και τι όχι - είναι GFE ή PSE? κλπ.
Αδέφια, HELP! :headbang:
Τhanks! :)
 

viking

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι,ομοιοπαθείς,παντρεμένοι,Καλημέρα!!!!
Διάβασα όλο το topic για τις παντρεμένες και συμφωνώ απόλυτα ότι όχι μόνο οι παντρεμένες αλλά και οι ώριμες γυναίκες άνω των 40,ξέρουν τί θέλουν και είναι όλα τα λεφτά!!! :-*
Εχουν πιασίματα,είναι ψωμομένες,νταρντάνες και γυναίκες ρε παιδιά!!!!!!!!!!Με τα όλα τους!!!! :rockon:  Ομως για πείτε και λίγο ουσία.Που υπάρχουν καλά στέκια για να γνωρίσεις γυναικάρες άνω των 40?Καφετέριες,Μπαράκια,άλλα στέκια ?Πού λοιπόν?Φίλοι μου μου είπαν για Αγ.Μελετίου και γύρω περιοχές για καφετέριες και μπαράκια,αλλά ποιά ακριβώς ξέρουμε? ΄Η να πάμε σε όλα και να αφήσουμε μια περιουσία στα ποτά και τους καφέδες? :headbang: Λοιπόν,περιμένω συνεργασία και ενημέρωση.Να είστε όλοι καλά!!!!! :cheesy:
 

greekripper

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Για χαρα σε ολους τους συναδελφους.
Αν παιζει κανα τηλεφωνο με λογικες τιμες στειλτε το γιατι ειναι δυσκολες εποχες για το πορτοφολι μας.
 

kostasn(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν παιζει κανα τηλεφωνο με λογικες τιμες στειλτε το γιατι ειναι δυσκολες εποχες για το πορτοφολι μας. μαζι σου και εγω αν υπαρχει κατι περιμενο?????????? :think: :think: :think: :think:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Γνώρισα ζευγάρια στην Ευρώπη και στην Αμερική που όταν υπάρχει κάποιο κώλυμα στην ομαλή σεξουαλική σχέση μεταξύ τους (παράδειγμα, πρόβλημα στύσης του άντρα) ο άντρας διευκολύνει τη γυναίκα του να ικανοποιεί τις σεξουαλικές της ανάγκες με κάποιον άλλον άντρα της αρέσκειάς της. Και πολλές φορές τις βρίσκει ο ίδιος κάποιον να την γαμάει.Το ίδιο συμβαίνει όταν έχει η γυναίκα το πρόβλημα (παράδειγμα, στενότητα αιδοίου που καθιστά το γαμήσι μαρτύριο για τη γυναίκα). Στις περιπτώσεις αυτές η γυναίκα προτρέπει τον άντρα της να ικανοποιείται σε πορνεία ή ακόμα και με κάποια φίλη της που τον ποθεί.

Αλλά όχι μόνον όταν υπάρχει σοβαρό πρόβλημα στον ένα και στον άλλο.Και σε ομαλές ακόμα συνθήκες, (Just for a change)o άντρας επιτρέπει στη γυναίκα του να έχει εξωσυζυγικές σχέσεις και η γυναίκα  επιτρέπει το ίδιο στον άντρα της.  Τόσο πολύ έχουν χαλαρώσει τα ταμπού στο θέμα του σεξ.  Εμείς στην Ελλάδα ύστερα από πόσες δεκαετίες άραγε;
εμεις στην Ελλαδα ποτε...Ας μεινουμε πισω...τι μαλακιες ειναι αυτες ρε?συμφωνω με λαπλας!οτι μαλακια ξενη να την φερουμε εδω?
αν ειναι ετσι παντρεψου κι ελα να σε πηδαω εγω just for a change...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Γνώρισα ζευγάρια στην Ευρώπη και στην Αμερική που όταν υπάρχει κάποιο κώλυμα στην ομαλή σεξουαλική σχέση μεταξύ τους (παράδειγμα, πρόβλημα στύσης του άντρα) ο άντρας διευκολύνει τη γυναίκα του να ικανοποιεί τις σεξουαλικές της ανάγκες με κάποιον άλλον άντρα της αρέσκειάς της. Και πολλές φορές τις βρίσκει ο ίδιος κάποιον να την γαμάει.Το ίδιο συμβαίνει όταν έχει η γυναίκα το πρόβλημα (παράδειγμα, στενότητα αιδοίου που καθιστά το γαμήσι μαρτύριο για τη γυναίκα). Στις περιπτώσεις αυτές η γυναίκα προτρέπει τον άντρα της να ικανοποιείται σε πορνεία ή ακόμα και με κάποια φίλη της που τον ποθεί.

Αλλά όχι μόνον όταν υπάρχει σοβαρό πρόβλημα στον ένα και στον άλλο.Και σε ομαλές ακόμα συνθήκες, (Just for a change)o άντρας επιτρέπει στη γυναίκα του να έχει εξωσυζυγικές σχέσεις και η γυναίκα  επιτρέπει το ίδιο στον άντρα της.  Τόσο πολύ έχουν χαλαρώσει τα ταμπού στο θέμα του σεξ.  Εμείς στην Ελλάδα ύστερα από πόσες δεκαετίες άραγε;

Αν concept σαν τα παραπάνω αρχίσουν να υλοποιούνται εδώ, το κύκλωμα CT/CG/Μασάζ/κλπ θα χρειαστεί business process re-engineering....
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
πως λεει και το παλιο ασμα, "παρε τηλεφωνο τον κερατα καλυτερα τωρα παρα μετα..!
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Οπιος πηρε τηλεφωνο την εν λογω ....παντρεμενη , ας μας πει κι εμας τις εντυπωσεις του :headbang: :headbang:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Σωστός ο παίκτης αλλά δύσκολα να βρεις γυναίκα κάτω από 30 που να είναι κορεσμένη απο τον γάμο της για να πηδηχτεί με άλλον!

Μη το λες. Υπάρχουν κατω των 30 που παντρεύτηκαν μετά από 4-5 χρονια σχέση και είναι εξαιρετικά ανασφαλείς και ευάλωτες. Κύρια γιατί και οι 2 ψάχνονται επαγγελματικά, έχουν δάνεια που τρέχουν, ο αντρας τους αλλάζει τη μιά δουλεία μετά την άλλη μέχρι να βρεί κάτι αξιοπρεπες βάζοντας τεςσε 2η μοίρα. Ασε που αρχίζει η πίεση για τα παιδιά...

Γνώρισα μια τέτοια. ΙΕ αυτή σε μεγάλη φαρμακευτική. Κουκλάρα. Σπουδες Αγγλια. Ηθελε κατι καλύτερο, αλλά τα έξοδα την αναγκασαν να γυρνάει όλη μέτα στα ΙΚΑ και τα νοσοκομεία. Δυσκολη δουλειά για γυναίκα. Ο αντρας, 8 χρόναι γνωριμία, παλεύει από ιντερβιου σε ίντερβιου. Σπίτι με στεγαστικό. Δόσεις και ανασφάλεια.

Λοίπόν, της έκανα coaching. Μιλαγαμε με τις ώρες, της έλεγα πώς να χειριστει τα εργασιακά/προσωπικά. Για πρώτη φορά ειχα τέτοια γκόμενα έτοιμη και δεν μου πήγαινε να την πηδήξω. Λύπιση, οικτος, δεν ξέρω. Οι μπερδεμένες γκόμενες δρουν αρνητικά στη λίμπντό μου. Οι confident που ξέρουν τι θέλουν μου πάνε περισσότερο. Anyway, ο αντρας της πρέπει να με κεράσει ένα ουίσκι. Είχα τα πόδια της γυναίκας του στους ώμους μου το αιδοίο της σπαρταρούσε μπροστά στα μάτια μου και εγώ σηκώθηκα....
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Είχα τα πόδια της γυναίκας του στους ώμους μου το αιδοίο της σπαρταρούσε μπροστά στα μάτια μου και εγώ σηκώθηκα....



Ειχες και κατι αλλο στα σκελια σου, που σπανιζει στις μερες μας..  ;)
 

nsbowler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
194
Κριτικές
11
Like
1.331
Πόντοι
491
:think:Μαλλον ψιλομουφα το τηλεφωνακι της φιλης μας. Το εχει συνεχως κλειστο.
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Είχα τα πόδια της γυναίκας του στους ώμους μου το αιδοίο της σπαρταρούσε μπροστά στα μάτια μου και εγώ σηκώθηκα....
Μάλλον πολλα ουισκάκια πρεπει να σε κερασει,εαν το εκανες αυτο εισαι μαγκας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom