Νέα

Παντρεμένες ώριμες κρυφοπουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zestos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 302
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.514
Like
8
Πόντοι
16
ΠΕΛΑΤΕΣΣΣΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥ

Για όποιον δεν κατάλαβε, ο thuvu007 ανήκει προφανώς στην κατηγορία των ντετέκτιβ εκείνων που θα χεστούν στο τάληρο από όλους εκείνους εδώ μέσα που θα επιχειρήσουν να μαμήσουν κάποια παντρεμένη και θα "στραβώσει" η φάση τους (στραβώνει συχνά). Ο άνθρωπος τρίβει τα χέρια του...
 

ilikiomenos11

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παντρεμένη ώριμη κρυφοπουτάνα, είναι η παντρεμένη γυναίκα που πέρα από την κανονική της ζωή έχει και δεύτερη κρυφή, σε πολύ μικρή κλίμακα. Κάνει σεξ για χρήματα και είναι μυστικό από τον άνδρα της και το περιβάλλον της. [Δεν αναφέρομαι σε παντρεμένη με τον νταβατζή της ή με κάποιον που την σπρώχνει στον αγοραίο έρωτα.] Η παντρεμένη κρυφοπουτάνα δεν αναζητά μόνο την ηδονή αλλά το συνδιασμό ηδονής με χρήματα.

Η παντρεμένη που το δίνει περιστασιακά δεν είναι κατ' ανάγκη πουτάνα γιατί το χρηματικό δεν έχει πρωτεύουσα σημασία. 
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

fytilis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Γνώρισα μια παντρεμένη μέσω σάιτ γνωριμιών. Μια χαρά τα βρήκαμε, ήταν υπέρ του δέοντος ξηγημένη, βρεθήκαμε για καφέ, ήταν έτοιμη να πάμε σε ξενοδοχείο...αλλά μου ζήτησε δωράκι...της λέω πόσο, μου λέει ότι νομίζεις...εγώ ξαφνιάστηκα, δεν το περίμενα...μου λέει δεν είμαι επαγγελματίας, δεν σου χρεώνω το κάθε πράμα ξεχωριστά, δώσε μου 100 για γνωριμία και μετά 200 τουλάχιστον το δίωρο...

παιδιά δεν πήρα διότι αυτό που έψαχνα ήταν να βρω ένα fuckbuddie να περνάω με΄σα μέσα για να μην τα σκάω στις πουτάνες για αλλαγή απ'τον μόνιμο δεσμό

κατα τα άλλα μια χαρά λεπτή και εμφανίσιμη, ούτε μουνάρα, αλλά σιγουρα όχι μπάζο

ΥΓ  ακόμη ψάχνω καμιά παντρεμένη να γουστάρει να γαμιέται ΜΟΝΟ, χωρίς τα υπόλοιπα των παράνομων δεσμών, κάτι σαν την γαλλική ταινία με τις αγγελίες για γαμήσι και μόνο αυτο, χωρίς καν να ανταλλάσουν κουβέντα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

ilikiomenos11

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Σίγουρα παντρεμένη?

Δηλαδή ζητούσε 100 για εγγραφή και 200 τουλάχιστο τη φορά?
 

ilikiomenos11

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Γνώρισα μια παντρεμένη μέσω σάιτ γνωριμιών. Μια χαρά τα βρήκαμε, ήταν υπέρ του δέοντος ξηγημένη, βρεθήκαμε για καφέ, ήταν έτοιμη να πάμε σε ξενοδοχείο...αλλά μου ζήτησε δωράκι...της λέω πόσο, μου λέει ότι νομίζεις...εγώ ξαφνιάστηκα, δεν το περίμενα...μου λέει δεν είμαι επαγγελματίας, δεν σου χρεώνω το κάθε πράμα ξεχωριστά, δώσε μου 100 για γνωριμία και μετά 200 τουλάχιστον το δίωρο...

παιδιά δεν πήρα διότι αυτό που έψαχνα ήταν να βρω ένα fuckbuddie να περνάω με΄σα μέσα για να μην τα σκάω στις πουτάνες για αλλαγή απ'τον μόνιμο δεσμό

κατα τα άλλα μια χαρά λεπτή και εμφανίσιμη, ούτε μουνάρα, αλλά σιγουρα όχι μπάζο

ΥΓ  ακόμη ψάχνω καμιά παντρεμένη να γουστάρει να γαμιέται ΜΟΝΟ, χωρίς τα υπόλοιπα των παράνομων δεσμών, κάτι σαν την γαλλική ταινία με τις αγγελίες για γαμήσι και μόνο αυτο, χωρίς καν να ανταλλάσουν κουβέντα...

Ποιό site φιλαράκι?
 

Finder

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
198
Like
2
Πόντοι
1
Γνώρισα μια παντρεμένη μέσω σάιτ γνωριμιών. Μια χαρά τα βρήκαμε, ήταν υπέρ του δέοντος ξηγημένη, βρεθήκαμε για καφέ, ήταν έτοιμη να πάμε σε ξενοδοχείο...αλλά μου ζήτησε δωράκι...της λέω πόσο, μου λέει ότι νομίζεις...εγώ ξαφνιάστηκα, δεν το περίμενα...μου λέει δεν είμαι επαγγελματίας, δεν σου χρεώνω το κάθε πράμα ξεχωριστά, δώσε μου 100 για γνωριμία και μετά 200 τουλάχιστον το δίωρο...

Δηλαδη αν ηταν και επαγγελματιας, τι θα σου ζηταγε?  1.000€ το τεταρτο?
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Γνώρισα μια παντρεμένη μέσω σάιτ γνωριμιών. Μια χαρά τα βρήκαμε, ήταν υπέρ του δέοντος ξηγημένη, βρεθήκαμε για καφέ, ήταν έτοιμη να πάμε σε ξενοδοχείο...αλλά μου ζήτησε δωράκι...της λέω πόσο, μου λέει ότι νομίζεις...εγώ ξαφνιάστηκα, δεν το περίμενα...μου λέει δεν είμαι επαγγελματίας, δεν σου χρεώνω το κάθε πράμα ξεχωριστά, δώσε μου 100 για γνωριμία και μετά 200 τουλάχιστον το δίωρο...

Τα 100 τα ζήτησε για τη γνωριμία και τον καφέ?  Δηλαδή δώσε 100 και χάρηκα για τη γνωριμία?
 

Finder

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
198
Like
2
Πόντοι
1
Τα 100 τα ζήτησε για τη γνωριμία και τον καφέ?  Δηλαδή δώσε 100 και χάρηκα για τη γνωριμία?

Πες ενταξει να της δωσεις τα 100 + 200 και να τη γαμησεις.
Η πλακα ειναι στο επομενο ραντεβου να κανει οτι δεν σε θυμαται και να θελει αλλα 100 για τη γνωριμια... :2funny:
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
Δε ξέρω αν οι παρατηρησεις αφορουν τις παντρεμένες η τα μιλφεγια. Απλά δύο λόγια
1. Καλύτερα να πάρεις ένα παντρεμένο μιλφεγι που ήταν 10 η 9 στα νιάτα του παρά να
πάρεις ενα επταράκι 25 χρονο. Γιατι με το ντιστκάουντ που εχει το μιλφεγι λόγω ηλικίαε εντάξει παει στο 7 αλλά σου δινει εξτρα ποιότητα στο σεξ αλλα και σε μπερδεγουεη προσωπικοτητας
2. Συνοψίζω το θρεντ απο αρχής ως τέλους. Το παντρεμένο μιλφεγι ψαχνει εκτός απο το τεκνο της για να το μοστραρει στις φίλες (ελλειψη αυτοεκτιμησης) να παρει 1. κατανόηση 2. προσοχή πολλή. 3. πολυ μπλα-μπλα 4. σεξ που δεν εχει με τον άντρα. 5. κανενα ταληράκι (διευκόλυνση) λέγεται αφου έτσι και αλλιως θα τη κάνει τη βρωμοδουλιά

Συμπέρασμα...Οταν γνωρίζεις ενα μιλφεγι παντρεμενο γυρισε το στα εξοδα....αν αρχισει να σου ζητά ...(μια προσφατα μου ζητησε να της πληρώσω το γιατρο που είχε προβλήματα με πλάτη) τότε η σχεση σεξ-ανταλλαγής ειναι δεδομενη

ταδε εφη casablancas
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

ftyman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Ψάξε στο φόρουμ για την Λίλα!!! Εγγυημένα πράγματα!!! Αν θες βοήθεια ρώτα, μην ντραπείς.
ρε σεις η λιλα δεν ειναι εκεινο το πραγμα με γυαλια που ειδα σε μια φωτο και μου επεσε το πουλι και δε ξερω τι να κανω για να το ξανασηκωσω? ρε θα το καψετε τον ανθρωπο ρεεεεεεεεεεε
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
ρε σεις η λιλα δεν ειναι εκεινο το πραγμα με γυαλια που ειδα σε μια φωτο και μου επεσε το πουλι και δε ξερω τι να κανω για να το ξανασηκωσω? ρε θα το καψετε τον ανθρωπο ρεεεεεεεεεεε

Μα γιατί το λες??????????? Είδες το λάγνο βλέμμα της τη στιγμή που είχε απορροφήσει το cutty shark???????????? ;)
 

fytilis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Μέσω του adultfriendfinder την βρήκα...

ζητουσε δωράκια, ότι νομίζω είπε αρχικά, αλλά με ρώτησε πόσο δώρο μπορώ να της δώσω...

όταν την ρώτησα αν 100 είναι καλά, μου είπε καλά είναι αλλά αν μείνεις ικανοποιημένος να το διπλασιάσεις απο την επόμενη φορά...

γενικώς έλεγε και ξαναέλεγε ότι δεν είναι επαγγελματίας, διότι δίνεται ολοκληρωτικά, γουστάρει το σέξ και τέτοια, δήλωνε πως έχει ζήτηση μεγάλη και αυτή διαλέγει τους πιο καλούς (στο κρεβάτι) αλλά και τους πιο γεναιώδωρους για να πηδιέται μαζί του, καθώς έχει ανάγκες όπως δήλωσε...διευκρίνησε φυσικά πως οι ανάγες είναι κανά έξτρα καλλυντικό, ρούχο και τέτοιες πολυτέλειες που γιατί να μην τα βγάζει και με τον τρόπο που περνάει καλά...

εγω δεν πήρα πάντως...

μετά απο λίγο καιρό το ξανασκέφτηκα και επικοινώνησα...ήμουν έτοιμος να σκάσω το εκατοστάρικο...τότε με ξενερωσε εντελώς λέγοντας μου και πάλι πως δεν είναι επαγγελματίας, αλλά θέλει δωράκι 200 το δίωρο...
σαν πολύ επαγγελματικό μου ακούστηκε αυτό, της το είπα ότι μια χαρά επαγγελματίας μου ακούγεται και απο τότε ουδέν...

για να σας προλάβω, έσβησα το τηλ της, καθώς είμαι και δεσμευμένος

στο σάιτ που λέω είναι μόνιμα στις πρώτες 3-4 καταχωρήσεις χρυσά μέλη στην Ελλάδα...
 

paulosb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
100
Like
1.031
Πόντοι
201
Για να μπω και εγω σιγα σιγα στο θεμα:
γενικη διαπιστωση : ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΡΕΒΑΤΙ

Με δεδομενο το παραπανω και οσο ποιο γρηγορα το πιστεψουμε ολοι μας νομιζω οτι η απολαυση θα ειναι σε ικανοποιητικο βαθμο και για τους μεν και για τις δε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom