Νέα

Παντρεμένες ώριμες κρυφοπουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zestos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 302
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Κανάς Ταρίφας θα ξέρει.......μου έχουν διηγηθεί 3 περιστατικά που παντρεμένες κρυφοπουτάνες τον φάγανε απο ταρίφα που απλά τις έκανε κοπλιμεντα......οποιος ειναι και ξέρει ας πει την εμπειρια του.....ισχυει ή μας παραμυθιάζουνε?εγο το βλέπω πάντος πολύ ακραίο.....
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
και εγω το βλεπω ακραίο...αλλα δεν αποκλείεται να έχει συμβεί και καμμιά φορά .

Πάντως και αν έχει συμβεί σίγουρα επρόκειτο για καραμπάζα.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
και εγω το βλεπω ακραίο...αλλα δεν αποκλείεται να έχει συμβεί και καμμιά φορά .

Πάντως και αν έχει συμβεί σίγουρα επρόκειτο για καραμπάζα.

Αστυνόμε Μπέκα μην είσαι απόλυτος....Πίστεψε με..συνήθως πρόκειται για κουκλάρες milf.  Το τι καλοβαλμένη παντρεμένη κρυφοπουτάνα κυκλοφορεί στα Νότια Προάστεια δε λέγεται... Επί της ουσίας όμως πρόκειται για εν διαστάσει κυρίες που συμπληρώνουν εισόδημα... Υπάρχει ο σταθερός γκόμενος που θα τις πάει στα μπουζούκια ή θα τους αγοράσει το χρυσαφικό αλλά επειδή ο πήχης διαβίωσης είναι ψηλά... πνίγουν και κουνέλια ώστε να υπάρχει κομπόδεμα..
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Εγώ πάντως παιδιά τραβιόμουν 2 χρόνια με μία παρόμοια κατάσταση, κουκλάρα 40 ετών, και η εμπειρία έδειξε πως παρόλο που ήθελε τα κεράσματα κλπ, αυτό που την ένοιαζε αληθινά είναι να πηγαίνει στις φίλες τις το πιπίνι να το δείχνει (και μετά να της πετά τα μάτια έξω βέβαια). Σούπερ φάση πάντως, ασε που είναι πολύ εύκολο να τις ξεφορτωθείς, σε αντίθεση με τις μικρές.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Πραγματικά οι ταρίφες αν θέλουν πρέπει να ρίχνουν καλά "μανίκια". Λίγο να θέλει η γυναίκα, λές και ένα κοπλιμάν και έγινε η φάση. Τρέχεις στοκοντινότερο ΧΧΧ και έχεις ξεχαρμανιασει
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Εγώ πάντως παιδιά τραβιόμουν 2 χρόνια με μία παρόμοια κατάσταση, κουκλάρα 40 ετών, και η εμπειρία έδειξε πως παρόλο που ήθελε τα κεράσματα κλπ, αυτό που την ένοιαζε αληθινά είναι να πηγαίνει στις φίλες τις το πιπίνι να το δείχνει (και μετά να της πετά τα μάτια έξω βέβαια). Σούπερ φάση πάντως, ασε που είναι πολύ εύκολο να τις ξεφορτωθείς, σε αντίθεση με τις μικρές.

Φίλε Agiani. Όπως τα λες ακριβώς. Εγώ βέβαια δεν είμαι πιπίνι, μ' έχουν πάρει τα χρόνια, αλλά είχα πέσει στην περίπτωση που η κουκλάρα ήθελε στοργή και προδέρμ μετά από ένα πολύ άσχημο διαζύγιο που την άφησε ταπί και κουρέλι. Καλή της ώρα

ΥΓ: Και δέν ήταν η μόνη. Υπήρξε κι άλλη που χρεοκοπήσε ( μαγαζί με ρούχα), άλλη που απολύθηκε από μεγάλη διαφημιστική εταιρεία, άλλη πρώην αεροσυνοδός... Άλλη λογίστρια με 650 ευρώ μισθό.. Όλες παντρεμένες ή εν διαστάσει Και το κυριότερο.. ¨Ολες κούκλες από 7,5 έως 9 με άριστα το δέκα. Όπως λέμε... Ήταν ωραίες... το ήξεραν και είπαν να το εκμεταλλευτούν
 

Επισκέπτης
Οι παντρεμένες είναι μια καλή περίπτωση για εμάς τους παντρεμένους. Για να έχουμε και το κεφαλάκι μας ήσυχο (έχει κι εκείνη λερωμένη την φωλιά της οπότε... μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνεια!).

Από την άλλη βέβαια, πρόκειται για 30+ γκόμενες που τουλάχιστον εγώ δεν ακουμπάω (το όριο είναι 25-26-27 άντε βία 28). Υποτίθεται ότι κερατώνεις την γυναίκα σου για κάτι καλύτερο, όχι για κάτι χειρότερο!!!
 

Επισκέπτης
Οι παντρεμένες είναι μια καλή περίπτωση για εμάς τους παντρεμένους. Για να έχουμε και το κεφαλάκι μας ήσυχο (έχει κι εκείνη λερωμένη την φωλιά της οπότε... μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνεια!).

Από την άλλη βέβαια, πρόκειται για 30+ γκόμενες που τουλάχιστον εγώ δεν ακουμπάω (το όριο είναι 25-26-27 άντε βία 28). Υποτίθεται ότι κερατώνεις την γυναίκα σου για κάτι καλύτερο, όχι για κάτι χειρότερο!!!
πες βρε συνάδελφε ομοιοπαθεί.
 

Επισκέπτης
Οι παντρεμένες είναι μια καλή περίπτωση για εμάς τους παντρεμένους. Για να έχουμε και το κεφαλάκι μας ήσυχο (έχει κι εκείνη λερωμένη την φωλιά της οπότε... μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνεια!).

Από την άλλη βέβαια, πρόκειται για 30+ γκόμενες που τουλάχιστον εγώ δεν ακουμπάω (το όριο είναι 25-26-27 άντε βία 28). Υποτίθεται ότι κερατώνεις την γυναίκα σου για κάτι καλύτερο, όχι για κάτι χειρότερο!!!
Σωστός ο παίκτης αλλά δύσκολα να βρεις γυναίκα κάτω από 30 που να είναι κορεσμένη απο τον γάμο της για να πηδηχτεί με άλλον!
 

Επισκέπτης
Σωστός ο παίκτης αλλά δύσκολα να βρεις γυναίκα κάτω από 30 που να είναι κορεσμένη απο τον γάμο της για να πηδηχτεί με άλλον!
φίλε μου οι περισσότερες φιλοσοφημένες γυναίκες σε αυτές της ηλικίες ψάχνουν για κάτι σχετικά ποιο εντός παρένθεσης ώριμο γιατί ξέρουν ότι θα απολαύσουν πάρα πολλά από ένα άτομο τέτοιο ενώ τον κοντινής ηλικίας θα τον τρώνε όταν κάνουν σπίτι μια ζωή στην μάπα.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μου έχει τύχει να μου την πέσουν παντρεμένες και αρραβωνιασμένες, αλλά δε γούσταρα να είμαι το δεκανίκι τους. 2-3 δεν μου το είχαν πει καν, μέχρι που έπεφταν τα τηλέφωνα από τον υποψήφιο κερατά και αυτές μέσα στα μέλια του μίλαγαν λες και δεν έτρεχε τίποτα, και μετά με ύφος μαθητριούλας έλεγαν "να... ξέρεις ήταν ο άντρας μου...".

Όταν μετά έκανα το κορόιδο και τις έφτυνα, αυτές έκαναν σα σκύλες στα πρόθυρα της υστερίας. Ουστ παλιοπουτάνες.

Πρόσφατα έπεσα σε ένα σκηνικό που ένας κακομοιριασμένος τύπος ήταν με μία γκόμενα και έβλεπες πως κάπου το πήγαιναν αλλά το σκεφτόντουσαν κιόλας, και σε κάποια στιγμή που έδειχναν να το παίρνουν απόφαση κτυπάει το τηλέφωνο της χαμούρας κι εκείνη απαντάει με δισταγμό "έλα αγάπη μου... "

Ο τύπος δίπλα της είχε ένα παραπονιάρικο ύφος και σε κάποια στιγμή εκείνη το κλείνει και αρχίζουν το φάσωμα μουδιασμένα λες και είχαν χεστεί πάνω τους. Σκέτη ξεφτίλα.
 

Επισκέπτης
Μου έχει τύχει να μου την πέσουν παντρεμένες και αρραβωνιασμένες, αλλά δε γούσταρα να είμαι το δεκανίκι τους. 2-3 δεν μου το είχαν πει καν, μέχρι που έπεφταν τα τηλέφωνα από τον υποψήφιο κερατά και αυτές μέσα στα μέλια του μίλαγαν λες και δεν έτρεχε τίποτα, και μετά με ύφος μαθητριούλας έλεγαν "να... ξέρεις ήταν ο άντρας μου...".

Όταν μετά έκανα το κορόιδο και τις έφτυνα, αυτές έκαναν σα σκύλες στα πρόθυρα της υστερίας. Ουστ παλιοπουτάνες.

Πρόσφατα έπεσα σε ένα σκηνικό που ένας κακομοιριασμένος τύπος ήταν με μία γκόμενα και έβλεπες πως κάπου το πήγαιναν αλλά το σκεφτόντουσαν κιόλας, και σε κάποια στιγμή που έδειχναν να το παίρνουν απόφαση κτυπάει το τηλέφωνο της χαμούρας κι εκείνη απαντάει με δισταγμό "έλα αγάπη μου... "

Ο τύπος δίπλα της είχε ένα παραπονιάρικο ύφος και σε κάποια στιγμή εκείνη το κλείνει και αρχίζουν το φάσωμα μουδιασμένα λες και είχαν χεστεί πάνω τους. Σκέτη ξεφτίλα.

χαχχα ξεφτιλα δεν λες τπτ.Οσο για τις παντρεμενες Todok μπορεις να κανεις οτι κανεις μαζι τους πρωτα και μετα να τις φτυνεις και να τις τιμωρεις αφου τις ξεφτυλισεις πρωτα :dancing:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
ακομη πιο ευκολες ειναι οι χωρισμενες γυρω στα 35-40 που πολλες ειναι καλες και ψαχνουν απεγνωσμενα για μικρο..μου εχουν τυχει 5-6 πολυ ευκολα, το μονο που λες ειναι να τους λες ποσο νεες φαινονται και οτι εσυ δεν θες τις μικρες και ανωριμες κορασιδες.μολις το ακουν αυτο οι μιλφειγ'ς σου βαζουν το μουνι τους στο τραπεζι και σου δινουν και μαχαιροπιρουνα.οι παντρεμενες και οι χωρισμενες πιστευω αποτελουν την καλυτερη ηλικιακη κλιμακα των ελεεινιδων που ξερουν τι θελουν και περνας καλα εσυ και το πουλι σου χωρις γκρινιες και σιγουρα δεν θα βγεις ποτε χαμενος απο μια τετοια σχεση, αρκει να μην γινεις εσυ ο συζυγος που η γυναικα του παει με τεκνα..εκει αλλαζει το πραγμα :think:
 

redrocket

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
3
Πόντοι
1
ακομη πιο ευκολες ειναι οι χωρισμενες γυρω στα 35-40 που πολλες ειναι καλες και ψαχνουν απεγνωσμενα για μικρο..μου εχουν τυχει 5-6 πολυ ευκολα, το μονο που λες ειναι να τους λες ποσο νεες φαινονται και οτι εσυ δεν θες τις μικρες και ανωριμες κορασιδες.μολις το ακουν αυτο οι μιλφειγ'ς σου βαζουν το μουνι τους στο τραπεζι και σου δινουν και μαχαιροπιρουνα.οι παντρεμενες και οι χωρισμενες πιστευω αποτελουν την καλυτερη ηλικιακη κλιμακα των ελεεινιδων που ξερουν τι θελουν και περνας καλα εσυ και το πουλι σου χωρις γκρινιες και σιγουρα δεν θα βγεις ποτε χαμενος απο μια τετοια σχεση, αρκει να μην γινεις εσυ ο συζυγος που η γυναικα του παει με τεκνα..εκει αλλαζει το πραγμα :think:

αδερφε πες τα. Και εγώ πριν δύο χρόνια που άρχισα να δουλεύω τα μιλφέιγ δεν πίστευα ότι με ένα μόνο σύστημα θα έπεφταν τόσο εύκολα. Και μάγκες σε μερικές περιπτώσεις μιλάμε για πολύ καλά κομμάτια. Εντάξεί πες εγώ και το παλικάρι ψοφάμε για μεγάλες και δεν το βλέπουμε αντικειμενικά. Ελα που εδώ και ένα χρόνο τρώω μία στα 38 που δεν πίστευα ότι θα γινόταν να μου κάτσει ούτε στα πιο τρελά όνειρά μου. Και αντικειμενική άποψη. Την είδανε ύο φίλοι και νόμιζαν ότι τους δουλεύω. Είχαμε πάει για ποτο και περπατώντας για την τουαλέτα χάζεψε το μαγαζί. Τζώρζ Κλουνει δεν είμαι στο λόγο μου.

MILF για πάντα!
 

Επισκέπτης
Kαταρχήν ρε πουτσομαμούνια "κρυφοπουτάνες" είναι όλες οι "ώριμες παντρεμένες"

Kαι είναι εύκολη κατηγορία δεν χρειάζεται να πληρώσεις κι όλας.

Eίμαι και εγώ παντρεμένος και δεν έχω αυταπάτες ότι η δικιά μου δεν σκέφτεται - έστω - να πεταλώσει τον ψύλλο στην απέξω. Πουτάααααανες είναι όλες. Έχω αυτόν τον καιρό μία παντρεμένη γκόμενα και από το ξενοδοχείο που γαμιόμαστε μιλάει με τον άντρα της στο τηλέφωνο ότι είναι για καφέ με την φίλη της.Kαμμίαααα εμπιστοσύνη πουθενά στις καργιόλες H EMΠIΣTOΣYNH ΣTH ΓYNAIKA EINAI ΣIΓOYPO KEPATO.

Your friend, Salvador
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.355
Πόντοι
506
Αν θέλει να σε κερατώσει η γυναίκα... ή της έχεις εμπιστοσύνη ή όχι είναι το ίδιο.
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ΒΑΣΙΚΑ πολλες κολοπετσωμενες (στην κυριολεξια) τησ λεγομενης καλης κοινωνιας ειναι πρωην βιζιτες η τσουλες!!
οΣΟΝ ΑΦΟΡΑ τους παντρεμενους συμφωνω απολυτα ως ομοιοπαθεις αλλα διαφωνω σε λεπτομερειεσ..θεωρω οτι καλυτερες ειναι 35-40 που βρισκεις και καλα κομματια και λυσσασμενες για σεξ και ξερουν να παν το γραμμα...
οχι οτι λεω οχι στα πιπινια!! :rockon:
 

redrocket

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
3
Πόντοι
1
αδερφε πες τα. Και εγώ πριν δύο χρόνια που άρχισα να δουλεύω τα μιλφέιγ δεν πίστευα ότι με ένα μόνο σύστημα θα έπεφταν τόσο εύκολα. Και μάγκες σε μερικές περιπτώσεις μιλάμε για πολύ καλά κομμάτια. Εντάξεί πες εγώ και το παλικάρι ψοφάμε για μεγάλες και δεν το βλέπουμε αντικειμενικά. Ελα που εδώ και ένα χρόνο τρώω μία στα 38 που δεν πίστευα ότι θα γινόταν να μου κάτσει ούτε στα πιο τρελά όνειρά μου. Και αντικειμενική άποψη. Την είδανε ύο φίλοι και νόμιζαν ότι τους δουλεύω. Είχαμε πάει για ποτο και περπατώντας για την τουαλέτα χάζεψε το μαγαζί. Τζώρζ Κλουνει δεν είμαι στο λόγο μου.

MILF για πάντα!

Όπως τα λετε αδέρφια! MILF 4 life
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
ΟΛΕΣ είναι ΨΩΛΕΣ...

γι' αυτό πρέπει να είμαστε ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΓΥΡΑ... ΕΤΟΙΜΟΙ... ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΕΥΚΑΡΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ (γιατί τότε κάποιος άλλος θα βρεθεί)...

Κι όπως συνηθίζω να λέω...

ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Η ΗΛΙΚΙΑ, ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ Η ΚΥΡΙΑ... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom