Νέα

Παντρεμένες ώριμες κρυφοπουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zestos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 302
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065

Συνημμένα

  • lol-045.gif
    lol-045.gif
    50,5 KB · Εμφανίσεις: 61

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μα να μην ξερεις την λιλα :2funny:
ορμα πανθηρα ψαχνεται τρελα η λιλα :2funny:
 

panthiras3005

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
386
Like
0
Πόντοι
1
ναι ομολογώ πως με βρήκες αδιάβαστο,και θα παραμείνω,αν πρόκειται για αυτό που είδα ok...δεν θα πάρω ευχάριστο,

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
ναι ομολογώ πως με βρήκες αδιάβαστο,και θα παραμείνω,αν πρόκειται για αυτό που είδα ok...δεν θα πάρω ευχάριστο,

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Αν έμεινες στην πρώτη σελίδα δεν είδες και τίποτα..........που να φτάσεις στο Cutty Shark!!!!
 

shy_rider

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες καλησπέρα, σχετικά νουμπις στο σαιτ αλλά το διαβάζω συχνά. Μπαίνω στο ζουμί. Πρώην συνάδελφος στη δουλειά παντρεμένη χωρίς (παιδιά) γύρω στα 27 εγώ 30. Μ'έχει πρίξει για τα προβλήματά της τον αχάριστο άντρα της κλπ κλπ οπότε της λέω έλα να πάμε σε κανα μπαρ να τα πουμε με κανα (2,3,4) ποτά να χαλαρώσεις είμαι καλός ακροατής και πετάω στο τέλος της πρότασης οτι αμα λάχει παίρνουμε και ένα μπουκάλι αλκοολ που έχω στο σπίτι ( ;) τ'όπιασες μεγάλε μεγάλε). Αυτό που με μπερδεύει είναι η μονολεκτική της απάντηση "σε ουδέτερο έδαφος". Γιατί όταν της λέω οκ μου απαντάει να διαλέξω μέρα την επόμενη βδομάδα γιατί μετά δε θα μπορεί για 2-3 βδομάδες μέχρι ο άλλος θα ξαναλείψει για δουλειλες. Αυτό το σε ουδέτερο έδαφος εννοεί ξενοδοχείο κλπ ή κανά δημόσιο χώρο πχ μπαρ και βρεθώ να ακούω της μαλακίες της και μείνω με τον πούλο ? Thanks παίδες.

Υπάρχουν μπαρ σε ξενοδοχεία.
Πήγαινε την για ποτό σε ένα ξενοδοχείο, ώστε να της περάσεις και το μήνυμα, να είναι όμως κάτι καλό.
Προηγούμενα έλεγξε ότι έχει διαθέσιμα δωμάτια.
Να είσαι ευγενικός και διακριτικός.
Αφού σπάσει ο πάγος, μετά από 1-2 ποτά, άρχισε ερωτήσεις, πώς τα πηγαίνει με τον άντρα της ερωτικά, το γνώμη έχει για τις εξωσυζυγικές σχέσεις, αν δεν θέλει να συνεχίσει θα στο κόψει.
Συνέχισε λέγοντας της πόσο σου αρέσει και δες τις αντιδράσεις της.
Όμως, είσαι σίγουρος ότι θέλεις δεσμό με παντρεμένη ;
Να ξεκαθαρίσεις πρώτα τι ζητάς, ένα πήδημα ή μία πιο μόνιμη σχέση και κυρίως να μάθεις τι ζητά η ίδια από εσένα και να είσαι διατεθειμένος να της το προσφέρεις.
Να ξέρεις ότι η όποια σχέση σας μπορεί να είναι καταλυτική για τον γάμο της, το αναδέχεσαι αυτό το βάρος ;
Τέλος, το χειρότερο που μπορεί να συμβεί είναι να διαρρεύσει η σχέση σας (ακόμη και από την ίδια, σε κάποιον καυγά με τον αχάριστο) και να μπλεχτείς στα μεταξύ τους.


 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Έτσι....

Μακριά απο παντρεμένες.... Δαγκώνουν κιόλας.  :-*
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Φυσικά και δαγκώνουν... Όλες δαγκώνουν. Απλά διαφορετικά....

Νομίζω ότι το παράνομο δάγκωμα έχει άλλη αίσθηση....  :grin:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
και εγώ ψάχνω για μία παντρεμένη ώριμη κρυφοπουτάνα η οποία να έχει όμως και μουνάρα κόρη επίσης κρυφοπουτάνα ώστε να κάνουμε παρτούζα... :rockon: :rockon:
Ξέρετε καμία???
 

ilikiomenos11

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παίδες καλησπέρα, σχετικά νουμπις στο σαιτ αλλά το διαβάζω συχνά. Μπαίνω στο ζουμί. Πρώην συνάδελφος στη δουλειά παντρεμένη χωρίς (παιδιά) γύρω στα 27 εγώ 30. Μ'έχει πρίξει για τα προβλήματά της τον αχάριστο άντρα της κλπ κλπ οπότε της λέω έλα να πάμε σε κανα μπαρ να τα πουμε με κανα (2,3,4) ποτά να χαλαρώσεις είμαι καλός ακροατής και πετάω στο τέλος της πρότασης οτι αμα λάχει παίρνουμε και ένα μπουκάλι αλκοολ που έχω στο σπίτι ( ;) τ'όπιασες μεγάλε μεγάλε). Αυτό που με μπερδεύει είναι η μονολεκτική της απάντηση "σε ουδέτερο έδαφος". Γιατί όταν της λέω οκ μου απαντάει να διαλέξω μέρα την επόμενη βδομάδα γιατί μετά δε θα μπορεί για 2-3 βδομάδες μέχρι ο άλλος θα ξαναλείψει για δουλειλες. Αυτό το σε ουδέτερο έδαφος εννοεί ξενοδοχείο κλπ ή κανά δημόσιο χώρο πχ μπαρ και βρεθώ να ακούω της μαλακίες της και μείνω με τον πούλο ? Thanks παίδες.
Η περίπτωση σου είναι παντρεμένη, ώριμη αλλά όχι κρυφοπουτάνα. ΣΕ καμία περίπτωση δεν ψαρεύει πελάτες από το περιβάλλον της. ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ. Η γυναίκα ίσως θέλεο μόνο πήδημα για αλλάγή ή whatever. Παντρεμένη και κρυφοπουτάνα είναι πολύ δύσκολο να βρεθεί και τις περισσότερες φορές τη συναντάς σε ένα αθώο site, ή μέσω γνωστού. Κάνουν λίγες συναντήσεις γιατί έχουν και άλλες υποχρεώσεις οικογενειακές κλπ και συνήθως επιμένουν σε πολύ διακριτικό ξενοδοχείο και όχι νυχτερινές ώρες. 
 

akalyptos21

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Φυσικά και δαγκώνουν... Όλες δαγκώνουν. Απλά διαφορετικά....

Νομίζω ότι το παράνομο δάγκωμα έχει άλλη αίσθηση....  :grin:

το παρανομο έχει όντως άλλη αισθηση....

καλως ή κακως....

που το ξερεις όμως???
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Αγαπητέ ακάλυπτε....

υποθέτω...
;) όπως όλα τα παράνομα στη ζωή
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καημερα το παρανομο ειναι παντα ποιο γλυκο ;)
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Διαφωνώ με τον όρο ΄΄κρυφοπουτάνες'' για τις παντρεμένες.

Είναι γυναικες που αναζητούν της εκτός κλίνης ηδονή για τους ίδιους ακριβώς λόγους που την αναζητούν και οι παντρεμένοι. What's wrong with that?

Επίσης, σε περιόδους ύφεσης είναι και εξαιρετικά οικονομική λύση,μεχρι τουλάχιστον τα CT να προσαρμώσουν τις τιμες τους στη νέα πραματικότητα :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom