Νέα

Παντρεμένες ώριμες κρυφοπουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zestos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 302
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
ΟΛΕΣ είναι ΨΩΛΕΣ...

γι' αυτό πρέπει να είμαστε ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΓΥΡΑ... ΕΤΟΙΜΟΙ... ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΕΥΚΑΡΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ (γιατί τότε κάποιος άλλος θα βρεθεί)...

ωραιοσ!!!!!+10000000000000

Κι όπως συνηθίζω να λέω...

ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Η ΗΛΙΚΙΑ, ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ Η ΚΥΡΙΑ... ;)
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
ωραιοσ!!!!!!+1000000000
 

view

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Εάν δεν έχετε ηθικές αναστολές οι 35-40-50-55 παντρεμένες παίζουν πολύ...
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Μην ανησυχεις θαλεια!! οι παρουσες εξαιρουνται!! :dancing: :dancing:
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.577
Like
2
Πόντοι
16
Πω πω,πολούς κερατάδες έχουμε εδώ! ! ! >:cheesy:
 

tzini_thess

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλα οι παντρεμενες ειναι ολα τα λεφτα,βεβαια οχι ολες...
παρα την ηλικια μου,εχω παει με 4-5 παντρεμενες κι εχω περασει τελεια,κανα 2 ομως ηταν πολυ κουλ.
μη φοβαστε τους αντρες διοτι,οι αντρες παραμελουν τις γυναικες κι ετσι αυτες διαφευγουν στο κερατο.
τωρα αν ειναι διαφορετικα τα πραγματα θελει προσοχη και διακριτικοτητα. οπως μια 48αρα που εχω μαθει γι'αυτην και η ατιμη ειναι για πολλα γαμησια..και απο εμφανιση 35αρας!!
τελευταια με τρωει να κανω κατι τετοιο ή να παω με μια μεγαλυτερη...αλλα δεν το βρισκω...για κατι συντομο..αν εχει τιποτα κανεις...θα περιμενω πμ.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
οι παντρεμενες κανουν καυτερα γαμησια και ειναι πολυ καβλωτικες οι πειρσσοτερες γιατι αυτο που κανουν το κανουν γιατι το γουσταρουν πραγματικα!
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
οι παντρεμενες κανουν καυτερα γαμησια και ειναι πολυ καβλωτικες οι πειρσσοτερες γιατι αυτο που κανουν το κανουν γιατι το γουσταρουν πραγματικα!
Είναι συνειδητοποιημένες καί στερημένες....
 

Επισκέπτης
Οι παντρεμένες είναι μια καλή περίπτωση για εμάς τους παντρεμένους. Για να έχουμε και το κεφαλάκι μας ήσυχο (έχει κι εκείνη λερωμένη την φωλιά της οπότε... μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνεια!).

Από την άλλη βέβαια, πρόκειται για 30+ γκόμενες που τουλάχιστον εγώ δεν ακουμπάω (το όριο είναι 25-26-27 άντε βία 28). Υποτίθεται ότι κερατώνεις την γυναίκα σου για κάτι καλύτερο, όχι για κάτι χειρότερο!!!

Εκτός και αν είσαι ο πρίγκηπας Κάρολος! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
εγω χαιρομαι που υπαρχουν κυριες και μιλανε για ολα χωρις ταμπου στο σαιτ!!και κυριως μιλανε στα ισια!! :dancing: :rockon:
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
εγω χαιρομαι που υπαρχουν κυριες και μιλανε για ολα χωρις ταμπου στο σαιτ!!και κυριως μιλανε στα ισια!! :dancing: :rockon:
στήν ανωνυμία βέβαια. από κοντά σού κάνουν τίς παρθενώπες. λίγες είναι πραγματικά ειλικρινείς.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
καλα δεν ειπε και τιποτα ρε παιδια.. οτι απο κοντα θα ντρεπονται να σε κοιταξουν αυτο εννοειται, στα λογια ολα καλα ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom