Νέα

Παντρεμένες ώριμες κρυφοπουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zestos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 302
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

gataca

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Em k;ego ixa merikes pantremenes ta teleftea 12 xronia se ilikies apo 26 mexri 40. Foveres katastasis, megalo agxos me ta ksenodoxia, klp. Mexri ke vradi sto aftokinito stous kampous to kaname. Sketi amartia alla ke sketi glika. Merikes itan na tis piis sto potiri ke apo libido, katse kala! Den mporo na katalavo ti sto diaolo trexi me tous pantremenous. Malakia tous derni? Na exoun teties ginekares ke na malakizonte.
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.577
Like
2
Πόντοι
16
οταν θα παντρευτεις και περασουν καποια χρονια τοτε θα καταλαβεις :grin:
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Με τον ναυτικο απο τον Βολο και την ξεκωλιαρα του τι εγινε τελικα?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.288
Κριτικές
4
Like
2.048
Πόντοι
506
Em k;ego ixa merikes pantremenes ta teleftea 12 xronia se ilikies apo 26 mexri 40. Foveres katastasis, megalo agxos me ta ksenodoxia, klp. Mexri ke vradi sto aftokinito stous kampous to kaname. Sketi amartia alla ke sketi glika. Merikes itan na tis piis sto potiri ke apo libido, katse kala! Den mporo na katalavo ti sto diaolo trexi me tous pantremenous. Malakia tous derni? Na exoun teties ginekares ke na malakizonte.

Τι τρέχει με τους παντρεμένους?? Πάνε κι αυτοί ΑΛΛΟΥ. Πολύ απλό.
 

Exemuthos_erasths

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά θα είμαι αθηνά Σ/κ μεχρί τρίτη , υπαρχεί καμία παντρεμένη κρυφοπουτάνα με τηλ/νο να την παρώ την δευτερά το πρωί σπίτι μου ????

Οποιός ξέρει κατι ας μου στίλει σε μηνυμά .

Ευχαριστώ.
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Παιδιά θα είμαι αθηνά Σ/κ μεχρί τρίτη , υπαρχεί καμία παντρεμένη κρυφοπουτάνα με τηλ/νο να την παρώ την δευτερά το πρωί σπίτι μου ????

Οποιός ξέρει κατι ας μου στίλει σε μηνυμά .

Ευχαριστώ.

και μετα ρωτα την τα νουμερα του λοττο
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
ναι ρε παιδια με το ναυτικο τι εγινε??μας ειχε κοψει στη μεση με την ιστορια??ξερει κανεις τιποτε???
 

Tas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα, σχετικά νουμπις στο σαιτ αλλά το διαβάζω συχνά. Μπαίνω στο ζουμί. Πρώην συνάδελφος στη δουλειά παντρεμένη χωρίς (παιδιά) γύρω στα 27 εγώ 30. Μ'έχει πρίξει για τα προβλήματά της τον αχάριστο άντρα της κλπ κλπ οπότε της λέω έλα να πάμε σε κανα μπαρ να τα πουμε με κανα (2,3,4) ποτά να χαλαρώσεις είμαι καλός ακροατής και πετάω στο τέλος της πρότασης οτι αμα λάχει παίρνουμε και ένα μπουκάλι αλκοολ που έχω στο σπίτι ( ;) τ'όπιασες μεγάλε μεγάλε). Αυτό που με μπερδεύει είναι η μονολεκτική της απάντηση "σε ουδέτερο έδαφος". Γιατί όταν της λέω οκ μου απαντάει να διαλέξω μέρα την επόμενη βδομάδα γιατί μετά δε θα μπορεί για 2-3 βδομάδες μέχρι ο άλλος θα ξαναλείψει για δουλειλες. Αυτό το σε ουδέτερο έδαφος εννοεί ξενοδοχείο κλπ ή κανά δημόσιο χώρο πχ μπαρ και βρεθώ να ακούω της μαλακίες της και μείνω με τον πούλο ? Thanks παίδες.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Παίδες καλησπέρα, σχετικά νουμπις στο σαιτ αλλά το διαβάζω συχνά. Μπαίνω στο ζουμί. Πρώην συνάδελφος στη δουλειά παντρεμένη χωρίς (παιδιά) γύρω στα 27 εγώ 30. Μ'έχει πρίξει για τα προβλήματά της τον αχάριστο άντρα της κλπ κλπ οπότε της λέω έλα να πάμε σε κανα μπαρ να τα πουμε με κανα (2,3,4) ποτά να χαλαρώσεις είμαι καλός ακροατής και πετάω στο τέλος της πρότασης οτι αμα λάχει παίρνουμε και ένα μπουκάλι αλκοολ που έχω στο σπίτι ( ;) τ'όπιασες μεγάλε μεγάλε). Αυτό που με μπερδεύει είναι η μονολεκτική της απάντηση "σε ουδέτερο έδαφος". Γιατί όταν της λέω οκ μου απαντάει να διαλέξω μέρα την επόμενη βδομάδα γιατί μετά δε θα μπορεί για 2-3 βδομάδες μέχρι ο άλλος θα ξαναλείψει για δουλειλες. Αυτό το σε ουδέτερο έδαφος εννοεί ξενοδοχείο κλπ ή κανά δημόσιο χώρο πχ μπαρ και βρεθώ να ακούω της μαλακίες της και μείνω με τον πούλο ? Thanks παίδες.

Η γκόμενα δείχνει να σε γουστάρει αγαπητέ συναγωνιστή. Σύμφωνα όμως με αυτά που γράφεις θεωρώ ότι πιθανότατα να εννοεί μπαράκι. Διατηρώ μια επιφύλαξη επειδή στην αποκωδικοποίηση αυτών των φράσεων παίζουν ρόλο η έκφραση του προσώπου και το βλέμμα, πράγματα που μόνο εσύ είδες. Συνήθως όμως στις γυναίκες που απαντάνε σε σεξουαλική πρόταση με μισόλογα συμβαίνει μια από τις 2 ακόλουθες περιπτώσεις. Πρώτον: Δεν έχει αποφασίσει ακόμα εάν θέλει να απατήσει τον άντρα της μαζί σου και ροκανίζει το χρόνο για να εξετάσει το θέμα και να αποφασίσει…και δεύτερον: μπορεί να σε πηγαίνει με χίλια αλλά το μόνο που θέλει στην παρούσα φάση είναι η παρέα σου και να σε χρησιμοποιεί ως δωρεάν ψυχολόγο. Εάν ισχύει η πρώτη περίπτωση εσύ καλείσαι να κάνεις λίγη υπομονή να το πω; Λίγο το μαλάκα να το πω; Κάτι τέτοιο… Σε τελική ανάλυση να ακούς τις απελπιστικά βαρετές διηγήσεις της και να κάνεις ότι σε ενδιαφέρουν κιόλας…μέχρι να τη φέρεις, με τον τρόπο σου, σε ερωτική διάθεση και να την κάνεις να υπερβεί τις αναστολές της (αν έχει). Άστα να πάνε δηλαδή, δουλειά για βαρέα ένσημα είναι αυτό…
Εάν ισχύει η δεύτερη περίπτωση, θα το καταλάβεις εάν στην επόμενη συνάντηση σε πάει σε μπαράκι, εάν αποφεύγει τα σεξουαλικά υπονοούμενα δήθεν τάχα μου ότι δεν τα καταλαβαίνει και άλλα τέτοια. Εκεί φίλε ρίξε άκυρο και προχώρα στην επόμενη. Πάντως μου έχουν συμβεί και οι 2 περιπτώσεις. Εύχομαι βέβαια να εννοεί ξενοδοχείο, να πάτε και να αναστενάξουν τα στρώματα… Τα σέβη μου.
 

Επισκέπτης
Παίδες καλησπέρα, σχετικά νουμπις στο σαιτ αλλά το διαβάζω συχνά. Μπαίνω στο ζουμί. Πρώην συνάδελφος στη δουλειά παντρεμένη χωρίς (παιδιά) γύρω στα 27 εγώ 30. Μ'έχει πρίξει για τα προβλήματά της τον αχάριστο άντρα της κλπ κλπ οπότε της λέω έλα να πάμε σε κανα μπαρ να τα πουμε με κανα (2,3,4) ποτά να χαλαρώσεις είμαι καλός ακροατής και πετάω στο τέλος της πρότασης οτι αμα λάχει παίρνουμε και ένα μπουκάλι αλκοολ που έχω στο σπίτι ( ;) τ'όπιασες μεγάλε μεγάλε). Αυτό που με μπερδεύει είναι η μονολεκτική της απάντηση "σε ουδέτερο έδαφος". Γιατί όταν της λέω οκ μου απαντάει να διαλέξω μέρα την επόμενη βδομάδα γιατί μετά δε θα μπορεί για 2-3 βδομάδες μέχρι ο άλλος θα ξαναλείψει για δουλειλες. Αυτό το σε ουδέτερο έδαφος εννοεί ξενοδοχείο κλπ ή κανά δημόσιο χώρο πχ μπαρ και βρεθώ να ακούω της μαλακίες της και μείνω με τον πούλο ? Thanks παίδες.

Όταν αρχίζουν να θάβουν τον άντρα τους ανάβει το πράσινο φωτάκι... ουδέτερο έδαφος είναι το ξενοδοχείο δε θέλει στο σπίτι σου εννοεί.. έμπαινε γιούτσο :rockon: πήγαινε τη πρώτα για κανα ποτό χωρίς να φάτε πολλή ώρα έτσι να σπάσει λίγο ο πάγος και μετά βουρ στο χοτελ για  :knockinb:
 

Tas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Μακάρι psix και pirforos, τουλάχιστον ξέρω πλέον 100% οτι είναι σεξουαλικό υπονοούμενο και απο τις 2 πλευρές και ενέκρινε αυτή. Όχι τίποτα μην γίνω όπως είπες δωρεάν ψυχολόγος και τρέχω στις τουαλέτες σαν λακαμας. Αυτό θα γίνει μέσα επόμενης βδομάδας, καμιά άλλη συμβουλή κανένας ? Thanks
 

Sex _Machine

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Θά ήθελα και εγώ τή γνώμη σας γιά κάτι.
Πώς τήν πέφτουμε κατα τη γνώμη σας σέ μία παντρεμένη,χωρίς να εκτεθόυμε και να γίνουμε αφορμή
γιά σχόλια στόν κύκλο πού ανήκουμε? :think:Γιά παράδειγμα,στή δουλειά μου υπάρχουν περιπτώσεις παντρεμενων γυναικών πού με ενδιαφέρουν και μου δείχνουν συμπαθεια,αλλα δεν ειμαι σίγουρος αν εννοούν κάτι άλλο,και φοβάμαι να κάνω κάποια κίνηση γιατι υπάρχει ο φόβος να μαθευτεί και να γίνω αντικείμενο σχολίων.Ξερω περιπτωσεις που εχει συμβει αυτό.Τό πρόβλημα γίνεται μεγαλύτερο,γιατί είμαι και εγω ... παντρεμένος.Υπάρχει καποιος τρόπος κατα τη γνώμη σας να κινηθώ εκ του ασφαλούς(οσο ειναι δυνατό αυτό)?
 

Finder

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
198
Like
2
Πόντοι
1
Εντάξει ρε φίλε όλα αυτά αλλά γιατί να παντρευτείς.Τα κάνεις ελεύθερος και ούτε γάτα ούτε ζημιά.Πώς θα ένιωθες αν σου έλεγαν ότι όταν ο πατέρας σου οταν δεν είχε κάβλες φώναζε τον κολλητό του,τον γείτονα του,τον μπακάλη,τον χασάπη της γειτονιάς να πηγαίνουν με την μάνα σου.Θα ήσουν μήπως και περήφανος που δεν είχαν---ταμπού!!! Μην το πάρεις προσωπικά το παράδειγμα στο δίνω για να καταλάβεις τι υποστηρίζεις.Αν θες να τα κάνεις αυτά μην παντρεύεσαι.Καλώς η κακώς (καλώς για μένα) στην Ελλάδα μια ξεκωλιάρα θα την κοιτάμε ως ξεκωλιάρα και τίποτα παραπάνω.Οι ωραιοποιήσεις του τύπου χωρίς ταμπού,γυναίκα απελευθερωμένη,είναι απλά κλισέ εκφράσεις που θέλουν να αντικαταστήσουν τον ωραιότατη και περιγραφικότατη λέξη Ξ-Ε-Κ-Ω-Λ-Ι-Α-Ρ-Α.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες καλησπέρα, σχετικά νουμπις στο σαιτ αλλά το διαβάζω συχνά. Μπαίνω στο ζουμί. Πρώην συνάδελφος στη δουλειά παντρεμένη χωρίς (παιδιά) γύρω στα 27 εγώ 30. Μ'έχει πρίξει για τα προβλήματά της τον αχάριστο άντρα της κλπ κλπ οπότε της λέω έλα να πάμε σε κανα μπαρ να τα πουμε με κανα (2,3,4) ποτά να χαλαρώσεις είμαι καλός ακροατής και πετάω στο τέλος της πρότασης οτι αμα λάχει παίρνουμε και ένα μπουκάλι αλκοολ που έχω στο σπίτι ( ;) τ'όπιασες μεγάλε μεγάλε). Αυτό που με μπερδεύει είναι η μονολεκτική της απάντηση "σε ουδέτερο έδαφος". Γιατί όταν της λέω οκ μου απαντάει να διαλέξω μέρα την επόμενη βδομάδα γιατί μετά δε θα μπορεί για 2-3 βδομάδες μέχρι ο άλλος θα ξαναλείψει για δουλειλες. Αυτό το σε ουδέτερο έδαφος εννοεί ξενοδοχείο κλπ ή κανά δημόσιο χώρο πχ μπαρ και βρεθώ να ακούω της μαλακίες της και μείνω με τον πούλο ? Thanks παίδες.

Ψημένη είναι η δικιά σου.






Απορώ πως δεν τον έχεις φορμάρει ακόμα.
 

Συνημμένα

  • normal_u1_13473.jpg
    normal_u1_13473.jpg
    59,3 KB · Εμφανίσεις: 332

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.288
Κριτικές
4
Like
2.048
Πόντοι
506
Θά ήθελα και εγώ τή γνώμη σας γιά κάτι.
Πώς τήν πέφτουμε κατα τη γνώμη σας σέ μία παντρεμένη,χωρίς να εκτεθόυμε και να γίνουμε αφορμή
γιά σχόλια στόν κύκλο πού ανήκουμε? :think:Γιά παράδειγμα,στή δουλειά μου υπάρχουν περιπτώσεις παντρεμενων γυναικών πού με ενδιαφέρουν και μου δείχνουν συμπαθεια,αλλα δεν ειμαι σίγουρος αν εννοούν κάτι άλλο,και φοβάμαι να κάνω κάποια κίνηση γιατι υπάρχει ο φόβος να μαθευτεί και να γίνω αντικείμενο σχολίων.Ξερω περιπτωσεις που εχει συμβει αυτό.Τό πρόβλημα γίνεται μεγαλύτερο,γιατί είμαι και εγω ... παντρεμένος.Υπάρχει καποιος τρόπος κατα τη γνώμη σας να κινηθώ εκ του ασφαλούς(οσο ειναι δυνατό αυτό)?

Άστο ρε φίλε. Αν είσαι και νέο παληκάρι δεν υπάρχει λόγος να μπλέκεις. Βρες κανα Ρωσάκι και θα το ευχαριστηθείς. Μη μπλέκεις με παντρεμένες. Μπελάς είναι.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Παιδιά θα είμαι αθηνά Σ/κ μεχρί τρίτη , υπαρχεί καμία παντρεμένη κρυφοπουτάνα με τηλ/νο να την παρώ την δευτερά το πρωί σπίτι μου ????

Οποιός ξέρει κατι ας μου στίλει σε μηνυμά .

Ευχαριστώ.

:jerking: :jerking:
συνεχισε...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Παιδιά θα είμαι αθηνά Σ/κ μεχρί τρίτη , υπαρχεί καμία παντρεμένη κρυφοπουτάνα με τηλ/νο να την παρώ την δευτερά το πρωί σπίτι μου ????

Οποιός ξέρει κατι ας μου στίλει σε μηνυμά .

Ευχαριστώ.

Ψάξε στο φόρουμ για την Λίλα!!! Εγγυημένα πράγματα!!! Αν θες βοήθεια ρώτα, μην ντραπείς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom