Νέα

Παντρεμένες ώριμες κρυφοπουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zestos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 302
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

diversth

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Εμένα παντως οταν μου ειχε τυχει τετοια φαση την ωρα του φραπε μετα καλαμακιου χτυπα το κινητο της κ ειπε στον αντρα της οτι τρωει τυροπιτα συνεχιζοντας φυσικα να μου γλυφει τον μητσαρα
 

ilias1981

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Προσωπικα μου εχει τυχει να παω με 2 παντρεμενες και ηταν και οι τρομερες.Τα χρονια αγαμιας η κακου σεξ διπλα στους αντρες τους τις ειχαν κανει πραγματικα ηφαιστεια.Ηταν απιστευτα παθιασμενες και  εκλαιγαν με λυγμους την ωρα του οργασμου.Για εμενα παντως αυτο που το εκανε τοσο γλυκο ηταν η αισθηση οτι κανεις κατι απαγορευμενο.
 

electra(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
στήν ανωνυμία βέβαια. από κοντά σού κάνουν τίς παρθενώπες. λίγες είναι πραγματικά ειλικρινείς.

εσεις δλδ ολα αυτα που γραφετε εδω μεσα τα λετε και τα παραδεχεστε και εξω? δε νομιζω.ολοι λογω της ανωνυμιας ανοιγομαστε.δεν ειναι παραξενο αυτο.
 

farmas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Μια φορά πουτάνα πάντα πουτάνα.Ο γάμος δεν αλλάζει κάτι.Αλλά ρε μάγκες το ενδεχόμενο ο κερατάς να μην είναι φλούφλης το έχετε σκεφτεί.Διότι οι πιο πολλοί όταν γαμάνε μία παντρεμένη έτσι σκέφτονται ότι θα είναι ο άντρας της ένα χούφταλο που του τα τρώει,ένας βλάκας που δεν καταλαβαίνει τίποτα,ένας φλούφλης που αν μάθει ότι η γυναίκα του τον κερατώνει αντί να την στραπατσάρει θα την κάνει και δωράκια για να την ξανακερδίσει.Μάγκες αν ο κερατάς μέσα στο κέρατο του είναι γάτος και βράζει και το λέει και η ψυχή του το σπορ με παντρεμένες γίνεται πολύ επικύνδινο.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
βρε παιδια που ειναι αυτες να εξυπηρετησω και εγω μερικες? χαχαχαχα

αλλα τωρα που το σκεφτομαι αφου υπαρχουν τοσες ελευθερες 35+ γιατι να κοιταξω τις παντρεμενες? (οι οποιες πλεον ξεκινανε να ειναι μειονοτητα)
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
ΕΧΩ 2 ΠΡΩΙΝ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ....ΚΡΑΤΙΣΑΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΜΑΤΙ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΧΑΧΑ.Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ 26.ΑΥΤΗ ΦΕΡΝΕΙ ΚΙΑ ΦΙΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ.Η ΑΛΛΗ 31.ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΑΡΤΟΥΖΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΑΝΕΙ ΤΟ ΓΑΜΙΣΗ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ  ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΞΥΝΟ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ.ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟ ΣΜΑΡΤΑΚΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑΜΑΤΙΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΕΡΧΕΤΕ ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΡΙΧΝΕΙ ΣΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ ΤΡΕΛΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΜΑΡΤΑΚΙ ....................ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΟ ΑΗΔΟΝΙ(ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΚΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ) ΠΑΓΩΝΙ ΧΑΧΑΧΑ

Υποθέτω οτι το επίπεδο των 2 κυριών αντίστοιχο με το δικό σου θα είναι ....
Μάθε πρώτα ορθογραφία και μετα αφιέρωσε το χρόνο σου  στη συγγραφή βιογραφικών αναζητήσεων ....
 

amedoras

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
βρε καλως τον πελατηηη. athens1 εισαι παντρεμενος ? καλοφορετα αγορι μου χαχαχα :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
εσυ γκραφε ελληνικος
etsi re aderfia mou xe katsei kai mena mia.. alla oxi pantremenh, logodosmenh, ti karapidiola jekoliara htan auth de to fantazeste.. kai ola tzampe.. etsi gia thn kaula tou apataw ton malaka pou me glyfei.
autes ein laxeia, exemythes, orimes, kaulomenes.. ti allo thes? apla otan exeis etsi tipota kaules sto tyxaio kai to aproopto mporei autes na ein weekend me ton official gamia kai na trelainesai me to kauli sto xeri. giati to na pas se kana bar an breis kamia sto jafniko an exeis kabatza den ein eukolo.. de sou bgainei amesws.. tespa.. ok.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
με αυτα που διαβαζω εδω να παντρευτω ή οχι  :think: :think:
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Μια φορά πουτάνα πάντα πουτάνα.Ο γάμος δεν αλλάζει κάτι.Αλλά ρε μάγκες το ενδεχόμενο ο κερατάς να μην είναι φλούφλης το έχετε σκεφτεί.Διότι οι πιο πολλοί όταν γαμάνε μία παντρεμένη έτσι σκέφτονται ότι θα είναι ο άντρας της ένα χούφταλο που του τα τρώει,ένας βλάκας που δεν καταλαβαίνει τίποτα,ένας φλούφλης που αν μάθει ότι η γυναίκα του τον κερατώνει αντί να την στραπατσάρει θα την κάνει και δωράκια για να την ξανακερδίσει.Μάγκες αν ο κερατάς μέσα στο κέρατο του είναι γάτος και βράζει και το λέει και η ψυχή του το σπορ με παντρεμένες γίνεται πολύ επικύνδινο.
Farma υποθέτω πως δεν σου πέρασε από το μιαλό, πως ο κερατάς μπορεί νάναι ένας μαλάκας και μισός, ή να ξενογαμάει ασύστολα΄και νάχει να πηδήξει τη γυνάικα του μήνες ολόκληρους.. Σε ρωτάω γιατί βλέπω πως με ευκολία χρησιμοποιείς βαρύγδουπα τσιτάτα όπως "Μια φορά πουτάνα πάντα πουτάνα.Ο γάμος δεν αλλάζει κάτι" και το μόνο που σε απασχολεί είναι να μην σου τις βρέξει ο "φλούφλης", σκληρό μου αντράκι 
 

farmas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Farma υποθέτω πως δεν σου πέρασε από το μιαλό, πως ο κερατάς μπορεί νάναι ένας μαλάκας και μισός, ή να ξενογαμάει ασύστολα΄και νάχει να πηδήξει τη γυνάικα του μήνες ολόκληρους.. Σε ρωτάω γιατί βλέπω πως με ευκολία χρησιμοποιείς βαρύγδουπα τσιτάτα όπως "Μια φορά πουτάνα πάντα πουτάνα.Ο γάμος δεν αλλάζει κάτι" και το μόνο που σε απασχολεί είναι να μην σου τις βρέξει ο "φλούφλης", σκληρό μου αντράκι 

Μα τι σημασία έχει αν ο κερατάς ξενοπηδάει (που το κακό εδώ ?).Είπα ότι γενικά όταν γαμάει κάποιος την γυναίκα κάποιου άλλου υπάρχει η (ψευδ)αίσθηση ότι ο κερατάς είναι μαλάκας,φλούφλης,χαζός.Σε πολλές περιπτώσεις ίσως και να είναι.Αν πέσεις όμως σε κάποιον που δεν είναι και το πάρει και το θέμα προσωπικά για τους δικούς του λόγους μπορεί να βρεθείς να κοιτάς τα ραδίκια ανάποδα.Και τέτοια σκηνικά έχουν παιχτεί πολλές φορές επομένως προσοχή.
 

Yarrak

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
116
Like
13
Πόντοι
1
Γνώρισα ζευγάρια στην Ευρώπη και στην Αμερική που όταν υπάρχει κάποιο κώλυμα στην ομαλή σεξουαλική σχέση μεταξύ τους (παράδειγμα, πρόβλημα στύσης του άντρα) ο άντρας διευκολύνει τη γυναίκα του να ικανοποιεί τις σεξουαλικές της ανάγκες με κάποιον άλλον άντρα της αρέσκειάς της. Και πολλές φορές τις βρίσκει ο ίδιος κάποιον να την γαμάει.Το ίδιο συμβαίνει όταν έχει η γυναίκα το πρόβλημα (παράδειγμα, στενότητα αιδοίου που καθιστά το γαμήσι μαρτύριο για τη γυναίκα). Στις περιπτώσεις αυτές η γυναίκα προτρέπει τον άντρα της να ικανοποιείται σε πορνεία ή ακόμα και με κάποια φίλη της που τον ποθεί.

Αλλά όχι μόνον όταν υπάρχει σοβαρό πρόβλημα στον ένα και στον άλλο.Και σε ομαλές ακόμα συνθήκες, (Just for a change)o άντρας επιτρέπει στη γυναίκα του να έχει εξωσυζυγικές σχέσεις και η γυναίκα  επιτρέπει το ίδιο στον άντρα της.  Τόσο πολύ έχουν χαλαρώσει τα ταμπού στο θέμα του σεξ.  Εμείς στην Ελλάδα ύστερα από πόσες δεκαετίες άραγε;
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ρε Υαρακ γιατι δεν πας να ζησεις εκει τοτε?
τι μας λες ΟΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ υπαρχει να την φερουμε εδω ?

ας φερουμε πρωτα απεξω τα ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ,μισθους,τιμες προιοντων κ μετα βλεπουμε για τα γαμησια των γυναικων μας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom