Νέα

Πανούργες θείες, γυναίκες και πεθερές!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936


Υπάρχουν κ μαλακες.

Άφησε το μπουμπούκι για τη γριά.


Οκ, not οκ.
 

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
315
Like
285
Πόντοι
21
περισσότερο ενδιαφέρον θα είχε να χαρακτηρίζαμε άνδρες ή περιπτώσεις ανδρών που με υποκρισία ,διπλωματία και σαλιάρισμα το παίζουν καλοί στα πεθερικά τους !!! Λογικά θα έχετε υπ όψην σας όλοι κάποιους..... :cheesy:
:cheesy::cheesy::cheesy:
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.046
Like
6.640
Πόντοι
1.056
Μιας και το νημα είναι για θείες και πεθερές.. Έχει κανένας βρεί "τυχαία" στρινγκ κ γενικα εσωρουχα απο θεια, πεθερά ή κουνιάδα;
Όταν λες τυχαία,τι εννοείς?
 
  • Like
Αντιδράσεις: OMSA20

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
περισσότερο ενδιαφέρον θα είχε να χαρακτηρίζαμε άνδρες ή περιπτώσεις ανδρών που με υποκρισία ,διπλωματία και σαλιάρισμα το παίζουν καλοί στα πεθερικά τους !!! Λογικά θα έχετε υπ όψην σας όλοι κάποιους..... :cheesy:
:cheesy::cheesy::cheesy:

Όλα αυτά στον άνθρωπο είναι. Δεν έχει να κάνει απαραίτητα με το φύλο.

Ξέρω περίπτωση ανδρα που χώθηκε σε οικογένεια με χρήμα, ενώ ο ίδιος έμενε σε μια παράγκα στον πειραια, και το παιζε στα πεθερικά του λεφτάς και αποκατεστημένος....

Η δουλειά του βέβαια ήταν σεκιούριτι σε αποθηκες με μισθό γύρω στα 9 κατοστάρικα (ίσως και πιο κάτω) χωρίς απολύτως κανένα περιουσιακό στοιχείο στο όνομα του πέρα από ένα αυτοκίνητο σειράς nissan....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.439
Κριτικές
62
Like
45.147
Πόντοι
9.297
Εγώ ξέρω έναν τυπά πολύ καλό παιδί πτυχιούχος βρήκε δουλειά μακριά από την πολή του μόνος το πάλευε.Γνώρισε μία τύπισσα με κομμωτήριο μέσα στο μήνα την άφησε έγκυο.Παντρεύτηκαν σταμάτησε αυτή να δουλεύει κάνανε και 2 παιδιά ακόμα σύνολο 3.Αυτός φουλ δουλειά το παλικάρι χτύπαγε 12ωρα κάθε μέρα.Στο τέλος αυτή βρήκε έναν γκόμενο και τον παράτησε.Η πεθερά τον κατηγόρησε ότι αυτός φταίει που του έριχνε κέρατο δικό του το φταίξιμο και μόνο.Τελικά πήρε διαζύγιο σε άλλη πόλη αυτή με τον γκόμενο.Μαθεύτηκε ότι είχε και χρέος 100.000 από δάνεια για το κομμωτήριο το οποίο το φορτώθηκε μόνος του να της το ξεπληρώσει.Βγήκε το διαζύγιο 2 εβδομάδες τα παιδιά με τη μάνα 2 με αυτόν.Τρέχει η μάνα του κάθε 2 εβδομάδες στην άλλη πόλη για να τον βοηθάει με τα παιδιά.Τώρα αυτή 2 χρόνια μετά χώρισε με τον γκόμενο και του ζητάει να γυρίσει να μένουν μαζί έστω και χωρισμένοι για το "καλό των παιδιών¨ για να μην έχουν πολλά έξοδα.Πάλι καλά που δεν το δέχτηκε αυτό.
Ζει ακόμα ο τύπος;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.439
Κριτικές
62
Like
45.147
Πόντοι
9.297
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Όλα αυτά στον άνθρωπο είναι. Δεν έχει να κάνει απαραίτητα με το φύλο.

Ξέρω περίπτωση ανδρα που χώθηκε σε οικογένεια με χρήμα, ενώ ο ίδιος έμενε σε μια παράγκα στον πειραια, και το παιζε στα πεθερικά του λεφτάς και αποκατεστημένος....

Η δουλειά του βέβαια ήταν σεκιούριτι σε αποθηκες με μισθό γύρω στα 9 κατοστάρικα (ίσως και πιο κάτω) χωρίς απολύτως κανένα περιουσιακό στοιχείο στο όνομα του πέρα από ένα αυτοκίνητο σειράς nissan....
Ωραίος
Ποσα να έφαγε απο την σύζυγο του αραγε
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Μάλλον τον πήρε χαμπάρι η πεθερά και θα επανέλθει αργότερα !
Ναι η Θεια με γούσταρε όταν ήμουν πιο μικρος γιατί είχα πάρει χαμπάρι ότι με γυρόφερνε και ήταν συνέχεια κομπλιμέντα …
Είχα πάει στο σπιτι της να τη βοηθήσω να καθαρίσει τον κήπο απο τα χόρτα γιατί ο Θειος έλειπε σε δουλειές εκτός πόλεως και με
Είχε αγγαρεία όλο το πρωί να σκάβω και να μαζεύω χόρτα και χώματα . Μετά μου πρότεινε να κάνω ένα ντους και να μου δώσει μια φόρμα του Θειου να βάλω αφού δεν κρατούσα ρούχα . Αρνήθηκα ευγενικά αλλά ήταν επίμονη και δέχτηκα και όταν βγήκα απο το μπάνιο με την πετσετα τυλιγμένος της φώναξα να μου φέρει την φόρμα και μπήκε στο μπάνιο πέταξε τα ρούχα της και μου λέει θα κάνω και εγώ ένα γρήγορο ντους !!
Εγώ φυσικά στη θέα του γυμνού της κορμιού τα έχασα και πάγωσα λίγο αλλά η κάβλα υπερίσχυσε της λογικής και όταν είδε αυτή ότι μου σηκώθηκε μέσα απο την πετσετα μου λέει βάλε μου λίγο αφρόλουτρο στην πλάτη .
Ενέδωσα στον πειρασμό και την πήδηξα στο ντους και μετά στη κρεβάτι !
Η αλήθεια είναι ότι αισθανόμουν ενοχές μετά γι αυτό το ξαναέκανα σε πρώτη ευκαιρία μέχρι που κατάλαβα ότι η Θεια δεν είχε μόνο εμένα αλλά και άλλους μικρούς και απομακρύνθηκα σιγά σιγά .
Το αποτέλεσμα ήταν ότι ο Θειος την έπιασε με ένα απο αυτούς και έγινε της κακομοίρας με το θέμα να πέρνει επικές διαστάσεις και εμένα να κάνω το σταυρό μου που δεν ήμουν εγώ στη θέση του άτυχου !
Όλε
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
titanboa_16.jpg
Κάτι θες να πεις εδώ.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.445
Πόντοι
456
Ζει ακόμα ο τύπος;
Ζει και κλείνει 16ωρα δουλειάς και λέει πόσο χαρούμενος είναι που έχει αυτα τα παιδιά και όλα τα κάνει για τα παιδιά του.Τι να πει;Βέβαια πότε θα ψοφήσει τι να σου πώ.Να ναι καλά να ενηλικιωθούν πριν πάθει κάτι.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.445
Πόντοι
456
Ωραίος
Ποσα να έφαγε απο την σύζυγο του αραγε
Χώθηκε στην οικογένεια και δεν πήρε κανένας χαμπάρι τι παπατζής ήταν;Εκτός και η κόρη είναι καμία αγελάδα στόκος που την άφησε σε χρόνο dt έγκυο και δεν μιλάνε και αυτοί.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.439
Κριτικές
62
Like
45.147
Πόντοι
9.297
Ζει και κλείνει 16ωρα δουλειάς και λέει πόσο χαρούμενος είναι που έχει αυτα τα παιδιά και όλα τα κάνει για τα παιδιά του.Τι να πει;Βέβαια πότε θα ψοφήσει τι να σου πώ.Να ναι καλά να ενηλικιωθούν πριν πάθει κάτι.
Δεν τον βλέπω καλά...μπράβο του που αντέχει άλλα δεν θα αντέξει για πολύ ακόμα με τόση δουλειά που ρίχνει.
Μακάρι να μην πάθει κάτι και μείνουν στον δρόμο τα παιδιά....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.439
Κριτικές
62
Like
45.147
Πόντοι
9.297
Μάλλον τον πήρε χαμπάρι η πεθερά και θα επανέλθει αργότερα !
Ναι η Θεια με γούσταρε όταν ήμουν πιο μικρος γιατί είχα πάρει χαμπάρι ότι με γυρόφερνε και ήταν συνέχεια κομπλιμέντα …
Είχα πάει στο σπιτι της να τη βοηθήσω να καθαρίσει τον κήπο απο τα χόρτα γιατί ο Θειος έλειπε σε δουλειές εκτός πόλεως και με
Είχε αγγαρεία όλο το πρωί να σκάβω και να μαζεύω χόρτα και χώματα . Μετά μου πρότεινε να κάνω ένα ντους και να μου δώσει μια φόρμα του Θειου να βάλω αφού δεν κρατούσα ρούχα . Αρνήθηκα ευγενικά αλλά ήταν επίμονη και δέχτηκα και όταν βγήκα απο το μπάνιο με την πετσετα τυλιγμένος της φώναξα να μου φέρει την φόρμα και μπήκε στο μπάνιο πέταξε τα ρούχα της και μου λέει θα κάνω και εγώ ένα γρήγορο ντους !!
Εγώ φυσικά στη θέα του γυμνού της κορμιού τα έχασα και πάγωσα λίγο αλλά η κάβλα υπερίσχυσε της λογικής και όταν είδε αυτή ότι μου σηκώθηκε μέσα απο την πετσετα μου λέει βάλε μου λίγο αφρόλουτρο στην πλάτη .
Ενέδωσα στον πειρασμό και την πήδηξα στο ντους και μετά στη κρεβάτι !
Η αλήθεια είναι ότι αισθανόμουν ενοχές μετά γι αυτό το ξαναέκανα σε πρώτη ευκαιρία μέχρι που κατάλαβα ότι η Θεια δεν είχε μόνο εμένα αλλά και άλλους μικρούς και απομακρύνθηκα σιγά σιγά .
Το αποτέλεσμα ήταν ότι ο Θειος την έπιασε με ένα απο αυτούς και έγινε της κακομοίρας με το θέμα να πέρνει επικές διαστάσεις και εμένα να κάνω το σταυρό μου που δεν ήμουν εγώ στη θέση του άτυχου !
Ξαφνικά ήρθε στο μυαλό μου σχετικο σκηνικό από ταινία με τον Σωτήρη Μουστάκα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom